kozmetik üretimi yapan firmalar / RK Kozmetik Fason Üretim - FASON KOZMETİK ÜRETİMİ

Kozmetik Üretimi Yapan Firmalar

kozmetik üretimi yapan firmalar

Lider Kozmetik olarak; hayatın her anındaki ihtiyaçlara yönelik ürünler geliştiriyoruz.

40 yılı aşkın sektör deneyimimizle uluslararası bir güç olma yolunda dünyada gelişen ihtiyaç ve duyarlılıkları iyi anlayarak en uygun çözümleri sunmak amacıyla Kozmetik, kişisel bakım, ev ve araba bakım ürünleri, haşere öldürücü gibi kategorilerde ürün yelpazemizi her geçen gün geliştiriyoruz çünkü insanların güzelliğe ve hijyene duydukları ihtiyacın farkındayız.

Müşteri odaklı fason üretim departmanımız sayesinde, müşterilerimizin ihtiyaçlarına odaklanıyoruz.

Yüksek kalitede yenilikçi ürünler sayesinde müşterilerimize ve müşterilerine, eşsiz performans ve sonuçlar sağlayan yenilikçi, uygun maliyetli, yüksek kaliteli ürünler sunmayı taahhüt ediyoruz.

ParfümKişisel BakımEv BakımıInsektisitAraba Bakımı

Marka Değerinizi En Yükseğe Taşıyoruz

Müşteri odaklı esnek çalışma sistemi, ulaşılabilir fiyatta hem kaliteli hem de inovatif ürün yelpazesi ve dünyanın her yerine hızlı teslimat süresi, Lider Kozmetik'i özel markalı ürünlerde güvenilir ve uzun süreli ortağınız yapan başarı faktörleridir.

• Çevreye Duyarlı Sürdürelebilir ÜretimÇevreye Duyarlı Sürdürelebilir Üretim
  • T.C. Bilim ve Sanayi Bakanlığı Tescilli Ar-Ge MerkeziT.C. Bilim ve Sanayi Bakanlığı Tescilli Ar-Ge Merkezi
  • Zamanında TeslimatZamanında Teslimat

Üretim Tesislerimiz

33.000 m2 Entegre üretim tesisimiz ISO ve Kozmetik GMP kalite standartlarında ve sürdürülebilir üretim anlayışı doğrultusunda ileri teknolojik imkanlarla ve kalifiye insan kaynağı ile donatılmıştır.

Uluslararası düzeyde hijyen standartlarımızla insan sağlığına özen gösteren bir üretim anlayışıyla benimsemekteyiz. Her biri farklı disiplinlerden gelen 261 çalışanımızla özel olarak tasarlanmış tesisimizde yüksek verimlilikle çalışıyoruz.

Üretim TesisiÜretim TesisiÜretim Tesisi

Ar-Ge Merkezimiz

T.C Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından tescilli AR-GE Merkezimizde kalifiye mühendis kadromuz ve yılların getirdiği sektör tecrübemiz sayesinde pazar ve müşteri ihtiyaçlarını, global standartlarda sürdürülebilir ve inovatif ürün yelpazemizle karşılamaktayız.

Lider Kozmetik’in tüm Ar-Ge ve üretim süreçleri insan ve çevre sağlığına zarar vermeyecek şekilde uluslararası standartlarda yönetilmektedir. Ar-Ge Merkezimiz’de temel prensip değişen tüketici alışkanlıkları ve sektörün ihtiyaçlarını, yeni nesil formülasyon ve ambalaj teknolojilerine sahip ulaşılabilir fiyatlı ürünlerle karşılamaktır.

Ar-Ge LaboratuvarıMikro Biyoloji LaboratuvarıKoku Test Kabinleri

Fason Üretim Haklarınız

Müşteri odaklı fason üretim departmanımız sayesinde; 102 ülkede, tüm paydaşlarımıza, eşsiz performans ve sonuçlar sağlayan yenilikçi, uygun maliyetli, yüksek kaliteli ürünler sunuyoruz:

Renkli Kozmetik

Renkli Kozmetik

Ürün ve renk kartelamız çok geniş olmakla birlikte ekstradan talep edilen ürünlerde üretilmektedir. Terracotta Blusher, Compact Blusher, Eyesahdow, Compact Powder, Foundatıon, Cream Compact, Ball Blusher, Extra Glıtter EyeShadow, Transparan Powder,Glıtter Gell, Hıghlıghter, Color Concealer, DayLong, Lip Stick, Lip Balm, Lip Gloos

Dermotolojik Kozmetik

Dermotolojik Kozmetik

Dermatolojik formüllerimiz tamamen alternatif tıp olarak bilinen lokman hekim tavsiyelerini dikkate alarak hakiki bitki özleri ile formüle edilmiştir. Saç Maskeleri, Yüz Maskeleri, Doğal Özlü Şampuanlar, Keratin Özlü Saç Bakım Tonikleri, Yüz Temizleme Tonikleri, Çift Bazlı Gece Kremleri

Fason Üretim

Fason Üretim

Adet konusunda sizleri zorlamayan firmamız her bütçeye uygun üretim yapmakta hatta İstediğiniz marka altında, ambalaja isim yazdırmak, kutu tasarımları, etiket tasarımları display stand tasarımları veya arzu ettiğiniz herhangi bir ürün tasarımını A'dan Z'ye itina ile son haline kadar anahtar teslim biçimde çözüm ortaklığı sunmaktadır.

Profesyonel Makyaj

Profesyonel Makyaj

Profesyonel alanda da yeni bir çağ açan firmamız, kuaför kullanıcılarınında isteklerini karşılıksız bırakmamıştır. İstanbul genelinde görüştükleri kuaför kitleleri ile ihtiyaçları belirleme konusunda çaba sarf ederek, uygulanması kolay, sonucun muhteşem olan sanat paletleri üretmiş ve ünlü makyözlere kendi markaları altında üretimler yapmıştır. Kuaförlerden gelen bireysel talepler doğrultusunda, bu ürünleri kendi markası NOOR MAKE-UP altında toplayıp Perakende satışlarını e-ticaret aracılığı ile yapmaya başlamıştır.

Tarihimiz

Tarihimiz

1959 Yılında İstanbul'un Fatih İlçesi Süleymaniye semtinde kurulan işletmemiz, ilk önce KRİSTAL BARDAKLARA ALTIN VARAK İŞLEME sistemini kurup o döneme ismini altın harflerle yazdırmıştır. Firmamızda yeniliklerin ardı arkası kesilmemiş ve Türkiyede ilk defa İNCİ BOYAMA işleminin kimyasını da çözmüştür. Böylelikle Tahtakale piyasasında çok kısa sürede vazgeçilmez esnaf haline gelmiş, kendinden söz ettirmiştir. 1962 yılında yönünü kozmetik piyasasına çeviren firmamız yine ilklerin arasında bulunmuş ve COMACT POWDER formülasyonu konusunda eşsiz bir doku tuturmuştur. Pudra da yakaladığı ipeksi dokuyu diğer toz ürünlere de uygulamakta gecikmeyen firmamız, Kozmetikte yenilik arayışlarını diğer ürün scalasını eklemesi ile tamamlamış olsa da Dünya'da yenilikler bitmediği için, 2003 yılında İtalyadan çığ gibi gelen allık modası TERRACOTTA ALLIK ve TOP ALLIK üretimini Türkiyede yapan ilk firma olarak kozmetik piyasasında rakiplerini geride bırakmıştır. Dünya modasını yakından takip eden Asos Kozmetik, renk scalasını her sezon yenileyip yeni ürünlerden haberdar olmaktadır.

Serdar
Serdar

** Marketing & Make-Up ** Team Leader

İlayda BOĞA
İlayda BOĞA

Make - Up Artist & Marketing Responsible

Linda Guthrie
Linda Guthrie

Ar-Ge Research

Tarcu's Make-Up Artıstry
Tarcu's Make-Up Artıstry

KANADA

Profesyonel make-up konusunda çalıştığımız Tarcu's Make Up Kanada Firmasıdır. Tamamen yenilikçi ürünler isteyen Tarcu's la yaptığımız çalışmada ortaya çıkan en önemli ürün dövme kapatıcı olarak lanse ettiğimiz Color conseiner oldu. Akabinde yapılan Dermotolojiik foundatıon'da uygulama sonrasında ikinci transfer konusunda sıfır diyebileceğimiz bir sonuç elde etmiştir. Yaklaşık 5 Yıl evvel tanıştığımız Tarcu's Make-up ile şu anda iş ortaklığımız devam etmektedir.

Dermatology Partenariat
Dermatology Partenariat

FRANSA

Dermotolojik alanda çalıştığımız Dermatology Partenariat firması Fransada önemli dermatolojik testler yapan bir firmadır. Türkiye'de yaptığı araştırmalar üzerine toprak türünün çok zengin kil yapısına sahip olduğunu öğrenen firma bu konuyu bizimle paylaştı. Pamukkale ve Kırşehirde yaptığımız araştırma ve alınan örnekler sonucunda akne oluşumunda ve tedavisinde kullanılan peeling özelliği bulunan, siyah nokta temizliğinde kullanılabilen skin care sınıfında ürünler formülüze etmiş bulunmaktayız.SOİN DE LA PEAU markası altında ürettiğimiz ürünler Fransa dermatoloji laboratuvarlarında tam not almıştır. Firma ile çalışmalarımız bu kadarla kalmamış koruyucu ve parabenlerin bulunmadığı SARIMSAK ÖZLÜ şampuanlar üretip EXTRAİT D'AİL markası altında üretim yapmıştır. Yaklaşık 2 yıl evvel tanıştığımız Dermatology Partenariat firması ile kısa süre evvel ticaretimiz bitmiş ama yeni ürünler konusunda çalışmalarımız devam etmektedir.

DERMA LOFT
DERMA LOFT

İRAN

Dermaloft firması İran asıllı, Türk bir iş adamının Firmasıdır. Merkezi İranda bulunan firma ile yapılan çalışma bu güne kadar çok alışık olmadığımız bir çalışmaydı. İran ticaret ambargolarının gümrüklerde sorun çıkarması üzerine iranın Hürmüzgan Eyaletinin güzel körfezi Bender Abbas körfezinde fabrika kurulumunda teknik destek verdik. Derma Loft ürününün üretimi süresince İranda teknik ekip bulunduran firmamız İranda mevvcut olan hammaddelerle ar-ge çalışmalarını yaptıktan sonra anahtar teslim fabrika ve formülasyonları orada istihdam edilen İranlı firma çalışanlarına bırakmıştır. Derma Loft firması ile halen teknik destek ve ar-ge anlaşmamız devam etmektedir.

30 Çeşit Ürün Scalası 350 farklı Renk ve Formülasyon

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.

Organik kozmetik ve üretim süreçlerindeki deneyimimiz ile fason organik kozmetik üretim hizmeti de sunmaktayız. Laber Organik Kozmetik üretim tesisinde modern teknoloji ile bir çok marka için fason organik kozmetik ürünleri üretiyoruz. Özelikle sertifikandırma süreçleri başta olmak üzere, tüm üretim aşamaları özenle gerçekleştiriyoruz. Organik kozmetik üretimindeki deneyimimiz ve yenilikçi yaklaşımımız ile özellikle Türkiye pazarında en önemli üreticilerden biriyiz. Sadece Türkiye değil, yurt dışındaki markalar için de fason organik kozmetik hizmeti sunuyoruz.

AR-GE Laboratuvarı ve Formulasyon Hizmeti

AR-GE Laboratuvarlarımız kozmetik, dermokozmetik ve takviye edici gıda alanında faaliyet gösteren, bir AR-GE laboratuvarıdır.

Bünyemizde bünyesinde kimyager, botanik uzmanı, moleküler biyolog gibi değişik meslek gruplarından uzmanlar bulunmaktadır. Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden biri olan EGE üniversitesinde bulunan AR&GE Laboratuvarımızda dalında uzman akademisyenlerden oluşan danışman kurulumuzla birlikte hizmet verilmektedir. itki Araştırma Merkezi, Kozmetik Ürün Geliştirme Laboratuvarı, Enstrümental Analiz Laboratuvarı, Ambalaj Ar-Ge Laboratuvarı ve Ürün Performans Laboratuvarları bulunmaktadır.

Cihaz ve donanım açısından gelişmiş bir alt yapıya sahip olan Ar-Ge merkezinde bulunan analitik cihazlar arasında HPLC, Flash tomografi, Liyofilizatör, Rotary evolution sistemi gibi cihazlar mevcuttur.

TÜBİTAK projeleri, üniversitelerle ortak işbirlikleri ile yeni ürün geliştirme çalışmaları bu merkezde yapılmaktadır.

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır