izmir gaziemir apart / Apart Otel Gaziemir | funduszeue.info | Gaziemir'in Yıldızları Artık İnternette Parlıyor!

Izmir Gaziemir Apart

izmir gaziemir apart

Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.

Toplam Gecelik Ortalama Oda Fiyatları

Fiyat Bulunamadı

Aradığın tarihlerde / kriterlerde sonuç bulunamadı.Tarih aralığını değiştirerek tekrar deneyin.

Garanti BBVA Shop Fly
Neredekal Değerlendirme
'Tavsiye etmem'
'Tavsiye ederim'
'Her şey çok iyiydi'
'Çok memnun kaldım'

Tüm değerlendirmeleri gör

Popüler Özellikler

Tüm özellikleri gör

Adres

Atıfbey Mah. Mertler Cad. No. 12/1 Gaziemir/İzmir

Örnek Harita Görseli

Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.

Oda Fiyatları

Fiyat bulunamadı

Aradığınız kriterlerde sonuç bulunamadı.

Es Apart

hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
Neredekal Değerlendirme

10 yorum / değerlendirme

'Tavsiye etmem'
'Tavsiye ederim'
'Her şey çok iyiydi'
'Çok memnun kaldım'

0/5 Henüz Puanlanmamış

funduszeue.info

Nilay Körpe

Sakın kalmayın

Sakın kalmayın! Paranıza yazık! Ne rakip firmayım ne de kötüleme amacım var. Yaklaşık saat önce ayrıldık çok samimi söylüyorum iyi diyebileceğim hiç bir şey yok. İlk girişimden itibaren anlatıyorum Odayı temiz bir şekilde teslim almadık ve odada havlu ile klimadan başka hiç bir şey yok (klimanın da kendine yararı yok) Listede yazan hiç bir şey yok. Ne tuvalet kağıdı ne peçete ne bulaşık makinesi ne şampuan hiçbir şey Kettle’ı bile kendimiz istedik Televizyon çalışmıyor kumandaları çalışmıyor. Doğru düzgün ne tava var ne tencere ne bardak Aklınıza gelebilecek her şey Ne manzara ne bir şey hepsi yalan ve abartı! Birini bulup bir şey istemek mümkün değil çünkü sürekli aşağıdaki rent a car'dalar! İkide bir de kapı çalınıyor yanlış anlamayın bir eksiğiniz var mı diye değil çıkış çıkış diye baskı yapıyorlar ki boş odalar varken hem de Uyumak mümkün değil; otelin kafesi canlı müziği akşam gibi başlatıyor bitmek bilmiyor gece 'lere kadar son ses ki sabahın köründe dahi böyle bangır bangır sesle uyanıyorsunuz; uyumak mümkün değil! Kesinlikle tavsiye etmiyorum! Gerçekten paranıza yazık!

0/5 Henüz Puanlanmamış

funduszeue.info

Özge budak

Tavsiye etmem

Yorumlara bakarak geldim kaldım ve pişman oldum. Burada ki yorumlar tanıdıkları tarafından yazılmış büyük ihtimalle ya da yorumları bunlar. Bir yılda arada dağlar kadar fark olmuş. Mesela dağ manzarası kalkmış, bahçe manzarası denen bir şey yok. Etrafı binalarla çevrili. Oda özellikleri yarı yarıya var mesela fön, kettle, bulaşık makinesi, fırın, oda temizliği, telefon yok göremedim. Kettle biz istedik de geldi. TV var ama tek kanal var çünkü kumanda bozuk. Klima hiç bir şekilde soğutmuyor. Kendine faydası var anca. Banyoda sadece bir musluk var, Allah’tan onu da koymuşlar. Tuvalette el için lavabo var ama elini yıkarken tüm elbiseleriz ıslanıyor. Balkon tam bir facia. Klimanın motoru var balkonun ortasında ve sıcak hava geliyor oturmak imkânsız toz pis içinde zaten balkon gibi küçük bir bölme yapmışlar. Bir masa koymuşlar ama dört kişi kalınabilir diye söyledikleri oda da bir tane sandalye var. Zaten orada oturmak imkânsız sıcaktan. Bir penceresi var ama arada kaldığı için esinti yok. Yemek yerken su içinde kalıyorsunuz. O güler yüzlü personeli nedense ben hiç görmedim bir kişi 24 saat bekliyor evet ama resepsiyonda değil galerinin ofisinde. O sizi dışarıdan görürken siz onun içerde olduğunu anlamıyorsunuz bile. Sizi görünce çıkmıyor bile. Sizin kapısına gitmeniz gerekiyor. Yani insan arıyorsunuz. Oda temizliğini 2 gece kaldım sadece çıkış günü yeni müşteri geleceği için çıkış yapmamız gerekiyormuş ki oda temizlensin o şekilde duydum sadece. Peçete şampuan vs şeyler yok. Mutfak gereçleri var ama derme çatma. Sabah ’da çıkış varmış. Gece gündüz uyutmuyorlar ki ’da kalkıp hazırlanasın. Zaten apartta mı kaldım barın bir köşesinde mi uyudum hiçbir şey anlamadım. Gece ’a kadar alt katta canlı müzik var. 2’ye kadar müzik sesi devam ediyor. Sabah ’da tekrar son ses bir müzikle uyanıyorsun o da yetmezmiş gibi orda çalışan arkadaş bangır bangır müziğe eşlik ediyor. Yol yorgunu geldim gece uyuyamadım sabah asker yemin törenine gittim sıcaktan zaten perişan oldum. Orayı dinlenmek için yol yorgunu uykusuz kalmayayım diye tuttum ama kafam beynim patladı. Kimseye tavsiye etmiyorum. Hele buradaki yılının yorumlarına bakarak gelmelerini hiç tavsiye etmiyorum.

5/5 Mükemmel

funduszeue.info

Misafir

Tavsiye ederim

Akrabamın düğününe gelip 1 gece kaldım; ama temizliği, genişliği, güler yüzlü personeli, oda içinde her türlü ihtiyacınız düşünülerek dolaplarda gerekli malzeme bulunduran ince görüşlü işletmecileri ile güvenle kalabileceğiniz bir mekan. Tavsiye ederim.

5/5 Mükemmel

funduszeue.info

Rabia

Her şey çok iyiydi

Evin içi gerçekten çok temiz ve rahat hissedebileceğimiz bir durumdaydı. Resepsiyonun ilgisi de çok güzeldi. Her şey çok iyiydi, tavsiye ederim herkese. :)

5/5 Mükemmel

funduszeue.info

Gökçe sürücü

Herkese öneriyorum

Tek kelime ile mükemmel. İzmir’deki tek adresim diyebilirim. Herkese öneriyorum.

Otel Hakkında

yılında Gayrimenkul danışmanlığı olarak kuruluşumuzu sağladık. Günümüze kadarda branşlarımız arasına Myz rent a car ve EfesHouse Bay&Bayan Oyun Salonu'nu ekledik Siz Değerli müşterilerimize daha iyi ve daha kaliteli hizmet verebilmek adına da her geçen gün kendimizi dahada geliştiriyoruz.

Otel Bilgileri

Örnek Harita Görseli

Sıkça Sorulan Sorular

Es Apart için 1 gecelik fiyat ne kadardır?

Es Apart için 1 gecelik ortalama fiyat bilgisi yoktur.

Es Apart için tesisinde bulunan odaların özellikleri nelerdir?

Es Apart odalarında Bahçe Manzarası, Oda Servisi, Dağ Manzarası, Balkon, Ocak bulunmaktadır. Oda özelliklerinde daha fazla bilgi almak için otel sayfasını inceleyebilirsiniz.

Es Apart için rezervasyonumu ücretsiz iptal edebilir miyim?

Es Apart için ücretsiz rezervasyon iptali isteği tesis politikasına bağlı olarak değişebilmektedir. Daha fazla bilgi almak için otel sayfasını inceleyebilirsiniz.

Es Apart için popüler tesis özellikleri nelerdir?

Es Apart için popüler tesis özellikleri; Asansör, Kuru Temizleme, Havaalanı Servisi, Çamaşırhane, Araba Kiralama olmasıdır.

Gaziemir Otelleri Ara

En uygun Gaziemir otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Gaziemir otellerini listele.

• Otel Bul
  • Rezervasyon Sorgula

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara

Giriş ve Çıkış Tarihi

Giriş ve çıkış tarihini seçin

Extenso Hotel
Extenso Hotel

Şık odaları ve modern atmosferiyle beğeni kazanan Extenso Hotel, İzmir’e iş veya tatil amacıyla gelen ziyaretçiler için keyifli bir konaklama deneyimi sunuyor. Gaziemir’in merkezinde yer alan otelin İzmir Adnan Menderes Uluslararası Havalimanı’na uzaklığı 3 kilometre. Üstelik şehrin fuar alanları ve iş merkezleri de Extenso Hotel’e son derece yakın. Böylece özellikle iş gezileri sırasında

Doubletree By Hilton Hotel İzmir Airport
Doubletree By Hilton Hotel İzmir Airport

İzmir Adnan Menderes Uluslararası Havalimanı'na sadece birkaç kilometre uzaklıkta yer alan Doubletree By Hilton Hotel İzmir Airport, özellikle kısa süreli iş seyahatleri için son derece ideal bir adres. Üstelik havalimanından tesise ücretsiz servisle rahatça ulaşmak mümkün. Otelin çevresinde yer alan alışveriş merkezleri ve toplu taşıma araçlarının durakları ise konukların

Hakcan Otel
Hakcan Otel

İzmir’in Gaziemir ilçesindeki Hakcan Otel, İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na yalnızca 4 km uzaklıkta bulunuyor. Gezi seyahat ve iş konseptli bir otel olarak öne çıkan Hakcan Otel, Gaziemir Fuarı’na 4 km, Ege Serbest Bölgesi’ne ise 1 km uzaklıkta. Yüksek müşteri memnuniyeti ile dikkat çeken tesis, birbirinden bağımsız iki ayrı binaya sahip. Her iki bölüm arasında

Gaziemir Hakkında

Gaziemir, Türkiye’nin Ege Bölgesi’nde yer alan en büyük ve popüler şehirlerden İzmir’e bağlı bir ilçe. Buca, Karabağlar ve Menderes gibi il sınırlarındaki diğer ilçelerle komşu olan Gaziemir’in eski adı ise Seydiköy’dü. ’lı yıllarda isim değişikliğine giden ilçede Sarnıç adlı bir de belde bulunuyor. Gaziemir’de yaşayanlar arasında özellikle Rumeli’den gelen göçmenler büyük pay sahibi ve günümüzde ilçe nüfusu binden fazla. Cumhuriyetin ilk yıllarında ve sonrasında Gaziemir’de daha çok askeri araziler ve tesisler yer alıyordu. Şimdilerde ise birbiri ardına açılan modern sanayi tesisleri ve imalathaneler ilçe ekonomisinin adeta lokomotifi sayılıyor. Ayrıca Akçay Caddesi ve civarındaki mağazalar başta olmak üzere günümüzde Gaziemir’de dolaşmak ve alışveriş yapmak isteyenler için sayısız seçenek mevcut.

Fuar İzmir ve Ege Serbest Bölgesi gibi ticari yaşamın kalbinin attığı noktalara ev sahipliği yapan Gaziemir, bu özelliğinden dolayı her yıl sayısız ziyaretçiyi bir araya getiriyor. Üstelik İzmir’den Türkiye’nin ve Avrupa’nın dört bir yanına uçabileceğiniz Adnan Menderes Havalimanı da ilçede yer alıyor. Gaziemir, Konak, Alsancak ve Karşıyaka gibi şehrin deniz kıyısındaki hareketli noktalarına pek yakın sayılmaz. Buna rağmen ilçede sadece kısıtlı zamanınız olduğunda dahi çevrede alışveriş yapabileceğiniz merkezleri veya konforlu odalarında konaklayabileceğiniz İzmir otelleri bulmanız mümkün. Özellikle Adnan Menderes Havalimanı’nda ve çevresindeki oteller günübirlik İzmir ziyaretçileri için hayli ideal birer alternatif sayılabilir. Üstelik ilçeden geçen İZBAN adlı banliyö trenleri sayesinde dilediğiniz an trafiğe takılmadan İzmir’in diğer bölgelerine seyahat etme rahatlığından faydalanabilirsiniz. 

Gaziemir Özet Bilgi

Konaklama 11 Tesis
Popüler Otel Extenso Hotel
Gecelik Başlangıç Fiyat TL
Popüler Ziyaret Noktası Hipodrom Parkı

Gaziemir Otelleri Hakkında İpuçları

Sakin SezonYoğun SezonOrtalama fiyat
Aralık Haziran ,60 TL
Diğer dönemlere kıyasla bu ayda bölgedeki otellerin gecelik konaklama fiyatlarında düşüş görülüyor. Bölgedeki otellerin en çok tercih edildiği dönem olduğu için gecelik konaklama fiyatları artıyor. Bu bölgedeki otellerin gecelik konaklama fiyatlarının ortalaması alındı.

Gaziemir Sıkça Sorulan Sorular

Gaziemir’deki popüler oteller içerisinde Doubletree By Hilton Hotel İzmir Airport, Svalinn Hotel ve Tav Airport Hotels İzmir bulunuyor.

Gaziemir’deki popüler ucuz oteller içerisinde Gaziemir Luis Otel, Engin Otel İzmir ve Ünaten Otel bulunuyor.

Gaziemir Günlük Kiralık Ev Apart

Apart fiyatları okullara ya da ziyaret merkezlerine yakınlıklarıyla değişiklik göstermektedir. Bu değişikliğin sebepleri ise öğrencilerin okul dönemlerinde apart tercih etmelerinden kaynaklanmaktadır. Ya da yazları tatile giden insanların burada birkaç gün yerine birkaç ay boyunca ya da yaz boyunca burada kalmaları da buna sebep olmaktadır. Bunun yanı sıra yaz için tatil planlayan kişiler birkaç aile birleşerek ya da arkadaşlarıyla kalabalık bir grup şeklinde kiralık yazlık tutarak orada yaz boyu veya gün ve hafta şeklinde tatil yapmaları da seçenekler arasında. En büyük tetikleyicilerden birisi de kendilerine ait ortamın olması havuzun ve sesin sorun olmaması da etkileyen önemli faktörlerdir. Bu gibi hizmetlerden faydalanmak için Gaziemir kiralık apart olarak bizlerle iletişime geçebilir ve birçok diğer hizmetimiz hakkında da bilgi alabilirsiniz.         

Gaziemir Günlük Kiralık Ev Apart

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası