şenol hoca facebook / Şenol Hocam futbolu unutmuş!.. - HINCAL ULUÇ

Şenol Hoca Facebook

şenol hoca facebook

Şenol Güneş'ten flaş açıklamalar! "Sizin keyfinize kalamaz"

İşte o açıklamalar;

- BU ÜLKE DE BİZİM, BU TFF DE BİZİM -

"Bu ülke de bizim, bu TFF de bizim. Susmak yerine konuşmak daha faydalı. Zaman zaman dilimin ucuna gelenlerin de yararı olmadığını düşünüyorum." dedi.

- SİZİN KEYFİNİZE KALAMAZ -

"Depremden sonra aynı bölgeden bazı takım devam etti, bazı takım çekildi. Bu da kuralı tartışmaya açar. O zaman alın takımları İstanbul'a! Şimdi geçmiş konu, konuşuyoruz. Takımlardan transferler yapıldı, biz de aldık. Aşağıdaki takımlara bakın. Rekabeti öldürdük. Suçlama için demiyorum. Olağanüstü durum olduğunda, sizin keyfinize kalamaz. Herkes kuralları bilmeli." dedi.

- SORUMLULUK OLSUN DİYE -

"Yabancı futbolcuların euro, yerli oyuncuların TL üzerinden para kazanması; tüm dengeleri alt-üst ediyor. Antrenör ve oyuncuların vergilerini kendilerinin vermesi lazım. Sorumluluk olsun diye." dedi.

- BUNUN BİR YOLU OLMALI -

"Yabancı oyuncu yerli oynuyorsa, ben de yerli oyuncuyu yabancı yapabilmeliyim. Bunun bir yolu olmalı." dedi.

- SUSMAK DA DOĞRU DEĞİL -

“Sevgiyi kirletmeyelim. Biraz sevgi kirliliği var. Güveni kaybediyoruz şu anda. Susmak da doğru değil, yersiz konuşmak da doğru değil. Sevgiyle tabii ki olacaksınız ama kurallar daha acımasız olmalı.”dedi.

- BU TİP OYUNCULARI GETİRECEK BİR SİSTEM LAZIM -

“Fenerbahçe’nin Arda Güler’ini herkes konuşuyor. Onu getiren kulüp, onu getiren başkanda onun kadar başarılı. Yetiştiren hocalar… Bu tip oyuncuları getirecek bir sistem lazım.” dedi.

- İTİBARSIZLAŞTIRILMAYA ÇALIŞILDIM -

"Maaşımı Euro olarak almadım. Hiçbir zaman para konuşmadım. Basında sürekli maaşım konuşuldu ve itibarsızlaştırılmaya çalışıldım." dedi.

- YETER Kİ İYİ NİYET OLSUN -

"Sabırlı olacağım. Başkanım, sizi seviyorum. Allah kolaylık versin. Önümüzdeki sezon başarılı olunması için hep birlikte toplanıp konuşalım. Hakemlerle ilgili kimse konuşmasın! Konuşanın cezası 10 maç olsun! Yenilikler çok var. Yeter ki iyi niyet olsun." dedi.

Haber kaynağı: funduszeue.info

Daha önce Antalyaspor, Beşiktaş, Göztepe ve Sivasspor'da yardımcı antrenör olarak görev yapan 47 yaşındaki çalıştırıcı, Beşiktaş'ın hoca arayışına yönelik de açıklamalar yaptı. İşte röportajdan öne çıkan bölümler:

"ŞENOL HOCA İLE ÇALIŞMAK İSTERİM"

"Şenol Güneş ile yeniden çalışmak isterim. Bence onunla herkes çalışmak ister. Eğer kendisi yeniden Beşiktaş'a gider ve benim için de bir imkan oluşursa neden olmasın? Ancak şunu söylemek istiyorum: Öz kaynakları oluşturmamız ve buradaki oyuncuları bulmamız lazım. Dışarıdan gelen oyuncular da tamamlayıcı olmalı. Bunları yapmadan büyük kulüplerimiz asla başarıyı yakalayamaz."

"ANTALYASPOR'DA HOCA OLABİLİRDİM"

"Antalyaspor'a ilk geldiğimde pro lisansım olsaydı belki o kulübün hocası olabilirdim. Belki Şenol Hoca ile milli takım tecrübesi yaşayabilirdim. Ancak nasip Belki ileride böyle bir şey olur. Nasibimizde ne varsa onu yeriz. Benim de Türkiye'ye gelme isteğim var. Kurumsal bir yapıda çalışmayı çok isterim. Mesela Altınordu'yu çok beğeniyorum."

"GÖZTEPE'Yİ ÇOK SEVİYORUM"

"Göztepe'yi inanılmaz seviyorum. Çünkü orası bir şahıs kulübü. Bu tip kulüplerde de bizim gibi uzun vadeli düşünen hocaların daha başarılı olacağını düşünüyorum. Kurumsal kulüplerde bu iş zor. Zira başkanlar üç-dört seneliğine geliyor. Ancak kulüp bir başkana ait olursa iş değişiyor. Kendi paralarını veriyorlar. Bu yüzden harcamalarına dikkat ediyorlar. Böyle yerlerde çalışmayı kendi adıma daha uygun buluyorum."

"YABANCILAR ÇOK HIZLI DÜŞÜNÜYOR"

"Antalyaspor'da Samuel Eto'o ve Beşiktaş'ta da Adriano ile birlikte çalıştım. Mesela bunların futbol anlayışı çok farklı. O kadar çabuk düşünüyorlar ki neden Barcelona'da oynadıklarını anlıyorsunuz. Arada o kadar fark var ki Bu özelliklerinden dolayı ara sıra arkadaşlarını zor durumlarda bırakabiliyorlar."

Kaynak: Asist Analiz

Şenol G&#;neş, Beşiktaş'ın eski yıldızını istiyor!

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, 1 Temmuz’da başlayacak olan yeni sezon öncesinde tatil yapıyor Tecrübeli teknik adam Antalya Belek’te sezonun yorgunluğunu üzerinden atarken, önümüzdeki yıl için de geri sayıma geçti. Başarılı hoca, Siyah-Beyazlılar’ın başında gelecek sezon bir şampiyonluk daha kazanmayı hedefliyor.

KONDOGBIA ÖN PLANA ÇIKIYOR

Orta sahaya mutlaka bir takviye yapmayı hedefleyen Siyah-Beyazlılar’da şimdiye kadar birçok isim gündeme geldi. Ön libero için şu ana kadar ön plana çıkan futbolcu Atletico Madrid’in formasını giyen Kondogbia’ydı. Ancak yıldız oyuncunun yüksek maliyeti, görüşmeleri çıkmaza soktu. Bu gelişmenin üzerine Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, tanıdık bir ismin yeniden takıma katılmasını istedi.

HEDEF MOHAMED ELNENY

Tecrübeli çalıştırıcı, İngiltere Premier Lig ekiplerinden Arsenal’in formasını giyen Mohamed Elneny ile yeniden el sıkışılmasını istedi. Arsenal ile 1 senelik kontratı bulunan Mısırlı ön liberonun bu doğrultuda kiralanması gündeme getirildi.

Şenol Güneş, Beşiktaşın eski yıldızını istiyor

TEKLİF HAZIR

Beşiktaş Yönetimi’nin hedefi, 30 yaşındaki oyuncuya kiralama için herhangi bir bedel ödememek. Ancak yaklaşık 3 milyon Euro kazanan Elneny’nin, maaşının karşılanması hedefleniyor. Kara Kartal, bu teklifle birlikte birkaç gün sonra Londra ekibinin kapısını çalacak.

(Fanatik)

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası