soffio bebek bezi şikayet / A Soffio Bebek Bezini Beğenmedik

Soffio Bebek Bezi Şikayet

soffio bebek bezi şikayet

A Soffio Bebek Bezi Yorumlar ve Şikayetler

A bebek bezi olarak da bilinen Soffio bebek bezi, anneler tarafından tercih edilen ucuz fiyatlı bebek bezleri arasında yer almaktadır. A marketler zincirlerine özel olarak üretilen ve yalnızca A marketlerde satılan Soffio bebek bezi, genel olarak fiyatı da düşünüldüğünde, anneler tarafından beğenilmektedir. Soffio bebek bezi ile ilgili yorumlar bize bunu göstermektedir. Bu yazıda A bebek bezi yorumları, şikayetleri ve detaylı bir incelemeyi sizlerle paylaşacağız. Şayet bu ürün hakkında bazı tereddütleriniz varsa ve diğer annelerin yorum ve görüşlerini merak ediyorsanız, satın almadan önce, bu yazıya göz atmanızda fayda var.

A Soffio Bebek Bezi İncelemesi

Yukarıda da ifade ettiğimiz üzere Soffio A marketleri için üretilen, yerli bir bebek bezi markasıdır. Bundan ötürü fiyatları, diğer bebek bezi markalarına göre çok daha uygundur. Bu sebeple, ucuz fiyatlı bebek bezi arayan annelerin ilk tercihi olmuştur.

Soffio bebek bezleri, uygun fiyatlarına rağmen oldukça iyi bir kalitededir. Ürünün sahip olduğu çok sayıda özellik, onu cazip kılmaktadır. bu özellikler arasında esnek yan bantlar, ekstra kuru tabaka, nefes alan dış yüzey, ıslaklık göstergesi ve bebek losyonu yer almaktadır.

A bebek bezi yorumlar ve tavsiyelerden de anlaşılabileceği üzere, tam bir fiyat performans ürünüdür. Ürün, ekstra emiciliği sayesinde, bebeğin altını sürekli olarak kuru tutmakta ve sızdırmaya yol açmamaktadır.

Üründe bulunan ıslaklık göstergesi, bebeğin altının ne zaman değiştirilmesi hakkında annelere oldukça detaylı bir bilgi vermektedir. Bu sayede anneler, bebeklerinin altının ne zaman dolduğunu ve ne zaman değiştirmeleri gerektiğini bilebilmektedirler.

Soffio bebek bezi, yumuşaktır. Ayrıca içerisinde ekstra olarak bebek losyonu bulunmaktadır. Bu sayede bebeğin rahat ettirilmesi sağlanmış ve pişik, kızarıklık ve tahrişe gibi problemlerin önüne geçilmesi amaçlanmıştır.

Netice itibari ile A bebek bezi olarak da bilinen Soffia bebek bezlerinin, fiyatına göre oldukça iyi olduğunu ifade etmek gerekir. Bununla birlikte Soffio kullananlar tarafından yapılan olumlu yorumların yanı sıra şikayet ve olumsuz yorumlar da bulunmaktadır. Aşağıda yer vereceğimiz görüşlerden yola çıkarak, Soffio bebek bezinin kullanıp kullanmayacağınıza karar verebilirsiniz.

A Soffio Bebek Bezi Yorumlar

A bebek bezi ile ilgili yorumlar şu şekildedir.

Geçtiğimi günlerde ilk defa zorunlu olarak kullanmak zorunda kaldık ve çok beğendik. Bugüne kadar pahalı markalara boşuna o kadar para ödediğimizi anladık. Ürün her açıdan iyi ve oldukça tatmin edici. Bir süredir kullanıyoruz ve bugüne kadar herhangi bir problem yaşamadık. Dolayısıyla kullanmak isteyenlere tavsiye ediyorum. A marketlerde, oldukça uygun fiyatlarla satılıyor. 

Soffio bebek bezi, Sleepy bebek bezlerinin de üreticisi olan Eruslu Sağlık Ürünleri tarafından üretiliyor. Ve kalite olarak Sleepy&#;e oldukça benziyor. Bir süredir kullanıyorum. Ve memnun olduğumu söyleyebilirim.

Bebeğim doğduğundan itibaren Soffio markasını kullanıyorum. 1 aya yakın oldu. Bugüne kadar herhangi bir problemle karşılaşmadık. Ne bir pişik ne de bir sızma. Umarım bu şekilde devam eder.

A bebek bezi markası olan Soffio&#;yu kısa bir süreden beri kullanıyoruz. Daha önce piyasadaki pahalı markalardan birini kullanıyorduk. Soffio&#;ya geçince, bir bebek bezine o kadar para vermenin mantıksız olduğunu gördük. Soffi bebek bezi her açından ihtiyacımızı karşılıyor. Tavsiye ediyorum.

Geçtiğimiz günlerde A&#;de görüp denemeye karar verdim. Ve çok beğendim. Kesinlikle parasını hak ediyor. İyi bir fiyat performans ürünü. Tavsiye ederim.

A Soffio Bebek Bezi Şikayet

A Soffio Bebek Bezi kullananlar tarafından yapılan yorumlar ve tavsiyeleri sıraladıktan sonra, şimdi de ürün ile ilgili şikayetlere ve olumsuz yorumlara bir göz atalım.

Soffio bebek bezini 2. kullanışımda, bebeğimde pişik olduğunu gördüm. 21 aylık bebeğimizde bugüne kadar hiç bir şekilde pişik problemi ile karşı karşıya kalmamıştık. Soffio kullandıktan sonra böyle bir sorun baş gösterdi. Bu yüzden daha da kullanmayı düşünmüyorum.

Uzun bir süreden beridir Soffio kullanıyorduk. Fakat bir süre önce problemler baş göstermeye başladı. Kullandığımız bezler içindekileri sızdırmaya başladı. Ayrıca bebeğimde kaşındı ve pişik oluştu. Bu yüzden kullanmayı bıraktık.

A bebek bezi markasını 5 yıldan beridir iki ayrı çocuğum için kullanıyorum. Fakat son 2 aydır inanılmaz bozuldu. Çocuklarımda pişik ve kızarıklıklar oluşmaya başladı. Çok memnun kaldığım bir bebek bezinden bu şekilde yollarımı ayırmak zorunda kaldım.

Denemek için 5 numara olanı satın aldım. Fakat inanılmaz bir şekilde kokuyor. Bu koku çocuğumun kıyafetine bile siniyor.

Soffio bebek bezini daha önce de kullanıyordum fakat koku sorunu bu kadar yoktu. Son aldığım ürünlerde çok ağır bir koku var. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Bebeğim doğduğundan beridir Soffia bebek bezi markasını kullanıyordum. Arada sırada pişik ve sızma gibi sorunlar yaşasam da problem olmuyordu. Fakat son aldığım bezlerde çok ağır pişik ve sızdırma problemleri ile karşı karşıya kaldım. Artık kullanmıyorum.

Şayet bebek bezi arayışınız devam ediyorsa ve hangi ürünü seçeceğiniz konusunda hala kararsızsanız, sizler için hazırladığımız En İyi Bebek Bezi Markları yazımıza bir göz atabilirsiniz.

A Soffio Bebek Bezini Beğenmedik

23 aylıkbir oğlumuz var ellerinizden öper. Hâliyle oğlumuzun bebek bezi ihtiyacı da oluyor. Bu ihtiyacını doğduğundan beri Molfixmarkasıyla gideriyorduk. Sonrasında bir aile dostumuzun tavsiyesi üzerine A'in kendi markası olan, yeni çıkan Soffiomarkasına yöneldik. İlk deneme paketlerini aldığımızda bir sıkıntı çıkmamıştı. Sonrasında A'de Eylültarihleri arasındaki ikincisi %50 indirimli kampanyasından yararlanarak iki paket ürün daha almıştık. Maalesef o ürünler kötü çıktı. 7 günüst üste Kayra Eymensabah kalktığında çişi dışına çıkmış hâldeydi. Bezleri uykudan hemen önce değiştirdiğimiz hâlde böyle oldu. Emiciliği iyi değil ürünün ancak inceliği ve kokulu olması güzel. Emicilik olmayınca diğerleri tam olsa da hiçbir anlam ifade etmediği için dün yine Molfixsiparişi verdim.

Soffiohakkında bu yazıyı yazmadan önce internette bir araştırma yaptım. Şikayetvar'da Soffiohakkında 2 şikayet gördüm. İkisini de aynı kişi girmiş zaten. Şikayetler şöyle:

Soffio'nun üreticisi olan firma bir Gaziantep firması olan Eruslu Sağlık Ürünleri. Soffio'nun bizde güven uyandırmasının bir diğer sebebi de üretici firmanın Sleepy Islak Havlu'yu üreten firma olmasıydı. Çünkü Sleepy'i kendi evimizde, çocuğumuz için kullanıyorduk. Bu arada en ucuz Sleepy Islak Havlu'yu da Şok Marketler'de bulabilirsiniz.

Soffiomarkasının bu sızdırmazlık konusunda Ar-Geçalışmalarına daha çok önem vermesi gerekiyor diye düşünüyorum. Umarım düzelir de insanlar kaliteyi ucuza almaya devam edebilir. Biz düzelene kadar kullanmayacağız. Düzeldiğinde de Kayra Eymenbezi bırakmış olur herhalde. :)

Soffio Bebek Bezi No:2 Mini 42 Adet

HESABIM

Soffio Bebek Bezi No:2 Mini 42 AdetSoffio Bebek Bezi No:2 Mini 42 Adet

Ürün kodu:

Marka: Soffio

Kampanyalar

2 Adet ÇOCUK BEZİ MİNİ 42'Lİ SOFFİO alımında ,00 TL yerine ,00 TL

4 Adet ÇOCUK BEZİ MİNİ 42'Lİ SOFFİO alımında ,00 TL yerine ,00 TL

Genişlet

Lütfen adet seçiniz

Favorilerime Ekle
Mağazada Bul

Ürün kodu:

Taksit Seçenekleri

Kampanyalar

2 Adet ÇOCUK BEZİ MİNİ 42'Lİ SOFFİO alımında ,00 TL yerine ,00 TL

4 Adet ÇOCUK BEZİ MİNİ 42'Lİ SOFFİO alımında ,00 TL yerine ,00 TL

Genişlet

Üretim Yeri: Türkiye

İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından A Yeni Mağazacılık A.Ş ‘ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

Fiyatlarımız; funduszeue.info, A Kapıda uygulaması ve mağazalarımızda farklılık gösterebilir, belirtilen ürün fiyatı yalnızca bu satış kanalı için geçerlidir.

Ürünlerimiz, yukarıda belirtilen satış kanallarında satışa sunulmaktadır. Online satış kanalı, funduszeue.info website, mobil ve A uygulamasını kapsamaktadır.

Mesafeli Satış Sözleşmemiz uyarınca; toptan veya yeniden satış amaçlı oluşturulduğu tespit edilen siparişler ile ürün, hizmet ve indirimlerimizden tüm müşterilerimizin faydalanabilmesi ve stokçuluğun engellenmesi için 5 adetin üzerindeki doğrudan ve dolaylı siparişleri A’in iptal hakkı saklıdır.

Oluşturulan siparişler için gönderim süremiz iş günü arasında değişmektedir. Siparişiniz kargoya verildiğinde üyelik hesabınıza kayıtlı telefon numaranıza SMS ile bilgilendirme yapılmaktadır. Ayrıca sipariş takibinizi üyelik hesabınıza girdikten sonra “Hesabım-Siparişlerim” alanında da yapabilirsiniz.

İade ve Gönderim Koşulları

• İade süresi, siparişinizdeki ürünlerin adresinize teslim edilme tarihinden itibaren 14 gündür.
  • Ürününüzü iade kodu ile göndermeniz gerekmektedir. Üyelik hesabınıza giriş yaptıktan sonra “ Hesabım>İptal/İade Talebi>Sipariş Seçimi>Aksiyon Seçimi>İade Ürün Seçimi” adımlarını izleyerek PTT Kargo ÜCRETSİZ İade Gönderi Kodunuzu alabilirsiniz.
  • İade edilecek ürün kullanılmamış, orijinal ambalajına zarar verilmemiş ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olmalıdır.
  • Televizyon, görüntü sistemleri, cep telefonu, tablet, notebook gibi elektronik ürünlerin kullanılması ya da ambalajının açılması durumunda ürün iadeleri servis raporu ile birlikte yapılabilmektedir.
  • Kurulumu/montajı yapılmış mobilya ürünlerinin iadesi kabul edilememektedir.
  • Garanti kapsamında arızalanan ürünlerin iadesi servis raporu/iade raporu ile birlikte yapılabilmektedir.
  • Ürünlerin kargo paketinde ya da ürünlerde hasar tespit edilmesi durumunda kargo görevlisine hasar tespit tutanağı düzenletmelisiniz. Kargo görevlisinin tutanak düzenlemediği bu ve benzeri durumlarda ürünü teslim almayarak iade edebilirsiniz.
  • Hijyenik ürünlerin (iç giyim, kişisel bakım ürünleri, sağlık ürünleri vb.) ambalajı açılmış ise iadesi kabul edilmemektedir.
  • Niteliği itibarı ile son kullanma tarihi geçecek ya da çabuk bozulabilecek ürünlerin iadesi kabul edilememektedir.
  • Bayi-yetkili servis ya da Horoz Lojistik ile teslimatı yapılan ürün iade işlemleri için 2 numaralı müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.
  • Üye olmadan alışveriş yaptıysanız siparişinizin iadesi için 2 numaralı müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.
  • Ürün firmamıza teslim edildikten sonra incelenecek ve 7 iş günü içinde işlemleri tamamlanacaktır.
  • Türk Kızılay Deprem Bölgesine Yardım ürünlerinde;

*Bu ürün sanal bir ürün olup amacı bağış tutarının belirlenmesidir, en fazla 1 adet alınabilir ve fiziki bir gönderim olmayacaktır.

*Söz konusu işlem ilgili mevzuat kapsamında bağışlama olduğundan cayma hakkı kullanılamaz, ürün iptal veya iade yapılamaz.

*Bağışlama işlemleri, Türkiye Kızılay Derneği ve A arasındaki protokol kapsamında Yardım Toplama Kanunu ve ilgili mevzuata uygun olarak gerçekleştirilmektedir. Türkiye Kızılay Derneği’ne yapmış olduğunuz bağışları sipariş numarası ile funduszeue.info adresinden sorgulayabilirsiniz.

*Yapmış olduğunuz bağışlamalar A tarafından hiçbir komisyon alınmaksızın doğrudan Türkiye Kızılay Derneği’ne aktarılmaktadır. Kızılay yapmış olduğunuz bağışlamaları belirlemiş olduğu yöntem ile ihtiyaç sahiplerine ve afetzedelere ulaştırmaktadır.

*Bağışlama işlemleri sırasında, bağışınızı sorgulayabilmeniz için sipariş numaranızın aktarılması dışında kişisel verileriniz Kızılay’a aktarılmamakta olup kişisel veriler yalnızca denetim amacı ilgili mevzuat kapsamında ölçülü ve sınırlı olarak aktarılabilmektedir.

*İade koşulları ve süreçleri ile ilgili detaylı bilgiye funduszeue.info linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

• ÜRÜN BİLGİLERİ
    Üretim Yeri: Türkiye

İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından A Yeni Mağazacılık A.Ş ‘ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

Fiyatlarımız; funduszeue.info, A Kapıda uygulaması ve mağazalarımızda farklılık gösterebilir, belirtilen ürün fiyatı yalnızca bu satış kanalı için geçerlidir.

Ürünlerimiz, yukarıda belirtilen satış kanallarında satışa sunulmaktadır. Online satış kanalı, funduszeue.info website, mobil ve A uygulamasını kapsamaktadır.

Mesafeli Satış Sözleşmemiz uyarınca; toptan veya yeniden satış amaçlı oluşturulduğu tespit edilen siparişler ile ürün, hizmet ve indirimlerimizden tüm müşterilerimizin faydalanabilmesi ve stokçuluğun engellenmesi için 5 adetin üzerindeki doğrudan ve dolaylı siparişleri A’in iptal hakkı saklıdır.

• TESLİMAT

Oluşturulan siparişler için gönderim süremiz iş günü arasında değişmektedir. Siparişiniz kargoya verildiğinde üyelik hesabınıza kayıtlı telefon numaranıza SMS ile bilgilendirme yapılmaktadır. Ayrıca sipariş takibinizi üyelik hesabınıza girdikten sonra “Hesabım-Siparişlerim” alanında da yapabilirsiniz.

• Taksit Seçenekleri
  • İADE KOŞULLARI

İade ve Gönderim Koşulları

• İade süresi, siparişinizdeki ürünlerin adresinize teslim edilme tarihinden itibaren 14 gündür.
    • Ürününüzü iade kodu ile göndermeniz gerekmektedir. Üyelik hesabınıza giriş yaptıktan sonra “ Hesabım>İptal/İade Talebi>Sipariş Seçimi>Aksiyon Seçimi>İade Ürün Seçimi” adımlarını izleyerek PTT Kargo ÜCRETSİZ İade Gönderi Kodunuzu alabilirsiniz.
    • İade edilecek ürün kullanılmamış, orijinal ambalajına zarar verilmemiş ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olmalıdır.
    • Televizyon, görüntü sistemleri, cep telefonu, tablet, notebook gibi elektronik ürünlerin kullanılması ya da ambalajının açılması durumunda ürün iadeleri servis raporu ile birlikte yapılabilmektedir.
    • Kurulumu/montajı yapılmış mobilya ürünlerinin iadesi kabul edilememektedir.
    • Garanti kapsamında arızalanan ürünlerin iadesi servis raporu/iade raporu ile birlikte yapılabilmektedir.
    • Ürünlerin kargo paketinde ya da ürünlerde hasar tespit edilmesi durumunda kargo görevlisine hasar tespit tutanağı düzenletmelisiniz. Kargo görevlisinin tutanak düzenlemediği bu ve benzeri durumlarda ürünü teslim almayarak iade edebilirsiniz.
    • Hijyenik ürünlerin (iç giyim, kişisel bakım ürünleri, sağlık ürünleri vb.) ambalajı açılmış ise iadesi kabul edilmemektedir.
    • Niteliği itibarı ile son kullanma tarihi geçecek ya da çabuk bozulabilecek ürünlerin iadesi kabul edilememektedir.
    • Bayi-yetkili servis ya da Horoz Lojistik ile teslimatı yapılan ürün iade işlemleri için 2 numaralı müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.
    • Üye olmadan alışveriş yaptıysanız siparişinizin iadesi için 2 numaralı müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.
    • Ürün firmamıza teslim edildikten sonra incelenecek ve 7 iş günü içinde işlemleri tamamlanacaktır.
    • Türk Kızılay Deprem Bölgesine Yardım ürünlerinde;

*Bu ürün sanal bir ürün olup amacı bağış tutarının belirlenmesidir, en fazla 1 adet alınabilir ve fiziki bir gönderim olmayacaktır.

*Söz konusu işlem ilgili mevzuat kapsamında bağışlama olduğundan cayma hakkı kullanılamaz, ürün iptal veya iade yapılamaz.

*Bağışlama işlemleri, Türkiye Kızılay Derneği ve A arasındaki protokol kapsamında Yardım Toplama Kanunu ve ilgili mevzuata uygun olarak gerçekleştirilmektedir. Türkiye Kızılay Derneği’ne yapmış olduğunuz bağışları sipariş numarası ile funduszeue.info adresinden sorgulayabilirsiniz.

*Yapmış olduğunuz bağışlamalar A tarafından hiçbir komisyon alınmaksızın doğrudan Türkiye Kızılay Derneği’ne aktarılmaktadır. Kızılay yapmış olduğunuz bağışlamaları belirlemiş olduğu yöntem ile ihtiyaç sahiplerine ve afetzedelere ulaştırmaktadır.

*Bağışlama işlemleri sırasında, bağışınızı sorgulayabilmeniz için sipariş numaranızın aktarılması dışında kişisel verileriniz Kızılay’a aktarılmamakta olup kişisel veriler yalnızca denetim amacı ilgili mevzuat kapsamında ölçülü ve sınırlı olarak aktarılabilmektedir.

*İade koşulları ve süreçleri ile ilgili detaylı bilgiye funduszeue.info linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

1

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.

STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası