diyanet namaz vakti çalışmıyor / Diyanet namaz vakitleri programı neden açılmıyor - Android Topluluğu

Diyanet Namaz Vakti Çalışmıyor

diyanet namaz vakti çalışmıyor

Namaz Vaktim

Bu uygulama kullanıcının dünyanın her yerinden namaz vakitlerini takip edebilmesi, alarm sistemi sayesinde namaz vakitleri girdiğinde ve namaz vakitleri çıkmadan kullanıcıyı uyarabilmesi, bu şekilde kullanıcının namazlarını geciktirmemesini sağlamak amacıyla geliştirilmiştir.

• Seçtiğiniz vakitlere ait namaz vakitlerini otomatik görebilme
  • Bir aylık namaz vakitlerini görüntüleme ve yazdırabilme
  • Kıble Pusula ile kıble yönünü bulma
  • Üç farklı tema özelliği ( Namaz vakitleri, konum, namaz vaktine kalan süre, hicri ve miladi takvim görüntüleme)
  • Namaz vaktine ve öncesine Alarm Kur özelliği
  • Günün âyet, hadis ve duasını görüntüleyebilme
  • Dini Günler Bölümünden, içinde bulunduğunuz yıla, bir önceki ve bir sonraki yıla ait dini günleri görüntüleme
  • Birden fazla konum ekleyebilme ve silme
  • Günün âyet, hadis ve duasını görüntüleyebilirsiniz.
  • İstek ve Öneri Bölümünden uygulama ile ilgili önerilerinizi bildirme
  • Hakkında/Yardım Bölümünden uygulamanın detaylı kullanmına ulaşabilme

[Bildirimler] Namaz bildirimleri neden çalışmıyor?

Namaz Vakitleri uygulamasından namaz bildirimleri almak ve duymak için, lütfen emin olun:

​iOS

• Her namaz için Ezan veya tonu etkinleştirin:

1. Düzenlemek istediğiniz namazın adının yanındaki simgeye dokunun.
2. Dokunun Moda.
3. Seçin Sesi veya Ezan.

Namaz vakitleri her gün güneşin konumuna göre değişir. Bu nedenle, tekrar eden bir bildirimi (her gün aynı anda sönecek) ayarlayamıyoruz ve her bir günü her gün ayrı ayrı ayarlamamız gerekiyor. Hatalardan kaçınmak için, uygulamayı her çalıştırdığınızda, sonraki 10 gün boyunca bildirimleri programlamaya karar verdik. Bu yüzden, adhan bildirimleri birkaç gün sonra çalışmayı durdurduysa, uygulamayı başlatmanız yeterlidir ve sorun düzeltilmelidir.

​Android

• Her namaz için Ezan veya sesi etkinleştirin:

1. Düzenlemek istediğiniz namazın adının yanındaki simgeye dokunun.
2. Seçin Zil sesi veya Ezan.
3. Dokunun Bitti.

Namaz Vakitleri uygulaması, cihazı ana belleğinde çalıştırmak için her seferinde cihazınızı yeniden başlattığınızda Ezan bildirimlerini yeniden programlar. Uygulama harici depolama birimine (SD kart olarak) yüklüyse, aygıtınızı yeniden başlattıktan sonra Ezan bildirimleri çalışmayabilir veya dengesiz görünebilir (bazı çalışmalar ve bazı işlemler yapılmaz).

Android'de, pil veya güç tasarrufu modları bildirimleri etkileyebilir ve genellikle hiç görüntülenmeyecek veya zamanında alınmayacak şekilde bildirime neden olabilir.

Not: Yukarıdaki adımları uyguladıktan sonra namaz bildirimleri hala çalışmıyorsa, lütfen uygulamayı yeniden yüklemeyi deneyin.

İlgili makaleler:
Namaz bildiriminin şekli nasıl belirlenir?
Ezan nasıl değiştirilir?
Namaz bildirim zil sesi nasıl değiştirilir?
Namaz bildirimleri için titreşimi nasıl etkinleştirir veya devre dışı bırakır?
Neden tam ezan'ı duyamıyorum?

Diyanet Namaz Vaktim

Bu uygulama hakkında

DİYANET NAMAZ VAKTİM Uygulaması, ANDROİD 12 işletim sistemi güncellemesi ile gelen yeni özelliklere uyum sağlaması açısından yenilenmiştir. Android 12 işletim sistemi güncellemesi yeni uygulanmaya başlanmış olup çeşitli telefonlarda test aşamasındadır. Bu sebep ile uygulamayı indirme problemi yaşıyorsanız aşağıdaki linkten bilgi almanızı öneririz.

funduszeue.info

NAMAZ VAKTİM ANDROİD 11 KURULUM videolarını aşağıdaki bağlantıya giderek T.C. DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI BİLGİ İŞLEM DAİRE BAŞKANLIĞI YouTube kanalından izleyebilir ve gerekli izin ayarlarının nasıl yapılacağı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
funduszeue.info?list=PL2r5koHAmJsV2fZEOpYKDNmVWAsIS7UqM

Diyanet İşleri Başkanlığı Mobil “uygulamarımızdan “Namaz Vakti" isimli uygulama bir firma tarafından eski teknoloji ile geliştirilmiş ve pek çok şikayet ve eleştiri almasına rağmen firma tarafından yaklaşık 2 yıl hiç güncellenmeyen bir uygulama idi. Firma güncelemenin tarafımızca yapılabilmesi için gerekli key store ve şifreleri de maalesef başkanlığımıza teslim etmemiştir. Daha önceden bu uygulamayı telefonlarına yükleyen vatandaşlarımız IOS ve Android işletim sistemi güncelleme yaptıkça zaten eski teknoloji ile geliştirildiği için iyice çalışmaz duruma gelmiştir. Zira başkanlığımız yaklaşık 2 yıl önce yayından kaldırılmış olan bu uygulamaya hiç bir şekilde destek vermemektedir.

Namaz Vakitleri için Başkanlığımız personeli tarafından yeniden geliştirilen “Namaz Vaktim" adlı Mobil uygulama 2 yıldır yayında olup pek çok yeni özelliği içermektedir.

Güncel olmayan "Namaz Vakti" uygulamasını telefonunuzdan kaldırdıktan sonra, uygulama geçmişini temizleyerek güncel olan uygulamamızı yüklemenizi öneririz.

Zira Yeni NAMAZ VAKTİM uygulaması:

-Uygulama kapalıyken veya kullanılmadığında bile, bulunduğunuz konuma en yakın merkezi algılayarak namaz vakitlerini vermesi, alarmların, namaz vakitleri bildirim çubuğunun ve widget özelliğinin daha doğru çalışması için konum verilerini toplar, bu nedenle uygulamanın arka planda çalışmasına izin vermeniz gerekmektedir.
-Pil optimizasyonunun kısıtlamadığından ve uygulamaya konum iznini verdiğinizden emin olmanız gerekmektedir.
- İlk sayfa bulunduğunuz konuma en yakın merkezi otomatik olarak algılayarak namaz vakitlerini verir.
- Vaktin kolay algılanmasını sağlayan arka plan bulunmaktadır.
- Alarm Açma/Kapatmaya kolay erişim sağlanmaktadır.
- Alarmlar için zamanında hatırlatma özelliği bulunmaktadır.
- Alarmlar için 1 saat öncesine kadar erken hatırlatma özelliği bulunmaktadır.
- İstenilen alarm sesini seçme özelliği içermektedir.
- Aylık namaz vakitleri listesi içermektedir.
- Hicri takvim bulunmaktadır.
- Gelişmiş Kıble pusulası bulunmaktadır.
- Sınırsız konum ekleyebilirsiniz.
- Konumlar arası kolay geçiş sağlanmaktadır.
- Güncel Dini Günler takvimine kolay erişim sağlar (yıllara göre seçim yapılabilir).
- Uygulama içinden geri bildirim, istek ve öneri gönderilebilir.
-Uygulama ile alakalı yaşadığınız sorunları, açık ve anlaşılır bir şekilde güncel olan görsellerle destekleyerek, telefon marka , model ve sürüm bilgilerini [email protected] mail adresine iletebilirsiniz.

Güncellenme tarihi

5 May

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası