tavuk dünyası fiyat / tavuk dünyası'nda fiyatların 70tl olması - ekşi sözlük

Tavuk Dünyası Fiyat

tavuk dünyası fiyat

İnternet sitesinin sorunsuz bir şekilde çalışması için gerekli çerezlerin ve performans çerezlerinin kapatılması mümkün değildir. Dilerseniz işlevsellik çerezlerini ve pazarlama çerezlerini kapatabilirsiniz.

İnternet sitemizin doğru ve sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlar. Örneğin, internet sitemizdeki kimlik doğrulama çerezleri sayesinde bir sayfadan diğerine geçişinizde etkin oturumunuz kesintisiz bir şekilde devam eder.

İnternet sitemizdeki ziyaretinizi ve internet sitemizin performansını analiz eder. Size sunduğumuz hizmetleri geliştirmemizde aktif rol oynar. Örneğin, bu çerezler en çok hangi sayfaları görüntülediğinizi ölçer ve sayfaların gerektiği gibi çalışıp çalışmadığını kontrol eder.

Çerezlere yönelik kullanılan altyapı kaynaklı veya üçüncü taraf eklentiler vasıtasıyla kullanılan çerezler kapsamında kişisel verilerimin yurt dışına aktarılmasına onay veriyorum.

İnternet sitemizde hızlı bir şekilde gezinmeniz için daha önce seçtiğiniz ülke, dil ve para birimi gibi bilgileri tanır. Örneğin, para birimini değiştirdiğiniz zaman internet sitemizi daha sonraki ziyaretinizde, hiçbir değişiklik yapmanıza gerek kalmadan yine bu para birimini kullanarak işlem yapabilirsiniz.

Pazarlama çerezleri, size daha uygun seyahat önerilerine veya pazarlama planlamalarına zamanında ulaşmanız için gerekli bazı bilgileri içerir. İlgi alanlarınıza uygun reklamları belirlememize yardımcı olur ve genelde şirketimizin izni ile reklam sağlayıcıları tarafından yerleştirilir. Verimliliği ölçülen bu reklamlar sayesinde kişiselleştirilmiş teklifler ve hedeflemeler oluşturulur. Diğer taraftan bu çerezler internet sitemizde ziyaret ettiğiniz sayfaları unutmaz ve reklam sağlayıcılar ile paylaşır. Böylece karşılaştığınız içerikler bilgi verici olabilir veya ticari amaçlar içerebilir. Bu çerezler internet sitemiz, arama motorları, banner, e-bülten, e-posta ve sosyal medya reklamlarıyla sınırlı olmamak üzere izin verdiğimiz reklam ağları tarafından kullanılabilir.

Çerezler hakkında detaylı bilgi almak için çerez politikası sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Onayla ve Kaydet

TAVUK DÜNYASI MENÜ FİYATLARI ŞUBELERİ VE KAMPANYALAR

tavuk dünyası fiyat tavuk dünyası menü tavuk dünyası şubeleri tavuk dünyası fiyatları
tavuk dünyası menü fiyat kampanya ve fırsatlar tavuk dünyası menü fiyatları

Tavuk Dünyası Menü ve Fiyatlar

ÇORBALAR

Tavuk Suyu Çorbası 25 TL

Mercimek Çorbası 19 TL

Domates Çorbası 19 TL

BAŞLANGIÇLAR

Karışık Başlangıç Tabağı 65 TL

Çıtır Tavuk Küpleri 30 TL

Beş Baharatlı Patates Büyük 31 TL

Klasik Patates Büyük Boy 31 TL

Beğendi 30 TL

Ali Nazik 34 TL

TAVUKLAR ( 84 TL )

Tikka Masala Soslu Tavuk 

Baharatlım 

Acılı Bi'Köri

Balkan Rüzgarı 

Kekiklim 

Közlüce 

Efsane Buffalo 

Ali Nazik Tavuk  

Kremantar

Labiate 

Şefin Tavası  

Mucidinden Soslu Tavuk 

Barbeküs 

Kendini Beğenmiş Tavuk 

Bi'Köri 

Cafe de Paris Soslu Tavuk 

Cheese California

Chili Lokumu

Acılı But

Fülfül 

Kekiklim Pirzola 

Izgara Pirzola 

Fülfül Pirzola 

Acılı But 

KIRMIZ ET ÜRÜNLERİ ( TL )

Kekiklim Bonfile 

Kremantar Bonfile 

Barbeküs Bonfile

Mongo Bif 

Kendini Beğenmiş 

KÖFTELER

Mangal Köfte 89 TL

SALATALAR

Çıtır Tavuk 69 TL

Sezarım Tavuklu 69 TL

Akdenizlim 64 TL

Şefin Salatası 69 TL

TATLILAR

Fındıklı Fırın Sütlaç 19 TL

Kutu İçecekler 12 TL 

( Tavuk Dünyası Menü ve Fiyatları değişmiş olabilir. Fiyatlar garanti edilememektedir.)

Tavuk Dünyası Kampanyalar

tavuk dünyası lezzetleri kampanyaları menü fiyatları online sipariş

Tavuk Dünyası Şubeleri Adres ve İletişim

Tavuk Dünyası

Coca-Cola Zero Sugar (45 cl.)

18 TL

Coca-Cola Zero Sugar (33 cl.)

18 TL

Coca-Cola Light (33 cl.)

18 TL

Taze Sıkma Portakal Suyu

36 TL

Damla Meyveli Soda (20 cl.)

12 TL

Coca-Cola Şekersiz (1 L.)

26 TL

Coca-Cola Zero Sugar (1 L.)

26 TL

Sütaş Ayran (30 cl.)

16 TL

Café de Paris Soslu Tavuk

TL

Efsane Buffalo (Az Acı)

TL

Kendini Beğenmiş Tavuk (Az Acı)

TL

Sriracha Soslu But (Acı)

TL

Karışık Başlangıç Tabağı

80 TL

Klasik Patates Kızartması (Orta)

34 TL

Klasik Patates Kızartması (Büyük)

44 TL

Peynir Çubukları (6 Adet)

49 TL

Cheddarlı Patates Topları (8 Adet)

44 TL

Peynirli Çıtır Börek (5 Adet)

44 TL

Çıtır Tavuk Küpleri (8 Adet)

40 TL

Beş Baharatlı Patates Kızartması (Orta)

34 TL

Beş Baharatlı Patates Kızartması (Büyük)

44 TL

Coca-Cola Seçilmiş Menüleri

Seçilmiş Menü (Çifte Lezzet Menüsü)

TL

Seçilmiş Menü (Akılalmaz Lezzet Üçlüsü)

TL

Seçilmiş Menü (Tek Kişilik Ziyafet Menüsü)

TL

Sezarım Tavuklu Salata

80 TL

Çıtır Tavuklu Salata

80 TL

Kendini Beğenmiş Köfte

TL

Süzme Mercimek Çorbası

25 TL

Fındıklı Fırın Sütlaç

35 TL

Tavuk Dünyası Restoran Yerleri

içindeki Tavuk Dünyası restoranı. - tabak ile Chicken Shop sağlanır. Tavuk Dünyası, 50 TL / Kişi başına tüketim aralığı arasındadır. Bu dükkanda toplam yemek var, en popüler yemekler şunlardır: -, bu sayfa Tavuk Dünyası ayrıntılı menüler sağlar. yakında hangi restoranlar var?yakınlarda restoran, canlı restoranlar, en iyi restoranlar, ve Daha Fazlası için Kullanıcı Yorumları ve Önerileri. kebapçı, meyhaneler, pizza, pastane, pizzacılar, kafeler ve diğer popüler restoran türleri. Restoranların Menüsüne, Yorumlarına, İletişim bilgilerine, Konumuna, Telefon Numarasına, Harita bilgisine ve daha fazlasına bak - YummyAdvisor

Daha fazla

tavuk dünyası'nda fiyatların 70tl olması

• ay önce 29tl'ye yemek söyleyebildiğimiz tavuk dünyasında hem porsiyonların küçülmesi hem de fiyatların 70tl'lere ulaşması sorunudur. tavuk ulan bu tavuk! abd'de avrupa'da pek çok restorantta 5 usd'ye daha da güzelini ve doyurucusunu gösteririm size.

görsel

maliyetler arttı, isteyen alır isteyen almaz vs. denecektir. ben güncelde bir restorant ve franchise bir kafe işleten biri olarak giderleri dağıtarak ileteyim şimdi, ki giderleri dağıtırken perakende fiyatları ile yazıyorum (alttaki fiyatlara kdv ve gelir vergisi vs. dahildir):

1. tavuk göğüs gr: 8tl (toptan alımda 5tl ye mal olur güncelde, fazla fazla yazdım)
    2. makarna gr: 2tl (toptan alım fiyatı da değil)
    3. soslar ve krema vs.: 2tl
    4. paketleme, servis: 1tl
    5. aşçıya gidecek pay: 2tl
    6. yemeksepeti ve kurye giderleri: 2tl (yerinde yeseniz de fiyat aynı gerçi) (altta bir apti gülmüş, siparişi bentley ile götürmüyorsan durum bu kardeşim)
    7. dükkanın kirasından gelen pay: 8tl
    8. marka giderleri: 5tl
    9: genel giderler: 10tl

hepsini toplarsak 40tl yapar ki genel gideri çok bile bol tuttum elektriğe vs. zam geldiğinden.

hadi ürün başına karı da ekleyelim 10tl olarak. olsun size 50 tl.

zaten bunları bu kadar anlatmama da pek gerek olduğunu düşünmüyorum. gidip intiba gibi bir yerde iskender yeseniz (ya da yemeksepetinden söylerseniz) 67tl ödersiniz (en kaliteli dönercidir kendisi, hd iskenderde falan çok daha ucuza da yersiniz). bu saçma tavuk ürününün yanında çok avantajlı.

şimdi bunun adı çıkarcılık değil de nedir? bu tür bir yer boykot edilmez mi?

edit: bazı arkadaşlar iletti. bu firma sadece yemek uygulamasına özel 20tl fazla fiyat çakıyor şeklinde. bu da ayrı bir vaka analizi. yemeksepetine ve getire vs. şikayet etmek de yerinde olur.

edit 2: alttaki entryde adam 70tl yi gr tavuğa vermeyi normalleştirmiş aklında. neymiş yemeksepeti %20 kdv alıyormuş bak sen şu işe. gören de muhasebecileri sanacak. be güzel kardeşim sana sorarım, madem %20 alıyor diğer eşdeğer ürünleri yapan restorantlar nasıl 40tl'ye gönderim sağlıyor? hayır kurumu mu onlar? en baba iskender 67 tl diye özellikle yazdım, bu ne peki at eti mi?

edit 3: arkadaşlar yemeksepeti giderinin bana kaç olduğunu öğretmeyin. bahsettiğim yazdığım restorant yemeksepeti kurye ile getiriyor, burdaki rakamlara 6tl ilave para da alıyor. bundan dolayı bu şekilde yazdım. yok ağzındaki suyu püskürtmüşmüş, dikkat et o suya 20 tl vermişsindir..

• benim yuvarlamamdan pay: 5 tl
    yazmayı unutmuş bir yazar.

ayrıca yemek sepetinin en az %20+kdv ile çalışmadığını bilmeyen bir suser beyanıdır.

edit: kurye giderine de 2 tl yazmış ahahaha ahaha ahah hiç güleceğim yoktu. dünyadan haberi yok.

edit2: nerde savunmuşum ben la bu fiyatları?
    hayatında hiç restoran işletmemiş çalışmamış birisi girip giderler konusunda ampır ampır konuşursa saçmalama derim. yani bunun nesi fiyat savunma?

edit3: ulan ne eksilemişsiniz dübürünü sevdiklerim 30 karma gitmiş.

edit4: arkadaş yine demiş ki, yemeksepeti kurye ile gönderiyor hop oldu sana komisyon %30+kdv yani %36, başlık sahibi ne demiş %20 kdv ulan okuduğunu bu kadar malca anlayan başka biri yoktur herhalde. he bir de sanıyor ki o verdiği 6 lirayı dükkan alıyor. te allam akıl fikir yarabbim.

• ekonominin ne kadar iyi olduğunun göstergesidir, sonuçta bu fiyatlar olduğuna göre, yiyende vardır.

• geçen hafta sayrem'de aynı tavuk dünyası menüsünü 34 liraya yedim, alternatif olarak denenebilir, tadı gayet de iyiydi.

• evet fiyatlar kazık ancak tavuk dünyasında tavuk yemek zorunda değilsin, kapitalizm bu kardeşim. adamlar kârı maximize edecek şekilde fiyat belirliyor yani 70 lira ödemeye razı çok müşterileri var ki 70 liraya satılıyor. arz, talep ve fiyat dengesi neyse o ekonomi 'de öğretiyorlar bunu.

ortada çok daha vahim bir durum var oda gelir adaletsizliği fiyatların bu kadar abartılı olmasının sebeplerinden biride bu dandik tavuk menüsüne 70 lira bayılacak insan sayısı fazla ki bu işletme bu fiyatlara rağmen ayakta kalabiliyor.

• dolar 6 lirayken falan 30 tl idi menüler dolar ve artan enflasyonla normal bu fiyatlar. normal olmayan tüike %36 enflasyon açıklatıp milleti fakirleştirmek.

• tavuk dünyasına en son sene önce gittim sanırım.

güzel bir menü + içecek 30 tl'yi bulmuyordu sanırım. zaten içecek çok pahalıydı burada, bugün işletmelerin sattığı içecek fiyatını 3 yıl önce veriyorlardı düşünün. ona rağmen fiyatı oydu ki o zaman bile pahalı diyorduk. sonra böyle bu kadar uç enflasyon falan yokken fiyatlarını uçurdular. yani tavuk fiyatları aynıyken, ekstra zamlar gelmemişken her şeye yüksek miktarda zam yaptılar.

daha da gitmedim ama ne zaman görsem tıklım tıklım burası. 4 kişi gitsen yani ortalama bir türk ailesi olarak tl gibi bir para bırakıyorsun. buradan çıkıp bir de kahve içsen kahveler 30 tl çarp onu da tl. burada yemek + kahve tl.

türkiye'de para bolluğu var. para bolluğu olan insanlar için 70 tl'ye yemek gülünecek rakam zaten. ülke zengin diye demiyorum, ülke fakir olduğu için para bolluğu var. gelir adaletsizliği olan ülkede çok fazla zengin ve çok fazla fakir vardır. nasıl ikisi de çok fazla diyorsanız orta sınıf olmadığı için.

türkiye'de milyonlarca kişi pasif olarak (faiz vs) aylık 10 bin tl üstü para alıyordur. bakın iş değil tamamen havadan gelen para bu kadar adamlara. evlerinin kirasından şundan bundan. kaldı ki ben az yazdım. pasif olarak bin tl alan bile dolu. bu adama 70 tl menü koyar mı? hayır. ayda tl biriktiremeyen adama koyar e zaten o da yiyemez.

• neden kdv ve gelir vergisi eklememiş arkadaş?

• serbest piyasa ayağına geçiren geçirene. alışın arkadaşlar alışın.

• saçmadır. o tarz firmalar gayet sevimsiz üretimler yapmakta, iştahı bunları yazarken bile kapatmaktadır

ekşi sözlük kullanıcılarıyla mesajlaşmak ve yazdıkları entry'leri
takip etmek için giriş yapmalısın.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası