prof dr tümer çorapçıoğlu / Prof. Dr. Tümer Çorapçıoğlu - Ankara Kalp ve Damar Cerrahisi - Randevu Al | funduszeue.info

Prof Dr Tümer Çorapçıoğlu

prof dr tümer çorapçıoğlu

Şehir Hastanesi’ne sıkı takip

ŞEHİR HASTANESİ HAKKINDA BİLGİ ALDILAR

AK PartiKocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, AK Parti MKYK Üyesi Milletvekili Emine Zeybek, Kocaeli İl Sağlık Müdürü funduszeue.infoYüksel Pehlevan ve AK Parti Kocaeli İl Başkan Yardımcısı Dr.Şahin Talus önceki gün Gama-Türkerler Holding Yönetim Kurulu üyeleri Levent Kartal, Bertan Baran, Yalçın Eligüzeloğlu ve Medikal Koordinatör funduszeue.infoTümer Çorapçıoğlu ile bir araya gelip, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

CEPHANELİK MEVKİİNDE DEV SAĞLIK KAMPÜSÜ: İÇİNDE YOK, YOK

İzmit Cephanelik Mevkiinde toplam bin m2 alan üzerine yapılan, bin yatak kapasiteli Kocaeli Şehir Hastanesi tamamlandığında, genel hastanenin yanında Onkolojiden Kalp Damar Cerrahi Merkezine, Organ Nakli Merkezinden Yanık Tedavi Merkezine, Tüp Bebek Merkezinden Yataklı Fizik Tedavi Merkezine, Diyaliz Merkezinden Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezine kadar en gelişmiş teşhis ve tedavi üniteleri ile Kocaeli’ye ve çevre illere en üst düzeyde sağlık hizmeti verecek. Ayrıca aynı kampüs içinde Yüksek Güvenlikli Psikiyatri Hastanesi de hizmete girerek bölgede alanında ilk olacak.

HASTANENİN %74’Ü TAMAMLANDI

İlimizdeki sağlık hizmetlerine yeni bir boyut kazandıracak olan Şehir Hastanesi’nin %74’ünün tamamlandığı ve yıl sonunda hizmete gireceği belirtildi. Başkan Ellibeş ile Zeybek, firma yöneticilerinden bu tarihte gecikme yaşanmaması gerektiğini, Kocaeli’nin bu hastanenin bitirilmesini heyecanla beklediğini belirtti. Yöneticiler bu tarihin kesin olduğunu bir kez daha kaydetti. Ellibeş, AK Parti döneminde özellikle sağlıkta Türkiye’nin bir devrim yaşadığını dikkat çekerek, şunları söyledi:

ELLİBEŞ: “SAĞLIK HİZMETİNDE YENİ BİR BOYUT”

“Türkiye, sağlık alanında Cumhuriyet tarihinin en köklü dönüşümünü AK Parti döneminde yaşadı. Bu nedenledir ki, tüm dünyayı olumsuz etkileyen koronavirüs salgını sürecinde gelişmiş ülkeler dahil birçok devlet zor anlar yaşayıp, halkını mağdur ederken Türkiye, güçlü sağlık ordusuyla birlikte halkına her türlü imkanı sağlamayı başardı, insanca yaklaşımlarla mücadelesini sürdürdü. Şimdi kamu-özel sektör işbirliğiyle gerçekleştirilen şehir hastaneleri sağlık alanındaki reformları yeni ve çok önemli bir safhaya taşıyor. Bu hastane aynı zamanda şehrimizin marka değerini de artıracaktır. Projenin söz verilen tarihte tamamlanması için bizler de konunun yakın takipçisi olmaya devam edeceğiz."

#Kocaeli, koronavirüs, sağlık, İzmit, AK Parti, Mehmet Ellibeş

G&#;zyaşlarıyla uğurlandı

Haberin Devamı

‘O çiçek yok’
Çorapçıoğlu, “O, kara, kuru bir çiçek. O çiçek artık yok” diye konuştu. Çorapçıoğlu, “Bana, ‘Bu kız beni öldürecek, bana sahip çıkar mısın?’ dedi. Olcay, şimdi sadece ben değil, herkes sana sahip çıkıyor. Herkesin boğazı düğümleniyor” dedi.
Prof. Gürbüz Erdoğan da şunları söyledi: “Kızıyla problemleri vardı. Kızının bu teşebbüsü yarım kalsaydı, Olcay onu affeder, sever, yine geliştirmek için uğraşırdı. Bu kötü kader.”
Tiryaki’nin 3 yıl önce boşandığı Prof. Semih Aydıntuğ, cenaze törenine katılmadı.

Gözyaşlarıyla uğurlandı

Cenaze töreninde, Prof. Tiryaki’nin ailesi, çalışma arkadaşları ve öğrencileri gözyaşlarına boğuldu. Tiryaki’nin naaşı, fakülteden uğurlanarak Kocatepe Camii’ne götürüldü. Türk bayrağına sarılı tabutun başucuna yeşil renkte bir yazma örtüldü. Cenaze, Karşıyaka Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Ankara Tıplılar Çorapçıoğlu'nu dekan olarak atamayan YÖK'ü kınadı

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi öğretim üyeleri, Prof. Dr. Tümer Çorapçıoğlu'nun yeniden dekanlığa atamaması nedeniyle YÖK'ü kınadı

Ankara Tıplılar Çorapçıoğlu'nu dekan olarak atamayan YÖK'ü kınadı

Abone Ol:

Medimagazin google abone ol

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi öğretim üyeleri, Prof. Dr. Tümer Çorapçıoğlu'nun yeniden dekanlığa atamaması nedeniyle YÖK'ü kınadı.

Öğretim üyelerince, &#;Kamuoyuna&#; başlığıyla yapılan açıklamada, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinin son 10 yıl içinde çağdaş tıp eğitim modellerine uyum sağladığı, tedavi hizmetlerinde dev atılımlar yapıldığı, akademik araştırmaların sayısında büyük artış olduğu kaydedildi.

&#;Tıp Fakültesi hastanelerinin uluslararası standartlarda ve her türlü teknik donanıma sahip yüksek kapasiteli biçimde yeniden yapılandırılmasının tamamen öz kaynaklarla kredi almaksızın gerçekleştirildiği&#; belirtilen açıklamada, bu çerçevede yapılan çalışmalara değinildi.

&#;YÖK, İKİLİ STANDART UYGULADI&#;

Açıklamada, şöyle denildi:

&#;Tüm bu işler, gereksinimleri ve öncelikleri doğru tespit eden, çalışkan, kaynakları iyi kullanan, piyasayı ve toplumu iyi tanıyan, öğretim üye ve fakülte çalışanlarını ekip ruhu içinde çalıştırma becerisine sahip bir yönetim sayesinde gerçekleştirilmiştir. Bu yönetimin lideri Prof. Dr. Tümer Çorapçıoğlu'dur. YÖK Genel Kurulu, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesindeki öğretim üyelerinin büyük bir çoğunluğu tarafından dekanlık makamına layık görülen Prof. Dr. Tümer Çorapçıoğlu'nu üçüncü kez bu göreve atamazken aynı durumda olan diğer dekanları üçüncü kez atamakta sakınca görmemiş ve ikili standart uygulamıştır. Üniversite gelenekleri, seçicilere objektif ve teamüllere uygun davranma, ilgili kurumların eğilimlerini dikkate alma sorumluluğunu da yüklemektedir.

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi öğretim üyelerinin dekanı belirleme eğilimlerini göz ardı eden bu karar, üniversite gelenekleri ve demokrasi kurallarıyla bağdaşmamaktadır. Aşağıda imzaları bulunan biz öğretim üyeleri, YÖK'ün hukuk ilkeleri, üniversite gelenekleri ve akademik teamüllerle bağdaşmayan bu kararını üzüntü ile karşılamakta ve kınamaktayız.&#;

Öğretim üyelerinin, bu açıklamayı gazetelere &#;ilan&#; olarak da vermeyi planladıkları öğrenildi. YÖK'ün, Ankara Üniversitesi Rektörlüğünce birinci sırada dekanlığa yeniden aday gösterdiği Prof. Dr. Tümer Çorapçıoğlu'nun dekanlığa atanmasının, &#;YÖK ile Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nusret Aras arasında daha önce basına da yansıyan olumsuz ilişkilerden kaynaklandığı&#; iddia edilmişti.

Hürriyet

ankara

tıplılar

çorapçıoğlu'nu

dekan

olarak

atamayan

yök'ü

kınadı

Bu haberler de ilginizi çekebilir

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası