öğretim görevlisi maaşları 2018 / Akademik Personelin Zamlı 15 Temmuz Maaşı

Öğretim Görevlisi Maaşları 2018

öğretim görevlisi maaşları 2018

GÜNCEL!1- Profesör Maaşı Yılında Ne Kadar?2- Doçent Maaşı Yardımcı Doçent Maaşları 4- Dr. Öğretim Üyesi Maaşları5- Üniversitede Araştırma Görevlisi Maaşı Ne Kadar?6- Öğretim Görevlisi MaaşlarıÜniversitede Yer Alan İdari Birimlerin Maaşları Nedir?1- Dekan Maaşları2- Rektör MaaşlarıÖzel Üniversite Akademisyen MaaşlarıKKTC Akademisyen Maaşları Yılında Ne Kadar?Akademik Personel Maaşlarını Etkileyen FaktörlerAkademik Personel Olma ŞartlarıYeni Başlayan Akademisyen MaaşlarıSıkça Sorulan SorularAkademik personeller ne kadar maaş alıyor?En yüksek maaş alan akademik personel hangisidir?

Üniversitede çalışmak, öğretim görevlisinden profesörlüğe giden yolda kariyer basamaklarını çıkmak büyük özveri istiyor. Bu özverinin karşılığı iyi bir maaş diyebiliriz. Akademik personeller unvanlarına göre maaş alıyorlar. Peki, akademisyen maaşları yılında ne kadar? Bu içerikten öğrenebilirsiniz.

Bu noktada Doçent maaşı, araştırma görevlisi maaşı, öğretim üyesi maaşları fark gösteriyor. En güncel bilgileri aşağıda detaylarıyla yer verdim. Akademik personeller ne kadar maaş alıyor? İnceleyelim&#;

Akademik Personel Maaşları

Profesör ve araştırma görevlisi maaşları ne kadar? profesör ve araştırma görevlisi maaşları zam oranı

Profesör ve araştırma görevlisi maaşlarına, Aralık ayı enflasyon oranın açıklanmasıyla birlikte fazladan yüzde zam uygulanacak. Yılın ilk yarısı için toplu sözleşme gereği alınacak yüzde 4'lük zamla birlikte Ocak ayı itibariyle toplam zam yüzde olacak.

PROFESÖR VE ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ MAAŞLARI NE KADAR?

1/4 derecelik profesör maaşları Ocak ayı itibari ile 7 bin liradan 8 bin liraya yükseldi. Aradaki fark lira oldu. 7/1 derecelik araştırma görevlisi maaşları Ocak ayı itibari ile 4 bin liradan 4 bin liraya yükseldi. Aradaki fark lira oldu.

ÜNVANLARDereceNET MAAŞ (TL)
TEMMUZ (OCAK-HAZİRAN)MAAŞ ZAMMI (TL)
PROFESÖR1/4
ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ 7/1

İŞÇİ EMEKLİLERİNİN ZAMMI NE OLACAK?

SSK ve Bağ-Kur emeklilerinin zamları, geçmiş 6 aylık dönemde oluşan enflasyona göre belirleniyor. Buna göre işçi emeklileri, yeni yılın ilk altı ayı için yüzde oranında zam alacak.

MEMUR VE EMEKLİ MAAŞLARI İÇİN TIKLAYINIZ

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir