2 1 otobüs koltukları / 2+1 koltuklu otobüsler ve firmaları

2 1 Otobüs Koltukları

2 1 otobüs koltukları

Ana Sayfa1 milyon Türkiye fotoğrafı

Giriş Yap

2+1 koltuklu otobüsler ve firmaları
1   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz

sayfa 1
kağan beylikdüzü
8 yıl önce - Prş 25 Hzr ,

2+1 koltuklu otobüsler ve firmaları

Bazı yerlerde 2+1 otobüsleri Görürseniz Resimlerini Bu başlıkta paylaşabilirsiniz NOT : (Bütün firmalar olabilir)

mesajı beğendiniz mi?: &#;+1

oguzhanc

2+1 otobüs derken?

mesajı beğendiniz mi?

aslan erhan

koltuk sayısı googlede 2+1 otobüs yaz çıkar

mesajı beğendiniz mi?

oguzhanc

Anladım Metro Turizmin "suit" araçları genelde 2+1 ve rahat uçak koltuğu gibi.

(+)

mesajı beğendiniz mi?

oguzgel

Ucak Koltugu???

Sevgili adasim Oguzhan,

Turkiye'deki 2 + 1 otobuslerin koltugunun rahatligini Dunya uzerindeki hangi havayolunun ekonomi sinifinda buldugunu soylersen, bundan sonraki seyahatlerimde hep o havayolunu tercih edecegim.

Bugune kadar tam kez ucaga binmis bir yolcu olarak rahatlikla soyleyebilirim ki, ekonomi sinifi ucak koltuklarinin en iyisi, Turkiye'deki 2 + 1 otobuslerin en kotusunden daha kotu.

Tabii, lutfen yanlis anlama; saatlik ucak yolculugu kahvehane sandalyesinde bile cekilir. Sorun uzun yola giden ucaklarda.

Selamlar,

Oguz

mesajı beğendiniz mi?

oguzhanc

Hocam kalıplaşmış bir cümle; uçak koltuğu gibi derler ya ondan öyle yazdım. Yoksa bende birkaç kez uçakla seyahat ettim yanımdaki adamla omuz omuza

mesajı beğendiniz mi?

Ali clarkkent

2+1 koltuklu hiç bir otobüsle seyahat etme imkanım olmadı. Rahat diyorlar. Doğrudur. Otobüsün içini daha ferah gösterir. Sanki boşmuş gibi. Yolcu açısından 2+2 koltuklu otobüslerle kıyaslandığında ne avantajı var, bilemeyeceğim ama muavin açısından bakınca bayağı bir avantajı var. 10 koltuk daha az yolcuya hizmet veriyor.

Ben 2+2 tercih ediyorum. 2+1'ler sanki şehir içi tur otobüsleri havasında. Hiç seyahat etmedim ama içini gördüm. Gerçekten çok ruhsuz geldi bana. 2+2'ler daha bir samimi. Daha bir sıcak.

İkili koltukta seyahat edip te yanına kimsenin oturmasını istemeyip iki koltuğu da satın alanları biliyorum. Onlar için ideal.

mesajı beğendiniz mi?

Misafir 16b

Firma Adı, 2+1 koltuklu aracın tanımı

Metro, Suit

Kamil Koç, RaHAt

Pamukkale, Pamukyol

Düzce Güven, 2+1

Anadolu, Rezidans

Ulusoy, Royal Class

Nilüfer, Blue Bus

Mersin Vif, Plus

mesajı beğendiniz mi?

Harun Buz

2+1 kim düşünmüşse iyi iş yapmışlar, rahat yolculuk sunuyorlar,

mesajı beğendiniz mi?

oguzhanc

2+1'lerde koltuklar rahat rahat olmasına da hizmet sıfır. Metro için konuşuyorum bir daha metroya binmeyi Allah nasip etmesin. Diğer firmaları deneyeceğim:)

mesajı beğendiniz mi?

sayfa 1

cevap yaz

1   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM

2+1 KOLTUKLU OTOBÜSLER HAKKINDA DETAYLI BİLGİLER+ FOTOLAR

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Konu Sahibi
    2+1 Koltuklu Otob&#;sler

Ulusoy;

Royal Class markasıyla Neoplan Starliner,Neoplan Megaliner,Neoplan Tourliner aynı grubun bir farklı iştiraki olan Varan (De Luxe) Markasıyla birlikte Setra GT-HD,Setra HDH,Neoplan Tourliner ara&#;larla iddialı şekilde hizmet funduszeue.info şirket İstanbul-Ankara-İstanbul yolunda &#;zellikli Royal Class ara&#;larında rakiplerine nazaran klasik 2+1 koltuk d&#;zeninden daha farklı olarak model ara&#;larında Fainsa marka 2'li koltuklarda olduk&#;a rahat ve ferah, model Tourliner De Luxe ve Royal Class ara&#;larda ise Neoplan'ın tedarik&#;isi olan Kiel markasıyla 39 kişilik olmasıyla birlikte,her koltukta Simroll marka yerli &#;retim Android işlemciye sahip kişiye &#;zel televizyonlarla,konuklarına olduk&#;a ferah bir yolculuk imkanı sağlıyor.

Koltuklar ve ara&#;lar dışında,2+1 yolculuğunun &#;nc&#;s&#; olan Ulusoy ve Varan yolcusu i&#;in Royal Class ve De Luxe ara&#;larında sabah saatlerinde &#;zel kahvaltı tabağı,&#;ğlen ve akşam servislerinde ise &#;zel sıcak yemek ikramıyla,bu sınıfda liderliğini devam ettiriyor.

Pamukkale;

Pamukyol markasıyla Royal Class'dan sonra en &#;ok tercih edilen bir funduszeue.info Pamukyol uygulamasında filosunda Neoplan Tourliner,Mercedes-Benz Tourismo,Temsa Safir ve Travego 17 2+1 ara&#;larla hizmet funduszeue.info 2+1 yolcu taşımacılığında,Neoplan ara&#;larda Kiel,Mercedes-Benz marka ara&#;larında ise Mercedes-Benz'in &#;retimi koltuklarıyla diğerleriyle birlikte koltuk d&#;zeniyle değişiklik yapmadığı i&#;in aynı durumda,koltuk arkası televizyonlarda ise ağırlıklı Taiwan menşeyli Funtoro markası kullanıfunduszeue.infoarında ise Dardanal Ton sandavi&#; ile Ulusoy'dan sonra hizmet anlamında ihtisaslaşmış olduğu hatlar dışında İstanbul-Ankara-İstanbul yolunda yolcuların sık&#;a tercih ettiği bir firma.

K&#;mil Ko&#;; Rahat Hat markasıyla 4'&#;nc&#; b&#;y&#;k hizmet veren k&#;kl&#; şfunduszeue.info filosunda,Man Fortuna,Neoplan Tourliner ve Temsa yeni Safir marka ara&#;larla hizmet funduszeue.info&#;ların fabrika &#;ıkışlı olması ve klasik 2+1 yolcu taşımacılığında,Neoplan ara&#;larda 40 kişilik dar Kiel,Temsa marka ara&#;larında ise 37 kişilik İnnova marka koltuklarıyla diğerleriyle birlikte koltuk d&#;zeniyle değişiklik yapmadığı i&#;in aynı funduszeue.info arkası televizyonlarda ise ağırlıklı Funtoro markası kullanıfunduszeue.info ekranlar konusunda yolcuların geri bildirimlerinde şikayetler funduszeue.infoıca Rahat hatlarda kullanılan yeni ara&#;ları Temsa yeni Safirler m&#;şterilerin beklentisi dışında,ancak Pamukkale gibi ihtisaslaşmış olduğu gerek ise İstanbul-Bursa-İzmir hatlarında ve tali merkezlerde ciddi yolcu talebi olan bir şirket.

Metro;Suit markasıyla hizmet veren bir başka funduszeue.infonda ciddi yatırımlarla başlatmış olduğu,yatırım hamlesinin devamını funduszeue.info&#;lar &#;lkemizde kullanılan markaların dışında 2+1 sınıfında denemesiyle ses getiren Mercedes-Benz Travego Koltuklar Mercedes-Benz &#;retimi &#;zel ve ferah koltuklar oluşuyor. Televizyonlar ise info-tek ve funduszeue.info Turizm Suit servislerinde ikram konusunda olduk&#;a zengin men&#;ye funduszeue.info ara&#;ların bakımsız olması,belirli hatlarda bu ara&#;ların elit &#;zelliğinin kaybolmasına sebep olmuş durumda.

Nil&#;fer;Blue Bus markasıyla Neoplan Tourliner ara&#;larla yenilik yapan bir başka firma.&#;zellikle Kamil Ko&#;'un ihtisaslamış olduğu hatlarda b&#;y&#;k funduszeue.info&#;lar ise diğerleriyle aynı d&#;zene sahip 40 kişilik dar kiel marka olmasıyla birlikte,her koltukta Simroll marka yerli &#;retim Android işlemciye sahip kişiye &#;zel televizyon ve internet sistemine funduszeue.info ikram konusunda kalite d&#;zeyinin bir t&#;rl&#; konuklarının istediği noktaya gelememesinden dolayı,konuklarının beklentisini karşılayamıyor.

Mersin Vif Plus

B&#;lgesel firmalar arasında yeniliklerde dikkatleri &#;eken VİF Turizm 2+1 ''VİF Plus''markasıyla, Neoplan Starliner otob&#;slerinin tanıtım toplantısını ge&#;tiğimzi cuma ger&#;ekleştirdi. K&#;lt&#;r Merkezi &#;n&#;nde ger&#;ekleşen toplantıya &#;eşitli yerel y&#;neticilerle birlikte,Mersin VİF Turizm Y&#;netim Kurulu Başkanı İlhan Ağa&#;lı, MAN T&#;rkiye A.Ş satış m&#;d&#;r&#; Eren G&#;nd&#;z, İş d&#;nyası ve STK temsilcileri katıldı.

MAN T&#;rkiye A.Ş satış m&#;d&#;r&#; Eren G&#;nd&#;z de yaptığı konuşmada 2+1 &#;zel &#;r&#;n olan amiral gemisindeki, bir &#;r&#;n&#; sunmaktan dolayı mutlu olduklarını dile getirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xCixLandx -- 18 Haziran ; >

• Yarbay
    Konu Sahibi
    quote:

Orijinalden alıntı: topaz42

&#;zg&#;n&#;m. 2+1 koltuklu otob&#;sleri sevmiyorum. Hi&#; ısınamadım. Seyahat havasına giremiyorum.

neden ben &#;ok seviyorum hatta bu koltuklu otob&#;se binmek i&#;in başka şehire gitmişliğim var tekli koltukta oturmak &#;ok g&#;zel alışınca bırakamıyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: xCixLandx

quote:

&#;zg&#;n&#;m. 2+1 koltuklu otob&#;sleri sevmiyorum. Hi&#; ısınamadım. Seyahat havasına giremiyorum.

neden ben &#;ok seviyorum hatta bu koltuklu otob&#;se binmek i&#;in başka şehire gitmişliğim var tekli koltukta oturmak &#;ok g&#;zel alışınca bırakamıyorsun

Alıntıları Göster
    rahat batıyordur :)
  • Yüzbaşı

Siz istisnasınızdır b&#;y&#;k ihtimal. Normal otob&#;ste dikine y&#;r&#;yemiyorsun yan yana yenge&#; gibi, hostes bile gelip giderken &#;arpıyor. &#;oğu insan tanımdaığı bir insanın 10 cm yanında diz dize saat yolculuk yapmaktan hoşlanmaz. Ben fazla parası neyse verir tekliye binerim yalnız isem.
    quote:

Orijinalden alıntı: abavf

quote:

Siz istisnasınızdır b&#;y&#;k ihtimal. Normal otob&#;ste dikine y&#;r&#;yemiyorsun yan yana yenge&#; gibi, hostes bile gelip giderken &#;arpıyor. &#;oğu insan tanımdaığı bir insanın 10 cm yanında diz dize saat yolculuk yapmaktan hoşlanmaz. Ben fazla parası neyse verir tekliye binerim yalnız isem.

Alıntıları Göster
    2+1 otob&#;ste seyahat etmek gibisi yoktur

• quote:

Orijinalden alıntı: rbcntechnic

2+1 otob&#;ste seyahat etmek gibisi yoktur

Alıntıları Göster
    nil&#;fer'in ara&#;ları &#;ok iyi bu konuda binmeyenler varsa tavsiye ederim..
  • Yarbay

Orijinalden alıntı: DoctorEconomy

Metro ile gidersem sorduğum ilk şey suit otobus varmi ? Tek basına gitmek ayrı bir rahatlık en rahatida hostes aradan ge&#;erken gici bası değmiyor biyerlerimize
    otob&#;s i&#;inde u&#;aktaki bussines class hizmet gibi herhalde hi&#; denk gelmedim sanıyorum daha &#;ok turizm b&#;lgeleri ve istanbul i&#;in yapılmış, &#;ok ta mantıklı ve zekice.
    quote:

Orijinalden alıntı: enpisagor

otob&#;s i&#;inde u&#;aktaki bussines class hizmet gibi herhalde hi&#; denk gelmedim sanıyorum daha &#;ok turizm b&#;lgeleri ve istanbul i&#;in yapılmış, &#;ok ta mantıklı ve zekice.

Alıntıları Göster
    s&#;per inceleme..

Ankara'ya 2+1le gitmiştim neoplan ile. &#;ok rahattı. Yanlız lcdlerdeki filmler &#;ok dandikti. ama onun dışında otob&#;s s&#;perdi.
  • Yarbay

Orijinalden alıntı: Michael Wittmann

s&#;per inceleme..

Ankara'ya 2+1le gitmiştim neoplan ile. &#;ok rahattı. Yanlız lcdlerdeki filmler &#;ok dandikti. ama onun dışında otob&#;s s&#;perdi.

Alıntıları Göster
    Ankara - İstanbul gibi mantıklı bir g&#;zergaha koymuşlar zaten.
    O mesafe i&#;in u&#;akta var ama havaalanına gidiş s&#;resi bir yane check in, bagaj vs derken saatte havaalanında harcıyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Ankara - İstanbul gibi mantıklı bir g&#;zergaha koymuşlar zaten.
    O mesafe i&#;in u&#;akta var ama havaalanına gidiş s&#;resi bir yane check in, bagaj vs derken saatte havaalanında harcıyorsun.

Alıntıları Göster
    U&#;ak biletleri bu kadar ucuzlamasaydı o koltuklar 3+3 olurdu.

İşin ucunda havayollarına para kaptırmak var, zorunlu olmasalar hayatta masrafa girmezlerdi.''M&#;şteri memnuniyeti'' falan hikaye.
    quote:

Orijinalden alıntı: optiSpice

İşin ucunda havayollarına para kaptırmak var, zorunlu olmasalar hayatta masrafa girmezlerdi.''M&#;şteri memnuniyeti'' falan hikaye.

aynen k&#;k&#;ne kadar katılıyorum.

insanları, firmaları yola getiren ne vicdan ne din ne de başka birşey. bunları yola getiren sistem. yani zorunluluk.
  • Yarbay

U&#;ak biletleri ucuz olmadan &#;nce de şehirlerarası otob&#;slerimiz zamanın şartlarına g&#;re gayet konforlu idi.
  • quote:

quote:

U&#;ak biletleri ucuz olmadan &#;nce de şehirlerarası otob&#;slerimiz zamanın şartlarına g&#;re gayet konforlu idi.

Alıntıları Göster
    pamukyolda &#;alışıyorum,hepinizi bekliyorum &#;pt&#;m byy

• Yarbay

quote:

insanları, firmaları yola getiren ne vicdan ne din ne de başka birşey. bunları yola getiren sistem. yani zorunluluk.

+
  • Yarbay

Orijinalden alıntı: robotica

quote:

quote:

+

Alıntıları Göster
    tek koltukta seyahat etmistim ancak ben evde uyuyamiyorum tek koltuk degil tek yatak olsada fark etmez :D

• Binbaşı

Orijinalden alıntı: Sheldon-Cooper

tek koltukta seyahat etmistim ancak ben evde uyuyamiyorum tek koltuk degil tek yatak olsada fark etmez :D

Alıntıları Göster
    d.h numune cemiyeti yine kendini belli etmiş
  • &#;ndeki koltuk &#;ok yakın.
    Bana &#;ok sorun &#;ıkartmıştı &#;alışırken.
    Her seferinde bir yolcu mutlaka şikayet ederdi.
    Bir g&#;n ben oturdum &#;ndeki koltuk yatınca ekran ağzıma geldi. :)
  • yeni mesaja gitYeni mesaj

Benzer içerikler

etiket Dev Hizmet! Şehirler Arası Otobüste Konforlu Bir Yolculuk İçin Seçmeniz Gereken En İyi Koltuk Hangisi?

Haberler

Teknoloji

Dev Hizmet! Şehirler Arası Otobüste Konforlu Bir Yolculuk İçin Seçmeniz Gereken En İyi Koltuk Hangisi?

Size öyle bir bilgi vereceğiz ki 'bu bilgi ne işimize yarayacak' sorusunun en net yanıtı olacak, hayat kalitenizi artıracak.

Eskiden şehirler arası otobüs yolculuğu için biletleri belli ofislere gidip satın alıyorduk, şimdi kendi koltuğumuzu online olarak seçiyoruz.

Eskiden şehirler arası otobüs yolculuğu için biletleri belli ofislere gidip satın alıyorduk, şimdi kendi koltuğumuzu online olarak seçiyoruz.

Öncelikle bineceğimiz otobüsün koltuk yerleşimini analiz ediyoruz. 2+1 mi yoksa 2+2 mi?

Öncelikle bineceğimiz otobüsün koltuk yerleşimini analiz ediyoruz. 2+1 mi yoksa 2+2 mi?

Çoğunlukla online bilet alırken firmalar güneşin hangi yönden geldiğini gösteren ibareler kullanıyor.

Çoğunlukla online bilet alırken firmalar güneşin hangi yönden geldiğini gösteren ibareler kullanıyor.

Ankara'dan İstanbul'a gidişte sabah saatlerinde güneşin sağ tarafta olduğunu biliyoruz ama

Ankara'dan İstanbul'a gidişte sabah saatlerinde güneşin sağ tarafta olduğunu biliyoruz ama

Şimdi, hangi sırada oturacağımız üzerine biraz beyin fırtınası yapalım.

Şimdi, hangi sırada oturacağımız üzerine biraz beyin fırtınası yapalım.

Otobüslerde bolca teker olduğu için çok geniş bir aralığı dikkate almak gerekiyor.

Otobüslerde bolca teker olduğu için çok geniş bir aralığı dikkate almak gerekiyor.

Kapıların tam karşısındaki o ikili koltuktan genellikle uzak duruyoruz, yazın sıcak kışın ise soğuk havayla temasımızı arttırıyor.

Kapıların tam karşısındaki o ikili koltuktan genellikle uzak duruyoruz, yazın sıcak kışın ise soğuk havayla temasımızı arttırıyor.

O halde içeriğin başlarında faydalandığımız şu bilet ekranına yeniden dönelim ve 'bizi mutlu edecek koltuğu' görelim.

O halde içeriğin başlarında faydalandığımız şu bilet ekranına yeniden dönelim ve 'bizi mutlu edecek koltuğu' görelim.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası