babalar günü tumblr / Yürekbalı — Tüm babalarımızın ‘Babalar Günü’nü kutluyorum

Babalar Günü Tumblr

babalar günü tumblr

Babalar Günü Sözleri, Babalar Günü Mesajlar&#;, Babalar Günü Kutlama Mesajlar&#;, En Anlaml&#; Babalar Günü Sözleri

Sayfa &#;çeri&#;i: Babalar Günü Sözleri, Babalar Günü Mesajlar&#;, Babalar Günü Kutlama Mesajlar&#;, En Anlaml&#; Babalar Günü Sözleri, Babalar Günü Sözleri K&#;sa, Babalar Günü Mesajlar&#; Yeni

Her Babalar gününde oldu&#;u gibi bu Babalar gününde de, bizim en de&#;erlimiz olan babalar&#;m&#;z&#;n “Babalar Günü” nü en güzel &#;ekilde bir söz ile kutlamak istiyorsan&#;z, sayfam&#;zda bulunan Babalar Günü Sözlerini payla&#;abilirsiniz. “Babalar Günü Sözleri” ba&#;l&#;&#;&#; alt&#;ndaki sözlerimizi sosyal medyada da payla&#;abilirsiniz. De&#;erli babalar&#;m&#;z&#;n Babalar Günü kutlu olsun.
BABALAR GÜNÜ SÖZLER&#;, BABALAR GÜNÜ MESAJLARI

Sen güçlü bir ç&#;nar gibisin… Arkam&#; ne zaman sana yaslasam san&#;r&#;m ki dünyay&#; bile fethedebilirim. Çünkü bana hep güç verirsin. Babalar günün kutlu olsun…

Bir adam ya&#;land&#;&#;&#;n&#; anlar, çünkü babas&#;na benzemeye ba&#;lar. “Gabriel Garcia Marquez”

Her zaman söylemesem de biliyorum aslinda babam&#;n onu ne kadar çok sevdi&#;imi bildi&#;ini… Ve ben ne kadar kar&#;&#;&#;k cümleler yazsam da hepsini de&#;ifre edebilece&#;ini… Çünkü o benim babam…

Me&#;er dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin &#;d&#;nm&#;&#;. S&#;n&#; her sesleni&#;imde y&#; &#;c&#;m diniyor y&#; d&#; sevgim co&#;uyor. B&#;b&#;l&#;r günü kutlu olsun.

Çok sevdi&#;im can&#;m babac&#;&#;&#;ma kucak dolusu sevgilerimi sunar, Babalar gününü kutlar&#;m.

Üzerine sab&#;r tohumu ekip sevgiyle sulad&#;&#;&#;n gülünün bilmeni istedi&#;i bir &#;ey var. Seni çok seviyorum babac&#;&#;&#;m…

Babac&#;&#;&#;m seni çok seviyorum. &#;yi ki vars&#;n, iyi ki yan&#;mdas&#;n, iyi ki babams&#;n. Babalar gunun kutlu olsun…

Üzerime sab&#;r tohumlar&#; ekip sevgiyle sulad&#;&#;un gülünün bilmeni istedi&#;i bir &#;ey var. Seni Çok Seviyorum…

Mesafeler ne kadar uzun olursa olsun sevgisini her zaman üzerimde hissetti&#;im dün de bugün de yar&#;n da hep yüre&#;im kadar yak&#;n&#;mda olan babac&#;&#;&#;m. Seni Çok Seviyorum…

Dün s&#;n&#; k&#;zd&#;kl&#;r&#;m&#; bugün ben y&#;p&#;yorum b&#;b&#;. Çünkü &#;sl&#;nd&#; senin küçük bir kopy&#;n&#;m. Um&#;r&#;m senin k&#;d&#;r sevgi dolu olurum B&#;b&#;c&#;&#;&#;m…

Sevgili b&#;b&#;c&#;&#;&#;m gurbet uz&#;k ols&#; d&#; sevgin o k&#;d&#;r y&#;k&#;n ki bilmelisin ellerinden öperim sevgiler. B&#;b&#;l&#;r günün kutlu olsun.

Bana güç verdin, destek verdin, her zaman ama her zaman yan&#;mdayd&#;n, hayat boyu bütün bunlar için sana te&#;ekkür edebilmem imkans&#;z. Fakat yine de deneyece&#;im. Te&#;ekkür ederim baba… Seni çok seviyorum.

Baba sevgisini koru… O sevgiyi kesip atarsan, Tanr&#; da senin mutluluk &#;&#;&#;&#;&#;n&#; söndürür. “Hz. Muhammed (s.a.v)”

Evimizin yak&#;&#;&#;kl&#;s&#;… Babam&#;z can&#;m&#;z bir tanemiz. Bil ki seni hergün daha çok seviyoruz. Varl&#;&#;&#;nla gurur duyuyoruz. Sen bizim her&#;eyimizsin. Babalar günün kutlu olsun. Ailen…

Bizim bugünlere gelmemizi s&#;&#;l&#;y&#;n ve h&#;kk&#;n&#; hiçbir z&#;m&#;n ödeyemeyece&#;imiz b&#;b&#;m&#;z&#;n b&#;b&#;l&#;r günü kutlu olsun.

Sen güçlü bir ç&#;n&#;r gibisin. Ark&#;m&#; ne z&#;m&#;n s&#;n&#; y&#;sl&#;s&#;m s&#;n&#;r&#;m ki düny&#;y&#; bile fethedebilirim. Çünkü b&#;n&#; hep güç veriyorsun. B&#;b&#;l&#;r günün kutlu olsun.

B&#;n&#; y&#;pt&#;&#;&#;n düny&#;d&#;ki en büyük iyilik b&#;n&#; düny&#;n&#;n en iyi örne&#;i olm&#;nd&#;r. B&#;b&#;l&#;r&#;n en iyisi, bugün s&#;dece senin… B&#;b&#;l&#;r günün kutlu olsun.

Gelinciklerin en s&#;desine, p&#;p&#;ty&#;l&#;r&#;n en güzel kok&#;n&#;n&#;, güllerin en güler yüzlüsüne, b&#;b&#;l&#;r&#;n en sevgilisine b&#;b&#;l&#;r günün kutlu olsun biricik b&#;b&#;c&#;&#;&#;m.

Derdimi, ne&#;emi, hüznümü, mutlulu&#;umu p&#;yl&#;&#;t&#;&#;&#;m en iyi &#;rk&#;d&#;&#;&#;m. B&#;b&#;l&#;r günün kutlu olsun!

Fed&#;kârl&#;k, sevgi, s&#;b&#;r ve güzellik ne demek t&#;rif et derlerse; b&#;b&#;m derdim c&#;n&#;m b&#;b&#;m seni bir gün de&#;il her gün çok seviyorum. B&#;b&#;l&#;r günün kutlu olsun.

B&#;b&#;m oldu&#;un için mutluyum, s&#;hip oldu&#;um en iyi &#;rk&#;d&#;&#;s&#;n. B&#;b&#;l&#;r günün kutlu olsun b&#;b&#;c&#;&#;&#;m.

Bu güzel günde seni ne k&#;d&#;r çok sevdi&#;imi bil istedim. Ben seni y&#;l&#;n bir günü de&#;il, ömrümün her günü sevece&#;im. &#;yi ki v&#;rs&#;n b&#;b&#;…

B&#;&#;&#;m&#;z&#;n t&#;c&#; b&#;b&#;l&#;r&#;m&#;z&#;n y&#;&#;&#;m boyu mutlulukl&#;r&#; temennisi ile b&#;b&#;l&#;r gününüz kutlu olsun.

Evimizin güne&#;i bir t&#;nesi ol&#;n c&#;n&#;m b&#;b&#;m&#; kuc&#;k dolusu sevgi ve s&#;yg&#;l&#;r&#;ml&#;… B&#;b&#;c&#;&#;&#;m bir günümde de&#;il her günümdesin. B&#;b&#;l&#;r günün kutlu olsun.

Benzemez hiç bir &#;eye bu sevgi… Ne &#;iir yeter &#;nl&#;tm&#;y&#;, ne yürek yeter bunu s&#;&#;d&#;rm&#;y&#;. B&#;b&#;l&#;r günün kutlu olsun b&#;b&#;m.

Gelinciklerin en sadesine papatyalar&#;n en güzel kokan&#;na güllerin en güler yüzlüsüne babalar&#;n en sevgilisine babalar günün kutlu olsun biricik babac&#;&#;&#;m.

Kelimelerle anlat&#;lamayan fedakarl&#;k ve kar&#;&#;l&#;ks&#;z sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece “Baba” derdim. Babalar günün kutlu olsun. Babam…

Gül kokulu ellerinden doy&#; doy&#; öperim. C&#;n&#;m b&#;b&#;m seni çok seviyorum. B&#;b&#;l&#;r günün kutlu olsun.

Düny&#;d&#;ki en büyük v&#;rl&#;&#;&#;m c&#;n&#;m b&#;b&#;m… Bu özel günde seni ne k&#;d&#;r sevdi&#;imi söylemek istedim. B&#;b&#;l&#;r günün kutlu olsun c&#;n&#;m b&#;b&#;m…

All&#;h’&#;m seni b&#;&#;&#;m&#;zd&#;n hiç eksik etmesin. B&#;b&#;l&#;r günün kutlu olsun gül yüzlü b&#;b&#;m.

Babam oldu&#;un için çok mutluyum, sahip oldu&#;um en iyi baba ve arkada&#;s&#;n. Babalar günün kutlu olsun babac&#;m.

Dün, bugün ve yar&#;n… daima seni sevdim, hep sevece&#;im. Bizimki bitimsiz, tanr&#;sal bir sevgi… Babac&#;&#;&#;m babalar günün kutlu olsun.

&#;lk ad&#;mlar&#;m&#; atarken ellerimden tutuyordun. &#;imdi fark ediyorum ki babac&#;&#;&#;m, ellerimi hiç b&#;rakmam&#;&#;s&#;n. Babalar günün kutlu olsun.

Mesafeler ne kadar uzak olursa olsun sevgisini her zaman üzerimde hissetti&#;im dün de bugün de yar&#;n da hep yüre&#;im kadar yak&#;n&#;mda olan babac&#;&#;&#;m seni çok seviyorum. Benzemez hiçbir &#;eye bu sevgi… Ne &#;iir yeter anlatmaya, ne yürek yeter bunu s&#;&#;d&#;rmaya. Babalar günün kutlu olsun babam.

Senin gibi bir babaya sahip oldu&#;um için ne kadar &#;ansl&#; oldu&#;umu her zaman bilece&#;im. Seni seviyorum can&#;m babac&#;&#;&#;m. Bugün ba&#;ard&#;&#;&#;m ve elde edebildi&#;im her &#;eyde senin pay&#;n var. Babalar günün kutlu olsun.

Ate&#;in yakt&#;&#;&#;ndan, güne&#;in hareket etti&#;inden, gerçe&#;in bir yalan oldu&#;undan &#;üphelen ama benim seni sevdi&#;imden asla &#;üphelenme babac&#;&#;&#;m, babalar günün kutlu olsun.

Can&#;m babam! Varl&#;&#;&#;n hep yüre&#;imi &#;s&#;tt&#;, bana mutluluk ve güven verdi. Seni seviyorum iyiki vars&#;n, Babalar günün kutlu olsun.

Derdimi, ne&#;emi, hüznümü, mutlulu&#;umu payla&#;t&#;&#;&#;m en iyi arkada&#;&#;m. Babalar günün kutlu olsun!

Evimizin güne&#;i bir tanesi olan can&#;m babama kucak dolusu sevgi ve sayg&#;lar&#;mla… Babac&#;&#;&#;m bir günümde de&#;il her günümdesin. Babalar günün kutlu olsun.

Fedakârl&#;k, sevgi, sab&#;r ve güzellik ne demek tarif et derlerse; babam derdim can&#;m babam seni bir gün de&#;il her gün çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Sab&#;rl&#;s&#;n, s&#;caks&#;n, &#;efkatlisin, koruyucumsun, ba&#;&#;&#;layans&#;n… Biricik babams&#;n. Seni çok seviyorum… Hayat&#;n anlam&#; ve tüm güzelliklerini ö&#;reten adam, benim sevgili babam. Babalar günün kutlu olsun.

Sizler de sitemize katk&#;da bulunmak istiyorsan&#;z; yorum bölümünü kullanarak yeni güzel sözler ekleyebilirsiniz.

Neden Konuşamayız?

&#;nan&#;lmaz bir gündü. Bu denli kaos içinde geçirmek istedi&#;im son gün.

Her &#;eye ra&#;men umutlar&#;m&#; dizginleyemedi&#;im bir gündü.

'u bekliyordum.

&#;stedi&#;im ilk olmak de&#;il son olmakt&#;.

Uykuma dü&#;kün olmama ra&#;men bekledim.

Anlams&#;z &#;eylerle u&#;ra&#;t&#;m,hiçbir &#;ey yapmadan bekledim.

Saat oldu&#;unda uyumas&#;ndan korkup yapaca&#;&#;m &#;eyi yapt&#;m.

Ke&#;ke yapmasayd&#;m demiyorum da,ke&#;ke do&#;mam&#;&#; olsayd&#; diyorum.

Ke&#;ke hayat&#;ma ans&#;z&#;n girip y&#;llar&#;m&#; mahvetmeseydi diyorum.

Ac&#;s&#;n&#; ya&#;amaya al&#;&#;t&#;&#;&#;m bu y&#;llara küfretmek zorunda kalmasayd&#;m diyorum.

Sürekli ba&#;a dönüp bir &#;eyleri yenilemeyi kendimi kurtarmak olarak görmeseydim diyorum.

Diyorum ki neden hala seni görmekten korkuyorum?

Neden bir kez bile dokunamad&#;&#;&#;m surat&#;na bu denli tükürmek isterken bir yandan da ba&#;&#;m&#; gö&#;süne yaslay&#;p delicesine a&#;lamak istiyorum?

Neden hem yara hem yara band&#; olabilecek konumdayken elindeki tuzlar&#; üzerime serpiyorsun diyorum.

Neden hala tek kelime edemedi&#;im sana bu denli a&#;k hissediyorum ve neden senden nefret ederken ,sana ç&#;lg&#;nlar gibi k&#;zarken senin umrunda olmad&#;&#;&#;mda yine içime dönüp a&#;l&#;yorum.

Neden dengesizsin? Neden?

babalar günü mesajlar&#; resimli
 Mesafeler ne kadar uzun olursa olsun sevgisini her zaman üzerimde hissetti&#;im dün de bugün de yar&#;n da hep yüre&#;im kadar yak&#;n&#;mda olan babac&#;&#;&#;m seni çok seviyorum.

Gül kokulu ellerinden doya doya öperim. Can&#;m babam seni çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun…

Sevgili babac&#;&#;&#;m gurbet uzak olsa da sevgin o kadar yak&#;n ki bilmelisin ellerinden öperim sevgiler.

Dünyadaki en büyük varl&#;&#;&#;m. Can&#;m babam. Bu özel günde seni ne kadar sevdi&#;imi söylemek istedim. Babalar günün kutlu olsun can&#;m babam…

Babam oldu&#;un için mutluyum, sahip oldu&#;um en iyi arkada&#;s&#;n. Babalar günün kutlu olsun babac&#;&#;&#;m.

Bu güzel günde seni ne kadar çok sevdi&#;imi bil istedim. Ben seni y&#;l&#;n bir günü de&#;il, ömrümün her günü sevece&#;im. &#;yi ki vars&#;n baba…

Benzemez hiçbir &#;eye bu sevgi. Ne &#;iir yeter anlatmaya, ne yürek yeter bunu s&#;&#;d&#;rmaya. Babalar günün kutlu olsun babam…

Ba&#;&#;m&#;z&#;n tac&#; babalar&#;m&#;z&#;n ya&#;am boyu mutluluklar&#; temennisi ile babalar gününüz kutlu olsun.

Derdimi, ne&#;emi, hüznümü, mutlulu&#;umu payla&#;t&#;&#;&#;m en iyi arkada&#;&#;m. Babalar günün kutlu olsun!

Hayat&#;m&#;z&#;n her an&#;nda eme&#;i bulunan babalar&#;m&#;z&#;n, babalar gününü kutlar; sayg&#;lar sunar&#;z.

Ailemizin y&#;k&#;lmaz dire&#;i babam&#;za sevgilerimizle…

Ailemin reisi, büyük a&#;k&#;m. Medar&#; iftihar&#;m sevgilim her &#;eyim! Babalar günün kutlu olsun.

Me&#;er dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin ad&#;nm&#;&#;. Sana her sesleni&#;imde ya ac&#;m diniyor ya da sevgim co&#;uyor. Babalar günü kutlu olsun.

Babac&#;&#;&#;m bu kutlu günde ellerinden doya doya öper babalar gününü kutlar&#;m. Seni çok ama çok seviyorum. Evlad&#;n.

Huzur ve dert orta&#;&#;m babalar günün kutlu olsun.

Can&#;m babam! Varl&#;&#;&#;n hep yüre&#;imi &#;s&#;tt&#;, bana mutluluk ve güven verdi. Seni seviyorum baba…

Ailemin reisi, büyük a&#;k&#;m. Babalar günün kutlu olsun.

Can&#;m babam ellerinden öper babalar gününü kutlar&#;m. Seni çok seviyorum can&#;m babam. Hakk&#;n&#; helal et, kendine de herzaman iyi bak.

Bugün ba&#;ard&#;&#;&#;m ve elde edebildi&#;im her &#;eyde senin pay&#;n var. Babalar günün kutlu olsun.

Sen benim babams&#;n hayat kayna&#;&#;m hayat&#;mda inan tek dayana&#;&#;m yoklu&#;un içimi, inan yakmakta b&#;raksalar beni a&#;layaca&#;&#;m. Seni çok seviyorum, uzaklardan babalar gününü kutluyorum.

Biricik babama sevgilerimle!… Babalar günün kutlu olsun.

Geceler çok uzun sabah olmuyor ba&#; yast&#;kta ama uyku tutmuyor bir t&#;k&#;rt&#; duysa hemen kalk&#;yor. Can&#;m babam seni çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Her zaman yan&#;mda oldu&#;un için te&#;ekkür ederim sevgili babam…

Minicik bir yavruydum, ben hep yan&#;nda, de&#;i&#;miyordu dü&#;üncen olsam da ……. ya&#;&#;nda, hayatla sava&#;&#; sen ö&#;rettin bana, yan&#; ba&#;&#;nda, tüm zorluklara kar&#;&#; korudun, beni sen baba. Babalar günün kutlu olsun can&#;m babam.

Can&#;m babam!…Seni çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun babac&#;m.

Bilir misiniz babalar k&#;zlar&#;na ellerini uzat&#;rsa, k&#;zlar onu cehenneme kadar takip eder. Babalar günün kutlu olsun can&#;m babam.

babalar günü mesajlar&#;Evimizin güne&#;i bir tanecik babac&#;&#;&#;ma kucak dolusu sevgiyle… Can&#;m babac&#;&#;&#;m, sen bizim her&#;eyimizsin. Babalar günün kutlu olsun bir tanecik babac&#;k.

Kan&#;ndan kan verdin, var ettin beni, ald&#;n kollar&#;na kuca&#;&#;na, sar&#;ld&#;n baba r&#;z&#;k temin ettin zorlukla y&#;llarca bana, al&#;n teri döktün gurbetlerde yoruldun baba. Babalar günün kutlu olsun can&#;m babam.

&#;lk ad&#;mlar&#;m&#; atarken ellerimden tutuyordun. &#;imdi fark ediyorum ki babac&#;&#;&#;m, ellerimi hiç b&#;rakmam&#;&#;s&#;n. Babalar günün kutlu olsun…

Ailemin reisi, büyük a&#;k&#;m. Medar&#; iftihar&#;m sevgilim her&#;eyim! Babalar günün kutlu olsun.

Can&#;m babam! Varl&#;&#;&#;n hep yüre&#;imi &#;s&#;tt&#;, bana mutluluk ve güven verdi. Seni seviyorum iyiki vars&#;n, Babalar günün kutlu olsun.

Evimizin güne&#;i bir tanesi olan can&#;m babama kucak dolusu sevgi ve sayg&#;lar&#;mla… Babac&#;&#;&#;m bir günümde de&#;il her günümdesin. Babalar günün kutlu olsun.

Fedakârl&#;k, sevgi, sab&#;r ve güzellik ne demek tarif et derlerse; babam derdim can&#;m babam seni bir gün de&#;il her gün çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Sab&#;rl&#;s&#;n, s&#;caks&#;n, &#;efkatlisin, koruyucumsun, ba&#;&#;&#;layans&#;n.. Biricik babams&#;n. Seni çok seviyorum.

Hayat&#;n anlam&#; ve tüm güzelliklerini ö&#;reten adam, benim sevgili babam. Babalar günün kutlu olsun.

Senin gibi bir babaya sahip oldu&#;um için ne kadar &#;ansl&#; oldu&#;umu her zaman bilece&#;im. Seni seviyorum can&#;m babac&#;&#;&#;m.

Bugün ba&#;ard&#;&#;&#;m ve elde edebildi&#;im her &#;eyde senin pay&#;n var. Babalar günün kutlu olsun.

Evimizin yak&#;&#;&#;kl&#;s&#;… Babam&#;z can&#;m&#;z bir tanemiz. Bil ki seni hergün daha çok seviyoruz. Varl&#;&#;&#;nla gurur duyuyoruz. Sen bizim her&#;eyimizsin. Babalar günün kutlu olsun.

Babam oldu&#;un için çok mutluyum, sahip oldu&#;um en iyi baba ve arkada&#;s&#;n. Babalar günün kutlu olsun babac&#;m.

Dün, bugün ve yar&#;n.. daima seni sevdim, hep sevece&#;im. Bizimki bitimsiz, tanr&#;sal bir sevgi.. Babac&#;&#;&#;m babalar günün kutlu olsun.

&#;lk ad&#;mlar&#;m&#; atarken ellerimden tutuyordun. &#;imdi fark ediyorum ki babac&#;&#;&#;m, ellerimi hiç b&#;rakmam&#;&#;s&#;n. Babalar günün kutlu olsun.

Mesafeler ne kadar uzak olursa olsun sevgisini her zaman üzerimde hissetti&#;im dün de bugün de yar&#;n da hep yüre&#;im kadar yak&#;n&#;mda olan babac&#;&#;&#;m seni çok seviyorum.

Ate&#;in yakt&#;&#;&#;ndan, güne&#;in hareket etti&#;inden, gerçe&#;in bir yalan oldu&#;undan &#;üphelen ama benim seni sevdi&#;imden asla &#;üphelenme babac&#;&#;&#;m, babalar günün kutlu olsun.

Gelinciklerin en sadesine papatyalar&#;n en güzel kokan&#;na güllerin en güler yüzlüsüne babalar&#;n en sevgilisine babalar günün kutlu olsun biricik babac&#;&#;&#;m.

Kelimelerle anlat&#;lamayan fedakarl&#;k ve kar&#;&#;l&#;ks&#;z sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece “BABA” derdim. Babalar günün kutlu olsun Babam.

Üzerine sab&#;r tohumu ekip sevgiyle sulad&#;&#;&#;n gülünün bilmeni istedi&#;i bir &#;ey var. Seni çok ama çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.

babalar günü sözleriHer zaman söylemesem de biliyorum asl&#;nda babam&#;n onu ne kadar çok sevdigimi bildi&#;ini.. Ve ben ne kadar kar&#;&#;&#;k cümleler yazsam da hepsini de&#;ifre edebilece&#;ini.. Çünkü o benim Babam.

Kollar&#;ndan daha huzurlu, daha güvenli, yüre&#;inden daha s&#;cak ülke yokmu&#; babac&#;m. Babalar günün kutlu olsun.

S&#;n&#;rs&#;z bir sevgi, anlat&#;lmaz bir sevgiyle beni seven babam, sana lay&#;k olmak için ya&#;&#;yorum. Babalar günün kutlu olsun.

Sen güçlü bir ç&#;nar gibisin. Arkam&#; ne zaman sana yaslasam san&#;r&#;m ki dünyay&#; bile fethedebilirim. Çünkü bana hep güç veriyorsun… Babalar günün kutlu olsun.

Koklanacak gül, aç&#;lacak gonca, ya&#;anacak hayat ve al&#;nacak nefes olan sevgili babam. &#;kliminden tasas&#;zl&#;k, sevginden cesaret ve gözlerinden esaret ald&#;&#;&#;m günleri hep ya&#;amak isterim. Babalar gününü en içten dileklerimle kutlar&#;m.

Dün sana k&#;zd&#;klar&#;m&#; bugün ben yap&#;yorum baba. Çünkü asl&#;nda senin küçük bir kopyan&#;m. Umar&#;m senin kadar sevgi dolu olurum Babac&#;&#;&#;m.

Sevgili babac&#;&#;&#;m gurbet uzak olsa da sevgin o kadar yak&#;n ki bilmelisin ellerinden öperim sevgiler. Babalar günün kutlu olsun.

Bana yapt&#;&#;&#;n dünyadaki en büyük iyilik bana dünyan&#;n en iyi örne&#;i olmand&#;r. Babalar&#;n en iyisi, bu gün sadece senin… Babalar günün kutlu olsun.

Senin gibi bir babaya sahip oldu&#;um için ne kadar &#;ansl&#; oldu&#;umu her zaman bilece&#;im. Seni seviyorum can&#;m babac&#;m.

Baba sevgisini koru. O sevgiyi kesip atarsan, Tanr&#; da senin mutluluk &#;&#;&#;&#;&#;n&#; söndürür. “Hz. Muhammed (s.a.v)”

Babam oldu&#;un için mutluyum, sahip oldu&#;um en iyi arkada&#;s&#;n… Babalar günün kutlu olsun babac&#;m.

Sensiz bir babalar günü geçiriyorum ve inan bana, kendimi çok yaln&#;z hissediyor, çok üzülüyor ve çok ü&#;üyorum… Sen benim arkada&#;&#;m, sevincim ve &#;&#;&#;&#;&#;ms&#;n. Babalar günün kutlu olsun baba.

Babalar günün kutlu olsun dünyan&#;n en iyi babas&#;…

Sen olmadan ben asla varolamam baba. Seni seviyorum. Babalar günün kutlu olsun can&#;m babam.

Aslan babam, babalar günün kutlu olsun…

Hayat&#;n anlam&#; ve tüm güzelliklerini ö&#;reten adam, benim sevgili babam. Babalar günün kutlu olsun…

Kalbi sevgi dolu, sevecen, cömert, kibar, kuca&#;&#; s&#;cak, anlay&#;&#;l&#;, &#;efkatli. Bu vas&#;flar&#;n tümünü ta&#;&#;yan tek erkek… Ben ona baba diye sesleniyorum. Benim için dünyadaki en özel erkek! Babalar günün kutlu olsun can&#;m babac&#;m…

Koklanacak gül, aç&#;lacak gonca, ya&#;anacak hayat ve al&#;nacak nefes olan sevgili babam. &#;kliminden tasas&#;zl&#;k, sevginden cesaret ve gözlerinden esaret ald&#;&#;&#;m günleri hep ya&#;amak isterim.

Kollar&#;ndan daha huzurlu, daha güvenli, yüre&#;inden daha s&#;cak ülke yokmu&#; babac&#;m. Babalar günün kutlu olsun.

Bizim bugünlere gelmemizi sa&#;layan ve hakk&#;n&#; hiçbir zaman ödeyemeyece&#;imiz babam&#;z&#;n babalar günü kutlu olsun…

Sen dünyan&#;n en iyi babas&#;s&#;n. Seni çok seviyorum can&#;m babam. Babalar günün kutlu olsun babac&#;m.

Bana uçabilece&#;im kanatlar verdi&#;in için te&#;ekkürler, sevgin ve anlay&#;&#;&#;nla hep yan&#;mdayd&#;n, daima s&#;&#;&#;na&#;&#;md&#;n. Benim için ne kadar paha biçilmez bir de&#;erde oldu&#;unu asla unutmuyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Sen güçlü bir ç&#;nar gibisin… Arkam&#; ne zaman sana yaslasam san&#;r&#;m ki dünyay&#; bile fethedebilirim… Çünkü bana hep güç veriyorsun… Babalar günün kutlu olsun…

Bana güç verdin, destek verdin, her zaman ama her zaman yan&#;mdayd&#;n, hayat boyu bütün bunlar için sana te&#;ekkür edebilmem imkans&#;z. Fakat yine de deneyece&#;im. Te&#;ekkür ederim baba. Seni çok seviyorum.

Üzerine sab&#;r tohumu ekip sevgiyle sulad&#;&#;&#;n gülünün bilmeni istedi&#;i bir &#;ey var. Seni çok ama çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Derdimi, ne&#;emi payla&#;t&#;&#;&#;m en iyi arkada&#;&#;m. Babalar günün kutlu olsun!

babalar günü kutlu olsun

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası