peugeot 207 cam kaldırma modülü / Cam Düğmesine Uzun Basınca Camların Otomatik İndirilmesi

Peugeot 207 Cam Kaldırma Modülü

peugeot 207 cam kaldırma modülü

Peugeot ( sayfa)

• Yarbay

Orjinalden alıntı: adren80

Arkadaşlar i&#;in cam kaldırma mod&#;ll&#;, orjinal anahtarı destekleyen alarm taktıran var mı aranızda?

cam kaldırma ile ilgili fransa cevap vermedi demek de olupta de olmamasının tek sebebi satış stretejisidir ben bunu şuna benzetiyorum mp3 &#;alarların bazılarında radyo var fakat yazılımı yok sırf trt bandrolu &#;dememek i&#;in yi den farklı g&#;stermek adına yapmıyorlardır benden koca bir
  • Teğmen

Orjinalden alıntı: MAS

quote:

Orjinalden alıntı: adren80

Arkadaşlar i&#;in cam kaldırma mod&#;ll&#;, orjinal anahtarı destekleyen alarm taktıran var mı aranızda?

cam kaldırma ile ilgili fransa cevap vermedi demek de olupta de olmamasının tek sebebi satış stretejisidir ben bunu şuna benzetiyorum mp3 &#;alarların bazılarında radyo var fakat yazılımı yok sırf trt bandrolu &#;dememek i&#;in yi den farklı g&#;stermek adına yapmıyorlardır benden koca bir

Fransa de camların multiplexage sistemine bağlı değil diye cevap verdi yani cevap olumsuz
    artık biz kendimiz bi şekilde halletmeye bakacağız.

• Er
    13 Mesaj
    arkadaşlar sonunda aracıma kavuştum.

eski mi g&#;re ger&#;ekten malzeme ve iş&#;ilik kalitesinde &#;ok fark var. motordan da olduk&#;a etkilendim, aracın kg olduğunu biliyordum ve bg normal kalır sanıyordum ama &#;ok g&#;zel &#;ekiyor ve fırlıyor. bg olanı d&#;ş&#;nemiyorum.

herkezle beraber iyi g&#;nlerde ara&#;larımızın tadını &#;ıkartmak dileklerimle
  • Teğmen

Orjinalden alıntı: classifier

arkadaşlar sonunda aracıma kavuştum.

eski mi g&#;re ger&#;ekten malzeme ve iş&#;ilik kalitesinde &#;ok fark var. motordan da olduk&#;a etkilendim, aracın kg olduğunu biliyordum ve bg normal kalır sanıyordum ama &#;ok g&#;zel &#;ekiyor ve fırlıyor. bg olanı d&#;ş&#;nemiyorum.

herkezle beraber iyi g&#;nlerde ara&#;larımızın tadını &#;ıkartmak dileklerimle

Hayırlı olsun arkadaşım, kazasız belasız g&#;nlerde kullanman dileği ile
  • Yarbay
    92 Mesaj
  • Onbaşı
    29 Mesaj
  • Er
    13 Mesaj
    25 km lik ilk kullanım itibarıyla izlenimlerim:

ağırlık y&#;z&#;nden yere &#;ok sağlam oturuyor, direksiyon korkun&#; hafif ama hızla beraber iyi sertleşiyor. motor ağırlığa rağmen canlı, vites değiştirmesi olduk&#;a hızlı ve sarsıntısız. manuel olarak vites değişimi de aynı şekilde.

arkadaki oturma yeri &#;ok da kullanışsız değil, 3 kişi bindik ve arkada b&#;y&#;k bir sorun olmadı.

şimdilik bu kadar, zaten 25 km den de ancak bu &#;ıkar. kulladık&#;a devam ederim.

g&#;r&#;şmek &#;zere
  • Teğmen
    13 Mesaj
    aracın &#;zerinde RD4 tep var, mp3 &#;alabiliyor. kazara i&#;inde bluetooth da var mı diye baktım ama menude &#;ıkmadı. kazara baktım diyorum &#;&#;nk&#; aynanın da otomatik kararan olduğu bir yerde yazmıyordu ama &#;yle geldi.

aranızda original yani teybe entegre bluetooth kitini kullanan var mı?
  • Teğmen

benim bi ka&#; acip sorum olacak cahilliğimden seafoodplus.info&#; araba almadım &#;&#;nk&#; hayatımda :)

galeriye arabayı almaya gittiğimde yapacağım rutinişler nelerdir?arabayı alıp &#;ıkmam ne kadar s&#;rer?unutmamam ordan almam gereken herhangibir belge var mı?ben arabayı eskişehirden alacağım ve istanbula geleceğim direkt bu konuda bir uyarınız var mı?
    cahillik işte :)
  • Er
    13 Mesaj
    @azapoglu

&#;ncelikle senin aracın ne?

galeriden arabayı alırken, eğer ruhsat &#;ıkmışsa dolayısıyla &#;demen veya kredin ok ise yapacağın hi&#; birşey yok. sadece anahtarları, ruhsatı al ve &#;ık. a&#;ıklamalarını dinle o kadar. kaskonu yaptırmayı unutma bu arada.

hediyelerini de istemeyi unutma, k&#;&#;&#;k ama g&#;zel şeyler veriyorlar. &#;zellikle sonax tan koltuk koruması i&#;in &#;cretsiz kuponunu al.
  • Binbaşı
    45 Mesaj
    Arkadaşlar Selamlar,

model bir Peugeot HDI Trendy sahibiyim, aracı ilk piyasaya &#;ıktığı d&#;nemde hen&#;z g&#;rmeden almıştım şu anda km de ve ben &#;ok memnunum nazar değmesin:)
    Sizlere danışmak istediğim bir konu var. Ge&#;en g&#;n aracı aldığın YILDIRIM Oto'dan aradılar ve aracı en kısa zamanda servise getirmemi s&#;ylediler. YDA Kampanyasıymış bu. Motor koruma kabloları kontrol edilecek gerekirse bedelsiz değiştirilecekmiş ve değişmesi gereken bir par&#;adan daha bahsettiler.

Bu konu hakkında bir bilgisi olan var mı?
    Sizleri de aradılar mı?
    Ara&#;ta &#;retim hatasımı var acaba ? a&#;ıkcası pek hoşuma gitmedi bu durum.. Aracı yarın servise bırakacağım yaklasık saat s&#;ren bir işlem olduğu s&#;ylendi.

Merakla bekliyorum neler olacağını
  • Teğmen
    92 Mesaj
  • Çavuş
    92 Mesaj
  • Teğmen
    bu ne ya 10 sayfa atlamışıseafoodplus.info opsiyon olan bluetooth benim de olacak bilmiyorum ki nasıl bişseafoodplus.info olurda hayırlısı ile alırsam arabayı o zaman bilgilendiririm sizi.

bu arada gokyar size bi pm atmıştım ama aldınız mı?
  • yeni mesaja gitYeni mesaj

Peugeot Cam Kaldırma Motoru Ve Beyni Sol Ön

Taksit Seçenekleri

Bonus Card
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2,51 ₺,01 ₺
3,91 ₺,73 ₺
6,61 ₺,68 ₺
9,50 ₺,48 ₺
12,18 ₺,12 ₺
World Card
2,51 ₺,01 ₺
3,91 ₺,73 ₺
6,61 ₺,68 ₺
9,50 ₺,48 ₺
12,18 ₺,12 ₺
Maximum Card
2,51 ₺,01 ₺
3,91 ₺,73 ₺
6,61 ₺,68 ₺
9,50 ₺,48 ₺
12,18 ₺,12 ₺
Axess Card
2,51 ₺,01 ₺
3,91 ₺,73 ₺
6,61 ₺,68 ₺
9,50 ₺,48 ₺
12,18 ₺,12 ₺

Advantage Card
2,51 ₺,01 ₺
3,91 ₺,73 ₺
6,61 ₺,68 ₺
9,50 ₺,48 ₺
12,18 ₺,12 ₺
CardFinans Card
2,51 ₺,01 ₺
3,91 ₺,73 ₺
6,61 ₺,68 ₺
9,50 ₺,48 ₺
12,18 ₺,12 ₺
Paraf Card
2,51 ₺,01 ₺
3,91 ₺,73 ₺
6,61 ₺,68 ₺
9,50 ₺,48 ₺
12,18 ₺,12 ₺
BankKart Card
2,51 ₺,01 ₺
3,91 ₺,73 ₺
6,61 ₺,68 ₺
9,50 ₺,48 ₺
12,18 ₺,12 ₺

• , #2

converse10 çevrimdışı
    Tecrübeli Üye converse10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Peugeot bsi beynine bu tarz cihazları uydurmanız çok zor. Muhalefet olarak olarak alğılamayın beni kapsamlı olarak araştırın derim.

• , #3

HarunHoca çevrimdışı
    Aktif Üye HarunHoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teknik olarak mümkün mü değil mi bilmem. Ancak eksikliğini hissettiğim bir özellik. Eğer olursa iyi olur. Ben varım diyorum. Kaldı 48 kişi

Active HDI Köpekbalığı

• , #4

tekkral34 çevrimdışı
    Acemi Üye tekkral34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende cam kapama modülü var. Olmaz demiyorum fakat bizim araçların beyni bu kadar yüklemeyi kaldırır mı ondan emin değilim

• , #5

HarunHoca çevrimdışı
    Aktif Üye HarunHoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntıtekkral34Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende cam kapama modülü var. Olmaz demiyorum fakat bizim araçların beyni bu kadar yüklemeyi kaldırır mı ondan emin değilim
    Sizdeki o modül ne işe yarıyor? Yani tek dokunuş özelliği var mı? Yoksa dışarıda iken kumandadan camları mı kapatıyor?

Active HDI Köpekbalığı

• , #6

MaCReM çevrimdışı
    Acemi Üye MaCReM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hocam daha geçen hafta aracıma cam kaldırma modülu bağlatacaktım tanıdık elektrikçime gittim ben tavsiye etmiyorum bağlama dedi hiç o ise girme dedi bende vazgeçtim o yüzden onu bağlamayı uygun görmediyse sanırım bunu bağlamayı da uygun görmeyecektir diye tahmin ediyorum açıkçası tabi bağlatanlara saygı duymak lazım ama sorun yaşama olasılığınız muhtemel

LG-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• , #7

tekkral34 çevrimdışı
    Acemi Üye tekkral34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    AlıntıHarunHocaNickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Sizdeki o modül ne işe yarıyor? Yani tek dokunuş özelliği var mı? Yoksa dışarıda iken kumandadan camları mı kapatıyor?

Kilit tuşuna basınca açık camların tamamını kapatıyor.

• , #8

converse10 çevrimdışı
    Tecrübeli Üye converse10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Şunu anlatmak istiyorum otomatik cam modülü sonradan takılınca camları sırayla kapatıyor yani aynı anda kapatmıseafoodplus.info son bildiğim bu siz arabanın kapıları kapatıyorsunuz sırayla camlar kapanıyor bunu modül takmadan önce kimse söseafoodplus.info bu şekildeki olaylarla karşılaşmanın olası
    Ben kendi aracıma valeo far sensörü aldıseafoodplus.info uyumlu dendi km saatin ışıkları yanmadı.Bende orjinal sensörü taktım. Sorunsuz olarak çalıştı aracınızın alt yapısında varsa yapın yoksa peugeot araçlarının elektropik sistemine uymaz.

• , #9

Halil çevrimdışı
    Yeni Üye Halil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

fiyatı çok pahalı montaj dahil mi acaba

• , #10

Pars çevrimdışı
    Aktif Üye Pars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İsteyen taktırsın ama sonuçları ne olur bilınmez cam modülü takılı kalırsa 4 tane cam motoru yanar
    dört cam motoruda
    bir tanesi kuruş 4 adet tl yetkili serviste fiyatı var karar sizin tabiki
    cam sıkışmasında kendi iniyormuş buda tartışılır ne kadar bir sıkışmada iniyor bilinmiyor
    Tehlikeli işler basıt bir iş gibi görünüyor düşündükce neler çıkıyor arkasından
    aracın içinde çocuk olabilir Allah korusun oynarken bir yerini sıkıştıra bilir .
    Yaptırmak isteyen varsa cam kaldırma modülüne bir tek ön sol cam olarak oda kesinlikle kontak açıkken çalışacak şekilde olusa olsun..

Konu Pars tarafından ( Saat ) değiştirilmiştir.

Red Black Shark

• , #11

mstfkarsli çevrimdışı
    Acemi Üye mstfkarsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

olursa ön camlara güzel olur.. artıları eksileri iyice sorulmalı ve cevaplar burada verilmelidir

Mustafa KARSLI

seafoodplus.info

• , #12

Soner01 çevrimdışı
    Yeni Üye

Arkadaşlar yok mu cam modülü uygulaması yapan bilgi paylasimi yaparmiyiz

• , #13

Celal çevrimdışı
    Yeni Üye

bu foruma yeni seafoodplus.info eskimiş ve nedense ilerlememiş cevapsız kalmış.ben e 2 li cam modülü taktım gayet güzel çalışıseafoodplus.info araçlarımda kullandığım satarken söktüğüm 20 yıldır kullandığım modül.şimdi 4 cam modülü aldım yakında 2 li yi söküp yerine 4 lü yü takacağıseafoodplus.infoıları sakıncalı olur taktırmayın demiş .yok araç ile uyumsuz olur gibi şeyler söylemiş.hiç alakası seafoodplus.info bunu takamayan beceremeyenler söylüseafoodplus.info uzanamadığı ciğer pis dermiş misali.

• , #14

rocker çevrimdışı
    Uzman Üye rocker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    AlıntıCelalNickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

bu foruma yeni seafoodplus.info eskimiş ve nedense ilerlememiş cevapsız kalmış.ben e 2 li cam modülü taktım gayet güzel çalışıseafoodplus.info araçlarımda kullandığım satarken söktüğüm 20 yıldır kullandığım modül.şimdi 4 cam modülü aldım yakında 2 li yi söküp yerine 4 lü yü takacağıseafoodplus.infoıları sakıncalı olur taktırmayın demiş .yok araç ile uyumsuz olur gibi şeyler söylemiş.hiç alakası seafoodplus.info bunu takamayan beceremeyenler söylüseafoodplus.info uzanamadığı ciğer pis dermiş misali.

Biraz daha ayrıntı verebilir misiniz harici bir modül mü bu piyasada satılanlardan?

D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Dörtlü Cam Kaldırma Modülü

Otomobilinizde uzaktan kumanda mevcut ise kapılar gibi camlarıda kapatabilirsiniz.

Tüm marka ve model,Alarm ve araçların cam kaldırma sistemiyle uyumludur.

Alarm ile aracınızın otomatik cam mekanizmasının arasına bağlıyorsunuz.

Aracı terk ettiğinizde alarmı devreye girince açık unutulan cam otomatik olarak alarmdan sinyal alıp kapanıyor.

Camınız Üst cam fitiline geldiği zaman,yada çocuk camda iken,hafif bir baskıda otomatik olarak devre kesiliyor.

4 otomatik cam için geçerlidir.

Bu ürünü kullanabilmeniz için ön 4 camınızın otomatik olması gerekir ve aracınızda alarm sistemi yada uzaktan açma kapama sistemi olması gerekir.

Dörtlü cam kapama modülü
    Diğer Özellikler
    Stok Kodu
    MarkaKOTO
    Stok DurumuVar

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir