bingöl spor lisesi / Bingöl Tüm Devlet Spor Liseleri Listesi

Bingöl Spor Lisesi

bingöl spor lisesi

Bingöl Spor Lisesi, Bingöl ili, Merkez ilçesinde bulunan devlet okuludur. Bingöl ili nüfusu , Merkez ilçesi nüfusu 'dur. Okulun öğrenci sayısı 97, öğretmen sayısı 5'tir.

Bingöl Spor Lisesi Bingöl ili Merkez ilçesinde bulunan devlet okuludur.

Sayfamızda Bingöl Spor Lisesi okuluna ait telefon, belgegeçer (faks), e-posta, web sitesi, öğretim şekli, adres, öğrenci sayısı, öğretmen sayısı, derslik sayısı, lojman durumu, pansiyon durumu, ısınma durumu, il/ilçeye uzaklık, hizmet bölgesi, hizmet alanı, hizmet puanı, yerleşim yeri, il, ilçe, mahalle/belde/köy nüfusu ve okullaşma oranları, lgs merkezi sınav taban puanı, yüzdelik dilimini, alan dal bilgilerini, zorunlu hizmet okulu olup olmadığını bulabilirsiniz.

Bingöl Spor Lisesi okuluna ait okul forması, kıyafeti, okul başarı puanı, okul eşyaları, okul boş kontenjanı, son dakika okul haberleri, okul kuralları, okul logosu, okul sınav tarihleri, okul servis ücretleri, okul e-okul, okul başlangıç-bitiş saatleri, sınıf geçme durumları, haftalık ders programı gibi bilgileri okulun resmi web sitesinden öğrenebilirsiniz.

Bingöl Spor Lisesi okulunda okuyorsanız, bu okuldan mezunsanız, bu okulun velisiyseniz, bu okulda görev yapıyorsanız ya da bu okul hakkında bilgiye sahipseniz lütfen değerli bilgilerinizi yorum alanından belirtiniz.

Sitede sunulan reklamları kısıtlayan bir reklam engelleyicinin etkin olduğunu fark ettik.

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bize destek olun. Reklam engelleyiciyi kapattıysanız sayfayı yenileyerek görüntüleyebilirsiniz.

Reklam engelleyicinin nasıl kapatılacağını öğrenmek için tıklayınız.

BİNGÖL MERKEZ Bingöl Spor Lisesi

Okul Adresi : EKİNYOLU KÖYÜ MERKEZ MÜCAVİR MEVKİİ MERKEZ MUCAVİR KÜME EVLERİ BLOK NO İÇ KAPI NO 1 MERKEZ / BİNGÖL

Okul Kodu :
Telefon :
Web Sitesi : seafoodplus.info

Çevre :
Ulaşım :
İl/İlçeye Uzaklık : 10 KM

Öğrenci Sayısı :
Öğretmen Sayısı : 8
Derslik Sayısı : 5
Ders Saatleri :
Fen Lab. :

Öğretmenlik Hizmet Bölgesi: Hizmet Alanı:
Zorunlu Çalışma Süresi: Hizmet Puanı:

Harita :

Okul Kadrosu :

ABDULLAH A.(OKUL MÜDÜRÜ)- HÜSEYİN N.(MÜDÜR YARDIMCISI)- FURKAN G.(BEDEN EĞİTİM ÖĞRETMENİ)- DÖNDÜ E.(TDE ÖĞRETMENİ)- . .(BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENİ)- EMRAH G.(MATEMATİK ÖĞRETMENİ)- . .(seafoodplus.info MÜZİK ÖĞRETMENİ)- ERHAN A.(COĞRAFYA ÖĞRETMENİ)- NİHAL D.(TARİH ÖĞRETMENİ)- . .(KİMYA ÖĞRETMENİ)- . .(FİZİK ÖĞRETMENİ)- . .(BİYOLOJİ ÖĞRETMENİ)- . .(FELSEFE ÖĞRETMENİ)- BÜŞRA B.(DİN KÜLTÜRÜ ÖĞRETMENİ)-

Okuldan Haberler :

Başarılar :

Okul hakkında bu sayfada paylaşmak istediklerinizi yazabilirsiniz :

Okul hakkında gönderilen yorumlar :

Güncelleme tarihi:

BİNGÖL SPOR LİSESİ

Bingöl Merkezdeki "Bingöl Spor Lisesi" Başvuru Kılavuzu ve Şartları, Sınav ve Kayıt Tarihleri, Yetenek Sınavı Başvuruları ve Sonuçları, Kontenjan Sayısı, Pansiyon, İletişim (Telefon), Adres (Nerede, Nasıl Gidilir-Ulaşım, Harita) ile ilgili bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

KONTENJAN SAYISI: 60

Okul Saatleri:-

MEB'e bağlı resmi 77 Spor Lisesinden birisi olan 17 derslikli okulda eğitim öğretim yılında eğitim hayatına başlıyor.

BİNGÖL SPOR LİSESİ YETENEK SINAVI BAŞVURULARI

Spor Liseleri 9 uncu sınıflarına öğrenci alınmasına ilişkin iş ve işlemler, Millî Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Kurumları Yönetmeliğinin 20 ve 25 inci maddeleri çerçevesinde Bakanlıkça ilan edilecek kontenjanlara göre açıklanan Genelge hükümlerinde belirtilen usul ve esaslar doğrultusunda gerçekleştirilir.

Ortaokul ve imam hatip ortaokullarının 8 inci sınıfını eğitim ve öğretim yılında bitiren öğrenciler dilekçe ile birlikte öğrenim görmek istediği okul türlerinden en fazla iki farklı okul müdürlüğüne e-Okul üzerinden başvuruda bulunacaktır. Fotoğraflı Sınava Giriş Belgesi e-Okul üzerinden alınacaktır. Geçici eğitim merkezlerini (GEM) bitirenler ise dilekçe, bir fotoğraf ve ortaokul başarı puanını da gösteren öğrenim belgesi ile birlikte ilgili okul müdürlüğüne başvuru yapacaklardır.

Eğitim ve Öğretim Yılı İçin "Yetenek Sınavı İle Öğrenci Alacak Okullara Başvuru" konulu /7 No'lu Genelge indirmek için TIKLAYINIZ

Genelge Ekleri ve Dilekçe için tıklayın.

SPOR LİSESİ YETENEK SINAVI BAŞVURULARI

BİNGÖL / MERKEZ - Bingöl Spor Lisesi

T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI

BİNGÖL / MERKEZ - Bingöl Spor Lisesi

İstatistikler

Derslik Sayısı:5
Öğretmen Sayısı:8
Öğrenci Sayısı:

Devamı

İletişim

Telefon:
E-Posta:Göndermek için tıklayınız
Adres:EKİNYOLU KÖYÜ MERKEZ MÜCAVİR MEVKİİ MERKEZ MUCAVİR KÜME EVLERİ BLOK NO İÇ KAPI NO 1 MERKEZ / BİNGÖL

Devamı

Kurumumuz

Yönetim Paneli>Sol Menü>İçerik Yönetimi>Okulumuz Hakkında Bölümünden Galeri Bağlantısı Yapınız

nest...

© 2024 Toko Cleax. Seluruh hak cipta.