gönül kolat ayakkabı / Gönül Kolat Ürünleri, Modelleri ve Fiyatları - Trendyol

Gönül Kolat Ayakkabı

gönül kolat ayakkabı

Tasarımdan Anneliğe, Gönül Kolat Susam

'Gönül Kolat Susam kimdir?' desem herkesin aklına ilk olarak tasarımları, markası, ürünleri gelir. Sonrasında eşi Yasin abi, annesi Nurten teyze ve çoğu zaman en son kızı Amine

Göz önünde büyütmek istemeyen, 'Her çocuk gibi olsun!' isteyen, Amine'nin rahatlığını ve huzurunu her şeyden önde tutan bir anne Gönül Ağır başlı ve kibar görünümünün altında her zaman rahat, eğlenceli ve esprili biri vardır. Biraz benim sorularım, biraz ortamın rahatlığı sayesinde az sonra okumaya başlayacağınız röportajda esprili ve rahat Gönül'ü göreceksiniz. Buyrun bakalım

Biraz anne Gönül'ü tanıyalım artık :) Kaç yaşında anne oldun, nasıl öğrendin hamile olduğunu?

26 yaşında anne oldum. Öğrenme olayımız çok enteresan :) Bir gün canım çok garip şekilde kumru istedi. Ben normalde sakatat tarzı şeyleri çok yemem. Bunu ben bir güzel yedim. Ketçaplı, mayonezli falan ama Elif görsen nasıl yediğimi :) O ara Cadde'de olan mağazayı yapıyoruz akşam anneme davetliyiz. Bende bir mide bulantısı ama öyle böyle değil. 'Kesin zehirlendim!' dedim. Eşimle hemen doktora gittik. Kan almalar, serumlar falan 'Zehirlenme yok' ama yaptığımız testler sonucu 'Hamilesin!' dediler. Zehirlendim diye gittiğim hastaneden hamileyim diye çıktık :)

Yasin abi ne yaptı?

Gülsek mi? Ağlasak mı? Kadını zehirlendi diye götürdüğü hastaneden hamile çıktı :) O bir böyle şaşkoloz şekilde kaldı.. Çok şaşırdık.

Zor bir hamilelikti hatırladığım kadarı ile Gönül?

Benim hamileliğimi Rabbim düşman başına vermesin Elif. Çok zordu. Herkesin böyle geçmezmiş ama beni çok zorladı son ay sadece çok güzeldi.

Peki lohusalık? Neler yaşadın?

Yok.. Hamileliğim zordu ama lohusalık yaşamadım. Hemen toparladım. Çünkü ben evde duramam, hemen dışarı attım kendimi.. Ama duygusal zamanlarım oldu, her şeyi kafaya taktığım kısa süreli dönemler geçirdim. Ama çok şükür ağır bunalımlarım olmadı.

Hem iş hem Amine? Nasıl yaptın?

Bakıcısı vardı. Amine doğmadan önce anlaşmıştık. Ben zaten 2 sene süt verdim. Bu sürede 2 veya 3 saat evden uzaklaşabiliyordum. Evimiz iş yerime çok yakın zaten sürekli takipteydim. Sonra süt verme aralıkları uzadı ve ben bakıcı ile büyümesini daha çok istedim. Çünkü anneanne veya babaanne şımartıyorlar. Onlarında canı kanı. Bakıcı ile en azından bir disiplini oluyor, yabancı ile büyümesi özellikle çalışan anneler için daha uygun diye düşünüyorum. Benim iş olanaklarım daha rahat olduğu için sık sık yanındayım zaten. Ama uzun süreli çalışanlar haklı olarak aileden birini istiyorlar çocuklarının yanında onlarıda anlıyorum aslında. Ama ben avantajımı sonuna kadar değerlendirdim diyelim :)

Artık 3 yaşını doldurdu Amine. Okula gitmiyor mu?

İstemedi. Babası yazdırdı, çocuğumuz erkenden bir şeyler öğrensin, şöyle böyle dedi Yasin. Bir ana okuluna gittik. Başladık, özene bezene hazırlık yaptım Amine için. Ne oldu peki Elif? 10 gün ben götürüp getirdim. 1 gün dedim ki 'Yasin bugün sen götür ben sıkıldım artık orada beklemekten..' Yarım gün kaldılar ve çıktılar inanabiliyor musun? Babası ile konuşup karar vermişler. Babası demiş ki; 'Tamam gitme!'.. 10 günlük emeğim yarım günde gitti Elif. Beni bir de eleştiriyor Yasin 'Bırakıp gelemedin çocuğu koca gün orada durdun bilmem ne!'.

Yazarım Gönül bak bunları :)

Yaz ya yaz valla Yasin 10 günlük emeğimi yarım günde bitirdi :)

Peki Amine nasıl bir çocuk seni zorladığı zamanlar oluyor mu?

Çok ağlamaları oluyor, krizlere girdiği zamanlar oluyor her çocuk gibi.. En çok yurt dışında zorlanıyorum. Biliyosun bırakıp gidemiyorum. Amine de bizimle gittiğimiz her yere geliyor. En zorlandığım anlar uçaklar :) Uyursa muhteşem ama uyumazsa yandık. Çok kısa süreli yürüyor ve yoruldum diye kucak istiyor. Zorlandığım kısım en çok yurt dışı..

Bu insanlar neden Amine'yi görmüyor Gönül? Nazar deme şimdi bana :)

Yok yok değil zaten. O çocuğun benden ayrı bir hayatı var dışarıda bakıcısı ile geziyorlar mesela neredeyse 1 milyona yakın takipçim var artık. Çocuk parkta oyun oynamaya çıktı diyelim onunla fotoğraf çektirsinler istemiyorum, Gönül'ün kızı diye özel ilgi görsün istemiyorum. Şımartılsın istemiyorum. Diğer çocuklar nasıl büyüyorsa o şekilde büyüsün istiyorum. Rahatsız edilsin istemiyorum. Zaten benim bir mesleğim var ve sosyal medyada mesleğim ile ön plandayım. Amine'yi paylaşarak bunun önüne geçirmenin anlamı yok bence.

Peki evde kötü polis kim?

Kötü polis Yasin gibi gözüküyor ama Amine için ne dese hemen yelkenleri suya indiriyor. Bu sefer 'Hayır!' diyen hep benim. Uykusu geldiğinde 'Hadi!' diyen hep benim. Yasin hemen 'Ay oyun oynuyor çocuk bırak oynasın!' diyor mesela. Ben erken yatıyorum Elif. Git uyu diyorlar bana bende gidip yatıyorum valla o uyutuyor :)

Anneanne, babaanne senin disiplin sınırlarını aştıkları zaman ne yapıyorsun?

Şaka ile karışık 'Hep sizin yüzünüzden böyle oldu!' diyorum :) Onlar da diyor ki; 'Ne olmuş ki?' :) Ekstra bir şey görsem belki derim ama çok abartmıyorlar o yüzden bir şey demiyorum zaten bende uyumlu bir insanım. Geçinip gidiyoruz :)

Hadi en klasik soru geliyor. Kardeş ne zaman?

'Allah bilir!' diyebiliyorum bu soruya ya :) Aslında istiyorum ama çok zor geliyor Elif. Aklımda bir kaç proje var onlar bir hayata geçsin inşallah belki sonra :)

İleride Amine'yi bir yerlerde hayal ediyor musun?

Hiç düşünmedim ama iyi ve ahlaklı bir çocuk olması için eğitim alacağı okullara dikkat etmeyi planlıyorum. Bir kaç koleje ön yargım var mesela oralara vermem diye düşünüyorum. Büyüdüğü ortamlara dikkat ediyorum. Elimden geleni yaparım inşallah o da bizi mahçup etmez.

Çok eğlenceli ve (kestiğim kısımlar ile beraber :) ) bol kahkahalı bir sohbetti. Çok teşekkürler Gönül. Son olarak seni takip eden annelere tavsiyelerin var mı?

Bende çok teşekkür ederim Elif gerçekten eğlendim :) Annelere demek istediğim; Sabır, sabır, sabır :) Sabrın sonu selamet :) Annelikte sabır çok önemli en kötü anlarda bile 'sabır' diyorum O anlar dahi geçip gidiyor.. Rabbim herkesin evladına sağlık ve huzur versin.

Günümüzde moda konusunda harikulade alternatifler oluşturulmuş durumdadır.

Son yıllarda tesettür sektöründeki yaşanan inovasyonlar sayesinde birçok güzel ürünle karşılaşmak mümkündür. Elbise, etek, pantolon, eşofman, eşarp ve ayakkabı kategorilerinin hepsinde birçok ürün çeşidi vardır.

Gönül Kolat sayesinde tesettür modasının en güzel esintilerine ulaşmak mümkündür. Yaz mevsiminin yaklaşmış olmasıyla birlikte yeni ürünlerin de ortaya çıkması tesettürlü bayanları mutlu etmektedir.

Gönül Kolat tesettür kıyafetlerine yeni bir bakış açısı kazandırmıştır.

Kıyafetler oldukça modern ve şıktır. Her kategoride de seçenekleri vardır. Gönül Kolat cana yakın ve samiri tavrı sayesinde genç yaşta birçok yeniliğe imza atmıştır.

Başarılı tasarımcı kendi ismini taşıyan kıyafetlerle Avrupa ülkelerinde de oldukça tercih edilmektedir. Ürünleri büyük bir beğeni kazanmıştır.

Ayrıca çok satmaktadır. Gönül Kolat ürünleri için internet üzerinden araştırma yapıldığı takdir de birçok tasarımına ulaşmak mümkündür. Tasarımı olan tesettürlü kadınlarında baş tacı olan bir marka durumundadır.

Gönül Kolat Bayan Elbise Modelleri

Son yıllarda tesettür modasında epey bir ilerleme olmuştur. Birçok tasarımcının ürettiği kıyafetler büyük bir beğeni toplamaktadır.

Özellikle de Gönül Kolat adını Avrupa’ya kadar duyurmuş önemli bir tasarımcıdır. Gönül Kolat bayan elbise modelleri oldukça geniş bir kategoriye sahiptir. Tesettürlü bayanlar kıyafet seçeneklerini inceledikleri zaman harikulade modellerle karşılaşır.

Birçok renk ve model içerisinden seçim yapmak da oldukça zor bir hal alabilir. Çünkü Gönül Kolat bayan elbise modelleri hem çok zarif hem de çok şıktır.

Renk kategorisi geniştir. Elbiseler eşarplarıyla son derece uyumludur. Üzerinde farklı dantellerle süslü ya da sade şekilde muhteşem elbiseler vardır.

Gönül Kolat bayan elbise modelleri konusunda internetten araştırma yapılırsa kıyafetlere bakılabilir. Başarılı tasarımcı kıyafetleri sayesinde tesettürlü bayanların her yerde son derece şık olmasını sağlar. Her kitleye hitap eden bir koleksiyonu vardır.

Hem günlük hayatın rahatlığı hem de şıklığın tek adresi olan Gönül Kolat bayan elbise modelleri farklılığı seven kadınların yanındadır.

Gönül Kolat Abiye Modelleriyle Şıklık

Tesettür modası gelişimini giderek arttırıyor. Gönül Kolat abiye modelleri yeni nesil kıyafetleriyle kadınların başını döndürmektedir. Modaya ışık tutan kıyafetler şıklığın keyfini yansıtır.

Her yaşa hitap eder. Trendleri yakından takip eden ve kendine güveni tam olan kadınlar Gönül Kolat abiye modelleri sayesinde amaçlarına ulaşır.

Gönül Kolat abiye modelleri için her kategoride seçenekler vardır. Renk seçenekleri de fazladır. Abiyelerin üzerinde çeşitli detaylar vardır.

Şifon, tül, drape, dantel, pelerin ya da peplum detayları sayesinde muhteşem bir şıklığa imza atar. Mürdüm, bordo, kırmızı, siyah ya da gold renklerle asaletli bir görünüm kazanmak mümkündür.

Ayrıca pudra renkler sayesinde masumiyetin ihtişamını kazanabilirsiniz. Tesettürlü hanımlar kusursuz bir abiye şıklığı yaşamak için Gönül Kolat’ın şık koleksiyonunu incelemelidir. Burada her yaştan kadın için seçenekler mevcuttur.

Gönül Kolat abiye modelleri sürekli olarak güncellenmektedir. Her yeni ürün kadınların beğenisini kazandırıyor. Tesettür modası konusunda yeni tasarımlar sunması sayesinde her bayanın takip ettiği bir markadır.

Şık ve zarif bir görünüm sunar. İnternet üzerinden muhteşem tasarımları incelediğiniz takdir de kendiniz için en uygun olanı kısa süre içerisinde bulmanız mümkündür.

Ayşe Özgün

Moda ve alışveriş kategorilerinde trend stiller ve markalardaki indirimler, kampanyalar hakkında bilgiler sunar. Sağlık uzmanı olan editörümüz uzmanlaştığı alanlarda farkındalık yaratmayı hedefliyor. İletişim: [email protected]

Gönül Kolat

Kendini Güvenen Kadınların Tercihi Gönül Kolat Giyim Ürünleri

Moda dünyasında zamanı ve yaş sınırlamasını ortadan kaldıran özellikleri tasarımlarında barındıran Türk tasarımcı Gönül Kolat, kadınların dikkatini çekmeyi başarıyor. Yeni nesil bir çizgide ilerleyerek ürünlerinde detaylar barındıran ve bu sayede ön plana çıkan marka, pazarda yenilikçi bir duruş yakalıyor. Kaliteli giyinmeyi seven kadınların, günlük olarak giyebilecekleri şık ve rahat abiyeler, farklı tasarımları ve kalitesiyle trend oluyor. Kadınların her zaman ilgili olduğu giyim ürünleri, günümüz teknolojisine bağlı olarak hızlı bir değişime uğruyor. Bu sayede her dönem değişen moda anlayışına uygun parçalar aranıyor. Gönül Kolat abiye son dönemde tercih edilirliği yüksek tasarımlı modellere sahip olarak kullanıcıların karşısına çıkıyor. Beğenilme ve şık görünme arzusunun yeterince karşılayan ürünler, girilen ortamlarda istenilen geri dönüşleri almayı mümkün hale getiriyorlar. Günümüz şartlarında gereksinim haline gelen şık giyinmek hemen her kadının önem verdiği bir faaliyet oluyor. Son dönemde tercih edilirliği artan tesettür giyim ürünleri de bu sayede çeşitliliğini büyük oranda genişleterek hitap ettiği kitleyi de artırtıyor. Yeni ve dikkat çeken modellere sahip giyim ürünleri modanın da ilerleme kaydetmesi ile çeşitliliğini artırmaya her geçen gün devam ediyor. Modayı takip eden ve aynı zamanda muhafazakâr giyinmeyi seven kadınlar için uygun olan Gönül Kolat elbise çeşitleri de tasarımlarıyla ön plana çıkıyor. Günlük hayatta giyilmek üzere tercih edildiği gibi özel davet ve organizasyonlarda giymeye uygun modeller de bir arada bulunuyor. Herhangi bir yakının düğününde, nişanında veya kınasında giyilebilecek elbise modelleri, özel akşam yemeklerinde de aksesuarlarla desteklenerek kombinlenebiliyor. Tek parça olmaları sayesinde kullanım açısından kolaylık sağlıyor ve rahat bir giyim olma özelliği taşıyor. Feminen kesimlere ve şık dökümlere sahip Gönül Kolat tunik modelleri de renk çeşitliliği ile elbiseler kadar tercih edilen ürünler oluyorlar. Her bedene, yaşa, zevke ve tarza sahip kadına uygun modelleri bulunan giyim ürünleri bütçe olarak da ideal aralıklarda bulunuyor. Her kadın kendi tarzına uygun modeli, istedikleri renkte ve ihtiyaçları olan modelde ürünü Gönül Kolat outlet ürünleri arasından kolaylıkla bulabiliyor. Özel günlerde ve gecelerde rahatlıkla giyilebilen giyim ürünler, şık olmanın yanı sıra kadınların stilini ve tarzını ortaya çıkarmalarına da olanak sağlıyor. Modern tasarımlara sahip olan tesettür giyim ürünler sayesinde günlük giyimden özel gecelere kadar çok çeşitli modellerle karşılaşılıyor.

Özel Günleriniz İçin Gönül Kolat Gelinlik Modelleri

Gönül Kolat abiye modelleri ardından bir diğer öne çıkan ürünler de gelinlik ve nişan kıyafetleri oluyor. Hem standart hem de büyük beden olarak bulunabilen parçalar, özel günlerinde kadınların rahat edebileceği ve bir o kadar şık olabileceği tasarımlarda üretiliyorlar. Zarafetin ve şıklığın bir araya geldiği Gönül Kolat gelinlik modelleri gece boyu rahat hareket etmeyi sağlıyor. Hareket alanını geniş tutmakla beraber ağırlık yapmamaları ile de kolaylık sağlıyor. Dantelli, sade ve işlemeli detaylara sahip olan gelinlikler, farklı kesimleriyle de her tarza ve arayışa uygun modeli bulmayı kolaylaştırıyor. Dantelli, güpürlü, ipek, sade, tafta, tül, şifon ve saten kumaşlarla üretilen gelinlikler kişinin beğeni ve tarzının yanı sıra mevsime göre de ayrı bir rahatlık sağlıyor. Bolca tercih edilen Gönül Kolat nişanlık modelleri de aynı konfor alanını tanıyor ve kadınların özel günlerinde şık olmalarına yardımcı oluyor. Dar veya bol kesim olarak tasarlanan nişan kıyafetleri renk olarak da farklılık gösterebiliyor. Klasikleşmiş, nişan ve düğünlerin simgesi haline gelmiş beyaz dışında diğer renk alternatifleri de nişan gününde giyilecek elbiselerde kullanılabiliyor. Elbiselerin yanı sıra Gönül Kolat takım seçenekleri de nişanda giymek üzere tercih edilebiliyor. Sade ve şık takımlarla dikkat çekici bir kombin oluşturarak rahat ve risksiz bir gün geçirilebiliyor. Modern detaylara sahip ve kesimleriyle farklılık kazanan ürünler ön plana çıkarak kadın kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Günümüzde tesettürlü kadınlar için özel olarak üretilen ve her geçen gün yenilikçi bir detay kazanan bu parçalar, fazla seçeneklerde bulunmasıyla kadınların seçim yapma aşamasında zorlanmamalarını sağlıyor. Birbirinden şık ve zarif tasarımlardaki Gönül Kolat nikâh elbisesi ve modelleri stilini özel günlerinde de koruyan kadınlar tarafından tercih ediliyor. Tasarımlar içerisinde yer alan abiye seçenekleri, düğün dışındaki özel günler için de tercih edilebiliyor. Nikâh veya nişanda giyilebilecek sade, pelerinli, kadife, işlemeli ve dantelli abiyeler her tarza hitap eden tasarımlara sahip oluyor. Gönül Kolat tasarım imzası taşıyan tüm ürünler, gerek bu gibi özel günlerde gerek gündelik hayatta giyilebilecek modellerle kadın kullanıcıların karşısına çıkıyor. Farklı tasarımlarıyla tesettürlü kadınların moda alanında ilerleme kaydetmemesini ve modayı yakından takip etmesi sağlayan ürünler; nişan, söz, kına ve düğün gibi özel günler için oldukça fazla seçeneğe sahip. Tesettürlü kadınların günümüzde kendi tarzlarına ve stillerine uygun ürünü bulmada kolaylık elde etmesi, bu ürünlerin revaçta olmasını sağlıyor. Aynı zamanda şıklığı yakalamalarını da kolaylaştıran her bir parça özel gün ve gecelerde kadınların güçlü duruşunu korumalarını sağlıyor.

Gönül Kolat Yeni Sezon Ürünleri

Zengin model çeşitliliği ile hem ihtiyaçlara hem de her zevke uygun olarak tasarlanan Gönül Kolat yeni sezon giyim ürünleri, kadınların beğenisine sunuluyor. Kumaşlarının kaliteli olması ile kombinlerin zarif dokunuşlar ile hazırlanmasını sağlayan parçalar, tasarım aşamasında ince ve detaylı çalışmalar oluşturuluyor. Modern ve şık bir görüntü yakalanmasını sağlayan Gönül Kolat elbise modelleri, gün içerisinde sosyalleşirken tercih edilebilirken öte yandan düğünlere, nişanlara ya da mezuniyetlere katılırken de giymek üzere seçilebiliyor. Pek çok etkinliğe giderken giyilebilecek ürünler, günlük hayatta şık olmayı seven ve modayı yakından takip eden kadınlar için ürün yelpazesini geniş tutuyor. Tüm beklentileri karşılayan elbiselerin yanı sıra etek ve tunikler de estetik görünümlü kombinler oluşturma fırsatı sunuyor. Günlük hayatta ağırlıklı olarak kullanılan etekler ve tunikler haricinde, davetlere katılırken giymek için ideal olan abiyeler, koleksiyonlar içerisinde yer alarak moda piyasasına sunuluyor. Gönül Kolat moda tasarımı sektöründeki modern, şık ve zarif tasarımlı özelliklere sahip kıyafetleri aracılığı ile tesettürlü kadınlara birden fazla alternatif sunarak ön plana çıkmayı başarıyor. Modern kesimlerin otantik desenlerle buluşması sonucu ortaya çıkan, eskiyi ve yeniyi harmanlayan tasarımcı sayesinde tesettürlü kadınlar şıklığa birinci elden ulaşabiliyor. Doğu ve Batı sentezinin yansıdığı kıyafetler, geniş kitlelere hitap ederek, farklı tarzlara sahip kadınları aynı noktada buluşturuyor. Modern açıdan zenginliğini ortaya koyan elbise, bluz veya tunik gibi parçaların tarihi dokuyu yansıtması ve işlemeleriyle farklı bir havaya sahip olması, giysilerin farklı kombinler oluşturma konusundaki avantajının da elde edilmesini sağlıyor. Sunulan bu avantajları değerlendiren kadınlar, şıklıklarını korumakla beraber yeni bir stil oluşumuna da gidebiliyorlar. Günlük giyim alanında olduğu gibi abiye seçeneklerini de barındıran elbise modelleri, çeşitli alternatifler sunarak kendi skalasındaki başarısını koruyor. Kadifeden dantelliye, işlemeliden sadeye kadar birçok tarzda tasarlanan ürünler, kadınların kendi tarzlarına uygun modeli bulmada zorluk yaşamamasını ve yeni tarzlar yakalamasını da kolaylaştırıyor. Kombin oluştururken gösterişli olmayı seven kadınlar için tül, tüy veya dantel gibi detayların ağırlıklı olduğu modeller de tasarlanıyor. Şıklığı tamamlama ve zarafeti elde etme açısından avantaj sağlayan kıyafetler, sade olan modelleriyle de gündelik şıklığı yakalama ve mevcut tarzı sergileme olanağı tanıyor. Tüm bu ürünlerin her yeni sezonda, yenilikçi detaylar kazanarak hedef kitlenin karşısına çıkması, her bir parçaya ulaşılabilirliği de kolaylaştırıyor.

Modern ve Şık Tasarımlı Gönül Kolat Elbise Modelleri

Renk ve model açısından farklılık gösteren ve bu sayede seçeneklerini fazla tutan Gönül Kolat ürünleri, her kesime hitap edebilen tasarımlara ve fiyat aralıklarında yerlerini alıyorlar. Kadınların her an ve her ortamda kendi stilini yansıtabileceği ve öte yandan zarafetini bütünleyeceği elbiseler, kırmızıdan maviye, sarıdan turuncuya ve daha çeşitli renkleriyle her kadın için alternatif oluşturuyor. Katılım gösterilen tüm davet ve organizasyonlarda kadınların kendi tarzlarını yansıtmasına yardımcı olan tek ve altlı üstlü parça halindeki ürünler, her ortamda şıklığın ön plana çıkarılmasını sağlıyor. Evlilik yolunda ilerleyen kadınların nişan ve düğünleri için özel olarak tasarlanan nişanlık ve gelinlik modelleri de bir arada bulunuyor. Gönül Kolat kınalık modelleri de kadınların zevkine uygun tasarımlar ve renk seçenekleriyle unutulmayacak bir gün yaşanmasına katkıda bulunuyor. Aynı zamanda düğün gününün önemini ve özelliğini artıran Gönül Kolat gelinlik modelleri, her anın konforlu bir şekilde geçmesini sağlıyor. Böylece, düğün boyunca hem rahat hem de şık bir duruş sergilenebiliyor. Bunların dışında farklı yaş gruplarına, beğenilere ve bütçeye hitap eden tasarımlar, hızla değişen modanın bir parçası haline gelerek trend renk ve modeller ile ihtiyaçlara direkt olarak karşılık veriyor. Eskiden tesettür giyim alanındaki çeşitliliğin az olmasının ve tek tip kıyafetlerin üretilmesinin aksine günümüzde hemen her zevke ve bedene uygun modeller bir arada yer alıyor. Özellikle elbise modellerinin şıklığı ve kullanışlı tarzlara sahip olmaları sayesinde tercih edilirlik oranları artıyor. Kadınlar için kurtarıcı görevi gören elbiselerin günlük hayatta veya özel davet ve organizasyonlarda rahatlıkla tercih edilebiliyor. Ayrı parçaları bir araya getirip kombin oluşturma gibi bir durum sunmayan elbiseler, aksesuarlar ya da çanta ve ayakkabılar ile tamamlanarak kısa sürede dışarıya çıkmaya hazır hale gelinmesini sağlıyor. Kalıba ve vücut şekline göre seçilen elbiseler, tesettürlü kadınların sıkça tercih ettiği modellere sahip olarak kadınların beğenisine sunuluyor. Kombin yaparken seçilen giyim ürünlerinin renkleri, başa takılan eşarp ile uyumlu olarak kullanılması her kıyafetin şıklığına vurguda bulunuyor. Böylelikle renkli ve desenli kıyafetlere giysi dolabında yer açan kadınlar, aynı zamanda düz olan modelleri de sıkça kullanıyor. Şık bir görüntü elde etmeye yönelik yapılan bu hamlelere ek olarak aksesuarlar ile kıyafetler ön plana çıkarılıyor. Elbiselerin veya seçilecek giyim ürününün kumaş yapısı da bu doğrultuda önemli oluyor.

Gönül Kolat Butik Ürünlerle Oluşturulan Kombin Alternatifleri

Özel dikim sektörünün de gelişim göstermesi ile birlikte kadınların kendi tarzına ve bedenine uygun ölçülerde diktirdikleri tesettür abiye elbiseler, kişiye özel olarak tasarlanıyor. Gönül Kolat giyim ürünlerinin her biri bu doğrultuda üretilerek farklı ve özgün tasarımlar ile kadınların isteklerine ve ihtiyaçlarına cevap veriyor. Moda sektöründe yer alan markanın özel dikim kıyafetleri sayesinde tesettürlü ve muhafazakâr giyimi seven kadınlar kendi stillerine uygun olan modelleri giyebilme lüksüne sahip oluyorlar. Her sezon modaya uyumlu bir şekilde tasarlanan Gönül Kolat butik giyim ürünleri; renkleri, modelleri ve modern detaylarla donanıyor. Gösterişli kombinler oluşturmayı ya da elbiseler giymeyi seven kadınlar için tasarımlarda tül, dantel ya da tüy gibi detaylar barındıran ürünler, zarif dokunuşlar sayesinde istenilen düzeyde etki sağlıyor. Tercih edilen bu tesettür abiye tasarımlar gibi sade abiyeler de daha soft bir şıklık yaratılmasına imkân veriyor. Gidilecek özel gece organizasyonlarında kadınların tesettür abiyelerini tamamlayacak aksesuarları da önem arz ediyor. Bu nedenle özel günlerde giymek üzere tercih edilen elbiseleri doğru aksesuarlar ile eşleştirerek zarafete vurgu yapılan bir kombin oluşturuluyor. Böylece daha şık ve zarif bir görünüm elde ediliyor. Özellikle eşarp ve şal seçimi bu kıyafetlerin önemli bir parçası olarak kullanıcı karşısına çıkıyor. Kapalı abiyeler üzerine takılan bu parçaları, broş veya taşlı bir ile kullanarak modern ve zarif bir detay kazandırmak mümkün oluyor. Yapılacak bu gibi ufak dokunuşlara, elbiseyle uyumlu kolye ve yüzükler de katılabiliyor. Böylece şık bir uyum yakalamak kolaylaşıyor. Abiye elbise modelleri, uyumlu bir ayakkabı ve çantayla da bütün bir şekilde kullanılarak istenilen görüntüye ulaşılabiliyor. Her geçen gün tesettürlü kadınların giyim konusundaki alternatifleri artıyor ve çeşitlilik kazanıyor. Elbise seçiminde kadınların kendine yakıştırdıkları modeli istedikleri renk seçeneği ile temin ediyor olmaları oldukça kolay bir eylem olma yolunca devamlılığını koruyor. Sezonun öne çıkan renkleri içerisinden farklı tonlarda bir seçim yaparak, tarza uygun hamlelerde bulunulabiliyor. Aynı zamanda gidilecek mekânların ya da giyilecek mevsimin de önemli bir etken olması ile kıyafetlerin renklerine bu doğrultuda karar verilebiliyor. Önemli olan bu detaylar ile kadınlar stillerini koruyabiliyor. Tüm bu faktörler Gönül Kolat abiye fiyatları alanına etkide bulunuyor. Ancak her bütçeye uygunluk gösteren fiyatlar, ürünlere ulaşılabilirliği artırıyor.

Gönül Kolat Kıyafet Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Genç kızların ilgisini çekebilecek ürünlere de yer açılan ürün yelpazesinde, birbirinden farklı tarzlardaki gençlere hitap edecek kıyafetler bulunuyor. Seçeneklerin fazla olması ile kadınların kendi tarz ve stillerine uygun modeli bulması kolaylaşıyor. Bedene, yaşa ve ihtiyaca göre belirlenen çeşitlilik arasından günlük, özel günler için veya her iki seçeneğe de uygun olan kıyafetler belirlenebiliyor. Gönül Kolat düğün kıyafetleri de aynı şekilde yaş, beden ve zevke göre çeşitleniyor. Aksesuarla ile tamamlanan elbiselerin kumaşları sayesinde gün boyu rahat ve konforlu bir kullanım elde edilmiş oluyor. Aynı zamanda spor giyime uygun modellerinde yer aldığı ürün yelpazesinde, sıcak aylarda ferahlatıcı etkisi olan ve şıklığı da elden bırakmayan kıyafetler bulunuyor. Spor tesettür giyim ürünlerinden serinletici etkisi olan ince gömlekler ve hırkalar kurtarıcı parçalar oluyor. Daha çok yaz aylarında tercih edilen açık renkli ve desenli bu parçalar, soğuk günlerde yerini kalın kumaşlı ve koyu renkli parçalara bırakıyor. Gönül Kolat beyaz elbise modelleri, sade ve düz tasarımıyla yaz aylarında kullanım için ideal oluyor. Bu parça ile gün boyu rahatlığı ve şıklığı elde etmek isteyen kadınlar, birbirini tamamlayan renklerle de farklı kombinler oluşturabiliyor. Kombin yapmak için zaman olmadığı anlarda tek parça elbiselerin kullanışlı özelliklerinden faydalanmak, anı kurtarma konusunda başarı elde edilmesini sağlıyor. Bunların haricinde ürün kumaşına, yaş uygunluğuna ve tasarımına göre belirlenen Gönül Kolat fiyatları, bütçe dostu performansıyla herkes tarafından ulaşılabilir bir noktada bulunuyor. Siz de hemen şimdi Trendyol sayfasından markanın tüm ürünlerine ulaşabilir, her bir parça hakkında detaylı bilgi edinebilir ve tarzınıza uygun elbise modellerini satın alabilirsiniz.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası