bee beauty at kuyruğu bitkisi özlü organik şampuan kullananlar / Bee Beauty At Kuyruğu Bitkisi Özlü Organik Şampuan ml Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Bee Beauty At Kuyruğu Bitkisi Özlü Organik Şampuan Kullananlar

bee beauty at kuyruğu bitkisi özlü organik şampuan kullananlar

Bee Beauty At Kuyruğu Bitkisi Özlü Organik Şampuan ml SPTK

Bee Beauty At Kuyruğu Bitkisi Özlü Organik Şampuan ml

Kurumsal Fatura

Satıcı : SepetiKoluma

Koleksiyona Ekle

favori

• Ek Özellik:Organik
  • Etki:Saç Dökülme Karşıtı
  • Saç Tipi:Tüm Saç Tipleri
  • Beden:Tek Ebat
  • Form:Şişe

• 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.
  • Bu ürün SepetiKoluma tarafından gönderilecektir.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • - Bee Beauty At Kuyruğu Bitkisi Özlü Organik Şampuan ile dökülmeyi önleyerek güçlü saçlara sahip olunuz. - Paraben içermez. -İçerisinde %97,71 oranında organik hammadde bulunmaktadır. - Organik Sertifikalıdır. Kullanım - Yeteri miktarda Bee Beauty At Kuyruğu Bitkisi Özlü Organik Şampuanı alarak saç ve saç derinize hafif masaj ile uygulayarak köpürtünüz. - Sonrasında bol su ile durulayınız. - İhtiyaç duyulduğunda tekrarlayınız. - Sık kullanıma uygundur.
  • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

ÜRÜNÜN TÜM ÖZELLİKLERİ

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Bee Beauty At Kuyruğu Bitkisi Özlü Organik Şampuan ml

• İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • - Bee Beauty At Kuyruğu Bitkisi Özlü Organik Şampuan ile dökülmeyi önleyerek güçlü saçlara sahip olunuz. - Paraben içermez. -İçerisinde %97,71 oranında organik hammadde bulunmaktadır. - Organik Sertifikalıdır. Kullanım - Yeteri miktarda Bee Beauty At Kuyruğu Bitkisi Özlü Organik Şampuanı alarak saç ve saç derinize hafif masaj ile uygulayarak köpürtünüz. - Sonrasında bol su ile durulayınız. - İhtiyaç duyulduğunda tekrarlayınız. - Sık kullanıma uygundur.
  • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

• Ek ÖzellikOrganik
  • EtkiSaç Dökülme Karşıtı
  • Saç TipiTüm Saç Tipleri
  • BedenTek Ebat
  • FormŞişe

bee beauty at kuyruğu bitkisi özlü şampuan

4. Bir süre önce şampuan kaynaklı saç dökülmesi sorunu yaşadığımda yeni ürünler denemeye yönelmiştim. Denediklerimden biri de bu şampuan oldu. Ben memnun kalmadığım için kullanmayı bıraktım ama kardeşim severek kullanıyor. 

Özellikleri;

-silikon, paraben, sls/sles yok. Çoğu şampuandan farklı olarak içeriğinde sudan sonra ikinci sırada aynısefa çiçeği suyu var. Yine çeşitli bitki suları ve özleri içeriyor. Ammonium lauryl sulfate var, bildiğim kadarıyla hafif bir temizleyici.

ml, fiyatı indirimsiz sanırım 20 tl. İndirimde tlye alınabiliyor.

-şeffaf, bitki kokuyor. Kokusu hoşuma gitmedi ama kalıcı değil. Saçınız kendi kokusu neyse o kokuyor, sevemedim. Ben şampuanın saçımı güzel kokutmasını tercih ediyorum. Sarımsaklı olan diğer çeşidinden daha iyi kokuyor yine de.

-içeriğinden dolayı normal olarak fazla köpürmüyor. ama bolca kullandığım halde iyi temizleyemiyormuş gibi geldi. Tabii son zamanlarda kullandığım yağlanmayı geciktiren şampuanlardan sonra böyle düşünmem normal. Kuru saçlarla daha iyi anlaşır sanırım. Saçlarını her gün yıkayan kardeşim böyle bir şeyden şikayet etmedi bu arada.(ben iki günde bir yıkarım.)

- saç dökülmem devam etti, iyi-kötü bir etkisi olmadı.

- bir şişeyi bitirmeden kullanmayı bıraktığım için uzatmaya etkisini bilmiyorum. Halbuki en çok merak ettiğim etkisi buydu.

19 ağustos ağustos

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır