koyucu atasözleri / Akrabaya Laf Sokucu Sözler | Yıldönümü sözleri, Ilham veren sözler, Ilham veren alıntılar

Koyucu Atasözleri

koyucu atasözleri

Laf Sokucu Kapak S&#;zler Arkadaşa, Sevgiliye En İyi, Ağır, Anlamlı, Komik, ve Kısa Laf Sokucu S&#;zler

Son Dakika Haberler

G&#;zel S&#;zlerLaf Sokucu Kapak S&#;zler Arkadaşa, Sevgiliye En İyi, Ağır, Anlamlı, Komik, ve Kısa Laf Sokucu S&#;zler

-

Okkalı Sözler - Kavgada Söylenecek En Ağır, Düşmana Laf Sokucu Okkalı Sözler ve Ağır Sözlü Mesajlar

Giriş Tarihi: Güncelleme Tarihi:

İnsanlar arasında gergin anlar yaşandığında kimi zaman sessiz kalmak tercih edilir. Fakat bu gerginlik sinir bozucu bir boyuta ulaştığında karşı tarafa okkalı sözler savurmak akla gelir. Sinirleri zıplatan kişiye karşı kavgada söylenecek sözleri bulmak kimi zaman zor olabilir. Bu gibi durumlarda laf sokucu okkalı sözler ve mesajlar araştırıp bularak, karşı tarafa en iyi cevap vermek düşünülebilir. Bu yazımızda sizler için anlamlı, laf sokucu, kavgada söylenecek okkalı sözler seçeneklerini derledik.

Okkalı Sözler - Kavgada Söylenecek En Ağır, Düşmana Laf Sokucu Okkalı Sözler ve Ağır Sözlü Mesajlar
SON DAKİKA
Son Güncellenme:

Instagram, Twitter ve Facebook gibi sosyal medya platformları Türkiye genelinde en çok kullanılan ağlar arasında yer alıyor. Fotoğraf, yazı ve video paylaşım imkanı sağlayan bu platformlarda hiç şüphesiz en çok yer verilen paylaşımlardan birisi de sözler. Sevgilisine veya arkadaşına kırgın veya kızan kişiler duygularını tercüme etmekte zorlandığı için laf sokucu kapak sözlere yöneliyor.

Haberin Devamı

En İyi Laf Sokucu Kapak Sözler

• Bazı insanları hayata baktığı pencereden, atmalı.
  • Dur! Beynimi çıkarayım da eşit şartlarda konuşalım.
  • Canım, karakterin yere düşmüş. Onu bi alıver ordan.
  • Zoruna gittiğini duydum. Güzel yer, ben de gitmiştim!
  • Sen hala kabullenmedin mi sevap sandığın günahlarını!
  • Seni unuttum sanma, sadece değerin kadar hatırlıyorum.
  • Bugün laf koymayacam. Çay koydum; gel, iç, insanlık gör.
  • Eksik olmayın, dedik. Fazla olmaya başladınız. Hayırdır?
  • Ben insanları harcamayı iyi bilirim. Yeter ki bozuk olsun.
  • Sabrımın sınırları taştığında hayatımdan silemeyeceğim insan yoktur.
  • Kimsenin ardından koşmayın çünkü seven insan yan yana yürür.
  • El üstünde tuttum anlamadın. Ayaklar altında rahat mısın?
  • Taş gibi kızsın ama OKEY taşı… Elden elde gidiyorsun farkında değilsin.
  • Apartman lambasının bile fark etmediği insanlarla uğraşıyoruz.
  • Tipi Tarlabaşı ama egosu sanırsın Nişantaşı.
  • Seni adam ederdim ama çoktan köpeğim olmuşsun, ne lüzumu var.
  • Senin gibi bozuklukları kumbarada biriktirir, geleceğe yatırım yaparım. Ha çok mu sıkıştım; hiç düşünmem hemen harcarım.
  • Sadece işi düşünce gelene, dost mu deniyordu? Puşt mu deniyordu? Hoşt mu deniyordu?
  • Aklımdan geçtin gittin, kim bilir yine kime gidiyordun.
  • Bazıları göz yaşını siler, bazıları ise ağlatanı
Laf Sokucu Kapak Sözler Arkadaşa, Sevgiliye En İyi, Ağır, Anlamlı, Komik, ve Kısa Laf Sokucu Sözler

Ağır ve Anlamlı Sözler

• İki dakika insan ol desem zaman tutacak insanlar tanıyorum.
  • Ağır geliyorsa konuştuklarım, demek ki, boş değilmiş söylediklerim.
  • Ben sana inandığım için BİR GÜN kaybederim ama sen bu karaktersizliğinle bir ömür kaybedersin.
  • Gidenler sanıyor ki kalanlar her gün ağlıyor. Sen radyoyu kapattın diye şarkılar yarıda kalıyor.
  • Lütfen insan taklidi yapma yakışmıyor.
  • Yanımda olması gerekenler zaten yanımda def olup gidenler kimin umurunda
  • Tam diz çöktürecektim iki hecelik adına Paşam şiir yazılmaz dediler üç kuruşluk kadına…
  • Sahipsiz kalıp tutuşunca etekler, sahibine döner tüm köpekler.
  • Ben en azından katilimi tanıyorum. Fakat sen bir gün sevilmediğin bir yürekte, kim vurduya gideceksin…
  • Tutamayacağın sözü diline, veremeyeceğin sevgiyi kalbine, mutlu edemeyeceğin insanı ömrüne koymayacaksın.
  • Hesabı olanlar sanmasın kapandı defterler. Tek tek yazıyorum her birini bir kenara. iyi kötü, bir gün ödenecek bedeller…
  • Tahammülü kalmamış birine hata yapmayın. Silerken kendisini düşünür sizi değil.
  • Tabağına yiyebileceğin kadar yemek, hayatına sevebileceğin kadar insan al. İsrafın lüzumu yok.
Laf Sokucu Kapak Sözler Arkadaşa, Sevgiliye En İyi, Ağır, Anlamlı, Komik, ve Kısa Laf Sokucu Sözler

Kısa ve Komik Laf Sokucu Sözler

• Hesabını veremeyeceğin işlere kalkışma! Öbür tarafta bulaşık yıkatmıyorlar.
  • Canım, bak! Bir derdin sıkıntın olursa, biliyorsun, hiç umurumda değil.
  • Her gece resmine bakmadan yatamıyorum, illa tüküreceğim.
  • Canımı sıktığın zaman sana tekme tokat dalıp, “Pardon! Dalmışım.” diyesim var.
  • Hani senin varlığın “fifi”, yokluğun da “tın” ya! Benim varlığım “olay”, yokluğum “koyar”..!
  • Egonu öyle beslemişsin ki karakterin aç kalmış.
  • Gölgene de yazıklar olsun! Seni adam sanmış ki peşinden gidiyor.
  • Ben “geri zekâlılıkla mücadele vakfı” mıyım, ya?
  • Kar yağınca mikroplar ölür diyorlar. İyi misin?

Cömertlik İle İlgili Atasözleri

Dostça bir sözle bir kulüpten daha uzaÄŸa gidebilirsiniz. - Ukrayna Atasözü

Gerçek konukseverlik olduÄŸunda, fazla söze gerek yoktur. - Kızılderili Arapaho Atasözü

Büyük karınlar asla cömert deÄŸildi. - Ä°rlanda Atasözü

Yemek dilenen saÄŸlıklı bir insan, cömert bir çiftçiye hakarettir. - Gana Atasözü

Cömert olan tembel, kızgın olan çalışkandır. - Estonya Atasözü

KonukseverliÄŸin kötüye kullanılması köprüyü kırar. - Bemba Atasözü

Hatim'den daha cömerttir. - Arap Atasözü

Cömert birine cömert ol ve onu kazanırsın, kötü birine cömert ol ve o sana isyan eder. - Arap Atasözü

Cömertler verdiklerini unutabilir ama minnettarlar aldıklarını asla unutamazlar. - Arnavut Atasözü

Dost, dostun yaptığı gibidir. - Arnavut Atasözü

Bir köpek, arkadaÅŸ canlısı olmasına raÄŸmen bölgesini savunur. - Afrika Atasözü

Kanun koyucu sert olmalıdır; onları yürüten cömert olmalıdır. - Çin Atasözü

Yokluk ve arkadaÅŸ canlısı bir komÅŸu, aÅŸkı yıkar. - Ä°ngiliz Atasözü

Ä°steksiz bir itaattense dostça bir inkar daha iyidir. - Alman Atasözü

Kayınvalide ne kadar çok içerse, selamlaması o kadar arkadaÅŸça olur. - Yunan Atasözü a Fazla Yunan Atasözü

Misafirperverlikte en önemli ÅŸey iyi niyettir. - Yunan Atasözü

Bu dünyada cömert insanların parası yoktur ve parası olanlar da cömert deÄŸildir. - Fars Atasözü

Zengin bir eÅŸ ve cömert bir kayınvalideden daha iyi bir ÅŸey yoktur. - Rus Atasözü

Yokluk ve arkadaÅŸ canlısı bir komÅŸu, sevgiyi yıkar. - Geleneksel Atasözü

Ä°steksiz bir rızadansa dostça bir reddetme daha iyidir. - Geleneksel Atasözü

MisafirperverliÄŸe karşı, kapılarınızı açıp yüzünüzü karartmak günahtır. - Geleneksel Atasözü

GerçeÄŸi dostane bir ÅŸekilde de ilan edebilirsiniz. - Türk Atasözü

Dostça bir sözle, bir kulüpten daha uzaÄŸa gidersiniz. - Ukrayna Atasözü

Kedi arkadaÅŸ canlısı ama tırmalıyor. - Ä°spanyol Atasözü

Dostça sözler çok ÅŸey kazandırır ve hiçbir maliyeti yoktur. - Ä°spanyol Atasözü

Ne kadar fakir, o kadar cömerttir. - Rus Atasözü

Misafirperverlik bir ibadet ÅŸeklidir. - Yahudi Atasözü

Kayıtsızlık cömert bir hoÅŸgörüsüzlük türüdür. - Japon Atasözü

Dostça sözler ikna edicidir. - Hint Atasözü

Cömert olmadan hemen önce ol. - Çin Atasözü

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası