bahçelievler anaokulu urfa / seafoodplus.info - Türkiye Yerel Arama ve Firma Rehberi

Bahçelievler Anaokulu Urfa

bahçelievler anaokulu urfa

Bahçelievler Anaokulu, Şanlıurfa ili, Haliliye ilçesinde bulunan devlet okuludur. Şanlıurfa ili nüfusu , Haliliye ilçesi nüfusu 'dur. Okulun öğrenci sayısı , öğretmen sayısı 13'tir.

Bahçelievler Anaokulu Şanlıurfa ili Haliliye ilçesinde bulunan devlet okuludur.

Sayfamızda Bahçelievler Anaokulu okuluna ait telefon, belgegeçer (faks), e-posta, web sitesi, öğretim şekli, adres, öğrenci sayısı, öğretmen sayısı, derslik sayısı, lojman durumu, pansiyon durumu, ısınma durumu, il/ilçeye uzaklık, hizmet bölgesi, hizmet alanı, hizmet puanı, yerleşim yeri, il, ilçe, mahalle/belde/köy nüfusu ve okullaşma oranları, lgs merkezi sınav taban puanı, yüzdelik dilimini, alan dal bilgilerini, zorunlu hizmet okulu olup olmadığını bulabilirsiniz.

Bahçelievler Anaokulu okuluna ait okul forması, kıyafeti, okul başarı puanı, okul eşyaları, okul boş kontenjanı, son dakika okul haberleri, okul kuralları, okul logosu, okul sınav tarihleri, okul servis ücretleri, okul e-okul, okul başlangıç-bitiş saatleri, sınıf geçme durumları, haftalık ders programı gibi bilgileri okulun resmi web sitesinden öğrenebilirsiniz.

Bahçelievler Anaokulu okulunda okuyorsanız, bu okuldan mezunsanız, bu okulun velisiyseniz, bu okulda görev yapıyorsanız ya da bu okul hakkında bilgiye sahipseniz lütfen değerli bilgilerinizi yorum alanından belirtiniz.

Sitede sunulan reklamları kısıtlayan bir reklam engelleyicinin etkin olduğunu fark ettik.

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bize destek olun. Reklam engelleyiciyi kapattıysanız sayfayı yenileyerek görüntüleyebilirsiniz.

Reklam engelleyicinin nasıl kapatılacağını öğrenmek için tıklayınız.

Bahçelievler Anaokulu

Bahçelievler Anaokulu çocuklar ve aileler için eğitim projeleri
Bahçelievler Anaokulu eğitim ve öğretim etkinliklerinden fayda sağlayan, Bahçelievler Anaokulu bireyin eğitim etkinliklerinin en önemli aktörü olarak rol alacağı, geçerliği olan bir okul modeli ortaya koymaktadır.

Bahçelievler Anaokulu mezun olan öğrenciler, aldıkları yüksek standarttaki eğitimle; bilimde, sanatta, sporda, teknolojide ve dünya siyasetinde, kısacası yaşadıkları dünyada söz sahibi olacak potansiyel birer değer olmaktadırlar.

Sitemizde yer alan Bahçelievler Anaokulu güncel adres bilgisine "Bahçelievler Anaokulu Yol Tarifi" linkine tıklayarak erişebilir ve adresi kolayca haritalardan bulabilirsiniz.

Bahçelievler Anaokulu fotoğrafları belirli periyotlarla güncellenmektedir. Güncellenmesini istediğiniz bilgiler için iletişim formunu doldurarak Bahçelievler Anaokulu güncelleme bildirimini tarafımıza gönderebilirsiniz.

Bahçelievler Anaokulu, okul öncesi eğitimciler, psikologlar, okul iyileştirme ve program geliştirme uzmanlarından ve marka geliştirme ve kurumsal iletişimcilerden oluşur. Bahçelievler Anaokulu eğitim standartlarında hizmet veriyor ve Bahçelievler Anaokulu bireyelere ve ailelere söz vermiş olmanın bilinci ve sorumluluğu ile hizmet vermeye devam ediyor.

Bahçelievler Anaokulu müdür ve öğretmenleri yoğun bir merkezi eğitimle yeni dönemlere hazırlıyor, Bahçelievler Anaokulu bireylerin kariyer ve kişisel gelişimlerine katkı sağlayacak eğitimleri organize ediyor.

Bahçelievler Anaokulu proje konularını titizlikle seçiyor ve bireylerin okulda geçirdikleri zamanın bütününü adım adım planlıyor.
Bahçelievler Anaokulu hedef kitle yaş aralığında bireylerin gelişimsel özelliklerini dikkate alarak, eğitim programlarını verdiği çeşitli kavramlar çerçevesinde hazırlıyor.

Bahçelievler Anaokulu öğrenmeyi kolaylaştırıcı bir öğretim tasarımı ile Bahçelievler Anaokulu eğitim programlarına şekil veriyor. Bahçelievler Anaokulu okul geliştirme çalışmaları kapsamında çocuklar/öğrenciler ve veliler için ürettiği hizmetleri geliştirmelerine destek oluyor. Bahçelievler Anaokulu bireysel ihtiyaç ve taleplerini göz önüne alarak, her alanda gelişimlerini destekleyecek adımları araştırmaya dayalı yöntem ve tekniklerle atıyor.
Bahçelievler Anaokulu hizmetlerini, Bahçelievler Anaokulu kurumsal iletişim kanalları ile Bahçelievler Anaokulu sosyal medya, Bahçelievler Anaokulu web sitesi, Bahçelievler Anaokulu videolar, Bahçelievler Anaokulu makaleler ve Bahçelievler Anaokulu canlı yapılan konferans/seminerler ile düzenli olarak paylaşıyor.

Bahçelievler Anaokulu videoları,dört bir yanı dolaşan seyahat toplulukları ve Bahçelievler Anaokulu tarafından oluşturulan içeriklerden derlenmiştir.
Bahçelievler Anaokulu hakkında detaylı bilgiler için Bahçelievler Anaokulu videolarını izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Bahçelievler Anaokulusayfasını sosyal medya hesaplarınızda paylaşıp Bahçelievler Anaokulu ile ilgili bilgilere daha çok kişinin erişmesini sağlayabilirsiniz.
VizyonÇağdaş eğitim ve öğretim bilimi kapsamında; Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, ulusal kültürünü özümseyen ve yeniliklere açık, kendi kendine yeten; yaratıcı, araştırmacı, problem çözme becerisine sahip ve bir üst öğrenime hazır bireyler yetiştirmektir.Öğrencilerimiz ezberci olarak değil anlayarak öğrenen, öğrenmeyi öğrenmiş, aktif ve üretken,eleştirel bakışın yanında çözüm üretebilen, kendine güveni gelişmiş, hayata hazır insanlar olarak yetiştirmek. Toplumsal çevrenin saygınlığını kazanmış, çalışma ortamı,öğrenci başarısı ve davranışları ile çevresinde örnek teşkil eden bir okul olmak.
MisyonTürk Mili Eğitiminin Temel İlkeleri kapsamında öğrencilerimizi; kendisine ve ülkesine karşı sorumlu, düşüncelerini özgürce ifade edebilen; kendisine güvenen, dürüst, çevreye duyarlı, paylaşımcı, mutlu, barışçıl, kendisine ve topluma yararlı bir birey olarak yetiştirmektir.
AdresBAHÇELİEVLER MAH. SK. BAHÇELI EVLER ILKOKULU BLOK NO 1 HİLVAN / ŞANLIURFA
İnternet Sitesiseafoodplus.info
Harita
Yerleşim YeriBAHÇELİEVLER MAH. SOK. NO:1
UlaşımİLÇE MERKEZİNDE
2 KM UZAKLIKŞAHSİ ARAÇLAR
Merkezden UzaklıkİLÇE MERKEZİNDE
2 KM UZAKLIK
Servis BilgisiOKUL TAŞIMALI EĞİTİM
Ders SaatleriDERS BAŞLANGICI
DERS BİTİMİ:
Isınma TürüKÖMÜRLÜ KAZAN SİSTEMİ
  • Öğretmen Sayısı31
  • Öğrenci Sayısı
  • Derslik Sayısı15

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir