meb öğretmen atamaları canlı yayın / Personel Alımı Canlı Yayın Haberleri - Son Dakika Yeni Personel Alımı Canlı Yayın Gelişmeleri

Meb Öğretmen Atamaları Canlı Yayın

meb öğretmen atamaları canlı yayın

Milli Eğitim Bakanlığı'nın 2023 Mayıs ayında 45 bin sözleşmeli öğretmenin atamasının yapılacağını duyurmasının ardından beklenen süreçte sona gelindi. Sözlü mülakatların ardından 2-6 Mayıs tarihleri arasında yapılan tercihlerin sonuçları, 8 Mayıs Pazartesi günü yapılacak törenle kamuyouna duyurulacak. Töreni heyecanla bekleyen öğretmen adayları arama motorlarında 'Sözleşmeli öğretmenlik atama töreni saat kaçta 2023? MEB 45 bin öğretmen atama sonuçları ne zaman, saat kaçta açıklanacak?' sorularının cevabını araştırıyor. İşte tüm merak edilenler...
MEB 45 BİN ÖĞRETMEN ATAMA SONUÇLARI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA AÇIKLANACAK?

Milli Eğitim Bakanlığı'nın resmi internet sitesinde, Sözleşmeli Öğretmenlik atama törenine ilişkin resmi bir bilgi paylaşılmadı. Atama sonuçlarının internet üzerinden duyurulması beklenirken sonuçların erişime açılacağı saat de henüz bilinmiyor. Konuya ilişkin resmi açıklama yapıldığında haberimiz güncellenecektir. 45 bin öğretmen atama tercih sonuçlarının açıklanmasının ardından, atanan öğretmenler, 1 Eylül'den itibaren okullarında görevlerine başlayacak.

MEB 45 BİN SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMEN ATAMASI BRANŞ DAĞILIMI VE KONTENJANLAR

Sınıf öğretmenliği: 7 bin 878
Rehberlik: 3 bin 604
Okul öncesi öğretmenliği: 3 bin 269
İlköğretim matematik öğretmenliği: 2 bin 656
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenliği: 2 bin 604
Öğretmenlik için atamaya esas teşkil eden 103 alandan atama yapılacağına işaret eden Özer, bu kapsamda en fazla atama yapılacak beş alana ilişkin şu bilgileri vermişti: 45 bin öğretmen alımında sınıf öğretmenliği için 7 bin 878 kontenjan, rehberlik alanına 3 bin 604, okul öncesi öğretmenliği 3 bin 269, ilköğretim matematik 2 bin 656, din kültürü ve ahlâk bilgisi alanı için 2 bin 604 kontenjan ayrıldı.

Haber ile daha fazlasına ulaşın:

ATAMA TÖRENİ

Gündem

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından gerçekleştirilen tarihin en büyük ataması 45 bin sözleşmeli öğretmen için heyecan dorukta. Tercihlerin 2-6 Mayıs tarihleri arasında alınmasının ardından atama bekleyen binlerce sözleşmeli öğretmen, 8 Mayıs Pazartesi günü açıklanacak sonuçlar için arama motorlarında araştırmalara başladı. İşte detaylar ve tüm merak edilenler...

e-DEVLET MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI 45 BİN SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMEN ATAMASI SONUÇLARI

Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde ataması yapılacak 45 bin öğretmen alımı için tercih yapan adayların heyecanlı bekleyişi sürüyor. Öğretmen atama töreni ile duyurulması beklenen atamalar için resmi kaynaklardan törene ilişkin herhangi bir bilgi verilmedi. Henüz atama sonuçlarının açıklanacağı saat de bilinmezken konuya ilişkin resmi açıklama yapıldığında haberimiz güncellenecektir.

e-DEVLET MEB ATAMA SONUCU SORGULAMA EKRANI İÇİN TIKLAYIN

MEB 45 BİN SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMEN ATAMASI BRANŞ DAĞILIMI VE KONTENJANLAR

Öğretmenlik için atamaya esas teşkil eden 103 alandan atama yapılacağına işaret eden Özer, bu kapsamda en fazla atama yapılacak beş alana ilişkin şu bilgileri vermişti;

"45 bin öğretmen alımında sınıf öğretmenliği için 7 bin 878 kontenjan, rehberlik alanına 3 bin 604, okul öncesi öğretmenliği 3 bin 269, ilköğretim matematik 2 bin 656, din kültürü ve ahlâk bilgisi alanı için 2 bin 604 kontenjan ayrıldı."

45 BİN SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMENLİK TERCİH SONUÇLARI SORGULAMA ekranı (e-Devlet): Öğretmenlik atama tercih sonucuna nereden bakılır?

📖Ön Başvuru ve Sözlü Sınav Merkezi Tercihlerinin Alınması 27/03/2023-01/04/2023

📖Adayların Sözlü Sınava Alınacakları Sınav Merkezlerinin İlanı 04/04/2023

📖Sözlü Sınavların Yapılması 07-16/04/2023

📖Sözlü Sınav Sonuçlarının İlanı 18/04/2023

📖Sözlü Sınav Sonuçlarına İlişkin İtirazların Alınması 24-25/04/2023

📖Sözlü Sınav Sonuçlarına İlişkin İtirazların Sonuçlandırılması 28/04/2023

📖Atama Tercihlerinin Alınması 02-06/05/2023,

📖Atama Sonuçlarının Açıklanması 08/05/2023,

📖Göreve Başlama 01/09/2023 tarihinden itibaren

Milli Eğitim Bakanlığı 45 bin sözleşmeli öğretmen ataması sonuçları e-Devlet

MEB ATAMA SONUÇ EKRANI 2023

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası