matematus sayısal sözel mantık / Matematus Yayınevi

Matematus Sayısal Sözel Mantık

matematus sayısal sözel mantık

Matematus Sözel - Sayısal Mantıksal Akıl Yürütme Konu Anlatımlı Kitap

Sercan KOÇAK's profile photo

Sercan KOÇAK

unread,
Oct 23, ,  PM10/23/14

Reply to author

Sign in to reply to author

Forward

Sign in to forward

Delete

You do not have permission to delete messages in this group

Link

Report message as abuse

Sign in to report message as abuse

Show original message

Either email addresses are anonymous for this group or you need the view member email addresses permission to view the original message

to

Merhabalar hocalarım,

ALES, KPSS, DGS ve BANKACILIK Sınavları için hazırladığımız Sözel - Sayısal Mantıksal Akıl Yürütme Konu Anlatımlı kitabımızın satışı devam etmektedir. Kitapta sözel ve sayısal mantık soruları kategorilendirilmiş ve  her bölümün arkasında çözümlü test konulmuştur. Sözel ve sayısal bölümlerinin ardında genel çözümlü testler mevcuttur. Tamamı çözümlü ve sayfalık bir kitaptır.

KPSS, ALES ve DGS kurslarında sözel ve sayısal mantık konularını anlatacak öğretmenlerimiz için bir başvuru kitabıdır. Soruların zorluğu ösym standartlarına göre belirlenmiştir.

Ayrıca YGS öğrencilerine çözdürülmesi onların problem çözme ve analitik düşünme becerilerine çok katkıda bulunacaktır.

Kitabın kargo hariç ücreti TL dir. Kargo Ücreti TL dir. 

Kitparlarımızı e-mağazamızdan funduszeue.info kredi kartınızla güvenle sipariş edebilirsiniz. 

Kitaptan sipariş etmek için aşağıda verilen IBAN numarasına TL  havale/eft yapıldıktan sonra;

isim, soyisim, adres, telefon ve dekont bilgilerini [email protected] adresine mail atınız veya  71 20 -  65 38 numaralı telefonlardan benimle irtibata geçerek bilgi veriniz. 

Ayrıca Matematik temalı kupalarımızı şağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

funduszeue.info?d=2#

NOT: Alıcı Kısmına Matematus A.Ş. yazılmalıdır.

Yapıkredi Bankası Keklikpınarı Şubesi

IBAN: TR71 22

Hesap No: 

Şube Kodu: 

Toplu siparişler için benimle irtibata geçebilirsiniz.

Gokhan Kececi's profile photo

Gokhan Kececi

unread,
Oct 24, ,  AM10/24/14

Reply to author

Forward

Sign in to forward

Delete

Link

Report message as abuse

Show original message

Either email addresses are anonymous for this group or you need the view member email addresses permission to view the original message

to TMOZ

mesajı önlere çıkarmak adına hemen bir tane istiyorum verdiğin yönergeyi uyguluyorum

Gokhan Kececi's profile photo

Gokhan Kececi

unread,
Oct 24, ,  AM10/24/14

Reply to author

Forward

Sign in to forward

Delete

Link

Report message as abuse

Show original message

to TMOZ

adının yazdığı bir kitabı sorgusuz sualsiz tavsiye ederim bu güveni çoktan verdin bizlere sevgiler saygılar bir an önce yollarsın kitabımı sabırsızlıkla bekliyorum

albay's profile photo

albay

unread,
Oct 24, ,  PM10/24/14

Reply to author

Forward

Sign in to forward

Delete

Link

Report message as abuse

Show original message

to [email protected]

Sercan hocam kitabınızdan bir tanede ben istiyorum. Faydalı bir eser olduğunda hiç şüphem yok. Şimdiden çok teşekkür ederim.
Son kalan kupayıda almak isterim😄

Sercan KOÇAK

unread,
Oct 24, ,  PM10/24/14

Reply to author

Forward

Sign in to forward

Delete

Link

Report message as abuse

Show original message

to [email protected]

Hemen yola çıkıyor değerli hocam. Çok teşekkür ederim. 

Saygılar, sevgiler..

Sercan KOÇAK

unread,
Oct 24, ,  PM10/24/14

Reply to author

Forward

Sign in to forward

Delete

Link

Report message as abuse

Show original message

to [email protected]

Gokhan kececi ve huseyin cahit yucel hocam. Bugun kargo sisteminde olan bir hatadan dolayi kargolar ucret alicili olarak gibi gosterilerek gonderildi ama uzerine ucret alinmayacaktir diye not dusuldu. Bu yuzden krgo sizden yanlislikla ucret talep ederse kesinlikle odeme yapmayiniz. Hayirli geceler.

Sercan KOÇAK

unread,
Oct 24, ,  PM10/24/14

Reply to author

Forward

Sign in to forward

Delete

Link

Report message as abuse

Show original message

to [email protected]

Sinan asik hocam kitaplariniz yola cikti bilginize..
sinan aşık's profile photo

sinan aşık

unread,
Oct 26, ,  PM10/26/14

Reply to author

Forward

Sign in to forward

Delete

Link

Report message as abuse

Show original message

to [email protected]

[s.a]

Çok teşekkürler Sercan hocam :)

Sercan KOÇAK

unread,
Oct 24, ,  PM10/24/14

Reply to author

Forward

Sign in to forward

Delete

Link

Report message as abuse

Show original message

to [email protected]

Gökhan hocam çok teşekkür ederim. Senin gibi değerli bir insandan böyle sözler işitmek beni onurlandırdı. Umarım incelediğinde beklentilerini karşılar:) Çok sağol hocam.

ALES KİTAP-YAYINEVİ VS ÖNERİSİ

• Binbaşı
    bi tane konu anlatımlı tek kitap, bi tane &#;&#;z&#;ml&#; soru bankası ve bi tane de &#;&#;z&#;ml&#; &#;ıkmış sorular kitabı alıcam hangi yayınevini alıyım?

• Er
    0 Mesaj
  • Onbaşı
    37 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kvothe6

bi tane konu anlatımlı tek kitap, bi tane &#;&#;z&#;ml&#; soru bankası ve bi tane de &#;&#;z&#;ml&#; &#;ıkmış sorular kitabı alıcam hangi yayınevini alıyım?

Deneme almadan &#;ncefunduszeue.info funduszeue.info hesaplaması da &#;sym'ye yakın sonu&#;lar funduszeue.info haricinde Yargının konu anlatımlı kitaplarını tavsiye edenler @kvothe6 var bi bakın derim
  • Binbaşı
    quote:

Orijinalden alıntı: nightsoldier

Sınava girdim &#;ıktım ve hedefim olan 70 barajını ge&#;mişim. Benim i&#;in iyi bir sonu&#;tu. Zira ilk kez alese girmiştim. Şimdi hedefim kasım sınavında 90ı devirmek.

Kaynaklar hakkında genel değerlendirme yaparsam,
    Yukarıda yazdığım kaynaklar,maalesef sınavdan &#;ok daha kolaydı. Yani yayınevleri başarısız oldular. Sınavda,&#;zellikle matematik konusunda,bu yayınlardaki kadar kolay sorular gelmedi.

Mantıktan sıfır &#;ekmişim. Matematus iyi bir kitap ancak soru &#;&#;z&#;m tekniğini &#;z&#;msemek i&#;in &#;ok soru &#;&#;zmek gerekiyor. Bu kitapla mantığın asını,bsini,csini &#;ğreniyorsunuz, &#;zerine bina inşa etmek, &#;eşitli kaynaklardan bol soru &#;&#;zmekten ge&#;iyor.

Tasarının ve kitapse&#;in mantık soru bankasını sipariş ettim. Bir de isa g&#;le&#; adında bir &#;ğretmenin kitabını da sipariş ettim. Bu yayınların değerlendirmesini yaparım.

Kasıma kadar &#;&#;zeceğim kaynaklar
    1. pegem ea soru bankası
    2. ihtiya&#; soru k&#;l&#;esi
    funduszeue.info ales soru bankası
    4. akıllı adam ales soru bankası
    5. tabiki &#;ıkmış soruların tekrarı.

En kısa zamanda hedeflediğimiz yerlere gelmek dileği ile

ihtiya&#; yayınlarının &#;&#;z&#;ml&#; soru bankasından soru &#;&#;zd&#;m sadece. soru filan aşağı yukarı. puanım 85 geldi ales s&#;zel. bi yararı olur mu bilmem hocam ama sanırım kaynak pek &#;nemli değilmiş. pek &#;alışmadan da s&#;zelden 80 &#;ok rahat ge&#;iliyor gibi geldi bana.

• Er
    3 Mesaj
    Benim de matematik temelim sıfır denilebilecek duzeyde. ve guz donemıne hazırlanmak i&#;in hen&#;z baslamayı dusunuyorum. sayısaldan gırecegım ıcıfunduszeue.info &#;aresiz hıssedıfunduszeue.info mı gıtsem kıtap mı alsam konusunda dahi kararsızım. siz en azından sınavları tecrube etmişsiniz. Neler &#;nerirsiniz bu kapsamda??
  • Teğmen
    Merhabalar ben Say 1, Say 2 ve S&#;z 1 kısımları i&#;in gireceğim. Sayısal ve S&#;zel kısım i&#;in kaynak bakıyorum. Bahsettiğiniz kaynaklar ALES kitabı değil sanırım. Biraz daha a&#;ık şekilde kaynakları yazar mısınız Say 1, Say 2 ve S&#;zel 1 kısımları i&#;in. Mantık i&#;inde bakıyorum. Konu anlatımlı ve soru bankası kitaplarından alacağım. 2 si de lazım.
  • Er
    3 Mesaj
    &#;ok Teşekk&#;rler :). uzman kariyerin kıtabı olarak bahsettıgınız stratejik soru seti mi? degılse de tam ısmı nedir??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bberikaa -- 10 Temmuz ; >
  • Yüzbaşı

Orijinalden alıntı: nightsoldier

Bahsettiğim kitaplar, kpss ve hazırlık i&#;in hazırlanmış kitaplardır. Ama video &#;ğreti şeklinde tasarlanmıştır. Bundaki ama&#;, hocanın g&#;z&#;n&#;z&#;n &#;n&#;nde soruyu &#;&#;zemsi ve bu sayede sizin eksiklerinizi g&#;rmenize yardımcı olmasıdır. Matematik temeli olmayanların ,ki ben de bunlardan biriyim, doğan ulu videolarını değerlendirmesini tavsiye ederim. Bunun faydasını d&#;nk&#; kpssde g&#;rd&#;m, matematik kısmı beklediğimden iyi gitti.

Mantık i&#;in de isa g&#;le&#;i tavsiye ederim. Kitapta &#;ok &#;eşitli sınavlarda sorulan mantık soruları var, &#;&#;z&#;mleri videoda yapılıyor. B&#;ylece mantık sorularının &#;&#;z&#;m tekniklerini daha iyi g&#;rebiliyorsunuz.

Bu kitaplarla temel atılır, geri kalan soru &#;&#;z&#;m&#;n&#; bilindik yayın evlerinden yapılarak eksikler giderilir.

hocam selam,
    kpss matematik i&#;in murattan aldığım kitaptan ales i&#;in fayalanabilirmiyim ? Sorular hemen hemen aynı değil mi ?

• Yüzbaşı
    bana gibi puan yetiyor arkadaşlar bana tek kitap lazım konu anlatımlı &#;&#;z&#;ml&#; sorusu bol bişey istiyorum hadi 2 olsun malum &#;alışıyoruz aynı zamanda bundan &#;t&#;r&#; taşıması kolay bişey lazım.
  • Er
    14 Mesaj
  • Er
    0 Mesaj
    Ben hen&#;z lisans 2.sınıf &#;ğrencisiyim ancak şimdiden &#;alışmam gerektiğini d&#;ş&#;nd&#;m. Eşit ağırlıktan sorumluyum. S&#;zel kısım i&#;in kaliteli zor ve sınava uygun bi soru bankası; matematik-mantık i&#;in ise daha hafif soru &#;&#;z&#;ml&#; iyi bi kaynak &#;nerebilir misiniz? şimdiden teşekk&#;r ederim :)
  • Er
    7 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: senarcc

Ben hen&#;z lisans 2.sınıf &#;ğrencisiyim ancak şimdiden &#;alışmam gerektiğini d&#;ş&#;nd&#;m. Eşit ağırlıktan sorumluyum. S&#;zel kısım i&#;in kaliteli zor ve sınava uygun bi soru bankası; matematik-mantık i&#;in ise daha hafif soru &#;&#;z&#;ml&#; iyi bi kaynak &#;nerebilir misiniz? şimdiden teşekk&#;r ederim :)

Merhaba ALES i&#;in hafif olsun diyorsan beyaz kalem ve irem yayıncılık kitaplarını &#;nerebilirim, yok zorlasın beni sınavda karşıma ne &#;ıkar bilemem diyorsan pegem ve ihtiyacı &#;nerebilirim s&#;ylediğim b&#;t&#;n kitapları da burada bulabilirsinfunduszeue.info

• Teğmen
    Arkadaşlar son 2 senedir sınav epeyce zorlaştı biliyorsunuz. Piyasada ki denemelerde haliyle pek bir zayıf kalıyor sınava yaklaşmakta. Sizin &#;nerebilceğiniz sağla sorular i&#;eren deneme veya soru bankası var mı ales i&#;in ? Belki son sınavlara paralel yenilenmiş sorulardan oluşan birka&#; yayın vardır ?
  • Er
    0 Mesaj
    Merhabalar Ben Bu yıl bi hocamızın &#;nerisiyle İsem yayınlarından aldım gayet g&#;zel sorular ve akıcıydı. ordan mı devam etsem başka yayın mı baksam yardımcı olurmusunz
  • Er
    0 Mesaj
  • Yarbay

Ben bu sene T&#;rk Dili ve Edebiyatı 3. sınıfa ge&#;tim ve ALES'e daha &#;nce 2 kez funduszeue.infoen 76 birinden de 83 aldım hi&#; &#;alışmadan.&#;n&#;m&#;zdeki ALES Kasım ayında yapılacak ve ben &#;alışmaya başlamak istiyorum bu y&#;zden S&#;zel Kısım i&#;in kaynak &#;nerisine ihtiyacım var.

Okulumdan mezun olana kadar girebileceğim daha bir s&#;r&#; ALES var lakin ben şimdiden bu sınavı bitirip 3. Sınıfta YDS'yi bitirip son sene de KPSS'ye hazırlanmak istiyorum.

Şimdiden teşekk&#;rler.
  • Onbaşı
    22 Mesaj
    bende ales hazırlık setleri arıyorum, tek tek kitap almak yerine set halinde almak daha doğru olur diye d&#;ş&#;n&#;yorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kantar35 -- 27 Ağustos ; >
  • Er
    0 Mesaj
    semender96s kullanıcısına yanıt
    funduszeue.info &#;ye olup s&#;zeldeki t&#;m &#;ıkmış sorulara bakabilirsiniz. adet s&#;zel sorusu var &#;&#;z&#;mleri de mevcut
  • Er
    0 Mesaj
    BlueheronB kullanıcısına yanıt
    Evet deneme sınavları i&#;in &#;funduszeue.info

26 deneme sınavı var, yeni sisteme g&#;re de sınavlar eklendi. adet de soru var toplamda, zaten hepsini bitirsek herhalde alırız kesin:)
  • yeni mesaja gitYeni mesaj

Benzer içerikler

8. Sınıf Matematik Alıştırma ve Soru Bankası Matematus Yayınları

• funduszeue.info ‘dan satın alınan ürünler, teslim tarihinden itibaren (7) gün içerisinde değişim yapabilmektedir.

• Bir ürünün iade edilebilmesi genel olarak aşağıdaki şartlara bağlıdır:

• Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satın alabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.

• Kullanılmış, ambalajı açılmış, tahrip edilmiş vb. şekildeki ürünler iade edilemez.

• Görüntülü DVD, Flash Disk görüntülü Eğitim Setleri vb. için; ürün kutusunda yer alan koruma bandı çıkarılmamış olmalıdır. Ürünlerin diğer yerlerinde çizik, hasar, darbe, sıvı teması vs. olmamalıdır.

• Orijinal ambalaja sahip ürünlerin iadesi, orijinal ambalaj ile yapılmalıdır.

• İade edilecek ürünün şirketimiz adına kesilecek bir iade faturası ile iade faturası düzenleme imkanı bulunmayan durumlarda, ürüne ait fatura ve sevk irsaliyesinin aslıyla birlikte iade edilmesi gerekmektedir. İade faturası ya da fatura ve sevk irsaliyesi asıllarının temin edilemediği durumlarda, bundan kaynaklanan KDV vb. mali yükümlülükler iade edilecek bedelden indirilir.

• Üründe ve ambalajında herhangi bir yazı yazma, açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma vb. durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi durumunda, ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.

• İade şartlarına uygun durumlarda yapılan gönderimlerde taşıma masrafı müşteri tarafından ödenecektir.

• İade edilecek ürünler PTT kargo ile kurumumuzdan aldığınız iade mağaza koduyla gönderilmelidir.

• Baskısında hata bulunan, eksik, fazla veya yanlış basılmış ürünlerin iadesinde kargo ücreti geliş ve gidiş olarak funduszeue.info`a aittir.

• Siparişin yanlış gönderilmesinden kaynaklanan değişimlerde kargo ücreti geliş ve gidiş olarak funduszeue.info’a aittir.

• nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası