anadolu aöf bütünleme sınavı ne zaman 2022 / AÖF bütünleme sınavı ne zaman, yapılacak mı? Anadolu Üniversitesi akademik takvimi

Anadolu Aöf Bütünleme Sınavı Ne Zaman 2022

anadolu aöf bütünleme sınavı ne zaman 2022

AÖF bütünleme sınavı olacak mı, var mı? AÖF bütünleme sınavı ne zaman yapılacak?

Giriş Tarihi: Güncelleme Tarihi:

Anadolu Üniversite Açıköğretim Fakültesi güz dönemi final sınavları ardından geçme notunu kontrol eden öğrenciler AÖF bütünleme sınavı var mı, olacak mı sorularına yanıt arıyor. Açıköğretim dersleri ardından vize ve final sınavlarına katılan öğrenciler not yükseltme ya da geçme notuna erişmek için bütünleme sınavları hakkında araştırmalara başladı. Peki, AÖF bütünleme sınavı ne zaman ? İşte, AÖF bütünleme tarihleri hakkında merak edilenler…

AÖF bütünleme sınavı olacak mı, var mı? AÖF bütünleme sınavı ne zaman yapılacak?
SON DAKİKA

A&#;F b&#;t&#;nleme ve telafi sınavı yapılacak mı? A&#;F’te tek ders sınavı var mı, yok mu?

Haberin Devamı

Anadolu ÜniversitesiAçıköğretim Fakültesi tarafından dönem başında açıklanan takvime uygun olarak sınavlar yapılmaktadır.

AÖF’te tek ders, telafi veya bütünleme sınavı bulunmamaktadır. Bunun yerine öğrenciler yaz okullarını katılır.

eğitim öğretim yılında yaz okulu sınavları 19 Ağustos’ta yapılacak. Kayıt işlemleri ise Temmuz’da gerçekleştirilecek.

AÖF YAZ OKULU PROGRAMI BELLİ OLDU

Yaz okulu kayıt işlemi, Ders Seçimi ve Kayıt Bedelinin Ödenmesiyle gerçekleşecektir. Kayıt işlemleri;

03 Temmuz Pazartesi günü başlayacak
07 Temmuz Cuma günü saat ’de sona erecektir.

AÖF yaz okulu sınavları 19 Ağustos’ta yapılacak.

AÖF MEZUNİYET ŞARTLARI NELERDİR?

Mezuniyet Koşullar ıÖğrencinin programdaki tüm derslerini başarmış olması, FF, DZ ya da YZ notunun olmaması gerekir. Bu programda öğrencinin asgari ECTS kredisini sağlaması ve genel not ortalamasının 4,00 üzerinden en az 2,00 olması gerekmektedir.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası