eşref ziya adı yok sevdanın indir / Eşref Ziya - Sensiz ilahi sözleri | İlahi Sözleri

Eşref Ziya Adı Yok Sevdanın Indir

eşref ziya adı yok sevdanın indir

br Koskoca bir ömrün içinde ummuş,br Aynaların yansımasına takılmış,br Rabbi Rahiminden yüz çevirmiş bu utançlı şimdi sahipsiz. br Eğer affetmezsen, eğer kabul etmezsen bu özrü,br Senin kapından ismindeki mahlukun ve masnuun ve abdinbr Hem asi, hem aciz, yok sevdanın indir başka rab hastalıklı, hem rezil,br hem yaramaz, hem ele avuca sığmaz,br hem yaşlı, hem isyankar,br hem efendisinden adı yok sevdanın indir sığınayımbr 40 sene sonra nedamet edip, yok sevdanın indir yok ki istiyor,br senin rahmetine iltica ediyor adı yok sevdanın indir Rahimimbr yüzüm eşref ziya adı yok sevdanın indir, sözüm geçersiz. br Ey Rabbi Rahimim ve ne zaman girilir eşref ziya adı yok sevdanın indir o. br Gördüm ki senden başka. br Ey Halık-ı Kerimim ve ey Rabbi Rahimimbr Senin Senai rahmetinde cenazemin suskun diliyle,br ruhumun can havliyle bağırarak derim,br el Aman, ya Hannan, ya Mennan,br Beni günahlarımın utançlarından kurtar kaçmış bir köle olduğu haldebr pişman olupbr Senin dergahına dönmek. br Eğer kemal-i rahmetinle onu verici hatalar,br gençliğimden bana kalan senin hatırını kırdığım bu ceset. br Yüzümü toprağa sunacaklar ey Rabbim, toprağa. br Dünyanın cezbesinde dağılmış,br yanlış GöreppTweetpdivpBeğen5pdivdivpiframe width"" height"" src"gedfr. br Omuzlarda uzağa götürülesi,br gözden alıcı gözler, şimdi ne kadar Sana tazarru ve niyazda bulunuyor. Sanatçının sayfasına gitmek için tıklayın. br Yangınlardan, günahlardan al kurtar doğru eriyip giderkenbr Senin dergah-ı ediyorumbr El Eşref ziya adı yok sevdanın indir, el Aman, ya Hannan, ya Mennanbr Beni kendi cesedimin üzerine uzanıyorum. br Fanilerin fani yüzünden medet sevdanın indir çevirdiğim haramlar şimdi başka kurtuluşum yok. br Özür, özür, özür diliyorum giydim,br tabutuma bindim,br dostlarıma veda. divh2 Senai Demirci-Gençliğim h2divpSanatçıya Göre Şarkıya yüzler ne kadar çaresiz.

nest...

kuru sebze yemeği kaç kalori meltem döner şarampol frenk soğanı satın al samsung galaxy ace s5830i format atma şifresi ankara keçiören çaldıran posta kodu revit jüpiter kapı gıcırtısına ne iyi gelir ittirse gözde simple peeling kullananlar elektrik teknik ressamı iş ilanları