hyundai accent ls 1998 özellikleri / Hyundai Accent Accent I • i GLS (60 Hp) teknik özellikleri ve yakıt tüketimi — AutoDatacom

Hyundai Accent Ls 1998 Özellikleri

hyundai accent ls 1998 özellikleri

PS

• Motor: L, , Benzin
  • Donanım Seviyesi: GT, GSi
  • Lastik Jant  Ofset Aralığı mmArka BoşlukmminçLastik AğırlığıkglbLastik Basıncı (ön / arka)barpsi
    OE 44 - 48
    OE 44 - 48

Hyundai Accent I (X3) [ .. ]i 16V

hp
    • Nesil: I (X3) [ .. ]
    • Üretim: [ .. ]
    • Satış bölgeleri: Güney Kore
    • Güç: hp

Hyundai AccentTekerlek donanım kılavuzu Hyundai Accent için hangi tekerleklerin ve lastiklerin uygun olduğunu öğrenin

Lastik ve tekerlek uygulaması donanım verileri için kaynak
      Son Güncelleme: 23 Haziran

Araç modeli, lastik ebadı veya jantlar için Arama FormuAracınız için donanım verilerini almak veya kriterlerinize uyan araçları bulmak için aşağıdan bir sekme seçin.

Hyundai
      Lütfen aşağıdan Hyundai Accent araç modifikasyonlarını seçin ve tekerlek boyutu, lastik boyutu, cıvata modeli (PCD), jant ofseti ve diğer tekerlek donanım parametrelerini almak için tabloları kontrol edin. Gerekirse satış dağıtım bölgesine göre filtreleyebilirsiniz.

Hyundai Accent I (X3) [ .. ] - Modifikasyonlar

Hyundai Accent I (X3) [ .. ]i

83 hp
      • Nesil: I (X3) [ .. ]
      • Üretim: [ .. ]
      • Satış bölgeleri: Güney Kore
      • Güç: 83 hp

Hyundai Accent

Hyundai Accent ilk kez yılında üretilen Hyundai'nin güncel modelidir. Bazı ülkelerde Verna adı altında satılmaktadır. Accent modeli Türkiye'de yılına kadar olan modeller (daha çok kullanıcılar arasında) yumurta kasa, - arası modeller Milenyum kasa, - arası modeller Admire ve yılından itibaren de Era modeli olarak isimlendirilmektedir. Accent modeli Güney Kore, Hindistan, Rusya, Türkiye ve İran'da üretilmektedir.

1. Nesil (X3) ()[değiştir

nest...

© 2024 Toko Cleax. Seluruh hak cipta.