kızlar grubu şeker kız / Grup Kızlar - Şeker Kız () | funduszeue.info

Kızlar Grubu Şeker Kız

kızlar grubu şeker kız

Şarkı Sözleri

Ana SayfagGrup KızlarŞeker Kız

Grup Kızlar - Şeker Kız

Bu sayfada Grup Kızlar adlı şarkıcıya/gruba ait Şeker Kız şarkısının sözleri bulunmaktadır.

Şarkı Sözü

İki gün oldu aramadın hala
Çok mu kırıldın sözlerime yoksa
Ne kadar isterdim sana güvenmeyi
Sana inanmayı ve seni sevmeyi
İki gün oldu aramadın hala
Çok mu kırıldın sözlerime yoksa
Ne kadar isterdim sana güvenmeyi
Sana inanmayı ve seni sevmeyi
İstediğin kişi olamam ben
Ağzı var dili yok bir süs bebeğim
Telefonun başında bekleyemem
Yedi gün yirmi dört saat aşk nöbeti
Ben senin aşk meleğin süs çiçeğin taş bebeğin olamam
Git kendine yeni bir yeni bir şeker kız bul hemen
Ben senin aşk meleğin süs çiçeğin taş bebeğin olamam
Git kendine yeni bir yeni bir oyuncak bul hemen
Hergün dırdır hırgür vırvır
Halin berbat sus pus zır zır
Sen karşımda binbir suratlı
Bir yanar döner fırfır fırfır
Bir yanar döner fırfır fırfır
Bilemem artık ne yaparsan yap
Hiç bağlamaz beni bundan sonra
Yok sabrım kalmadı yüzünü görmeye
Sesini duymaya ve seni sevmeye
İstediğin kişi olamam ben

Ağzı var dili yok bir süs bebeğim
Telefonun başında bekleyemem
Yedi gün yirmi dört saat aşk nöbeti
Ben senin aşk meleğin,süs çiçeğin,taş bebeğin olamam
Git kendine yeni bir,yeni bir şeker kız bul hemen
Git kendine yeni bir,yeni bir oyuncak bul hemen
Bir yanar döner fır fır fır fır
Git kendine yeni bir,yeni bir şeker kız bul hemen
Git kendine yeni bir,yeni bir oyuncak bul hemen

Sayfa Bilgisi

Sayfa Gösterimi:

Oylama:

(2 kişi oyladı)

Oy Ver:

Yorum Yaz

Tüm Şarkıları

• Veritabanımızda bu şarkıcıya ait başka şarkı sözü bulunmamaktadır!

Daha Fazla Şarkı Sözü

Şarkıya Göre

A, B, C-Ç, D, E, F, G, H, I-İ, J, K, L, M, N, O-Ö, P, Q, R, S, T, U-Ü, V, W, X, Y, Z

Şarkıcıya Göre

A, B, C-Ç, D, E, F, G, H, I-İ, J, K, L, M, N, O-Ö, P, Q, R, S, T, U-Ü, V, W, X, Y, Z

Bizim 'Kızlar' geldi

Güncelleme Tarihi:

LinkedinFlipboardLinki KopyalaYazı Tipi

R&#;portaj: B&#;şra BOZOK

Oluşturulma Tarihi: Aralık 19,

LinkedinFlipboardE-postaLinki KopyalaYazı Tipi

Kızlardan oluşan müzik grupları tüm dünyada büyük ilgi görüyor.

Haberin Devamı

Bu trend Türkiye'de yeni bir grup daha doğmasını sağladı. Dilara, Bihter, Nora ve Gökşen'den kurulu "Kızlar" grubu, ilk albümlerini piyasaya sürdü. Kuruluş çalışması bir yıl önce başlayan, o süre içinde eleman seçiminden konsept yaratımına kadar uzun bir yol kat eden "Kızlar" için yapımcı Tolga Gariboğlu da çok iddialı konuşuyor: "Birçok kişiye örnek olacaklar."

Kızlardan oluşan müzik grupları trendi Türkiye’de yeni bir grup daha doğmasını sağladı. Dilara, Bihter, Nora ve Gökşen’den kurulu "Kızlar" grubu, ilk albümlerini piyasaya sürdü. Kuruluş çalışması bir yıl önce başlayan, o süre içinde eleman seçiminden konsept yaratımına kadar uzun bir yol kat eden "Kızlar", Ozan Çolakoğlu’ndan da destek aldıkları ilk albümlerinden çok umutlu

Öncelikle grup üyelerini biraz tanıyabilir miyiz?Nora: Ben doğumluyum. Kadir Has Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Sinema ve Televizyon Bölümü’nde okuyorum. İlkokulda satranca başladım ve üç yıl önce düzenlenen yarışmada da "İstanbul 18 yaş altı kızlar" kategorisinde birincilik kazandım. Bir diğer hobim dans

Bizim Kızlar geldi
"Benimle Dans Eder misin" yarışmasında da birinciliğim var. Türkiye Dans Federasyonu’nun düzenlediği hip hop dans yarışmasına ise İç Anadolu birincisi seçildim.
Haberin Devamı

Dilara: doğumluyum. 7 yaşında Senfoni Orkestrası Çocuk Korosu’na girdim, ses eğitimi aldım. yılları arasında atletizm dalında Türkiye genelinde başarılar elde ettim. yılında Nike Dans Yarışması’na girdim. Nike Women dalında ödül aldım. Sonra profesyonel olarak dansa başladım. Bir de motosiklet tutkum vardır. 11 yaşından beri motor kullanıyorum.

Bihter: yılında doğdum ve 5 yaşında baleye başladım. Mimar Sinan Üniversitesi Modern Dans Bölümü’nde okuyorum. "Dans Sever misin" yarışmasına girdim ve o yarışmada en iyi bayan finalist oldum. Daha sonra kendimi dansa adadım. Sertab Erener’in de bir süre dansçılığını yaptım.

Haberin Devamı

Gökşen: Ben doğumluyum. Kendimi bildim bileli şarkı söylerim. 6 yaşında Atatürk Kültür Merkezi Senfoni Orkestrası Çocuk Korosu’na girdim. Bu arada seslendirme yapmaya da başladım. Müjdat Gezen Kültür Merkezi’nin müzik bölümü, sonrasında İstanbul Üniversitesi’nin müzikal bölümlerine kaydoldum. Bilgi Üniversitesi’nde sahnelenen bir müzikalde görev aldım. En büyük hayalim caz söylemek ve müzikallerde oynamaya devam etmek Her zaman "iyi düşün, iyi olsun" felsefesini savunurum.   

Peki nasıl oldu da bir araya gelindi, bir grup oluşturuldu?

Tolga Gariboğlu

: Buna ben yanıt vereyim. Sadece basit bir kız grubu oluşturma projesi değil bizimkisi Aynı zamanda kızların farklı duruşlarıyla öne çıktıkları bir grup oluşturmak istedik. Bunun için tam 1,5 yıl çalıştık. Birbirini hiç tanımayan dört kızı bir araya getirip uyumlu bir grup oluşturmak çok zor bir süreçti.. Bu bizim çok zamanımızı aldı.

/images//0x0/55ea38feffbb8ff4d
Parçalarda Ozan Çolakoğlu imzasının olması ise en büyük avantajımız
Haberin Devamı

Grup üyelerinin farklı duruşlarla öne çıkacağını söylüyorsunuz. Peki ilk klipte kim, hangi karakterle öne çıktı?

Nora:

Ben grubun bilgi kızıyım Riske girmeyi sevmez, ölçülü, güzel, dakik bir kız Aksesuvarım, cep telefon; savunma aracım ise kısa sopa! Amacım, çocukları mutlu etmek Teknolojiyle ilgileniyorum. Duvardan geçebiliyorum.

Dilara: Ben de dansçı kızım Asi, soğukkanlı, makul, her şeyin üstesinden gelebilecek bir kız. Savunma aracım, uzun sopa

Bihter: Hayalperest ve insanların aklından geçenlerini okuyan kızım ben Benim de savunma aracım, kısa sopa

Gökşen: Ben de aşk kızıyım. Aşkla besleniyor, aşk olmadan yaşayamıyorum. Aşk okları atıyorum. Zayıf noktam karanlıktan korkmam, savunma aracım ise yelpaze

Haberin Devamı

Tolga Bey, yapımcı ve süpervizörleri olarak, kızların misyonlarından bahsedebilir misiniz?

Tolga Gariboğlu

: Bu grup özellikle çocukları mutlu etmekten zevk alıyor, ama hedef kitlesi tamamen çocuklardan oluşan bir grup da değil Gençler başta olmak üzere herkese hitap ediyorlar. nGrup üyelerini seçmekte zorlandınız mı? Eminim yüzlerce kişi aday olmuştur

Tolga Gariboğlu: Elbette ki zor bir süreçti. Ama biz öncelikle yeteneklerini dikkate aldık. Şarkı söylemeleri,

Bizim Kızlar geldi
dans etmeleri, görünümleri ile bir bütün olmaları, hitap ettikleri kişilere heyecan vermeleri gerekiyordu. Sonunda onları bulduk işte
Haberin Devamı

İlk albüm üç şarkılık Yani aslında bir maxi single bu Peki devamı ne zaman gelecek?

Tolga Gariboğlu: Maxi single bu ay piyasaya sürüldü, bir iki ay içerisinde de albümü çıkaracağız.n

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası