siyah çamaşırlar için en iyi deterjan / siyahlar için deterjan tavsiyesi :( | Kadınlar Kulübü - Kadın Sitesi

Siyah Çamaşırlar Için En Iyi Deterjan

siyah çamaşırlar için en iyi deterjan

Erken dönemlerde çamaşır deterjanından tek beklentimiz giysilerimizi temizlemesiydi. Seçenek azdı ve bu yüzden hangi deterjanı alacağımız konusunda bir tercih yapmak zor olmuyordu. Gelişen ve değişen dünyaya çamaşır deterjanları da ayak uydurdu ve onlarca farklı çeşit sunuldu piyasaya. Bizlerin de çamaşır deterjanından beklentilerimiz arttı haliyle. Renklileri korusun, beyazları daha beyaz yapsın ama yıpratmasın, en inatçı lekeleri bile çıkarsın, hem renklilerde hem beyazlarda kullanılsın vs. gibi birçok isteğimiz oluştu. Ayrıca deterjanın yapabildikleri ile birlikte sıvı ve toz gibi formları da arttı. Karar vermenin gittikçe zorlaştığını fark ettiğim için en iyi deterjanları ve performanslarını bir listede toparladım.

En İyi 10 Çamaşır Deterjanı

Evinizde işlerinizi kolaylaştıracak, iyi ki kullandım diyebileceğiniz en iyi 10 çamaşır deterjanı için özel bir liste oluşturdum! Hemen incelemeye başlayın.

Perwoll Yenilenen 3D Siyah Etki 50 Yıkama 3Lt

Perwoll Yenilenen 3D Siyah Etki 50 Yıkama 3Lt

Perwoll benim gibi birçoğunuzun öğrendiği ilk sıvı deterjan markasıdır. Henüz toz çamaşır deterjanından başka bir deterjanı görmediğim için başlangıçta denemekte tereddüt etmiştim ama artık kıyafetlerimin en sevdiği deterjan oldular. Perwoll’ün çamaşırlar için oldukça geniş bir ürün yelpazesi var ama benim en sevdiğim siyah giysilerimin favorisi Yenilenen 3D Siyah Etki. Siyah renkli giysiler ister istemez bir süre sonra renk kaybına uğruyor ve eski bir görünüme sebep oluyor. Yenilenen 3D Siyah Etki ile siyahlar gerçekten de ilk günkü gibi canlı kalıyor. Denemek için en küçük boyunu alarak başlayabilirsiniz sonrasında tüm serilerini stoklayacağınızdan eminim.

Tursil Jel Sıvı Yıkama Leylak

Tursil Jel Sıvı Yıkama Leylak

Bir çamaşır deterjanından alınabilecek en üst düzey verimi kesinlikle Tursil’in Jel Sıvı Yıkama Leylak deterjanından alabilirsiniz. Piyasadaki diğer deterjanlarla karşılaştırırken fiyatının bayağı ucuz olduğunu görünce denemek istedim ve asla pişman değilim. Bir sıvı deterjan düşünün ki hem renklilerde hem beyazlarda kullanabileceksiniz. Üstelik hiç leke bırakmayacak ve giysilerinizi yıpratmayacak. Yetmezmiş gibi bir de çok ucuz olsun. İşte bu özelliklerin hepsi Tursil Jel Sıvı Yıkamada mevcut. Hiç vakit kaybetmeden deneyin derim.

Migros Sıvı Deterjan Beyazlar İçin

Migros Sıvı Deterjan Beyazlar İçin

Migros’a olan güven duygusuyla ve fiyatının da ucuz olmasının etkisiyle denediğim bir üründen bahsedeceğim. Benim gibi temizlik malzemelerine az para harcayıp yüksek verip almak istiyorsanız Migros Sıvı Deterjan Beyazlar İçin olanı mutlaka almalısınız. Beyaz çamaşırların temizliği her zaman renklilere göre daha zor olmuştur. Sararmasın, leke kalmasın tüm bunlar olurken de yıpranmasın istiyoruz. Bütün bu özellikleri bir arada olduğunu iddia eden ürünler de oldukça pahalı. Bu yüzden artık çok para harcamadan beyazlarımızı gönlümüzce temizleyebiliriz. Hem Migros’tan hem de internetten kolayca alabilirsiniz.,

Peros Matik Beyazlar ve Renkliler İçin

Peros Matik Beyazlar ve Renkliler İçin

Daha önce Peros’un çamaşır deterjanlarını deneyimleyenler hiç tereddütsüz bu ürünü alacaktır. Denemeyenler için de biraz kendisinden bahsetmek istiyorum. Peros’un en sevdiğim deterjanı Beyaz ve Renkliler için olanı. Toz formlu bir deterjan olmasına rağmen çamaşırları hiç sertleştirmiyor. Hem beyazlarda hem renklilerde maksimum performansla asla leke bırakmadan temizliyor. Uygun fiyatlı çamaşır deterjanı arıyorsanız ve tüm çamaşırlarda kullanılmasını istiyorsanız  Peros Matik Beyaz ve Renkliler sizin için üretilmiş diyebilirim.

Persil Premium Sıvı Çamaşır Deterjanı

Persil Premium Sıvı Çamaşır Deterjanı

Persil hem renki hem beyaz çamaşırlarımızda kullanabileceğimiz adeta sihirli bir deterjan üretmiş. Premium Sıvı Çamaşır Deterjanının daha ilk yıkamada farkını gözlemleyeceksiniz. Sıvı formlu bu deterjanın lekeyi çıkarma gücüne inanamayacaksınız. Ön yıkamaya gerek kalmadan çamaşırları tertemiz yapıyor. Ayrıca gerçekten çamaşırları parlatma özelliği de var. Beyazlar bembeyaz ışıldarken renkliler capcanlı kalıyor. Uzun süre giden ekonomikte bir deterjan. Kesinlikle denemeye değer. Daha ilk kullanımınızda farkı görüp bir daha başka bir deterjana ihtiyaç duymayacaksınız.

Rinso Kömür Siyahlığı

Rinso Kömür Siyahlığı

Renkli çamaşırlarınızın daha uzun ömürlü olmasını istiyorsanız seçiminizi Rinso’nun
Kömür Siyahlığı serisinden yana yapmalısınız. Sıvı formlu bu çamaşır deterjanı siyahlarınızı çok uzun süre ilk aldığınız haliyle muhafaza ediyor. Renkli çamaşırlar için vazgeçilmez bir deterjan. Tertemiz leke bırakmadan temizlerken hiç sertleştirmiyor ve renklerin canlılığı ilk günkü gibi kalıyor. Ağartıcı kullanmadıkları için siyahların ömrü ve kalitesi artıyor ayrıca pamuklanmayı da önlüyor. Bir deterjandan beklenenin üzerinde bir performansı var. Şiddetle öneriyorum.

Bingo Ultra Beyaz Sıvı Çamaşır Deterjanı

Bingo Ultra Beyaz Sıvı Çamaşır Deterjanı

Beyaz çamaşırlarınız için harika bir önerim var. İnternette gezinirken görüp denediğim Bingo’nun deterjanından size de bahsetmek istiyorum. Ultra Beyaz Sıvı Çamaşır Deterjanı bu zamana kadar beyaz çamaşırlarım için verdiğim en doğru karar olabilir. Hepimiz biliyoruz ki beyaz çamaşırların temizliği her zaman daha zor olmuştur. Hem sararmadan temizlensin isteriz hem grileşmesin isteriz. Bunları yaparken de hiç leke bırakmasın isteriz tabi. Bu zamana kadar bütün bu özellikleri bir arada bulmak benim için imkansızdı ama buldum. Beyazlarız hem tertemiz oluyor hem yumuşacık. Bu deterjanı kullanmaya başlayınca çamaşır yumuşatıcıyı kullanmayı bile bırakabilirsiniz.

Alo Platinum Toz Çamaşır Deterjanı Fairy Etkili

Alo Platinum Toz Çamaşır Deterjanı Fairy Etkili

Alo’nun yıllardır piyasanın en iyi deterjan markalarından biri olduğunu hatırlatarak sizlere bir ürününü önermek istiyorum. Renkliler için ürettiği mucizevi bir çamaşır deterjanı ile tanıştım. Sizin de faydalanmanızı isterim. Renklilerde oluşan yağ vb. inatçı lekelere çözüm olarak makinaya atmadan önce bulaşık deterjanı sıkmak sıklıkla uygulanan bir yöntem. Alo da bu yöntemimizi biliyor olacak ki Fairy ile bir işbirliği yaparak benim favorim olan en iyi toz çamaşır deterjanını üretmiş. Platinum Toz Çamaşır Deterjanı Fairy Etkili olanı en kısa zamanda denemelisiniz. Lekeden eser bırakmamasına ayrı kokusuna ayrı bayılacaksınız.

Ariel Beyazlar ve Renkliler İçin Dağ Esintisi Sıvı Çamaşır Deterjanı

Ariel Beyazlar ve Renkliler İçin Dağ Esintisi Sıvı Çamaşır Deterjanı

Ariel’in şimdiye kadar yapmış olduğu en güzel üründen bahsetmek istiyorum. Bir deterjandan beklenen her şeyin daha fazlası Beyazlar ve Renkliler İçin Dağ Esintisi Sıvı Çamaşır Deterjanında mevcut. Daha ilk yıkamada en inatçı lekeyi bile yok edebildiğine şahit olacaksınız. Üstelik 30 derece yıkamada bile çamaşırlar tertemiz oluyor hem ekonomik hem de çevre dostu. Beyazlar ve renkliler  için aynı deterjanın kullanılabiliyor olması da ayrıca tercih sebebim oldu. Fiyat performans olarak değerlendirecek olursak da gayet makul bir ürün.

Tex Sıvı Çamaşır Deterjanı White & Color

Tex Sıvı Çamaşır Deterjanı White & Color

İnternette gezinirken tesadüfen bulduğum bir marka ve deterjanı için bir öneride bulunmak istedim. Tex markasını daha önce hiç duymamıştım ve benim gibi birçok kişi vardır düşüncesiyle sizlerle paylaşmak istedim. Tex Sıvı Çamaşır Deterjanı White & Color ‘ı yorumlara baktıktan sonra denemeye karar verdim. Fiyatı da çok ucuz olduğu için alırken tereddüt etmedim. İyi ki de almışım diyorum çünkü fiyatının çok çok üzerinde bir performansı var. Hem renkliler hem beyazlarda harika leke çıkarma özelliğiyle birlikte asla tortu ya da kalıntı bırakmıyor. Ekonomik ve kaliteli bir sıvı deterjan arıyorsanız artık aramanıza gerek yok Tex bizim için harika bir ürün çıkarmış.

Temizlik ve hijyenin en çok rağbet gördüğü şu pandemi sürecinde sizlerle temizliğimizin vazgeçilmezlerinden biri olan çamaşır deterjanları ile ilgili hazırladığım bu liste umarım işinize yarar. Hem fiyat hem performansı göz önünde bulundurarak deneyimlediğim en iyi çamaşır deterjanları listemi sizinle de paylaştım. Eksik olduğunu düşündüğünüz bir deterjan varsa yorum yaparak bizi yönlendirebilirsiniz!

Kategoriler GENEL

Paylaşmak Önemsemektir!

Elif Yılmaz

Elif Yılmaz

Merhaba, ben Elif! Ankara&#;da Moda Tasarım okuyorum ve aktif olarak kişisel bakım, kozmetik ve moda sektörleri ile ilgileniyorum. Dünyadaki son güzellik ve moda trendlerini takip etmek benim için büyük bir keyif. funduszeue.info üzerinde bu alandaki ürünleri objektif şekilde birlikte değerlendireceğiz.

Kozmetik, Yaşam, Alışveriş, Makyaj Blogu" height="px; " src="funduszeue.info" width="px; ">

Bizim evde hiç boş göremediğimiz bir çamaşır sepetimiz ve neredeyse her gün çalışan bir çamaşır makinemiz var. Şükür ki hala çalışabiliyor yoksa mahvolurdum :)

Çamaşırlarımı beyazlar, renkliler ve siyahlar olarak ayırıyorum. Deterjanlarımı da ona göre seçiyorum. Daha önce renklilerim için kullandığım Omo Ultra Konsantre sıvı deterjanı anlatmıştım. Hala da severek kullanıyorum.

Beyazlarım için Alo Kar Çiçeği, siyahlarım için de hep Perwoll kullandım. Perwoll'ün kokusu da, siyahları koruması da, çamaşırı yumuşatması da çok hoşuma gidiyor.

Deterjanlarımı hep indirim zamanlarında almaya çalışıyorum. Perwoll bittiğinde o sırada indirimde olan Bingo Siyah Sıvı Deterjanı gördüm. Daha önce hiç Bingo kullanmamıştım.

Bingo siyah sıvı deterjan incelemesi

Kutunun dibini gördüğüme göre artık yorumumu yapabilirim. Benim aldığım 4 litre. Eğer 60 ml deterjan kullanarak çamaşırlarınızı yıkarsanız 67 yıkama yapılabiliyormuş. Etiketinde kg çamaşır için 30 ve 40 derecede az kirli çamaşırlara 60 ml, normal kirli çamaşırlara 90 ml, çok kirli çamaşırlara ml kullanım önerisi var.

Kapağında ml çizgileri var. Siyah kapakta siyah ölçüleri görebilmek oldukça zor olsa da 60 ml yarım kapaktan biraz fazlaya denk geliyor. Makinem 7 kg kapasiteli. Çamaşırları makineye atmadan önce hep elden geçirdiğimden benim çamaşırlar az kirli sınıfına giriyor, o yüzden genelde yarım kapaktan biraz fazla kullandım. Kaç yıkama olduğunu takip edemedim ama oldukça bereketliydi diyebilirim.

Bingo Siyah sıvı deterjanın rengi beyaz, kıvamı sulu, kokusu çok güzel. Siyah, lacivert, gri, kahverengi gibi koyu renkli çamaşırlarımda kullandım. Renk açma, çizgilenme gibi sorunlar yaşamadım. Çamaşırlarım makineden çıktıktan sonra hafif bir deterjan kokusu kalıyor. Perwoll'e nazaran daha az diyebilirim.

Açıkcası Perwoll'den Bingo'ya geçiş koku değişikliği ve yoğunluğu dışında hiç fark yaratmadı. Ben beğenerek kullandım.

Geçenlerde A'de Bingo'nun renkliler için olan sıvı deterjanı ve ABC siyahlar için olan sıvı deterjan indirimdeydi. Denemek için birer tane aldım. Kullanıp bitirince onları da anlatacağım.

Siz siyah çamaşırlarınız için hangi deterjanı kullanıyorsunuz?

BlogluYORUM Gökçe Bağtır

Sosyal medya hesaplarımı da takip edebilirsiniz.

Bunlarla da ilgilenebilirsiniz!

Perwoll Yenilenen 3D Siyah Etki Çamaşır Deterjanı

Bu ürün için 5 üzerinden puanın nedir? (1: Çok Kötü, 5: Çok İyi)

Bu ürünü genel olarak nasıl değerlendirirsin?
Perwoll Siyah Etki, televizyon reklamlarında sıkça gördüğüm ama daha önce hiç denemediğim bir üründü. Açıkçası etkili olup olmayacağı konusunda, aklımda bazı soru işaretleri vardı. Dene bunu sayesinde, bu ürünü deneme fırsatı bulduğum için öncelikle teşekkür ederim. Özellikle pamuklu kumaşlardan üretilmiş, renkleri siyahtan koyu griye yani antrasite dönmüş, siyah renkli ürünlerde, daha tek seferlik kullanımda bile oldukça etkili olduğunu gördüm. Sırf, Perwoll 3D Siyah Etki ürününü deneyebilmek için tüm siyah renkli ürünlerimi bir araya toplayarak yıkadım. Sonuçtan oldukça memnun kaldım, kokusunu da çok beğendim. Kesinlikle tavsiye edeceğim ve kullanmayı düşüneceğim bir ürün. Fiyatında biraz daha indirim yapılırsa ve küçük boylu ambalajları da piyasaya sunulursa; harika olur diye düşünüyorum.

Bu ürün Denebunu üzerinden Denebunu kullanıcısı tarafından alınmış ve Denebunu kullanıcısı tarafından değerlendirilmiştir.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası