24 kasım ilköğretim okulu mersin / MERSİN / YENİŞEHİR - 24 Kasım İlkokulu

24 Kasım Ilköğretim Okulu Mersin

24 kasım ilköğretim okulu mersin

Okulun Tarihçesi[]

Okulumuz yılında kurulmuştur. Büyük Önder Atatürk'ün Baş Öğretmenliği kabul ettiği gün olan 24 Kasım gününün sürekli anılabilmesi için Pirireis Mahallesi Muhtarlığının çabaları ile okulun adı 24 Kasım İlköğretim Okulu olmuştur. Eğitim - Öğretime 69 Öğretmen ve öğrenci , 28 Derslik ,2 BT sınıfı, 1 Salon, 1 Resim Atölyesi, 2 Teknoloji Ve Tasarım Dersliği ile devam etmektedir.

Okulun SBS sonuçları[]

funduszeue.info?key=0Auebzq7XAttRdEtfOVYzXzc5NmdFRk9UY0Ywc1ZpREE&hl=en[1] ragıp alkan

İdari Kadromuz[]

Okul Müdürü, Müdür Baş Yardımcısı ve Üç Müdür Yardımcısından oluşmaktadır.

24 Kasım İ.Ö
Veli
Musacoskun
Farukavci
Aliyildiz
Ahmeterismis

Öğretmenlerimiz[]

Anasınıfı Öğretmenleri

Sınıf Öğretmenleri1. SINIFLAR

funduszeue.infoAR

3. SINIFLAR

4. SINIFLAR

5. SINIFLAR

Türçe Öğretmenleri

Matematik Öğretmenleri

Sosyal Bilgiler Öğretmenleri

Görsel Sanatlar Öğretmenleri

Müzik Öğretmenimiz

Rehber ÖĞRETMENLERİMİZ

Teknoloji Ve Tasarım Öğretmenlerimiz

İngilizce Öğretmenlerimiz

Fen ve Teknoloji Dersi Öğretmenlerimiz

Din Kült. Ve Ah. Bilgisi Öğretmenlerimiz

Beden Eğitimi Öğretmenlerimiz

Bilgisayar Formatörümüz

Okul Etkinlikleri[]

IMG
IMG
DAVETİYE
Resoda4

Yılı Sportif Başarılarımız[]

Yılı Başarılarımız-Ödüller[]

İstiklal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif ERSOY'u anma konulu İl Genelindeki Kompozisyon Yarışmasında İkinciliği ( Öğrencimiz Nida AKDAŞ)

İstiklal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif ERSOY'u anma konulu İl Genelindeki Kompozisyon Yarışmasında Üçüncülüğü ( Öğrencimiz, Reyhan ŞANLI)

MONAMİ BOYA FİRMASININ DÜZENLEDİĞİ "ÇOCUK VE ÇEVRE" KONULU RESİM YARIŞMASINDA ÜÇ MADALYA VE 50 BAŞARI BELGESİ ALDIK.

Oyuncak yarışması Umut armağanları alan öğrencilerimiz

ATA ÇALIK6 / D
ECE BALYEMEZ7 / E
HAMZA SALİH GÜNDÜZ6 / E
MELDA ORHAN7 / F
YUSUF BAHADIR6 / F
ZEYNEP BEKTAŞ6 / D

Yılı Sportif Başarılarımız[]

Sınıflar[]

Ana sınıfı[]

Yılı SBS Sınavında Ve Üzeri Alan Öğrencilerimiz[]

24 Kasım İ.Ö.O. SBS BAŞARI SIRASI
SıraÖĞRECİ ADI SOYADIPUANI
1ABDURAHMAN EMRE COŞKUN
2FURKAN UĞUR DÜNDAR
3KÜRŞAD ÖZGEN
4GÜLCE DİDA ÇAVDAR
5ÇAĞLA DUYĞU ATALAN
6HÜSEYİNCAN KOCAMEMİK
7İBRAHİM BİTEN
8NİDA NUR KELEŞ
9HANDE GİZEM SERAP
10CEYHUN GEZER
11NAGEHAN GÜNEŞ
12ONUR DURU
13ELİF BERNA İLHAN
14İLKAY EROL
15MEHMET MUSABEYOĞLU
16ATAKAN KARAGÖZ
17MERVE KOCA
18ESRA BAL
19İPEK ERCAN
20YAREN KILIÇ
21DENİZ TEKYİĞİT

Okulumuzda Akıllı Tahta Çalışmaları[]

24 Kasım İlköğretim Okulu Müdürü Hıdır Boz tarafından akıllı tahta tanıtımında akılcı uygulama ile dört ayrı firmanın akıllı tahtası dört ayrı sınıfa monte edilerek öğretmenlere tanıtılıp sınıflarda bir ay kadar kullandırılıp ay sonunda öğretmenler tarafından rapor halinde okul müdürüne sunularak Mimio Akıllı Tahtalara Karar verilip 28 adet akıllı tahta alımı gerçekleşmiştir. Eğitim öğretim sürecinde interaktif eğitime geçilmiştir.

g•t•d

Dyned
Yenişehir'de Dyned
Yenişehir DynEd Tanıtım - Dyend/VİDEO - Dyned AV/RESİMLERİ - Dyned BLOG - Dyned KİTAP - Dyned SKYDRİVE
İdare* Dyned Okul sorumlusu : Yenişehir Dyned Okul sorumluları:[2] *DynEd Okul Sorumluları İletişim Bilgileri
KonularDyned nedir? - Dyned'de 12 puana nasıl ulaşılır? - Dyned tarihçesi - Dyned neden önemlidir? - Yenişehir Dyned - Mersin'de Dyned - Türkiye'de Dyned - Dünya'da Dyned
Okul başarılarıDyned başarı belgesiYenişehir Okul Projeleri/Okullarda Atıl Bilgisayarların Eğitime Katılması - Yenişehir'de dyned okul başarıları ekran çıktılarıDyned okul başarıları mukayesesi - Dyned sınıf başarıları - Dyned öğretmen başarıları - Yenişehir Dyned/ Kasım Sonu Öğretmenlerin Dyned Başarı Karneleri - [3]DynEd Başarılarına Göre Takdir Teklif Edilecek Öğretmenler - Mart Ayı DyNed Sıralamasındaki Eksi durumundaki Son Beş Okul
DynEd GörüşleriYenişehir'de DynEd/DynEd Hakkında Öğrenci, Veli ve Öğretmen Görüşleri
Kurulum&AV* Haziran Ayı İtibari İle Yenişehir DynEd Öğretmen Başarıları . Dyned nedir videosu . Dyned'in tarihçesi videosu . Dyned dil eğitiminin faydaları videosu . Dyned ve tarihsel hikayesi videosu . Dyned proğramının ülkemizdeki uygulamasını anlatan bir video . Yenişehir'de dyned eğitim proğramı ve yapılanlar videosuDyned ağ kurulumu nasıl yapılır?DynEd Kurulumu öğren tv
Dyned Kullanımı- DynEd Courseware Kullanımı - Öğrenci Listelerinin Hazırlanması - Records Manager Kullanımı
Okul SorumlularıOkul sorumluları ve görevleri M. Adnan Özçelik: Dilek Kartbaba
PPT sunularıDyned kullanımı power point sunumu - [ ]
Teknik DynedProblemsiz dyned ağ kurulumu[4]
Dyned yazışmalarıYenişehir'de dyned proje takibi yazışmaları
Çalışma&TakipDyned nasıl daha iyi çalışılır ve gözlemlenir
Kitap Afiş NotDynEd Kampanya AfişMersin Gümrük Baş Müdürlüğünce kullanılmayan depodaki atıl Bilgisayarların değerlendirilerek Yenişehir Çankaya İÖ'da Dyned Dil Eğitimi Projesi kapsamında Dyned sınıfı açılışı haberi ve bilgi notu
Dyned ortakları
ve hazırlayıcılar
* BBC . IBM . Apple . Sony . Stanford University - Oxford Univercity - Logman
  • Kişiler: Nörolangueistler: - Languisitler: Psikiyatristler:
Dyned nedir?Dyned, yılında San FranciscoCalifornia 'da kurulan DynEd International, eğitim alanındaOxford University Press, Longmann, BBC ve Stanford University ile Apple, IBM, Sony gibi teknoloji firmalarının katkılarıyla pek çok eğitimci, bilgisayar programcısı, sanatçı ve nöroloji uzmanından oluşan büyük bir ekibin tasarımıdır.
Power Point arzıDyned genel uygulama ilkeleri[5] Çevrimdışı çalışmak için[6] - Records manager[7] - sınıflar için Dyned English success[8] - sınıflar için Dyned (First English)[9] - Dyned ve dil çalışma usulü nasıl olmalıdır?[10] - DynEd Nedir[11] - English for success[12] - Doğru Çalışma Yöntemi[13] - First English[14] - Kurulum Çözümleri[15] - Bilgilendirme[16] - DynEd Bilgilerinin Güncellenmesi[17] - DynEd Kurulumunda Karşılaşılan Hata Mesajları[18] - Öğrenci Çalışmaları Nasıl Gözlemlenir ve Değerlendirilir.[19] -
OkullarPerşembe Vakfı İÖO Dyned - Çankaya İÖO Dyned - Cumhuriyet İÖO Dyned
Dyned ve
İnternet haber
Türkoğlu vatan - funduszeue.info - atıl bs eğitime kazandırıldı. funduszeue.info Portta kal - funduszeue.info - funduszeue.info- funduszeue.info - Zaman Gazetesi - funduszeue.info - funduszeue.info - Mersin Sondakika - funduszeue.info - funduszeue.info - Açıfunduszeue.info - Günlüfunduszeue.info - funduszeue.info
Dyned ve medyaYenişehir dyned haberleri: 1 -
  • Çankaya İÖO Dyned dil-lab açılışı :Gümrük'den alınan BS'Lar
  • Perşembe Vakfı İÖO dyned dil-lab açılışı :Bu da "Dyned Açılımı"
  • Dyned sınıflarıDyned sınıfı / Dyned sınıfı açılışları / Yenişehir'de dyned sınıfları - Yenişehir Okul Projeleri/Okullarda Atıl Durumdaki Bilgisayarların Eğitime Kazandırılması - Hurdalardan Dyned sınıfları :Resimlerle Hazırlık sürecemiz
    ToplantılarBilişim Teknolojileri Formatör Öğretmenleri ve Okullarda bilişimden sorumlu md yrd'ları toplantısı‎‎ - Yenişehir'de Dyned ve SBS ile öğretmen başarısının ölçümü toplantısı - Yenişehir Kaymakamı Eyüp Sabri KARTAL, Dyned ve Eğitim istatistikleri ile ilgili toplantı yaptı.‎‎‎‎
    Mevzuat
    Genelgeler
    DynEd Ödüllendirme Süreci Uygulama YönergesiTerimler
    Şablon:Dyned/Mersin - Şablon:Dyned/Yenişehir

funduszeue.info
    Dyned Türkiye: funduszeue.info

Mersin Valisi Hüseyin AKSOY Dyned çalışmalarında Yenişehir'i örnek gösterdi.

24 Kasım İlkokulu

İletişim Bilgileri

1. Faks: () 94 68
    2. Adres: Pirireis Mah. Sk. 24 Kasım İlköğretim Sitesi No: 3a İç Kapı No: A Yenişehir / Mersin
    3. İlçe: Yenişehir
    4. Şehir: Mersin

5. Ücretli Öğretmenlik
      Değerli Öğretmenlerimiz, ücretli öğretmenlik başvurularınızı aşağıdaki web sitesi adresinde bulunan Duyurular veya Bağlantılar linkinden yapabilirsiniz.
      Ücretli Öğretmenlik için tıklayınız

6. Açıklama
      24 Kasım İlkokulu ile ilgili adres, telefon, faks, e-mail ve bilgileri yukarıdaki gibidir.

Ayrıca 24 Kasım İlkokulu Google Harita üzerindeki konumu aşağıdaki gibi verilmiştir.

Bu sayfa son güncel bilgiler ile oluşturulmuştur. Bilgilerde bir hata veya eksik olduğunu düşünüyorsanız yandaki form aracılığı ile bilgi güncelleme talebi yollayabilirsiniz.

7. Google Map (Harita'da) "Yaklaşık" Konumu

"24 Kasım İlkokulu" haritada ki konumu ile ilgili bir hata varsa; lütfen sağ alanda bulunan form aracılığı ile hata bildiriminde bulununuz

Yandex Harita da Görmek İçin Tıklayınız

Taglar:Kasımİlkokulu

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası