pelin çift kabe / TRT'nin konuğu: Ben Allah'ı çok görürüm!

Pelin Çift Kabe

pelin çift kabe

TRT&#;nin konuğu: Ben Allah&#;ı çok görürüm!

DUVAR - TRT1 ekranlar&#;nda yay&#;nlanan, "Pelin Çift ile Gündem Ötesi" program&#;na konuk olan Doç. Dr. Teyfur Erdo&#;du, tart&#;&#;&#;lan aç&#;klamalara imza att&#;. Erdo&#;du, "Ben çok fazla rüyamda peygamberi, Allah'&#; ve Kâbe'yi görürüm, bir gün odaya bir geldim Kâbe örtüsü var" dedi.

Daha önce kat&#;ld&#;&#;&#; bir televizyon program&#;nda, "Paradolia denilen bir hastal&#;k var. Bulutlar&#; Hz. &#;sa'ya benzetmek, domatesi kestik içinden Haç ç&#;kt&#;. Türkiye'de insanlar Ayval&#;k'a gidiyorlar, bir da&#; var o da&#;&#;n silueti Mustafa Kemal Atatürk'ü and&#;r&#;yormu&#;, bu bir psikolojik hastal&#;k" sözleriyle gündeme gelen Doç. Dr. Teyfur Erdo&#;du, bu kez de "Allah'&#; sürekli görürüm" diyerek ba&#;ka bir tart&#;&#;ma ba&#;latt&#;.

'ODAYA B&#;R GELD&#;M'

TRT1 ekranlar&#;nda yay&#;nlanan, "Pelin Çift ile Gündem Ötesi" program&#;na konuk olan Erdo&#;du, "Ben çok fazla rüyamda peygamberi, Allah'&#; ve Kâbe'yi görürüm, bir gün odaya bir geldim Kâbe örtüsü var" dedi. "Allah'&#; çok görürüm" diyen Erdo&#;du, "Üniversitedeki odaya geldim, Kâbe örtüsünün parças&#; var masaya b&#;rak&#;lm&#;&#;, çok ilginç" dedi.

Erdo&#;du'nun yorumlar&#;na izleyiciler de tepki gösterdi. Peygamberlerin bile "Allah'&#; sürekli görürüm" sözünü kullanmad&#;&#;&#;n&#;, gördüklerinde bayg&#;nl&#;k geçirdiklerini söyleyen izleyiciler TRT'ye ve yorumcusuna tepki gösterdi.

Dün FETÖ programlarında böyle sunuculuk yapıyordu

TRT Ekranlarında Tarih, din, bilim gibi gündem dışı konuları masaya yatıran Pelin Çift’in geçtiğimiz çarşamba günü yayınlanan programına konuk olarak katılan Doç. Dr. Teyfur Erdoğdu’nun, “ben çok fazla rüyamda peygamberi, Allah’ı ve Kâbe’yi görürüm, bir gün odaya bir geldim Kâbe örtüsü var” demesi çok konuşulmuştu.

Türkiye bu ifadeleri tartışırken, TRT ekranlarında “Pelin Çift ile Gündem Ötesi” adlı programın sunuculuğunu üstelenen Çift’in, yılının Mayıs ayında FETÖ’ye yakınlığı ile bilinen ve KHK ile kapatılan Baran Uluslararası Öğrenci Ve Kültür Federasyonu’nun düzenlediği Anneler günü programında sunuculuk yaptığı ortaya çıktı. Çift, yılının şubat ayında ise TRT’de program yapmaya başlamıştı. Çift’in bugün TRT’de yaptığı programda sık sık Cumhuriyet’i hedef alan tarihçi ve din adamlarını konuşturması eleştirilere konu oluyor.

İşte Çift’in FETÖ’nün gecesinde sunuculuk yaptığı, bugün FETÖ’den yargılanan isimlerin annelerini “örnek” olarak anons ettiği o gece:

funduszeue.info 

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası