respirox cpap cihazı yorumları / Site Haritası | Elifce Medikal

Respirox Cpap Cihazı Yorumları

respirox cpap cihazı yorumları

Engelliler.Biz Platformu
TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsinizBuraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
  1. hüseyin 10 Mesaj Gönderim Zamanı: 02.11-2015, 20:40#1

2. gaziantep27 Mesaj Gönderim Zamanı: 02.11-2015, 20:54#2

3. hüseyin 10 Mesaj Gönderim Zamanı: 02.11-2015, 21:29#3

4. gaziantep27 Mesaj Gönderim Zamanı: 02.11-2015, 22:05#4

5. hüseyin 10 Mesaj Gönderim Zamanı: 02.11-2015, 22:19#5

6. gaziantep27 Mesaj Gönderim Zamanı: 02.11-2015, 23:15#6

7. muratoto Mesaj Gönderim Zamanı: 02.11-2015, 23:20#7

8. hüseyin 10 Mesaj Gönderim Zamanı: 03.11-2015, 10:12#8

9. Başgedikli Mesaj Gönderim Zamanı: 03.11-2015, 12:48#9

10. muratoto Mesaj Gönderim Zamanı: 03.11-2015, 14:12#10

11. Başgedikli Mesaj Gönderim Zamanı: 03.11-2015, 14:15#11

12. hüseyin 10 Mesaj Gönderim Zamanı: 04.11-2015, 12:32#12

13. muratoto Mesaj Gönderim Zamanı: 05.12-2015, 22:32#13

14. Başgedikli Mesaj Gönderim Zamanı: 07.12-2015, 11:16#14

15. abdurrahmanbahsis Mesaj Gönderim Zamanı: 16.12-2015, 21:03#15

BMC RespiroX RESmart E-20C CPAP Cihazı Adaptör RETRO

Ana SayfaElektronikBilgisayar & TabletBilgisayar AksesuarlarıDizüstü Bilgisayar AksesuarlarıNotebook AdaptörleriBMC RespiroX RESmart E-20C CPAP Cihazı Adaptör RETRO

BMC RespiroX RESmart E-20C CPAP Cihazı Adaptör RETRO - 1

BMC RespiroX RESmart E-20C CPAP Cihazı Adaptör RETRO

Bu ürüne henüz yorum yapılmadı.
World
Paraf
  • 577,26 TL x 3 Ay Taksit
  • 288,63 TL x 6 Ay Taksit
CardFinans
  • 577,26 TL x 3 Ay Taksit
  • 288,63 TL x 6 Ay Taksit

1.731,77 TL

İndirimli son 5 ürün

Bizedebak

Mağaza: Bizedebak Mağaza Puanı: Yeni MağazaMağazaya Soru Sor

Kargo Bedava

Bu ürünün kargosundan ücret alınmayacak.

Kargomata Teslimat

Kargo beklemeyin paketlerinizi Kargomattan istediğiniz zaman alın.

Toptan Fiyat İste

Ürünü 10 adetten fazla alacaksanız bizimle iletişime geçin

• Ürün Açıklamaları
  • Ürün Yorumları (0)
  • Taksit Seçenekleri
  • BMC RespiroX RESmart E-20C CPAP Cihazı Adaptör RETRO

• Değerlendirme yapabilmek için bu ürünü satın almış olmanız gerekmektedir.

• Taksit Seçenekleri

Respirox G2 Otocpap Cihazı RESPİROX G2 OTOCPAP CİHAZI

Respirox G2 Otocpap Cihazı

KARGO BEDAVA

Kurumsal Fatura

Satıcı : BiomedTR

Peşin Fiyatına 6 Taksit!

Koleksiyona Ekle

9 saat 13 dakika içinde sipariş verirsen en geç yarın kargoda!

• 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.
  • Bu ürün BiomedTR tarafından gönderilecektir.
  • Respirox G2S AUTO CPAP G2S A20 modeli entegre nemledirici ile üst seviye konfor sunar, şık tasarımı ve hafifliği kullanıcı dostu bir cihaz olmasında en etken sebeplerden olmaktadır. AUTO CPAP (Automatic Continous Positivite Airway Pressure) yani Otomatik Sürekli Pozitif Hava Basınç cihazları yetişkin hastalarda OSA (Obstrüktif Uyku Apnesi) tedavisi için tasarlanmıştır. Bu tedavi hastane veya evde yapılabilmektedir. Şık tasarım, istikrarlı performans, mükemmel konfor sizin veya yakınlarınızın horlama problemlerinize elveda demenize yardımcı olacaktır. Boyutlar: 27 4 mm x 184 mm x 115 mm Ağırlık: 1, 9 kg Su kapasitesi: 360 mL Çalışma Sıcaklığı: 5 ° C ifa 35 ° C Nem Oranı:% 15 ile %93 Yoğuşmasız Atmosferik Basınç: 760 – 1060 Nemlendirici Ayarları: kapalı, 1 ile 5 (35 ° C ile 68 ° C) Mod: CPAP, AUTO CPAP Çalışma modu: Sürekli SD Kart: İçerisinde bulunan SD kart verileri ve sorunları kaydedebilmektedir. AC Güç Gereksinimi: 100 – 240 V -, 50 / 60 Hz, Max 2 A USB Port İletişimi: 5 V 2.0 A Elektrik Şok Koruma Tipi: Sınıf 11 Elektrik Şok Koruma Derecesi: Tip B Su Girişine Karşı Koruma Derecesi: IP22 Basınç Aralığı: 4 ile 20 cmH2o arasında Rampa Özelliği: 0 ile 60 dakika arasında ayarlanabilen rampa özelliği Ses Seviyesi: 10 basınç ile <28dB Kaçak Alarmı: Hava kaçağı 70 L / dakika olmadığı sürece kaçak alarmı vermez. Hortum: 1. 83m
  • Bu üründen en fazla 2 adet sipariş verilebilir. 2 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

ÜRÜNÜN TÜM ÖZELLİKLERİ

Ürünün Diğer Satıcıları (2)

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Respirox G2 Otocpap Cihazı

• Respirox G2S AUTO CPAP G2S A20 modeli entegre nemledirici ile üst seviye konfor sunar, şık tasarımı ve hafifliği kullanıcı dostu bir cihaz olmasında en etken sebeplerden olmaktadır. AUTO CPAP (Automatic Continous Positivite Airway Pressure) yani Otomatik Sürekli Pozitif Hava Basınç cihazları yetişkin hastalarda OSA (Obstrüktif Uyku Apnesi) tedavisi için tasarlanmıştır. Bu tedavi hastane veya evde yapılabilmektedir. Şık tasarım, istikrarlı performans, mükemmel konfor sizin veya yakınlarınızın horlama problemlerinize elveda demenize yardımcı olacaktır. Boyutlar: 27 4 mm x 184 mm x 115 mm Ağırlık: 1, 9 kg Su kapasitesi: 360 mL Çalışma Sıcaklığı: 5 ° C ifa 35 ° C Nem Oranı:% 15 ile %93 Yoğuşmasız Atmosferik Basınç: 760 – 1060 Nemlendirici Ayarları: kapalı, 1 ile 5 (35 ° C ile 68 ° C) Mod: CPAP, AUTO CPAP Çalışma modu: Sürekli SD Kart: İçerisinde bulunan SD kart verileri ve sorunları kaydedebilmektedir. AC Güç Gereksinimi: 100 – 240 V -, 50 / 60 Hz, Max 2 A USB Port İletişimi: 5 V 2.0 A Elektrik Şok Koruma Tipi: Sınıf 11 Elektrik Şok Koruma Derecesi: Tip B Su Girişine Karşı Koruma Derecesi: IP22 Basınç Aralığı: 4 ile 20 cmH2o arasında Rampa Özelliği: 0 ile 60 dakika arasında ayarlanabilen rampa özelliği Ses Seviyesi: 10 basınç ile <28dB Kaçak Alarmı: Hava kaçağı 70 L / dakika olmadığı sürece kaçak alarmı vermez. Hortum: 1. 83m
  • Bu üründen en fazla 2 adet sipariş verilebilir. 2 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

Konu: Uyku apnesinde kullanılmak üzere cihazı önerisinde bulunabilir misiniz?

@ozgurmeric74 Merhaba, respirox g1 açıklamalarında yazıyor sitesinde ama açıklayıcı gelmedi merak ettim, siz nefes alırken hava basıyor ve nefesinizi geri verirken duruyormu? Flex özelliği bu philipsteki. Ama Philips in fiyatı 2500-3000 aralığında ve oldukça yüksek bir rakam. respirox g1 fiyatı ne kadar? Başka bir sorumda nemlendirme cihazını kullanıyormusunuz?

Ben nemlendirici cihazı ile birlikte aldım ama 1 kez denedim sadece, açıkçası hiç gereksinim duymadım ve rahatsız edici geldi. Boşa extra para vermiş oldum. Alıcılar denesin ve ihtiyac hissetmezlerse almasınlar derim oldukça maliyeti arttırıyor. Maske konusunda ise "eson fisher and paykel" nasal maske kullanıyorum oldukça memnunum konforundan, ek bilgi olarak şunuda söyleyeyim, maskenin elastik bandı çabuk yıpranıyor malesef, eskidiği için aynı markanın elastik bandına 150 tl istediler, denemek için yerli bir bant alıp eski maskenin kancalarını ona takarak kullanmaya başladım ve fisher paykelin kendi bantından daha rahat ettim (terden dolayı hemen koku yapıyordu orijinali ama yerli malı olanı garip bir şekilde neredeyse hiç kokuda yapmıyor ve gayet sağlam duruyor), üstelik sadece 40 tl vermiş oldum. Sağlıklı günler dilerim.

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır