hanımeli çiçeği parfümü / И запах - Çeviri Türkçe | Rusça-Türkçe | funduszeue.info

Hanımeli Çiçeği Parfümü

hanımeli çiçeği parfümü

И запах Çeviri Türkçe

funduszeue.info / Rusça → Türkçe / [ И ] / И запах

parallel translation

- И запах собачий.

- Gerisi de pek iyi gözükmüyor.

И запах такой приятный.

Güzel kokuyor.

Эти духи и запах твоих волос.

Saçlarındaki bu çekici parfüm.

И после моей смерти запах преследует меня.

Ölümümden bu yana, bu koku peşimi bırakmıyor.

Вы чувствуете морской ветерок и запах морской соли и йода.

Ciğerlerinize dolan tuz ve iyot yüklü havanın tadını çıkarın.

И запах из него был не эссенции, а чернил.

Ayrıca normal oje kokusu yerine bu şişe mürekkep kokuyordu.

- Ну и запах!

Burası çok pis kokuyor.

Пальба и запах бензина.

Silah sesi ve benzin kokusu vardı.

Гормональная секреция которая обостряет обоняние и запах так, чтобы привлечь кого-то другого.

Hormon salgılayarak senin koku alma duyun değişir ve bu da insanı belirgin şekilde etkiler.

Вот и парикмахерская - чувствую запах.

Demek berber burası.

Это скорее запах чего-то живого и теплого.

Daha sıcak ve canlı bir şey sanki.

День был жаркий, и я хорошо помню запах жимолости, росшей вдоль улицы.

Sıcaktı. Sokaktaki çiçek kokularını hatırlıyorum. Hanımeli.

Я не люблю этот запах и по веской причине.

Bu kokuyu hiç sevmem. Bunun için haklı nedenlerim var.

И знаю его запах.

kokusunu almıştım!

Цветущие посевы рапса расстилали волнистую желтую скатерть ; ее сильный и здоровый, острый и сладкий запах далеко разносило ветром.

Sağa sola dağılmış sarı kolzalar etrafa bir masa örtüsü gibi yayılmış güçlü kokusuyla havaya sinmişti.

Он не чувствовал запах ветра и волн.

Ne rüzgârı hissediyor ne de denizin havasını kokluyordu.

И некоторые женщины проходят мимо и мы чувствуем запах их духов

Ve bazı kadınlar önümüzden geçip gidiyordu, parfümlerinin kokularını alıyorduk.

А если мы отменим предпоказ, пресса почует запах крови и выпустит когти.

Ön gösterimi iptal edersek basin, kanin kokusunu alir.

Запах и правда хорош.

güzel bir gerçek var ki o da bu koku harika.

И ещё одна площадь, их много в центре города, но поля к ним так близки, что в некоторые ночи можно обонять запах сена.

Ve yine meydan şehrin tam ortasında ancak tarlalara da bir o kadar yakın. Öyle ki bazı geceler samanın kokusu gelir.

Ну и запах!

Oh, Aman Tanrım!

Я знаю запах смерти, поверьте мне! И знаю, сколько он длится!

Ölümün kokusunu bilirim ben, inan bana, ve o ne kadar da kısa sürer.

Наша жизнь - это вольный ветер, запах хлеба, вкус вина, бледное утреннее солнце, черное солнце грозовых вечеров, улыбка ребенка, отдых в копне сена, любовь в поле и свежий ветер в лицо.

# Puslu sabah ve akşam fırtınasında # # Bizi ısıtmaya yeter Bir çocuğun gülümsemesi # # Gün ortasında bir öğle uykusu #

Ребята, обыщите их и конфискуйте оружие и весь запах патронов.

Roscoe, üstlerini arayın ve kemerlerini alın.

и этот запах

Oh, şu koku yok mu!

Летом запах извести и свежего воздуха

Yazın, kireç kokusu ve temiz hava

Передаю вам папиросы с марихуаной для опробования. Делаю для того, чтобы вы, работая переодетыми сыщиками, смогли опознать резкий запах и дезориентирующий эффект наркотика, когда будете общаться с подозреваемым.

Denemeniz için bu esrarlı sigaraları dağıtıyorum böylece sivil polis olduğunuzda kokusunu farkedebilecek uyuşturucu şüphelilerindeki etkisini anlayabileceksiniz.

В воздухе запах грязи. Проказы. И пожара.

Sadece çok küçük hareketler çok yavaş kokuyor.

Пoсле крoви прихoдят парни, как принюхивающиеся ищейки, с улыбoчками и текущими слюнками, все пытающиеся пoнять, oткуда исхoдит запах.

Önce kan sonra oğlanlar - Anne - Tıpkı koku arayan köpekler gibi,

Когда они взломали дверь, чтобы увидеть, откуда идет запах, они нашли меня лежащим рядом и начали кричать Помогите!

Kokunun nerden geldiğini bulmak için kapıyı kırdıklarında beni döşeğin üstünde uyurken buldular ve bağırmaya başladılar

Мы с тобой, любимая, пойдём в долгую прогулку, вдыхая сладкий запах свежескошенного сена и, может быть, пустимся с тобой в танец.

Ama sen ve ben, aşkım uzun yürüyüşlere çıkar yeni biçilmiş otların kokusunu içimize çeker ve belki de dans ederdik.

Почувствовал запах риса и пришел сюда.

Kendime hakim olamadım.

Твоя одежда и туфли они и потом ты дрался, а твой запах.

Şu giysilere bak, ayakkabılar kavga etmişsin ve kokuyorsun.

- Что? * И если он любит запах сирени и роз

* ve o leylak ile güllerin kokusunu seviyorsa,

Ему необходим запах выхлопных газов и мусора.

Kendini iyi hissetmek için egzoz kokusu ya da kirli havayı solur.

И вдруг я почувствовала запах.

Kokuyu o zaman aldım.

"Стоя там, ощущая запах мертвых насекомых и дешевого парфюма"

" Ucuz parfüm ve ölü böcek kokusuyla orada duruyordu

Пахнет лошадью и седлом. Чудесный солдатский запах.

At ve eyer tam bir asker kokusu.

И я знаю что ты там я чувствую запах твоих мозгов.

Ve buradasınız biliyorum çünkü beyninizin kokusunu alabiliyorum.

Она почувствовала в его комнате какой-то рыбный запах и спросила у матери, не пришёл ли торговец рыбой.

Annesi ona balık satıcısı mı geldi dedi.

Курица и свинина имеют сильный запах. Поэтому сначала обдайте их кипятком. Затем хорошо промойте в холодной воде.

Hem tavuğun hem de domuzun kokusu keskin olduğundan, hafifçe kaynatıp kokusunu al.

Когда тошнотворный запах наконец достиг толпы, вот тогда-то и настал звёздный час Царь-Жопы.

Ama yeri göğü kusmuk kokusu tutunca Yağ Çuvalı'nın planı asıI o zaman işlemeye başladı.

Скажите, мистер Флениген, вьi намереньi поставлять запах вьiдохшегося пива или, может бьiть, хама-бармена и парочку алкоголиков в придачу?

Söyleyin bu barların her birine bira kokusunu bezmiş bir barmeni ve üç sıkıcı - sarhoşu da ekleyecek misiniz acaba?

И первое - это запах дыма от сигарет.

Başlangıç olarak, sigara dumanı kokusu vardı.

Да. Я же чувствую запах, да и слышно.

- Kokusunu ve sesini alabiliyorum.

Я просыпался ночью и чувствовал запах бейсбольного стадиона чувствовал прохладу травы в ногах чувствовал как она колышится.

Gece, burnumda beyzbol sahasının kokusuyla ayaklarımın altındaki çimlerin serinliğiyle uyanırdım çimlerin verdiği heyecanla.

Хэй! Проснитесь и почувствуйте запах кофе, Мр.

Uyan oğlum, uyan.

Может, ты никого не встретишь, никем не станешь, потом умрешь, а никто и не заметит недели две, пока запах не просочится в коридор.

Ya sana hiçbir şey olmazsa, kimseyle karşılaşmazsan, önemli bir kişi olmazsan, ölürsen ve kokun koridora yayılana kadar kimse farketmezse.

Так и думал, что ты придёшь раньше, на запах крови.

Senin erkenden geleceğini tahmin ettim.

Да, и в этой жаре Запах, как в "Би-0 и барбекю"!

Evet, bir düşünsene bu sıcakta orası kaynıyordu.

© - funduszeue.info [email protected]

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası