ismail yk bana neden kıydın / İsmail YK ft Açelya - Bana Neden Kıydın Şarkı Sözleri - Antalya TV

Ismail Yk Bana Neden Kıydın

ismail yk bana neden kıydın

İsmail YK ft Açelya &#; Bana Neden Kıydın Şarkı Sözleri

İsmail YK ft Açelya &#; Bana Neden Kıydın

YouTube player

Şarkı tekrar edecek

Bana Neden Kıydın Şarkı Sözleri

Oldu mu be
Yetmedi mi çektirir yokluğun gözlerime
Bak insafsızlığın derin derin içime batar
Senin gibi acımasızca yakar
Bir kurşun yeterdi bana kıyardım bu seven cana
Damarıma zehir kattın hiç acımadın mı
Ölümüne severdin ya hiç pişman olmadın mı
Canıma can kanıma kandın
Söyle kalbin yanmadı mı
Bir uçurum yeterdi bana sıkardım bu cana

Bana neden kıydın yar
Beni neden yaktın yar
Hiç mi hiç acımadın
Yar dedim sen vurdun
Can dedim sen kıydın
Kalbin hiç yanmadı mı
Bana neden kıydın yar
Beni neden yaktın yar
Hiç mi acımadın sen
Yar dedim sen vurdun
Can dedim sen kıydın
Kalbin hiç yanmadı mı

Cansın yarsın kalbim
Kanım damarımsın benim
Yanar yanar içim yanar

Bana neden&#;

Şiir:
Olmadı be olmadı
Çok sevdim ama olmadı
Beni böyle bıraktın ya
İnan gücüm kalmadı
Ben seni çok sevdim
Ve hala seviyorum
Bak sana kıyamadım
Ama sen beni&#;

Video Hakkında En Çok Beğenilen Yorumlar

Herşey akışında güzel be gülüm. Herkez kendi değeriyle kalsın #ismail yk kral 👑

Tek söz geçiremediğimiz organımız kalptir. Yıllar geçse de ilk çıktığı çizgiden devam eden tek sanatçı. Yine kalpleri yaktın.

Adam yapiyor yaw. ISMAIL YK Cocuklugumun sarkicisi 6 yasimdan beri dinliyorum simdi 30 yasindayim. Adam ne yaslandi nede ssrkilarinin klassi gitti. Zaman ilerledikce dahada klasslasiyor hem kendisi hemde sarkilari

Eskiler tadında olmuş yüreğine sağlık İsmail yk, özellikle duygusal parçaları bi mükemmel oluyor 👏

Şarkıyı tüyleri diken diken dinleyenler şiire geldiğinde ise gözleri yaşlarla dolanlar 😥🔥💓

Yurtseven Kardeşler den beri dinliyoruz abim. Şarkılarına çocukluğumuz, gençliğimiz geçti ilk zaman ki gibi hala dinliyoruz. Gönlü güzel insan başarıların daim olsun .

Offff be ne güzel şarkı yapmıssın ismail abi cocuklugumdan beri senin hayranlarındanım slov ların süper her zamanki gibi mükemmel bir parca agzına yüregıne saglık 👍👍🥰🥰

Senaryo çok güzel,içten,gerçeği yansıtıfunduszeue.infoa ölüm olmasa daha iyiydi ama bu kadar başarılı olması da ona bağlı,iddialı!!!Sözlerde ve görüntülerde gerçekten esinlenilmiş funduszeue.info sizin ya bi yakınınızda yaşadığı büyük ihtimal,umarım açıklama yaparsınız,merak edenler için.💣✍👏🏻👊🙋‍♀️yüreğinize sağlık!❣💯(şiir kısmı bir başka)@ismailyk

Müzik piyasasının egemenliği kayıtsız şartsız ismail yk nındır diyenler 👍👍

Insan her İsmail YK şarkılarında ağlar mı. Yine gittik eskilere. Zaman geçti, evlenenler oldu, çocuklarımız oldu&#; Ama halen İsmail YK şarkıları içimizden yaşıyor. Bir ömürlük kaliteli sanatçı 💙💯.

Çocukluğumdan beri tek hayalim şu adamla yanyana gelebilmek. Bazı hayaller hiç gerçek olmayacak galiba

Muhteşem olmuş gerek şarkı sözleri gerekse klipi tek kelimeyle harika olmuş film gibi harikasın ismail yk

Ses + Karizma + oyunculuk dizi film çekse oyuncuların alayına bin çeker şekil krall

Kim ne derse desin isterlerse küçük görsünler ben İsmail YK dinlemekten gurur funduszeue.info bizim gibi bu acıları,bu ihanetleri,bu yarı yolda bırakılmaları bizzat yaşayan insan bu kadar duygu yüklü şarkı sözü yazar ve funduszeue.info sağlık İsmail abim.

Yine bir İsmail Yk klasiği.. Senelerdir dinlediğim şarkıcı. Böyle şarkılarını çok sevdik İsmail Yk nın .

Yalnız şöyle bir şey var arkadaşlar. Açelya kardeşimiz aşırı duygusal sesi var. Arabeskte çağ atlatacak tarzda modern yani . İnş ismail abimiz bu kızın elinden tutar . Başkası okusa ben bu kadar etkilenmezdim. Mesele yeğeni dila, ve aile dostu çiler okuyunca bile bu kadar etkilemez. Arabesk i yaşatıyor insanın içinde. Başarılar diliyorum açelya&#; YK ailesi temiz kalplidir. Onlara sahip çık. Daha önce düet verdiği sanatçı kırmaları gibi olma . Çünkü ismail ile düet atıp onu güya tanımayanlar var . YK sana düet vermişse o yeteneği görmüştür. Umarım bu klibin devamı olan cehennem adlı video klipte sesinle eşlik edersin. Başarılar

Çox bəyəndim əməyinizə ürəyinizə sağlıq İsmail bəy 🇦🇿❤️🇹🇷

Sadece müzik olarak atsaydın saatlerce dinlerdim inanki o kadar etkili müzikler yapıyorsun. Başka şarkıcılara bakıyorum ne müzk ne altyapı var . Başkasın sen krallllll

Slow şarkıları senden dinlemek daha bi güzel İsmail YK. Hiçbi zaman değişmiyor slow şarkıların kalitesi. ❤️

İsmail abim senin şarkın süperdir iyi ki varsın seni çok seviyorum ben Azerbaycandan selamlar 🇹🇷🇦🇿💋❤️🙏

Eserlerin yıllansada tarihi eser gibi asla paha biçilemez sen gerçekten bir hayat gibisin #ismailyk duygusal parçaların intihar nedeni gerçekten 🤙❣️✍️Bu arada açelya da muazzam ses ortaya çıkarmış onuda es geçmemek lazım..

Çok güzel be! İsmail Yk yine hislerimize tercüman funduszeue.info senin şarkıların hep içimizden geçenleri sözlerin ve şarkılarınla dile getirmemize sebep olansın.Sözün bittiği yer son nokta ve şarkı tam bir efsane hayırlı funduszeue.info kelime ile şarkı beni benden aldı emeğine,yüreğine ve sesine sağlık👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

Senin durusun,tarzin,sadece muzikle var olman,gundeme bomba gibi dusen her sarkinda imzan olmasi seni sen yapiyor bizede seni sevmek kaliyor sevgili İsmail YK iyiki varsin eskilere goturdun beni tertemiz yillarima ne cabuk buyuduk coluk cocuga karistik ama hala sevgin icimizde sarkilarindan hic ama hic sikilmadan dinleyebiliyoruz yil hala agzina saglik yuregine saglik sen hep var ol ki bizi senin sarkilarina sesine hasret birakma ❤

İsmail abi .Bu gidişle sen bize sıktıracaksın .İnsan evli de olsa bekar da olsa bu şarkıyı dinler ,arabesk şarkılarını dinleyince mutlu olan insanlarız ,Hele ki sonundaki Şiir tereyağından kıl çeker gibi yüreğimizdeki acıyı çekip atıyor ,batırıyor tek tek,Saygılar 🙏✅

Çocukluğumdan beri bu adamı dinliyorum. Ben yaşlandım bu adam yaşlanmıyor arkadaş..

Klibi yeni izleme şansım oldu harika olmuş tek kelimeyle bayıldım özellikle şiir kısmı ❤❤😍😊😊

Adam film gibi klip yapior yine kimsenin yapmadigi bisey helal olsun. Yeni nesil gelsin bu adami örnek alsin özelikle arabesk sanatcilar. Yorumlarda görüyorum neymis böyle sidetli klipmi olurmus silah felan kardesim ne alakasi var! Bu adamin tarzi bu yilardir siradisi seyler yapmak. O yüzden star bu adam.!

Çocukluğumuzun kahramanı İsmail Yk şimdilerde sokak arası sanatçısı gibi duruyor. Hey gidi yıllar kimseye acıman yok 🙂

GÜNÜMÜZ KADINLARI VE ERKEKLERİNİ DÜŞÜNÜNCE, SANKİ BU ŞARKILARA LAYIK DEĞİLLER GİBİ .NEREDE O LEYLA İLE MECNUN AŞKLARI DİYESİM GELİYOR .ŞARKILAR ANLAMSIZ KALIYOR .SEVGİLERİN YERİNİ MANTIK ALMIŞ .KİMİ SEVMİŞ YANLIŞ KİŞİ İÇİN HARCAMIŞ ÖMRÜNÜ .😔

Sayende eskilere döndük senin gibi sanatçılara ihtiyacımız var yüreğine sağlık

Çok güzel bir aranje olmuş. Süpersin İsmail Yk. Klip gelince umarım kadın cinayetlerine karşı ülkemizde bir tepki oluşturabilir. Sevgisini şiddetli gösterebilen ve bunu normal gören zihniyete lanet olsun..

Hem rap kısmı hem nakarat hem de şiir 3 mucizenin birlesimiyle tek kelimeyle harika bir İsmail Yk damar şarkısı daha ve devamı da funduszeue.info bekledigim bee👏👏👏👍👍👍👍👍👍

Bence hafızalarda kalacak klip ve şarkı olmuş teprikler 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

Yıllar öncesinde ismail yk yı dinleyenlere keko gözüyle bakılırdı.Şuan autotune ile şarkı yapan herkes youtuberından tut melodi nota bilmeyen herkes şarkıcı sanatçı funduszeue.info fazla dil bilen,onlarca enstruman çalan söz müziğini kendi yapan bu adama her zaman destek verin.Çizgisini bozmayan nadir gerçek sanatçılardan.

Valla ne diyeceğimi bilmiyorum çünkü İsmail YK nın başarısını kalitesini güzelliğini anlatmaya kelimeler yetmiyor ben yaklaşık 20 yıldır İsmail YK&#;yı çok severek ve beğenerek dinliyorum yani onun şarkılarıyla büyüdüm desem hiç abartmış olmam yine çok çok harika bir klip ve şarkı olmuş helal olsun sana güzel insan ağzına yüreğine emeğine sağlık seni çok seviyorum ❤️❤️🥰👏👍💯

ŞARKI VE VİDEO KLİP HAKKINDA BİLGİLER

Söz &#; Müzik: İsmail YK
Aranje, Düzenleme: İsmail YK
Klavye: İsmail YK ve Hüseyin Yurtseven
Gitar, Yaylılar: İsmail YK
Yurtseven Kayıt, Mix, Mastering: Mustafa Yurtseven
Stüdyo: YK
Yapım : Musicom Prodüksiyon
Yapımcı: Fatih Aksoylu, Harun Savaş Aksoylu
Genel Koordinatör: Murat Çağlar
Klip Yönetmeni : Erkan Nas
Görüntü Yönetmeni : Murat Tuncel

İlgili

Bana Neden Kıydın sözleri

Oldu mu be

Canıma can kanıma kandın

Söyle kalbin yanmadı mı

Bana neden kıydın yar

Beni neden yaktın yar

Hiç mi hiç acımadın

Yar dedim sen vurdun

Can dedim sen kıydın

Kalbin hiç yanmadı mı

Bana neden kıydın yar

Beni neden yaktın yar

Hiç mi acımadın sen

Yar dedim sen vurdun

Can dedim sen kıydın

Kalbin hiç yanmadı mı

Cansın yarsın kalbim

Kanım damarımsın benim

Yanar yanar içim yanar

Bana neden…

Şiir:

Olmadı be olmadı

Çok sevdim ama olmadı

Beni böyle bıraktın ya

İnan gücüm kalmadı

Ben seni çok sevdim

Ve hala seviyorum

Bak sana kıyamadım

Ama sen beni…

İsmail YK ft Açelya - Bana Neden Kıydın

BANA NEDEN KIYDIN

Oldu mu be
Canıma can kanıma kandın
Söyle kalbin yanmadı mı

Bana neden kıydın yar
Beni neden yaktın yar
Hiç mi hiç acımadın
Yar dedim sen vurdun
Can dedim sen kıydın
Kalbin hiç yanmadı mı
Bana neden kıydın yar
Beni neden yaktın yar
Hiç mi acımadın sen
Yar dedim sen vurdun
Can dedim sen kıydın
Kalbin hiç yanmadı mı

Cansın yarsın kalbim
Kanım damarımsın benim
Yanar yanar içim yanar

Bana neden

Şiir:
Olmadı be olmadı
Çok sevdim ama olmadı
Beni böyle bıraktın ya
İnan gücüm kalmadı
Ben seni çok sevdim
Ve hala seviyorum
Bak sana kıyamadım
Ama sen beni

#ismailyk #protvmusıc

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası