fox ana haber bedelli askerlik / Bedelli Askerlik Haberleri Sayfa 8 | Onedio - Sosyal İçerik Platformu

Fox Ana Haber Bedelli Askerlik

fox ana haber bedelli askerlik

kaynağı değiştir]

1. ^"HDP'li akademisyen böyle eleştirdi: "Olmadı Selo Başkan"". funduszeue.info. 16 Kasım tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 16 Kasım &#;
  2. ^abFaruk Bildirici - Fotoğraflar: Volkan Yildirim (21 Mart ). "Dağa gidip gelmemekte bocaladım - Son Dakika Haberler". funduszeue.info 24 Eylül tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 6 Mayıs &#;
  3. ^Mynet. "HDP milletvekili adayları kesin listeleri milletvekili seçimleri öncesi belli oldu - Son Dakika Haberler". funduszeue.info Erişim tarihi: 6 Mayıs &#;
  4. ^"Son dakika: Selahattin Demirtaş ve Figen Yüksekdağ tutuklandı! İşte o cezaevine götürüldü" Milliyet. 4 Kasım 5 Kasım tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 4 Kasım &#;
  5. ^"Selahattin Demirtaş, Artı Gerçek'e açıkladı: Aktif politikayı bu aşamada bırakıyorum". ArtıGerçek. 31 Mayıs 31 Mayıs tarihinde kaynağından arşivlendi.&#;
  6. ^"Demirtaş'tan Kürtçe açıklaması: Ben Zazayım, Zazaca biliyorum". Timeturk. 25 Eylül 30 Kasım tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 15 Şubat &#;
  7. ^"Ben o savcıya da, mahkeme heyetine de, bütün yargı mensuplarına da şunu söylemek istiyorum. Ben bir Kürdüm. Siz bana Kürt değilsin demediğiniz sürece de Kürtlüğümü hatırlamıyorum işin doğrusu. İnsanlığımı hatırlıyorum daha çok. Ama siz bana böyle yaptığınız müddetçe, sadece baş harfini değil, bütün harfleri büyük olarak okuyorum ki, ben Kürdüm ve benim vatanım Kürdistan'dır. Kürdistan'ın da sadece baş harfini değil, bütün harflerini büyük olarak tutanağa geçirtiyorum." "Selahattin Demirtaş'ın tutukluluk halinin devamına karar verildi", funduszeue.info 20 Mayıs tarihinde Wayback Machine sitesinde arşivlendi., 17 Temmuz (erişim: )
  8. ^"ve ben de bir Kürdüm (Zaza değil misiniz?) Kürt Zazasıyım, Zazaca bir lehçedir, Kürt bunların üst isimidir, öyle diyelim. Dört lehçeden biridir Zazaca, evet ben bir Zazayım" Selahattin Demirtaş ile yapılan röportaj (Liderler FOX'ta programı), FOX TV, 04 Mayıs dk. itibaren, ayrıca funduszeue.info 20 Mayıs tarihinde Wayback Machine sitesinde arşivlendi. üzerinden bir kısmı (erişim: )
  9. ^"Demirtaş funduszeue.info'ta Kürt konferansında konuştu". funduszeue.info 19 Şubat 4 Mart tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 15 Nisan &#;
  10. ^Türkdoğan, Orhan. DOĞU VE GÜNEYDOĞU SORUNLAR VE ÇÖZÜM YOLLARI. IQ Kültür Sanat Yayıncılık. s.&#; ISBN&#;&#;
  11. ^"Selahattin Demirtaş'ın bilinmeyenleri! Muharrem Sarıkaya yazı dizisi - Son Dakika Haberler". funduszeue.info 14 Mayıs 5 Mart tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 6 Mayıs &#;
  12. ^"Demirtaş'a hapis cezası! - Politika Haberleri". Radikal. 28 Eylül 24 Eylül tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 6 Mayıs &#;
  13. ^abc"Arşivlenmiş kopya". 9 Mayıs tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 5 Mayıs &#;
  14. ^"Usta asker Demirtaş birliğine teslim oldu - Politika Haberleri". Radikal. 24 Eylül tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 6 Mayıs &#;
  15. ^HĂźrriyet Haber. "DTP kapatÄąldÄą - Son Dakika Haberler". funduszeue.info Erişim tarihi: 6 Mayıs &#;
  16. ^"Demirtaş, yeni Genel Başkan - Cumhuriyet Ana Sayfa Haberleri". funduszeue.info 1 Şubat 7 Mayıs tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 6 Mayıs &#;
  17. ^abc"Arşivlenmiş kopya". 27 Mayıs tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 12 Mayıs &#;
  18. ^"Selahattin Demirtaş'tan TRT ve RTÜK hakkında suç duyurusu - Cumhuriyet Siyaset Haberleri". funduszeue.info 14 Temmuz 7 Mayıs tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 6 Mayıs &#;
  19. ^"TRT Senin Kölen Olsun, Karşıma Çık". YouTube. 26 Aralık 26 Mayıs tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 6 Mayıs &#;
  20. ^Fatma Aksu/ İstanbul (26 Temmuz ). "Kadınlar + 1 erkek oyu lazım - Son Dakika Haberler". funduszeue.info 24 Eylül tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 6 Mayıs &#;
  21. ^"HDP'den "Selahattin Demirtaş'ın üyeliği düşürüldü" iddiasına ilişkin açıklama". funduszeue.info. 7 Şubat tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 31 Mayıs &#;
  22. ^ab"Arşivlenmiş kopya". 18 Mayıs tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 7 Mayıs &#;
  23. ^"NTV HABER - Haberler, Son Dakika Haberleri". funduszeue.info 18 Mayıs tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 6 Mayıs &#;
  24. ^"Arşivlenmiş kopya". 18 Mayıs tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 7 Mayıs &#;
  25. ^abcdef"DTP Grup başkanvekili Selahattin Demirtaş Kürt Açılımını Değerlendirdi". Nasname. 8 Mart Erişim tarihi: 6 Mayıs &#;[ölü/kırık bağlantı]
  26. ^A.A (28 Mayıs ). "PKK'nın yan kuruluşu KCK - Son Dakika Haberler". funduszeue.info 24 Eylül tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 6 Mayıs &#;
  27. ^"NTV HABER - Haberler, Son Dakika Haberleri". funduszeue.info 18 Mayıs tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 6 Mayıs &#;
  28. ^"Arşivlenmiş kopya". 18 Mayıs tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 14 Mayıs &#;
  29. ^"Demirtaş, KCK operasyonlarını değerlendirdi - Son Dakika Haberler". funduszeue.info 4 Ekim 6 Mayıs tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 6 Mayıs &#;
  30. ^"Arşivlenmiş kopya". 18 Mayıs tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 7 Mayıs &#;
  31. ^ab"Arşivlenmiş kopya". 18 Mayıs tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 7 Mayıs &#;
  32. ^"Arşivlenmiş kopya". 18 Mayıs tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 7 Mayıs &#;
  33. ^"Roboski'nin hesabı sorulsun!". funduszeue.info&#;
  34. ^"Arşivlenmiş kopya". 18 Mayıs tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 7 Mayıs &#;
  35. ^"Arşivlenmiş kopya". 18 Mayıs tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 7 Mayıs &#;
  36. ^"Arşivlenmiş kopya". 27 Mayıs tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 18 Mayıs &#;
  37. ^"Arşivlenmiş kopya". 18 Mayıs tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 7 Mayıs &#;
  38. ^"Arşivlenmiş kopya". 18 Mayıs tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 7 Mayıs &#;
  39. ^"Arşivlenmiş kopya". 18 Mayıs tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 7 Mayıs &#;
  40. ^"Arşivlenmiş kopya". 7 Mayıs tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 7 Mayıs &#;
  41. ^"Arşivlenmiş kopya". 18 Mayıs tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 11 Mayıs &#;
  42. ^"Arşivlenmiş kopya". 18 Mayıs tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 7 Mayıs &#;
  43. ^"Arşivlenmiş kopya". 31 Mart tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 7 Mayıs &#;
  44. ^"Arşivlenmiş kopya". 7 Mayıs tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 7 Mayıs &#;
  45. ^"Arşivlenmiş kopya". 21 Eylül tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 17 Ağustos &#;
  46. ^"Arşivlenmiş kopya". 14 Ağustos tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 17 Ağustos &#;
  47. ^"Arşivlenmiş kopya". 5 Ağustos tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 17 Ağustos &#;
  48. ^"Arşivlenmiş kopya". 16 Ağustos tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 17 Ağustos &#;
  49. ^"Arşivlenmiş kopya". 15 Ağustos tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 17 Ağustos &#;
  50. ^"Arşivlenmiş kopya". 15 Ağustos tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 17 Ağustos &#;
  51. ^"Selahattin Demirtaş'a 4 yıl 8 ay hapis cezası verildi". Bloomberg. 7 Eylül 14 Eylül tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 14 Eylül &#;
  52. ^
kaynağı değiştir]

yılında daha geniş tabanlı bir siyasi oluşum amacını güden HDP'ye geçen BDP kadroları ile birlikte hareket etti. 22 Haziran 'te Figen Yüksekdağ ile birlikte HDP eş genel başkanlığına seçildi. HDP Eş Genel Başkanı iken cumhurbaşkanlığı için partisi tarafından aday gösterildi. 7 Haziran Türkiye Genel Seçimleri için partisi tarafından İstanbul milletvekili adayı gösterildi.[17]

Cumhurbaşkanlığı seçimi[değiştir kaynağı değiştir]

Selahattin Demirtaş hakkında sokağa çıkma yasağının sürdüğü Sur için yaptığı yürüyüş çağrısı nedeniyle soruşturma başlatıldı.[45][46]

93 kez PKK propagandası yapmakla suçlanan Demirtaş hakkında yılında İstanbul'da yapılan nevruz kutlamasında yaptığı konuşmada PKK'yı ve örgütün kurucusu Abdullah Öcalan’ı övdüğü gerekçesiyle “Terör örgütü propagandası” suçundan 5 yıl hapis istemiyle iddianame hazırlandı.[47][48][49][50] 7 Eylül 'de Selahattin Demirtaş'a "terör örgütü propagandası yapmak" suçundan 4 yıl 8 ay hapis cezası verildi.[51] Ancak Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı, eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş hakkında verilen 4 yıl 8 aylık hapis cezasının bozulmasını istedi.[52] Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi, Demirtaş'ın ifade özgürlüğü ve seçme-seçilme hakkının ihlal edildiğine hükmetti.[53][54]

Siyasi ve toplumsal alanlardaki görüşleri[değiştir

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası