36 beden yelek kaç ilmekle başlanır / Kolay yelek modelleri bayan

36 Beden Yelek Kaç Ilmekle Başlanır

36 beden yelek kaç ilmekle başlanır

36 bedenden 40 bedene kadar rahatlıkla olan bayan yeleğinin yapılışı. Sizde bu bedenler aralığındaysanız bu yelekten örmeye hemen başlayabilirsiniz.

Model Meral Kurnazca&#;ya aittir. 36 bedenden 40 bedene kadar rahat oluyor,,3,5 numara sis 2 tane ip alize angora gold . Önler 80 ilmek arka ilmek tüm de örülür. ama ilmek sayısı çok olduğu için ben dikişli yaptım. Arkayı söyle paylaştırdım. 2 yan pat 16 ilmek 2 düz 2 ters patdan sonra hemen 1 ilmek arttım. 38 ilmek 2 düz 2 ters ördüm. 39 ve 40 ilmeğin birlikte ördüm artmıştık burda eksiltiyoruz. Sonra saç örgüsünü icin 30 ilmek sonra yine 2 ilmeği birlikte ör. 38 ilmek 2düz 2 ters ve 1 art 16 ilmek par ör hep aynı koltuk altına kadar sonra 32 cm de 10 ilmek kestim 6 ilmeği yan pat için devam ettim.

Burdan sonra arttırmaları yapmadım. Ordaki kesmelere devam ettim ilmek sayım. 40 klana dek sonra artma kesme yapmadan devam ettim. Koltuk oyuntusu 20 cm önler. 82 ilmek yine patlar 16 ilmek 50 ilmek 2 düz 2 ters patdan sonra ilk ilmeği birlikte ör. Diğer patta gelmeden 1 ilmek art arkada anlattığım koltuk altı burda yaka kesimi için. aYRICA 14 ilmeĞi kes hem diğer ilmekleri kol kenarından 40 ilmek oluncaya dek keserek devam et. Artma yok çok karışık gelmesin kolay buyrun tarif.

Yayımlanan kategori:Yelekler

Gülbin Kara

Gülbin Kara

Evli ve 2 çocuk annesiyim, boş zamanlarımda el işi ve hobi olarak aklınıza gelecek birçok şey hakkında araştırmalar yapıyor ve en güzel örnekleri yıllardır sizlere sunmaya çalışıyorum.

funduszeue.info

• Yönergeler
  • İçindekiler

Yakadan başlama bayan yelek kaç ilmek olur?

Malzemeler: Gri kristal ip 4 numara şiş Düğme Yapılışı: Yeleğe yakadan ilmek ile başlayalım.

44 46 beden hırka kaç ilmek başlanır?

3 Numara Şiş normal kalınlıkta Yeleklik Örgü ipi ile yapılan Burgu ve Ara Ajurlu Örneği ile Yapılan Yelek Beden ölçülerine uygun. Anne Yeleği modelleri ve sayılarına uygun Bayan Yeleği Ön parça 82 ilmek ile başlanıfunduszeue.infoğin Etek ve Ön Lastik Modeli için burada Lastik Örneği yapılışına bakabilirsiniz.

42 44 beden yelek kaç ilmek başlanır?

Önler 95 ilmek ile başlanıyor ve Lastik Modelinde Bağlamalı Lastik Modeli ile yapılmış ancak yapılışı videoda olmadığından buradan Lastik yapılışına bakabilirsiniz.

42 beden hırka kaç ilmek başlanır?

Beden için de ilmek tam olacaktır. Tabi aynı kalınlıkta ip ve Şiş ile. Biraz daha ufak Çocuklar için Yaşa uygun Önler 12 -arka 24 ilmek başlamak yeterli.

40 beden robadan yelek kaç ilmek başlanır?

40 Beden Kadınlara Göre yapılan Yelek Modeli Angora İp ile yapılıyor ve Ön İlmek sayıları 90 ilmek ile başlanıyor. 3 numara şiş ile örülüyor.

0 1 yaş bebek yeleği kaç ilmek başlanır?

Alaza Örgü &#; 1 yaş bebek yeleği 72 ilmek önler 14 ilmek (7+7) kollar 10 ilmek arka 20 ilmek roba 18 artırma mutlu günler 💐

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası

© 2024 Toko Cleax. Seluruh hak cipta.