ata aöf lms / seafoodplus.info - ATA-AÖF - Giriş - ALMS - Lms ATA Uni

Ata Aöf Lms

ata aöf lms

ATA A&#;F vize sınav sonu&#;ları itirazı LMS'den nasıl yapılır?

ATA AÖF sonuç sorgulama Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi üzerinden adayların erişimine açıldı. Sınav sonuçlarına itiraz etmek isteyen öğrencilerin 18 Aralık tarihine kadar itirazlarını yapabilecekleri ifade edildi. İşte ATA AÖF sınav sonuçları sorgulama işlemleri ve itiraz ile ilgili tüm detaylar…

ATA AÖF SINAV İTİRAZI NASIL YAPILIR?

LMS sistemine OBS üzerinden ulaşabileceğiniz gibi adres satırına seafoodplus.info yazarak da sisteme ulaşabilirsiniz. Sınav sonuçlarına itiraz etmek için LMS sistemine giriş yaptıktan sonra “sonuç itiraz” butonuna tıklayın. İtirazda bulunulmak istenen sınav için gerekli alanları dolduran öğrenci daha sonra “itirazı kaydet” diyerek itiraz işlemini tamamlayabilir.

ATA AÖF SINAV SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İTİRAZ KONUSU BELİRLENMELİ

Öğrencilerin sınav sonuçlarına itiraz edebilmeleri için kendilerine sunulan seçeneklerden birini işaretlemeleri gerekiyor. Bu seçenekler ise “notum beklediğim nottan düşük geldi”, “sınav sonucum 0 geldi” ve “sınav sonucum E görünüyor” şeklinde… Farklı bir itirazı olan adaylar ise “diğer” seçeneğini işaretleyerek açıklama kısmına sorununu iletebilir.

Farklı bir durum hakkında bilgi almak isteyen öğrenciler ise yine OBS üzerinden “yardım” butonuna tıklayarak “talep oluştur” seçeneğini tercih edebilirler.

ATA AÖF SONUÇ İTİRAZ KILAVUZU İÇİN TIKLAYINIZ

Sonuçlarla ilgili kurumdan 13 Aralık 'de yapılan açıklama ise şöyle; Değerli Öğrencilerimiz, Ara sınav sonuçlarına seafoodplus.info adresinden ulaşabilirsiniz. Sınav sonuçlarına itirazda bulunmak isteyen öğrencilerimiz Öğrenim Yönetim Sistemi (LMS) sol menüde yer alan “Sonuç İtirazı” butonunu tıklayarak gerekli bilgileri doldurduktan sonra itirazlarını 18 Aralık 'a kadar bize iletebilirler. Bu tarihten sonra yapılan itirazlar değerlendirmeye alınmayacaktır.Gönderilen itirazlar değerlendirilip geri bildirimler sistem üzerinden anlık olarak yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, başarılı çalışmalarınızın devamını dileriz.

AÖF bahar dönemi sınav takvimi belli oldu

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir