deniz üstü köpürür sözleri / Barış Akarsu Deniz Üstü Köpürür Şarkı sözleri, Şarkı sözü, Türkçe müzik | Azbucuk

Deniz Üstü Köpürür Sözleri

deniz üstü köpürür sözleri

Deniz Üstü Köpürür

Deniz üstü köpürür
Hey canım rinna nay rinna rinna nay
Kayığa da binsem götürür, hey canım hey

Benim de bu cihana gelişim
Bir güzelden ötürü, hey canım hey

Karıncanın katarı
Yüreğimde yatarı, hey canım hey

Benim de şu cihana gelişim
Bir güzelin hatırı, hey canım hey

Koray Avcı şarkı sözleri,Koray Avcı Deniz Üstü Köpürür şarkı sözleri,Koray Avcı Deniz Üstü Köpürür şarkı sözü,Koray Avcı Deniz Üstü Köpürür sözleri,Deniz Üstü Köpürür şarkı sözleri,Deniz Üstü Köpürür şarkı sözü,Koray Avcı Deniz Üstü Köpürür Dinle,Koray Avcı Deniz Üstü Köpürür İndir,Deniz Üstü Köpürür İndir

Deniz Üstü Köpürür Şarkı Sözleri

Koray Avcı

Bulunduğu Albümler

Seni Çok Özlüyorum

Deniz üstü köpürür
Kayığa da binsem götürür, hey canım hey

Benim de bu cihana gelişim
Bir güzelden ötürü, hey canım hey

Karıncanın katarı
Yüreğime değdi batarı, hey canım hey

Benim de şu cihana gelişim
Bir güzelin hatırı, hey canım hey

Arabaya taş koydum
Ben bu yola baş koydum, hey canım hey

Seni dönecek diye
Sol yanımı boş koydum, hey canım hey
Bir yanımı boş koydum, hey canım hey

Adını Çıkar Deliye

Adını Çıkar Deliye

En karanIık köşeIere girerim girerim sen giremezsin Kafam kızar sokakIarda söverim söverim sen sövemezsin Sarhoş oIup kapıIarda düşerim düşerim sen düşemezsin Dünyayı dar ederIerde güIerim güIerim sen güIemezsin AkIını kuIIan

Ağladim Senin İçin İlk Defa

Ağladim Senin İçin İlk Defa

GözIerin bosIuga daIip gider Sakipsiz bakisIarin Benim oIsun isterim SirIarim acidan agIar örer Kendi kayboIusIarim Sende dursun isterimAgIadim senin icin iIk defa EIimde parçaIanmis Bir hayat var asIinda HapsoIdum SoyIediğim

Aldırma

Aldırma

Yaşamın bir anIamı Bir nedeni oImaIı AcıIarın yerine Ask oImaIı İçimde kaIan sevgi DertIerden kurtuImaIı Gün geIip göz yaşIarım Son buImaIı Bıkmışım yaIanIardan Ah yaIan sevdadan Sevginin yeniIdiği bir dünya

Allah’ım Güç Ver Bana

Allah’ım Güç Ver Bana

Yine sensiz geçen bir gecenin Buz gibi sabahında Bu korkunç yaInızIığımda Seni bekIiyorum yanıyor yüreğimYine gözyaşIarım yağmur gibi Yaşıyorum anıIarIa BirşeyIer kopuyor sanki Taa şuramda yanıyor yüreğimAIIahım güç ver bana

Amasra

Amasra

Toprak kokan şehir Deniz kokan şehir Sevda kokan şehirBüyüsüyIe bekIer seni CaddeIer ısIak gözyaşIarıyIaGitmem bu gece gidemem artık oImasanda Gitmem bu gece oImasandaHava iIe bütün Su iIe bütün GüneşIe bütün

Şarkı Sözleri

Ana SayfasSuaviDeniz Üstü Köpürür

Suavi - Deniz Üstü Köpürür

Bu sayfada Suavi adlı şarkıcıya/gruba ait Deniz Üstü Köpürür şarkısının sözleri bulunmaktadır.

Şarkı Sözü

Deniz Üstü Köpürür,
Hey Canım Rinna Nay Rinna Rinna Nay,
Gemilere Binsem Götürür, Hey Canım Hey,
Benim De Buraya Gelişim,
Bir Güzelden Ötürü, Hey Canım Hey.
Karıncanın Katarı,
Yüreğimde Yatarı, Hey Canım Hey,
Benim De Bu Dünyaya Gelişim,

Bir Güzelin Hatırı, Hey Canım Hey.
Arabaya Taş Koydum
Ben Bu Yola Baş Koydum Hey Canım Hey,
Seni Görecek Diye
Sol Yanımı Boş Koydum Hey Canım Hey

Sayfa Bilgisi

Sayfa Gösterimi:

Oylama:

(0 kişi oyladı)

Oy Ver:

Yorum Yaz

Tüm Şarkıları

• Agop'un Meyhanesi, ziyaret
  • Al Kirazım, ziyaret
  • Allı Turnam, ziyaret
  • Aman Doktor, ziyaret
  • Aşk Bize Küstü & Bozgun, ziyaret
  • Asla, ziyaret
  • Ben Bir Sazdım, ziyaret
  • Benim Meskenim Dağlardır, ziyaret
  • Beyaz Giyme, ziyaret
  • Bilmelisin, ziyaret
  • Bir Yanım Baharda Benim, ziyaret
  • Bugün Ayın Işığı, ziyaret
  • Çığlık Çığlığa, ziyaret
  • Çökertme, ziyaret
  • Deli Gönlüm, ziyaret
  • Drama Köprüsü, ziyaret
  • Eylül, ziyaret
  • Eyvah, ziyaret
  • Hasret Türküsü, ziyaret
  • Hasretimdin Sen Oysa, ziyaret
  • Suavi - Tüm Şarkılar, 45 şarkı sözü

Daha Fazla Şarkı Sözü

Şarkıya Göre

A, B, C-Ç, D, E, F, G, H, I-İ, J, K, L, M, N, O-Ö, P, Q, R, S, T, U-Ü, V, W, X, Y, Z

Şarkıcıya Göre

A, B, C-Ç, D, E, F, G, H, I-İ, J, K, L, M, N, O-Ö, P, Q, R, S, T, U-Ü, V, W, X, Y, Z

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası