antalya ücretsiz yaz spor okulları / One moment, please...

Antalya Ücretsiz Yaz Spor Okulları

antalya ücretsiz yaz spor okulları

• 2 Haziran 2015
  • Güncelleme : 30 Kasım -0001

Ücretsiz yaz spor okulları

Muratpaşa Belediyesi tarafından 15 branşta düzenlenen ücretsiz Yaz Spor Okullarına kayıtlar başladı

Muratpaşa Belediyesi tarafından 15 branşta düzenlenen ücretsiz Yaz Spor Okullarına kayıtlar başladı. Futbol, futbol kaleci eğitimi, jimnastik, voleybol, basketbol, hentbol, muay thai, tekvando, tenis, güreş, yelken ve yüzme branşlarında 4-15 yaş gurubu arasında çocuklara yönelik düzenlenecek olan Yaz Spor Okulları, 29 Haziran’da başlayıp 4 Eylül tarihinde sona erecek. Muratpaşa Belediyesi Yaz Spor Okulları’nda yetişkinlere yönelik kurslar da açıyor. Yetişkinlere sabah sporu, fitness ve step branşlarında ücretsiz kurslar verileceği belirtilirken, Muratpaşa Belediyesi’nin açtığı ücretsiz Yaz Spor Okullarına kayıtlarının Hizmet Binası, Spor İşleri Müdürlüğü, Süleyman Evcilmen Spor Salonu ve Soğuksu Muhtarlığı’ndan yapıldığı açıklandı.

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN YAZ SPOR OKULLARI YARIN BAŞLIYOR

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin yarın başlayacak yaz spor okullarıyla 16 ayrı tesiste 30 bin çocuğa eğitim verilmesi hedefleniyor.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in spora erişimde fırsat eşitliği ilkesi kapsamında faaliyet gösteren spor okulları, yarın kapılarını açıyor. Okullar, 16 ayrı tesiste basketbol, jimnastik, voleybol, futbol, tekvando, judo, tenis, satranç, step-aerobik, pilates, zumba, sağlıklı yaşam, kano, zeka oyunları, temel hareket eğitimi, yüzme, su topu, masa tenisi, dans, güreş, futsal, badminton ve kondisyon branşlarında hizmet verecek. 

YÜZME BİLMEYEN ÇOCUKLAR EĞİTİM ALACAK

Eğitim tesislerine ek olarak Celal Atik Yüzme Havuzu ve İzmir Marina tesisleri de yüzme eğitimlerine açılacak. “Yüzme bilmeyen kalmasın” sloganıyla muhtarlıklar ve dayanışma merkezleriyle yürütülen projelerle yüzme bilmeyen çocuklar İzmir Marina’da eğitim alabilecek. Su sporlarını teşvik etmek için ise Konak'ta iki yerde olmak üzere Bornova, Buca, Menemen, Kiraz ve Beydağ’ın dezavantajlı mahallelerinde portatif havuzlar kurulacak.

YETİŞKİNLER DE UNUTULMADI

Evka-4 Naim Süleymanoğlu, Çiçek Halı Saha’da futbol, Çırpı Çok Amaçlı Spor Salonu’nda badminton, voleybol, futsal, basketbol, Asarlık Çok Amaçlı Spor Salonu’nda badminton, Beydağ Spor Salonu’nda hareket eğitim, futbol ve voleybol; ‘Her Alanda, Her Yaşta Spor’ projesi kapsamında üç farklı alanda yetişkinlere step-aerobik, zumba, sağlıklı yaşam, Uzundere Can Çağnay Spor Salonu’nda güreş, Celal Atik Spor Salonu’nda özel öğrencilere basketbol eğitimleri ücretsiz sunulacak.

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır