oksuruk icin sifa duasi / Vicks vaporub merhemi ile öksürügü hemen kesin | Mutluluğun Şifresi

Oksuruk Icin Sifa Duasi

oksuruk icin sifa duasi

Covid, grip ve nezleye karşı şifa veren dua! İşte en tesirli enfeksiyon duaları

Covid, grip ve nezleye karşı şifa veren dua! İşte en tesirli enfeksiyon duaları

Enfeksiyon için okunacak dualar sık sık sorgulanıyor. Özellikle kış aylarında yakalanılan grip, nezle, Covid gibi hastalıklar için tedavi gören kişiler, iyileşme sürecini hızlandırmak için 'sağlık duası' başlığını arama motorlarında sorguluyor. İşte Covid, grip ve nezleye karşı şifa veren dualar

Covid, grip ve nezleye karşı şifa veren dualar!

Enfeksiyon hastalıklarına iyi geldiği düşünülen bir dua türü olarak bilinen şifa duaları, Kur'an ayetleri, hadisler ve ünlü âlimlerin tavsiyeleri dikkate alınarak belirtilen sayıda yapılmaktadır. Enfeksiyon vücudun çeşitli yerlerinde ortaya çıkabilmektedir. Özellikle akciğerlerde görülen enfeksiyon sorunları, dua ile rahatlatılabilmektedir.

1) Hz. Aişe (R.A.) tarafından rivayet edilen bir hadise göre Peygamber Efendimiz (S.A.V.) kendisine hasta getirildiğinde şu duanın yapılmasını önermiştir:

"Ey Âlemlerin Rabbbi Allah'ım, şifa veren sensin, şifa ver Allah'ım. Senin vereceğin şifadan başka şifa yoktur. Bizlere öyle bir şifa ver ki üzerimizde hiçbir hastalık kalmasın."

2) Peygamber Efendimizin hastalık için okuduğu dua başka bir hadis-i şerifte ise şöyle bulunmaktadır:

"Allah'ın adıyla seni rahatsız eden her şeyden sana okurum. Her gözün şerrinden, nefsin ya da hasetçinin şerrinden Allah sana şifa versin. Allah'ın adı ile sana okurum. Diğer bir dua tavsiyesi de şudur: Şu anda rahatsız olduğum hastalığın şerrinden Allah'ın kudretine ve izzetine sığınırım. Allah'ım Senden hem dünyada, hem de ahirette af, sağlık, sıhhat ve güzellikler istiyorum."

3) Peygamber Efendimiz (S.A.V.) her gece yatmadan önce avuçlarını bir araya getirerek 3'er kez Felak ve Nas Surelerini okuyup avuçlarına üflerdi. Sonra da ellerini vücudunun ulaşabildiği her yere sürerdi.

Hastalık zamanında okunması tavsiye edilen isim Ya Şafi ismidir. Şafi ismi, şifa veren anlamına gelmektedir. Ya Şafi'nin ebced değeri de 'dir. Hastalık zamanında kez Ya Şafi ismi zikredilmelidir.

nezleduagrip

Google News ile Takip Et

Şifa salavatı, hastaların şifâsı için okunan meşhur salâtlardandır. Şifa salavatının Arapçası, okunuşu ve anlamını yazımızda bulabilirsiniz.

Şifa salavatının Arapça yazılışı, Türkçe okunuşu ve meali:

ŞİFA SALAVATI

Şifa Salavatı Arapça:

Şifa Salavatı Okunuşu:“Allâhümme salli alâ seyyidinâ Muhammedin tıbbi’l-ku­lû­­bi ve devâihâ ve âfiyeti’l-ebdâni ve şifâihâ ve nûri’l-eb­sâri ve diyâihâ ve alâ âlihî ve sahbihî ve sellim.”

Şifa Salavatı Anlamı:Ey Allah’ım ! kalblerin tabîbi ve devası, vucutların afiyeti ve şifâsı, gözlerin nûru ve ziyâsı olan Muhammed'e, âline ve ashâbına salât ve selâm eyle.

Kaynak: Yrd. Doç Dr. Veysel Akkaya, Kalplere Şifa Salavat ve Dualar, Erkam Yayınları

İslam ve İhsan

Şifa Ayetleri

Hastalar İçin Şifa Duaları

PAYLAŞ:                

Bir çocuğu dualarla hızlı bir şekilde öksürmekten nasıl kurtarırsınız? Öksürük komplosu sağlığı iyileştirmeye yardımcı olacaktır

Atalarımızın büyülü cephaneliğinde her türlü hastalık için birçok büyü var. Daha önce, tıp o kadar gelişmiş değildi, bu nedenle şifacılar bitkisel infüzyonlara ek olarak bir öksürük komplosu kullandılar. Bugün, bazı insanlar atalarının bilgisini de kullanıyor ve büyülerle iyileştiriyor.

Büyülerle bağışıklık nasıl artırılır

Bir çocukta öksürük arsası sadece bir kan akrabası tarafından okunabilir. Tören gündüz yapılmalıdır. Hasta bir yetişkin ise, ritüeli sağlıklı bir akraba veya deneyimli bir sihirbaz yapmalıdır. Mesele şu ki, şifa ile ilgili komplolar, neredeyse kara büyü ritüelleri kadar enerjiyi alıyor. Oyuncu ve hasta, büyülü ayinin öksürükten kurtulmaya yardımcı olacağına kesinlikle inanmalıdır, aksi takdirde ritüeli gerçekleştirmenin bir anlamı olmayacaktır.

Hasta yatağa yatırılır ve komplo kelimeleri okunur, elini göğsüne, akciğerlere koyarak:

“Daha yüksek güçlerin iradesine güveniyorum, elimle hastalıkları ortadan kaldırıyorum. Tanrı'nın hizmetkarı (isim) iyileşecek ve nemli toprak hastalığı ortadan kaldıracak. Allah'ın izniyle üşütüyorum, defol git, bir daha evimize uğrama. Amin".

Daha fazla etkinlik için öksürük grafiği en az üç kez okunmalıdır. Ritüel, hastalık izi kalmayana kadar günlük olarak yapılır. Her şey tezahürlerin derecesine bağlı olacaktır. Güçlü bir kalıcı öksürüğün tedavisi, diğer ritüellerin yardımıyla gerçekleştirilir. Duaları okumaya ek olarak, hastaya uygun bakım sağlanmalıdır.

Soğuk algınlığı tedavisinde su elementinin kullanımı

Birçok öksürük komplosu su, anahtar veya kutsal olarak okunur. Günümüzde gümüş iyonlarıyla yüklü olan tılsımlı su, yalnızca öksürükleri tedavi etmek için değil, aynı zamanda diğer hastalıkları tedavi etmek için de sıklıkla kullanılmaktadır. Sihirli manipülasyonlar için musluktan su alamazsınız.

Akşamları bir su kabı üzerinde öksürük komplosu okunur:

“Deniz okyanusunun uçsuz bucaksızlarında, Buyan Adası ağacının altına, öksürükleri ve soğuk algınlığını gömeceğim ve onları sonsuza dek unutacağım. Uzun mesafeler benim için zor değil ve denizin dibi beni korkutmuyor, öksürüğü orada alacağım, oradan kaçmayacak ve artık sorun yaratmayacak. Uzak gezintilerden döndüğümde sağlık getireceğim. Amin".

Güçlü bir öksürükten bir arsa üç kez okunmalıdır. Hastaya yatmadan önce su verilmeli ve her şeyi son damlasına kadar içtiğinden emin olunmalıdır. Birkaç gün sonra düzelmezse, bir doktora görünmelisiniz.

Bir çocuk nasıl iyileştirilir

Büyülü su yardımıyla bir çocukta güçlü bir öksürükten nasıl kurtulur? Çocukların vücudunun özellikleri nedeniyle, bulaşıcı hastalıklar yetişkinlerden daha sık görülür. Birçok anne, çocuklarının acısını hafifletmek için ilaçlara ek olarak öksürükleri tedavi etmek için komplolar kullanır. Sadece bebeğe içtenlikle yardım etmek isteyen bir kişi ritüel eylemleri gerçekleştirebilir. Kendi annenize ek olarak, bu bir vaftiz annesi veya teyze tarafından yapılabilir.

Kabın içine kutsal su dökülür, içine bir kaşık bal konur. Her gün su üzerinde bir ritüel hareket yapılmalı ve verilmelidir, daha sonra çocuk onu içmelidir. Bir bebekte öksürük komplosuna ek olarak, bağışıklığı artırmak için ilk komployu kullanmanız gerekir. Bu sadece güçlü bir öksürükten kurtulmakla kalmayacak, aynı zamanda çocuklara gelecek için ek koruma sağlayacaktır.

Komplo sözleri:

“Kutsal Tanrı'nın Annesi, sana acele ediyorum, çocuğumu koru, lütfen. Her gün ıstırap gördüğünüz ve talihsizleri örtünüzle örtün, acımı atlamayın. Biraz kestir, çocuğumu ısıt, Tanrı'nın bütün kulu (adı) acı çekti, oturmuyor, içmiyor, uyumuyor. Öksürük bataklıklara gitsin, orada ona iş var. Amin".

Ciddi bir hastalığınız varsa

Bir komplo yardımıyla boğazda ağrılı hisler eşliğinde güçlü bir kuru öksürükten kurtulabilirsiniz. Böyle bir komplo aynı zamanda su kullanımını da içerir. Bir ay boyunca, bir kap su üzerinde komplo sözleri okunur:

“Tanrı'nın bir kulu (isim) sıcak ve rahat bir evde yaşıyor, korkunç bir hastalık onu yendi. Bir hastalık için karanlık bataklıklarda bir yer bulacağım, bir çukur kazacağım ve orada bırakacağım. Artık acı çekme (isim), öksürme, boğazını yırtma.

Güçlü bir öksürükten başka bir komplo, soğan oklarında okunur:

“Çift bir ok gibi, yay ateşlendi, bu yüzden Tanrı'nın hizmetkarından (isim) gelen hastalık ayrıldı ve beşiğini içinde buldu. Soğan hastalıkla çabucak başa çıkacak ve (isim) sağlığı iyileşecek. Acı çekme, hastalanma, artık çocuklarımın bilmesi gereken keder yok.

Soğan oklarının kuru bir ağacın altına gömülmesi gerekir. Çürüdükleri anda, hastalık hemen geri çekilecektir. Ayrıca, hastaların iyileşmesi için dualar okumak, Tanrı'dan koruma ve şefaat istemek faydalıdır.

Hastalığa bir negatif getirdiyseniz

Birçok insan düşmanlarını kızdırmak için kara büyü kullanmaktan çekinmez. Çoğu zaman, sağlığa zarar bu amaçlar için kullanılır. Bu tür bir maruziyetin ilk semptomlarından biri, tıbbi tedaviyle bile geçmeyen güçlü, kalıcı bir öksürüktür. Büyülü su ve iğneler yardımıyla böyle bir öksürükten kurtulabilirsiniz. Ritüel için ihtiyacınız olacak:

• 6 dikiş iğnesi;
  • kutsal veya kaynak suyu olan küçük bir kap;
  • balmumu mumları.

Böyle bir tören, azalan ayın evresinde gerçekleştirilir. Masanın üzerine bir bardak su konulur ve içine 6 adet iğne atılır. Kabın iki yanına mumlar konulur ve fitiller yakılır. Sonra bir öksürük grafiği okumaya başlarlar:

“Kötü düşmanlar sık ​​sık evimize geldi, bizi yok etmeye karar verdiler. İnsanlar atılgan hasar gönderdi, dünyadan kurtulmak istiyorlar. İğneler dibe düşerken hastalığı da beraberlerinde götürdüler. Puanlar bıçaklandı, düşmanların uyumasına izin verilmiyor, bizden alınan her şeyin geri verilmesine izin verin. Sağlık ve neşe evimize dönecek ve kötülük küle dönüşecek.

Ritüelden sonra iğneler su ile birlikte evden uzaklaştırılır. Bardağın içeriği kuru bir ağacın altına dökülmeli ve toprakla kazılmalıdır. İlk önce sıvı boşaltılır ve ardından uç her bir iğneden ufalanır.

Çok sık, Sibirya şifacı Natalia Stepanova'nın özel olarak tasarlanmış komploları her türlü rahatsızlığı tedavi etmek için kullanılır. Çocuklar için birçok benzersiz öksürük komplosu yarattı. Natalya Ivanovna pancar şurubu yapmayı tavsiye ediyor. Ritüeli gerçekleştirmek için ihtiyacınız olacak:

• büyük kırmızı pancar;
  • Şeker.

Sebzeyi pişirmek için hazırlarken, çocuğun annesi büyü yapmalıdır:

“Evimize bir soğuk yerleştiği için ne uykumuz var ne de irademiz. Can veren güçlerle beslenen şeker pancarları toprağa oturdu. Şimdi çocuğa yardım etmeye, soğuğu yenmeye geldi.

Pancarın çekirdeği kesilmelidir. Oluşan deliğe şekeri dökün ve fırına koyun. Ortaya çıkan şurup, tam bir kürleşene kadar çocuklara verilir.

Kelimelerin iyileştirici özelliklerine inanın ya da inanmayın

Atalarımız bize çeşitli rahatsızlıklara karşı her türlü komployu getirdi. Bugün bile, ileri teknoloji çağında, bazıları sihirli etkiler yardımıyla çocuklarda ve yetişkinlerde öksürük tedavisini uygulamaktadır. Bu tür spesifik tedavinin etkinliği oldukça tartışmalıdır. Her yeterli kişi, özel kelimeler söyleyerek herhangi bir rahatsızlığı tedavi etmenin imkansız olduğunu anlamalıdır.

Her durumda, solunum problemi olan bir kişi hastaneye gitmeli ve doktorun tüm talimatlarına uymalıdır. Paralel olarak, komploları kullanabilirsiniz, bu durumda en azından zarar vermezler. İhmal edilen bronşitin, uygun tıbbi tedavi olmaksızın kronik bir hastalığa veya zatürreye iyi gelen bir şeye dönüşebileceğini hatırlamak önemlidir.

Son kısım

Şaşırtıcı bir şekilde, ancak modern dünyada, büyülü etkilerin yardımıyla tedavi uygulayan insanlar var. Sözün gücünün ve kişinin kendi gücüne olan gerçek inancının, yardım etme arzusunun herhangi bir kişiyi iyileştirebileceğine inanılmaktadır. Soğuk algınlığı ve özellikle öksürük tedavisi ile ilgili birçok ritüel bize kadar geldi.

Bu tür ritüellerin gerçekleştirilmesinde, arsa okuyan kişinin tamamen sağlıklı olması ve ana soruna odaklanması çok önemlidir. Nihai sonuca, bu durumda tedaviye odaklanma yeteneği, başarının anahtarıdır. Yarım fısıltı halinde şifa komploları ve dualar okurlar. Belli bir tavırla söylenen sözlerin gücü çok büyüktür. Anın sıcağında konuşulan sözler, bir insanı sadece ahlaki olarak incitemez, aynı zamanda fiziksel zarara da neden olabilir.

Öksürükten nasıl kurtulacağınızı bilmiyorsanız, komplolar size bu konuda yardımcı olacaktır. Tedavinin etkinliğini artırmak için karmaşık bir etki kullanmanız gerekir. İlaçlar bedeni iyileştirecek ve komplolar ruhu iyileştirecek. Çoğu zaman, sinir şokları hastalıkların nedeni haline gelir, böyle bir anda insan vücudu kötü güçlerin etkisine karşı açık ve savunmasızdır. Ruhsal şifa, fiziksel şifa kadar önemlidir ve ihmal edilmemelidir.

Sağlık, bir kişinin ana değeridir. İade edilemeyen zamana ek olarak, sağlığın geri kazanılması zordur. Ama dedikleri gibi, hiçbir şey imkansız değildir. Ve resmi tıp yardım edemediğinde, büyükannelerin sırlarını kullanabilir ve Yüksek Kuvvetlerden yardım isteyebilirsiniz. Herhangi bir rahatsızlık için, özellikle eldeki göreve yönlendirilecek ve iyileşmeye yardımcı olacak bir ritüel veya komplo vardır.

Kendi sağlığımız bizim için çok önemlidir, ancak bir çocuğun sağlığı, sevgi dolu ebeveynler için en yüksek değerdir. Evet, bir çocuk hasta olduğunda sadece ebeveynler huzur içinde uyuyamaz, büyükanne ve büyükbaba ve hatta teyzeler ve amcalar bile kendilerine yer bulamazlar. Hasta bir mide veya baş ağrısı, sıcaklık veya burun akıntısı ile ebeveynler hastalıktan kurtulmak için bir tören yapabilirler. Yakın ve sevgi dolu bir kişi, bir çocuğa öksürük komplosu okumalıdır.

Sağlık için ritüeller ve ritüeller ay takvimine bağlı değildir. Sonuçta, her gün hasta olabilirsiniz. Buna göre, herhangi bir zamanda iyileşmek de gereklidir. Ayinin gücü her zaman eşit olacaktır, buradaki asıl şey inançtır.

Boğaz ağrısından veya güçlü bir göğüs öksürüğünden kurtulmaya yardımcı olacak ritüeller şafakta yapılmalıdır. Bir çocuk üzerinde bir komplo yapılırsa, bunu annesine veya büyükannesine yerine getirmesi tavsiye edilir. Buradaki anneliğin dişi enerjisi, diğer tüm enerjileri bebeğe yardım etmeye yönlendirecek ana güç olarak hareket edecektir.

Güçlü bir öksürükten gelen bir komplo için, iyileştirici kelimeleri telaffuz edebilen bir asistan gerekir. Size yakın biri olmalı. Bir asistan seçmenin ikinci şartı, kelimelerin etkinliğine olan inançtır. Ne de olsa inançsızlık hayattaki insanlara her durumda sadece zarar verir. Asistan tarafından söylenecek fısıltı sözleri:

“Tanrı'nın kulu (isim), ağzını aç. Ve Kutsal Ruh o ağızlara girecek, Kutsal Ruh girip öksürecek, hastalığı kovacak. Uzun süre, sonsuza dek sürgün et. Yüksek güçler bana yardım etsin. Şimdi ve çağlar çağında. Amin."

Bir komploda ağzın açılması gerektiğinden söz edildiğinde hasta bu işlemi yapmalıdır. Sonunda ağız kapatılmalıdır. Ve fısıltıyı okuyan, gücünü artırabilir ve bir Hıristiyan egregor'un yardımını isteyebilir. Bunu yapmak için, ritüel sona erdiğinde hasta üç kez geçilmelidir.

Bir çocuk için öksürük komplosu

Çocuklar için komploları okurken, ritüelin samimi ve sevgi dolu bir kişi tarafından yapılması çok önemlidir. Anne, büyükanne veya vaftiz annesi olduğunda iyidir. Bu durumda, fısıltı çok daha hızlı çalışacaktır, çünkü anne veya kadın bağlantısı doğrudan çocuklara gider.

Ritüel için bir bardak suya (kutsal su veya kaynak suyu ise, ancak kaynatılmışsa) ve bala ihtiyacınız olacak. 1 yemek kaşığı alın. bir kaşık bal ve üzerine komplo sözlerini söyleyin:

“Bir anne olarak, ailenin koruyucusu olarak çocuğu iyileştirmesini, tüm rahatsızlıkları ve rahatsızlıkları gidermesini, tüm yaraları alıp sağlık vermesini istiyorum. Sizden, Cennetsel Güçler'den çocuğumun sağlıklı ve mutlu olmasına yardım etmenizi istiyorum! Bunun için teşekkür ederim! Amin"

Sihirli kelimeleri söyledikten sonra suya bir kaşık bal koyun. Her şeyi dikkatlice sallamalı ve sonra bebeğin dibe içmesine izin vermelisiniz. Ayin, bebek tamamen iyileşene kadar her gün yapılabilir.

Kutsal su ile öksürük

Bu arsa için kutsal suya ihtiyacınız olacak. Diğerlerinin hiçbiri uymayacak. Bu ritüelde, Hıristiyan egregorlarına bir itiraz var. Bu nedenle, bu inanca bağlı değilseniz, bu komploya başvurmamalısınız.

Ritüel sabah şafakta yapılır. Bir bardak kutsal su alın ve üzerine kelimeleri fısıldayın. Bardaktan sonra dibe içilmelidir. Bu törenden kimseye bahsetmemeniz tavsiye edilir. Sözcükleri hecele:

“Açık alanda tek başıma duruyorum, parlak gökyüzünde bir cevap arıyorum. Yardım ve sağlık arıyorum, kurtuluş ve sevgi arıyorum. Azizlerden boğazımı iyileştirmelerini ve ruhumu iyileştirmelerini istiyorum. Bunun için hepinize minnettarım! Amin"

Bir bardak su içtikten sonra kimseyle bir saat konuşmamaya çalışın. Akşam yatmadan önce 7 defa "Babamız" duasını okumalısınız. Kendinizi çaprazlayın ve yatağa gidin. Öksürüğün vücuttaki enerji akışlarında olası bir kesintiye işaret edebileceğini unutmamak önemlidir. Bu nedenle, fısıltı okuma döneminde rüyalara dikkat edin - içlerinde bunun nedenini veya hangi organların zayıfladığını ve desteğe ihtiyacı olduğunu görebilirsiniz.

Bu büyülü ayini her gün gerçekleştirebilirsiniz. Herhangi bir kısıtlama yoktur. gün sonra rahatlama hissedeceksiniz: Göğüslerinizden balgam çıkacak, boğazınız ağrımayacak ve öksürüğünüz önemli ölçüde azalacaktır.

Kuru öksürük için

Kuru ve sık öksürük, vücuda bir enerji saldırısı yapıldığını gösterebilir. Bunun nedeni yaklaşan müzakereler veya önemli bir anlaşma olabilir. Size zarar vermek isteyen bir kişi sizi bu şekilde etkileyebilir.

Bu yüzden öksürükten kurtulmaya çalışırken, dışarıdan bir saldırı için auranızı tarayın. Kendinizi koruyun ve ancak o zaman etkinin tezahüründen kurtulmaya devam edin.

7 gün boyunca akşamları kuru öksürükten fısıltı yapılması tavsiye edilir. Bunu yapmak için kutsal su, bal ve 3 karanfil gerekir. Tek başına arsa okumaya değer. Ritüele devam etmeden önce "Babamız" duasını okumanız tavsiye edilir. Sözcükleri hecele:

“Dünyayı dolaşıyorum, tüm azizlerden hastalıktan kurtulmalarını ve boğazımı serpmelerini istiyorum. Su içeceğim - sağlıkla dökeceğim. Gün batımında güneş batarken kuru öksürüğüm geçecek! Amin! Amin! Amin!"

İyileşme sözlerini okumadan önce, 1 yemek kaşığı bir karanfil sokun. bir kaşık bal ve biraz suya bir kaşık koyun. Fısıltıyı okuyun ve pürüzsüz olana kadar her şeyi karıştırın. Suyu dibe kadar içip, pistilleri altta bırakın. Ertesi gün işe giderken karanfilleri yol ayrımına sessizce atın. Kıskanç insanların kötü düşünceleriyle birlikte öksürüğün orada kalacak.

Şiddetli öksürük için

Balgamlı güçlü bir öksürük, sihir yardımıyla yabancıların enerji kabuğuna istilasını da gösterir. Ve sık sık - bu kara büyü kullanımını gösterir. Öksürükle savaşmaya başlamadan önce, size böyle bir saldırı gönderen birini görmek istediğiniz bir rüya yapın. Ertesi gün, boğazı iyileştirmek için ritüele geçin.

Bunun için kutsal suya ve bir muma ihtiyacınız olacak. Ritüelin etkinliği ve verimliliği, yalnızca istilanın sonuçlarıyla enerji düzeyinde (öksürükle) çalışmakla kalmayacak, aynı zamanda size yapılan saldırıyı da püskürteceğiniz gerçeğinde yatmaktadır. Sözler:

“Kötü niyeti ortadan kaldırıyorum, boğazımı temizliyorum, mum yere yandıkça, derdim geçsin diye! Amin"

Ritüel böyle görünüyor. Yanan bir mum alın ve elinizde tutacak gücünüz olduğu sürece üzerine kelimeler söyleyin. Önünüzdeki masada bir bardak su olmalıdır. Güveçten sonra biraz su için. Bu ayin kesinlikle öksürüğün hastalıktan kurtulmasına ve gücü geri kazanmasına yardımcı olacaktır. Ayrıca, kötü niyetli ve kıskanç insanların enerji saldırılarına karşı koruyucu bir bariyer oluşturacaktır. Böylece gelecek için sağlığı kurtaracak ve hastalıklarla çok daha kolay baş etmeye yardımcı olacaktır. Ana şey, sonuca ve gücünüze olan inançtır!

Sorusuna ayrıntılı olarak cevap vermeye çalışacağız: sitede bir yetişkin için bir azize öksürük duası: site siz değerli okuyucularımız içindir.

Öksürüğün eski komplolarla tedavisi, yalnızca ilaç tedavisine paralel gittiğinde veya geleneksel tıbbın yardımcı olamadığı uzun süreli hastalık durumlarında haklı çıkar.

İyi seçilmiş bir öksürük planı bile semptomu ortadan kaldırmaya yardımcı olur, ancak nedenlerini ortadan kaldırmaz. Öksürük refleksi vücudun belirli tahriş edici maddelere karşı koruyucu bir tepkisi olduğundan, ondan kurtulmak hiçbir şekilde tam iyileşmeye yardımcı olmaz, sadece durumu bir süreliğine hafifletir.

Basit komplolar

Sevilen biri, hasta bir yakın akrabayı iyileştirmek için basit bir öksürük planını okuyabilir. Büyülü metni okurken hasta ağzını açık tutar. Sonunda duaları okuyan, ağzı açık üç kez vaftiz eder, ardından ağız kapanır. Gün içinde okunmalıdır. Metin şöyle:

“Allah'ın kulunun dudakları (hastanın adı) aç, bana yardım etmeye çalış. Kutsal Ruh'un içeri girmesine izin verin, öksürüğü ve hastalığı kovun. Evet, sadece öyle olacak. Amin".

Çocuklar ve yetişkinler için ağrılı öksürüğü konuşmaya yardımcı olmanın başka bir yolu da uygundur:

“Kurbağa kızına bataklık hörgücünde diyor ki:“ Burada galip geliyorsun kızım ve orada Tanrı'nın hizmetkarı (hastanın adı) ağır öksürüyor. Öksürük, ağaç kurbağası ve kvası karıştıracağım, ancak Tanrı'nın hizmetkarını (hasta kişinin tam adı) güçlü, ağrılı bir öksürükten kurtaracağım. Amin".

Bu metin öksürüğü konuşmaya yardımcı olur, bir süreliğine durdurur. Bu, biraz uyumak, önemli bir toplantı yapmak, bu hastalıkla bağdaşmayan başka şeyler yapmak için oldukça yeterli. Ancak kuru, güçlü, özellikle kalıcı bir öksürük varlığında, tüm tedaviyi yalnızca sihire indirgemek mümkün değildir. Bir uzmana, zamanında ilaca danışmak gerekir.

Güçlü bir iftira yardımıyla iyileşmenize yardımcı olabilirsiniz. Her sabah “Babamız” duasıyla başlarlar, okurlar, Kurtarıcı'nın dualarınızı duymasının daha kolay olduğu açık gökyüzüne çıkarlar. Bir dua sözü söylendiğinde, hastalığı ortadan kaldırmak için Rab'be yönelirler. Akşamları öksürüklerini dindirmek için dua etmeye devam ederler. Metin şöyle:

"Yay okun içine girer, bu yüzden hastalığı içine almasına izin verin. Ok ateş edecek ve hastalığı geldiği yere geri gönderecektir. Tekrar geri gelmesine gerek yok. Amin".

Yukarıda listelenen yollarla basit bir öksürük konuşabilirsiniz. İndüklenenlerden kurtulmak daha zordur. Hastalığın bozulma sonucu olduğu tespit edilirse. Profesyonel bir sihirbazla konuşmak daha iyidir. En iyi komploları seçebilecek, her şeyi kurallara göre yapabilecek.

Kutsal su için komplolar

Kutsal su, neredeyse her zaman hastalığı ortadan kaldırmayı amaçlayan ritüellerde kullanılır. İyileştirici gücü uzun zamandır bilinmektedir. Yüzyıllar önce su ile güçlü bir öksürük konuşmaya başladılar. Güçlü bir öksürükten gelen eski bir komplo suya ve ayrıca kar beyazı bir çakıl taşına okunur. Belirli kurallara uygun olarak okumanız gerekir:

Hasta masanın yanına oturur, önüne bir bardak kutsal su konur, kesinlikle açık renkli pürüzsüz bir çakıl yerleştirilir.

Güçlü bir ağrılı öksürükten arsa okuyan kişi şöyle diyor: “Dışarı çıkacağım, Tanrı'nın hizmetkarı (isim), kendimi geçerek, kutsal su serpilmiş ”. Aynı zamanda, haç işaretiyle kendini gölgede bırakır, üzerine kutsal su serper.

Sonra okuyan kişi bir çakıl taşı alır, hastayı sternum bölgesine hafifçe vurur. Şöyle diyor: “Böylece Tanrı'nın kulu (hastanın adı) öksürmez, öksürmez veya hasta olmaz, her zaman güç dolu olurdu ”

Son sözler: “Şafak gel, Allah'ın kulundan (hastanın adı) öksürüğü al ve istediğin yere götür, göm. Sözüm güçlüdür, asla kesme. Amin".

Öksürük için kutsal su için ikinci komplo, iğnelerin akkorluğu ile aynı anda telaffuz edilir. Ayin için 6 adet dikiş iğnesi, bir bardak kutsal su hazırlanır. İğnenin ucu kızarana kadar ateşin üzerinde tutulur, ardından hemen bardağa atılır. Bu işlemler her bir iğne ile ayrı ayrı 6 kez tekrarlanır. Tüm iğneler bardağa girdiğinde, en şiddetli atakları hafifletmeye yardımcı olmak için aşağıdaki öksürük komplosunu okumanız gerekir:

“3 kız kardeş - siz pektoral şeytanlar, rahatsızlıklar ve ses kısıklığısınız - sizi 6 ateşli okla bırakacağım

İlk okum kesinlikle onların gözündeki şeytanları delip geçecek.

İkinci okum bacaklarını iğneleyecek.

Üçüncü okum husky ağzını kapatacak.

Dördüncü okum kötü dalların ellerini bağlayacak.

Beşinci okum kalplerini delecek.

Ve altıncı son okum ruhu onlardan uzaklaştıracak.

Büyülü suyu içerler, 6 yudum yapılmalıdır. Suda iğneler olduğu için ağza düşmemeleri için çocuklara tahta kaşıktan muhallebi suyu verilmelidir. Su içilince ezan okuyan onu sokağa çıkarır, bir ağacın altına döker. Sonra iğneleri çıkarır, namluya sokar, yorgun bir öksürük konuşmaya devam eder:

“3 kız kardeşten dökülmeyen, ilave edilmeyen, içilmeyen şey, kütük ve kütük aracılığıyla, kutsal su ile gömülür.”

Kutsal su kullanan üçüncü öksürük komplosu oldukça basittir. Bir bardak su üzerinde, boğaz ağrısına, öksürük dürtülerine karşı sihirli bir metin telaffuz edilir:

“Demyan, Kasyan, yayını hedefleyin ve ok derin bir acıya dalsın. Allah'ın bir kulunun boğazından iner (hastanın tam adı) acıklı bir hastalık. Acı nereden geldi, ileri geri gidin. Sözlerim güçlü ve heykeltıraş olsun. Anahtar, kilit, dil. Amin".

Bir yetişkini tedavi ederken boğazını büyülü suyla yıkaması istenir. Çocuklara tahta kaşıktan içecek verilebilir.

Şifacı Natalia Stepanova'nın yöntemleri

Sibirya şifacı Natalya Stepanova'nın çeşitli hastalıkları tedavi etmek için kendi yöntemleri vardır. Birçok insanın ciddi bir hastalıktan kurtulmasına yardımcı oldular, böylece yaygın olarak tanındılar. Natalya Stepanova'nın kullandığı komplolar çeşitlidir, içme, yıkama için suya okunanlar vardır. Aşağıda, herhangi bir öksürüğü bir mendille konuşmaya yardımcı olmanın bir yolu bulunmaktadır. Metin, daha sonra hasta kişinin göğsünü silen bir mendil üzerinde okunur. Hırıltı ve hırıltıların geldiği yeri özellikle dikkatlice ovalayın.

“Gökyüzünde üç yıldız var:

Biri konuşur, diğeri düşer,

Ve kölenin üçüncü yıldızı (isim) rahatsızlığı giderir.

O üç yıldızı eline kim alacak,

Sadece sözümü kesecek.

Anahtar, kilit, dil.

Amin. Amin. Amin."

Su güçlü bir enerji iletkenidir. Komplolar ve aşk büyüleri

Yeni başlayan ezoterikçilere yardımcı olmak için sihir hakkında biraz. benim �

Discovery World Secrets ve komplolar Masonlar.

N.V. Levashov'un okuyucularla buluşmasından bir alıntı Tra

Güçlü enerjiye sahip doğru kelimeleri nerede bulabilirim?

Azalan ay için komplolar, yoksulluktan kurtulun �

Vanga'dan güçlü dualar ve komplolar.

Komplo kelimelerinin gücü / Komplolar / Fısıltılar.

Bu sözleri her sabah tekrarlamakta fayda var.

Şeker için iyi şanslar ve para için komplo.

Düz dünya teorisi. Masonların Dünya Komplosu Plosk

Her gün için para komploları seafoodplus.info esl

Refah peşinde koşarken, çoğu zaman eskileri unuturuz.

Tüm durumlar için komplolar.

Tüm durumlar için komplolar.

Aynada, güzellikte, şansta ve parada komplolar. – �

Aaron Russo - Rockefeller'ın Eşsiz Bir Tanıklığı

Bir komplo, bir büyü, kitaplardan bir dua işe yarar mı?

Bu podcast'te, nasıl çalıştığına bir göz atacağız

Çocukların tedavisi için komplo

Bir çocuğun öksürüğünü konuşmak bir yetişkinin öksürüğünden daha zordur. Çocukların bağışıklığı daha zayıf, komplolar hakkında hiçbir fikirleri yok, onlara inançları yok. Anne veya büyükanne, güçlü bir çocuk öksürüğünden arsa okumalı, sanatçı ile bebek arasında bir kan bağı gereklidir. Kan bağlantısı yoksa, sanatçının belirgin aşırı yeteneklere sahip olması gerekir, ancak o zaman çocuklara yardım etmek, onları güçlü bir öksürük refleksinden kurtarmak için ortaya çıkar.

Bu yöntem bal ve öksürük konuşmaya yardımcı olur. Ellerinde ballı bir kaşık tutuyorlar, komploları telaffuz ediyorlar:

“Benim küçük, sevgili küçük adamım (isim) hasta. Tanrı'nın Annesinden yardım istiyorum. Çok hasta olan bir bebeği iyileştirmeme yardım et. Bunu hak etmiyor. Tüm olumsuz etkilerin onu atlamasına izin verin ve onu bir daha asla rahatsız etmeyin. Hayatında sadece sağlık ve olumlu anlar olsun.

Bir çocuğun öksürüğünü konuşmak için geçti, geri dönmedi, tek başına kelimeleri okumak yeterli değil. Bir kaşık bal ılık suda, sütte, çayda çözülür ve çocuğa verilir.

Çocukların iyileşmesine yardımcı olmayı mümkün kılan başka komplolar da var. Öksürükten nasıl kurtulacağını bilmek, komploların gerçekte ne işe yaradığını bilmek, şefkatli ebeveynler, hastalıkları olan çocukların durumunu hafifletir.

öksürük komplosu

Ayrıca okuyun:

Sağlık komploları, kullanılan tüm komplolar arasında en önemlilerinden biridir. Genellikle ağdalı ayda veya gün doğumunda yapılırlar.

Yetişkinler ve bir çocuk için anjinadan bir komplo

Arsa büyüyen bir ay için kullanılır. Hava karardıktan sonra gökyüzüne bakıp şöyle demelisiniz: Genç ay baba, altın arkadaş. Tanrı size altın boynuz verdiği gibi, bana da sağlık verecektir.

Öksürük ve öksürük için komplo

Eski bir arsa, bir bardağa dökülen soğuk su ve bir konuşma sırasında okşanan beyaz pürüzsüz bir taş kullanımını içerir:

Tanrı'nın kulu (hastanın adı), açık alana çıkacağım, serpeceğim, kendim geçeceğim (şu anda hasta haç işareti yapıyor ve su serpiyor). Ve bu alanda taş beyaz pürüzsüz. Öksürmüyor, artık öksürmüyor, hırıltı yapmıyor. Tanrı'nın hizmetkarı (hastanın adı) öksürmesin, hastalanmasın, öksürmesin (bu sözlerde sanatçı sol eline bir taş alır ve hastanın göğsüne dokunur). Gece geçecek, şafak gelecek ve öksürük geçecek. Allah'ın kulu (hastanın adı) güç dolu, sağlıklı ve güzel olacaktır. Amin.

Çocuklarda öksürük için komplo

Gündüz vakti çocuktan ağzını açmasını istemek ve onun üzerine şu sözleri söylemek lâzımdır: Allah'ın kulunun ağzını aç (çocuğun adı), bana yardım etmeye çalış. Kutsal Ruh'un içeri girmesine izin verin, öksürüğü ve hastalığı kovun. Evet, sadece öyle olacak. Amin.

Ardından hastayı üç kez çaprazlayın ve sonraki iki gün içinde tekrarlayın.

Natalia Stepanova'dan anjinadan komplolar

Natalya Stepanova, boğaz ağrısından kurtulmak için böyle bir komplo öneriyor: Kurbağa, bir bataklık hörgücündeki bir çocukla konuşuyor: “Burada galip geliyorsun kızım ve orada Tanrı'nın hizmetkarı (hastanın adı) acı çekiyor. boğaz. Öksürük, ağaç kurbağası ve kvası karıştırıyorum, ancak Tanrı'nın hizmetkarını (hastanın adı) şiddetli, acı verici acıdan kurtarıyorum. Amin

boğaz komplosu

Bu komplo sabahın erken saatlerinde yıkanmadan önce telaffuz edilmelidir: Tanrım, beni Tanrı'nın bir hizmetkarından kurtar (adın), Rab'bi koru. Bir meşe tahtta, altın bir taçta, Tanrı'nın Annesi, Bakire Meryem oturur, başını sallar ve beni, Tanrı'nın hizmetkarı (adı), öksürük ve soğuk algınlığından korur. Amin.

Kutsal su öksürük büyüsü

Kutsal su bir bardağa dökülmeli ve ardından üzerine bir komplo telaffuz edilmelidir: Kosyan ve Demyan yayı hedef alacak, o ok şiddetli acı bulacaktır. Allah'ın kulunun (hastanın adı) boğazından acıklı bir hastalık iner ve bir daha geri dönmemek üzere geldiği yere koşar. Dayanılmaz öksürük sonsuza kadar gidecek. Amin. Bu su içilmelidir.

Kuru öksürük komplosu

Bir bardak kutsal su üzerinde şu sözler telaffuz edilir: Demyan, Kasyan, yayı hedefleyin ve ok derin bir acıya dalsın. Allah'ın bir kulunun boğazından iner (hastanın tam adı) acıklı bir hastalık. Acı nereden geldi, ileri geri gidin. Sözlerim güçlü ve heykeltıraş olsun. Anahtar, kilit, dil. Amin.

Daha sonra hasta bu suyu içmelidir.

Güçlü bir öksürükten bir komplo

Güçlü bir öksürükten aşağıdaki komployu kullanabilirsiniz: Tanrı'nın Hizmetkarı (isim), ağzını aç. Ve Kutsal Ruh o ağızlara girecek, Kutsal Ruh girip öksürecek, hastalık çıkacak. Uzun süre, sonsuza dek sürgün et. Yüksek güçler bana yardım etsin. Şimdi ve çağlar çağında. Amin.

Bir öksürük komplosu yetişkinleri ve çocukları hastalıktan kurtaracak

Öksürük, solunum yolu hastalıklarının en yaygın ve rahatsız edici semptomlarından biridir. Soğuk algınlığı mevsiminde, özellikle uzarsa, birçok hastayı rahatsız eder ve çok fazla eziyete neden olur. Genellikle, eczanelerde çok çeşitli olarak sunulan öksürüğü tedavi etmek için özel ilaçlar kullanılır. Bununla birlikte, büyülü bir öksürük komplosunu farmasötik preparatlarla birleştirirseniz, bu beladan kurtulmak ve iyileşmek çok daha hızlı olacaktır.

Öksürük komplosunun ilkesi

Herhangi bir büyülü komplo, insan enerji alanıyla yakın temasa giren ve üzerinde belirli bir etkisi olan özel bir sözlü formüldür. Öksürük komplosu da bir istisna değildir.

Bir öksürük komplosu, şifa törenleri kategorisine aittir. Herhangi bir şifa komplosunun çalışma prensibi, hastanın biyolojik alanı ile iletişim kuran titreşimlerinin, insan vücudunun iyileşme için ayarlandığı özel bir program başlatması gerçeğine dayanır. Aynı şemaya göre, öksürük komplosu çalışmalarını yürütüyor.

Öksürük komplosu: farklı durumlar için ritüeller

Soğuk algınlığından sonra öksürük komplosu (“kurbağa komplosu”)

Öksürüğü hızla ortadan kaldırmaya yardımcı olan çok basit bir komplo. Genellikle soğuk algınlığı tedavisi sırasında, hastalığın ana belirtileri çoktan geçtiğinde (yani hasta iyileşmeye başladığında) okunur, ancak öksürük artık bir semptom olarak kalır. Komplonun sözleri şöyle:

Suyu yıkamak için öksürük komplosu

Kilisede alınan kutsal su üzerinde bir öksürük komplosu telaffuz edildi. Kilise suyu birçok ritüel ve törende kullanılır, bu nedenle su kaynaklarını her zaman evinizde bulundurmanız tavsiye edilir.

İğne öksürüğü komplosu

Bu öksürük komplosu, öksürüğe gıdıklama ve boğaz ağrısının eşlik ettiği vakalara odaklanmıştır.

Öncelikle tören için gerekli tüm öğeleri hazırlamanız gerekir: kilise mumu - 1 adet, yeni dikiş iğneleri - 6 adet, bir kase temiz su , cımbız(iğneleri tutmak için). Ritüel zamanı - gün batımı .

Sanatçı için prosedür:

1. Bir mum yak, iyi bir alev bekle, arsanın ilk cümlesini söyle.
  2. Bir iğne alın, ucunu bir mum alevinde kırmızı-ısıtın (parmaklarınızı yakmamak için iğneyi cımbızla tutmak daha iyidir). Komplonun ikinci cümlesini telaffuz ederken, bir bardak suya kızgın bir iğne atın.
  3. Her biri için öksürük komplosunun uygun kısmını söyleyerek kalan 5 iğne ile benzer eylemler gerçekleştirin.
  4. Tüm iğneler suya girdikten sonra dikkatlice 6 kez küçük yudumlarda kaseden içmeniz gerekir (iğnelere dikkat edin). Bir çocuğu tedavi etmek için tören yapılırsa, ona bir çay kaşığından (6 kez) su verilebilir. Kaptaki su kalmalıdır.
  5. Şafağın başlangıcında, bu kase su ve iğneleri alın, yalnız bir ağaca gidin: iğneleri bitkinin kabuğuna (gövde) sokun, kalan suyu köklerin altına dökün. Arkana bakmadan ve kimseyle konuşmaya başlamadan eve git.

Arsa metni aşağıdaki gibidir:

Öksürüğe boğaz ağrısı eşlik ediyorsa

Aşağıda, bu öksürük komplosu, hastanın öksürüğün yanı sıra şiddetli boğaz ağrısından da endişe duyduğu durumlar için geçerlidir. Metin bir bardak kutsal suya fısıldar:

Hasta, tılsımlı suyu içmeli veya onunla gargara yapmalıdır.

Kalıcı bir öksürükten komplo

Uzun süreli bir öksürük, aşağıdaki komplonun iftira edildiği su ile tedavi edilir. Bu su yıkama için kullanılır. Tören süresi arka arkaya 3 gündür (kaçırılamaz).

Öksürük ve soğuk algınlığına karşı komplo muska

Soğuk algınlığı ve ona eşlik eden tüm hoş olmayan semptomlarla mümkün olduğunca az uğraşmak istiyorsanız, kendinizi (veya sevdiklerinizi) basit bir komplo ile korumanızı öneririm. Sabahları yıkamaya başlamadan önce okuyun. Bu arsanın soğuk mevsimde kullanılması özellikle yararlıdır. Metin şöyle:

Sağlığınızı ve uzun ömürlülüğünüzü sağlayacak birkaç komplo daha - videoya bakın:

Bir çocuk öksürürse

Çocukların bağışıklık sistemi yetişkinlere göre daha zayıftır. Soğuk algınlığı mevsiminde birçoğu hastalıktan kurtulamaz. Herhangi bir anne, kendi çocuğunun acısına çok katlanır ve herhangi bir anne, bir halk komplosunun yardımıyla kanını hastalıktan koruyabilir.

Bir çocuğa öksürük saldırdıysa, bal için bir komplo semptomdan kurtulmaya yardımcı olabilir. Ya çocuğun annesi ya da büyükannesi ya da bebek için kesinlikle kötülük istemeyen başka bir kişi tarafından telaffuz edilmelidir. Bebeğin vaftiz annesi okursa komplonun daha etkili olacağına inanılıyor.

Komplo metni bir çay kaşığı doğal bal üzerine konuşulmalı, ardından arı ürününü ılık suda eritilmeli ve çocuğa elde edilen içecekle bir içecek verilmelidir. Sözler:

Ritüel, bebek daha iyi hissedene kadar arka arkaya birkaç gün yapılmalıdır.

Bu komplonun öksürük şurubu üzerinde telaffuz edilmesine izin verilir - böylece sihir, eczane ilacının terapötik etkisini arttırır.

Bir çocukta bir komplo yardımıyla öksürüğü tedavi etmenin nüansları

Çocuklar doğal olarak çok etkilenirler. Bu nedenle, bir çocuğu tedavi etmek için büyülü komplolar kullanırken sanatçı duyarlı olmalıdır. Birkaç koşula uymanız önerilir:

• arsa, çocuğu istemeden korkutmamak, onu utandırmamak için mümkün olduğunca basit seçilmelidir, ancak ritüeli gözlerinin önünde hiç yapmamak daha iyidir;
  • büyülenmiş ilaçlar hoş ve tercihen tadı tatlı olmalıdır - böylece bebek onları almayı reddetmez;
  • arsayı şüpheci hane halkı üyeleriyle okumamalısınız;
  • gereksiz sorulara neden olmamak için opak bir kapta su vermek daha iyidir;
  • ritüel, hastalık azalıncaya ve hasta çocuğun durumu gözle görülür şekilde düzelene kadar yapılmalıdır.

Öksürük komplosunun bağımsız kullanımı

Şifa komploları çoğunlukla beyaz büyüdür. Etkili olmalarının koşulu, icracının (hastanın) sihrin gücüne ve kelimenin gücüne zorunlu inancıdır. Öksürük komplosu kullanan bir kişi kesinlikle büyülü etkinin gücüne inanmalı ve olumlu bir sonuçtan şüphe etmemelidir - o zaman iyileşme mümkün olan en kısa sürede gelecektir. Birçok öksürük komplosuna belirli bir dizi ritüel eylem eşlik eder - tam olarak talimatlara göre yapılmalıdır, hiçbir şey göz ardı edilemez.

Terapötik öksürük komplolarının kullanılması hiçbir durumda ilaçların tamamen reddedilmesi anlamına gelmez. İlaç kullanımı zorunlu olmalı! halk aynı komplolaröksürük ana değil geleneksel tedavi ile birlikte kullanılmalıdır, ancak yardım .

Teşekkürler! Genellikle, bir hastalıktan sonra, öksürük hala uzun süre eziyet eder. Uzun bir öksürük için bir komplo denedim - ve hoş olmayan semptomlar ortadan kalktığından bir hafta geçmedi. Benim için bu bir rekor!

İyi büyüler. Soğuk mevsimde kesinlikle kullanışlı olacaktır.

Dedem uzun zamandır öksürükten acı çekiyor. Makaleyi okuduktan sonra, kesinlikle ona yardım etmeye karar verdim.

İki hafta önce boğulma ve şiddetli öksürük şikayetiyle hastaneye kaldırıldım. Hastanede tedavi edildim ve daha fazla tedavi için önerilerle eve taburcu edildim. Geleneksel tedaviyle birlikte, devam eden bir öksürük için bir komplo okuyacağım. Sadece şimdi ay büyüyor. Ve hangi ayda öksürük komplolarını okumaya başlamalı?

Öksürük komplolarının ortaya çıktığı anda okunması gerektiğini düşünüyorum. Bu durumda neden bekleyelim? Yardım etmeseler bile onlardan bir zarar gelmez. Önce birini sonra diğerini deneyin. Güçlerine inanırsan, yardım edecekler.

Bir şeyden (hastalık, hasar, nazar) kurtulmak istiyorsanız, her zaman azalan ayda okumanız ve büyüyen aya (para, aşk) eklemeniz gerekir.

© Tüm hakları saklıdır.

Büyü ve ezoterizmin keşfedilmemiş dünyası

Bu siteyi kullanarak, bu tür dosyalarla ilgili olarak bu bildirime uygun olarak çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz.

Bu tür dosyaları kullanmamızı kabul etmiyorsanız, tarayıcı ayarlarınızı buna göre yapmanız veya siteyi kullanmamanız gerekir.

Eski zamanlardan beri insanlar, hastalıklardan kurtulmak ve sağlıklarını iyileştirmek isteyen sihirbazlara, şifacılara ve şifacılara yöneldiler. Komplolar, refahı iyileştirmenin etkili bir yoludur. Bu ritüeller yaratıcı olduğundan, icracı hediyeyi veya diğer "yan" etkileri kaybetme riski taşımaz.

Büyü de dahil olmak üzere herhangi bir tedavinin, ancak hastalığın doğru teşhisi konulduktan sonra mümkün olduğu anlaşılmalıdır, çünkü aynı öksürük doğada hem viral hem de alerjik olabilir, akut veya kronik bir forma sahip olabilir. Tören, hastalık hakkında bilgi alınması ve ardından tedavisi ile başlamalıdır. Resmi tıp, halk ilaçları ve komploların ortak eylemleri harikalar yaratıyor.

Diğer komplolarda olduğu gibi, tedavi komplosu tam olarak talimatlara göre yapılmalıdır. Başarıya içtenlikle inanmak da önemlidir.

Sağlık için komploları okuma kuralları

Bir komplo ayini gerçekleştirirken belirli kurallara uyulmalıdır. Sadece bu durumda etkinlik başarılı olacaktır.

Doğru zamanı seçmek önemlidir. Sağlık komploları için bu gün doğumu. Üstelik kelimeler, güneşin ufkun arkasından doğrudan göründüğü anda en büyük etkinliğe ve büyülü etkiye sahiptir. Başka bir deyişle, güneşin doğuşuna bir dua veya bir komplo metni eşlik etmelidir.

Töreni gerçekleştirmek için dışarı çıkmak tavsiye edilir. Bu mümkün değilse, tercihen doğuya bakan bir pencere açmalı ve pencereden okumalısınız.

komplo nasıl

Arsa, aç karnına veya yemekten saat sonra telaffuz edilir. Metin sakin bir tonda, neler olduğunun tam farkındalığıyla telaffuz edilir. Bilgisayar veya telefon ekranından okuyamazsınız. Kelimeleri elle yeniden yazmak ve bir kağıttan okumak gerekir. Elbette yapılacak en iyi şey, ezbere öğrenmektir.

Komplo metni kısaysa, "Amin" diye nefes vererek bir nefeste okunur.

Tekrarlama, komplonun gücünü güçlendirmeye yardımcı olacaktır. Ancak, bu tek sayıda yapılmalıdır - 3, 5, 7. Özellikle sabırlı olanlar için metni 40 kez tekrarlamak mümkündür.

Başkalarından yardım

Birçok sağlık komplosunu okumak için üçüncü bir tarafın yardımına başvurmak daha iyidir. Aynı zamanda, sanatçının kendisi sağlıklı olmalı, temiz, pürüzsüz bir cilde sahip olmalıdır. Bir inanan metni okursa, törenden önce kendisine üç kez haç koymalı ve prosedürün sonunda “Babamız” ı okumalıdır.

Kaynaklara göre, gerçekleşen komplo hakkında konuşmak imkansız, aksi takdirde gerçekleşmeyecek. İcracı veya hastanın kendisi, itirafta bile onun hakkında asla konuşmamalıdır. Bir sağlık komplosunu okumak için para isteyemezsiniz. Ancak hasta sanatçıya teşekkür etmelidir.

Sağlığı iyileştirmek için basit bir komplo

Komplo, ayın büyümesi sırasında yapılır. 3 gün boyunca şu sözleri söylemek yeterlidir:

“Genç ay, baba, altın arkadaş. Tanrı size altın boynuz verdiği gibi, bana da sağlık verecektir.

Ayına bakarak töreni tekrarlamanız gerekir. Dışarı çıkmak daha iyi. Aksi takdirde, pencereyi sonuna kadar açın.

Eski sağlık ritüeli

Büyüyen ayda, tercihen gün batımından hemen sonra yapılmalıdır. Her zaman kiliseden 5 beyaz mum hazırlamanız gerekecek. Beş köşeli bir yıldız şeklinde zemine yerleştirilirler. Onu yakarlar, ritüelin icracısı yıldızın merkezindedir.

Ana yönlerin her birine dönüşümlü olarak dönerek şunları söylüyor:

“Sağlık ve uzun ömür üzerimden esen sonbahar rüzgarlarını, içimi sulayan yaz yağmurlarını, içimi ısıtan bahar güneşini, içimi serinleten kış karını getirsin. Öyle olsun. Amin".

Ana noktalardan birine bakarak yavaş hareket etmelisiniz. Arkanı dönemezsin, gözlerini yanlara doğru kıs.

Güçlü bir öksürükten bir komplo

Ağrılı bir öksürük hastayı yorar. Ondan kaçış yoksa, muhtemelen özel bir komplo yardımcı olacaktır. Hastanın kendisi bu ayini yapmamalı, bir sanatçı gerekli olacaktır. Tören gündüz yapılır.

“Tanrı'nın kulu (isim), ağzını aç. Ve Kutsal Ruh o ağızlara girecek, Kutsal Ruh girip öksürecek, hastalığı kovacak. Uzun süre, sonsuza dek sürgün et. Yüksek güçler bana yardım etsin. Şimdi ve çağlar çağında. Amin".

Ağzın açılması gerektiği söylendiğinde hasta ağzını açar ve büyünün sonuna kadar bu pozisyonda kalır. Bundan sonra, sanatçı hastanın ağzını üç kez vaftiz eder. Komplo, tüm katılımcıların buna yürekten inanması koşuluyla geçerli olacaktır.

Eski bir öksürük büyüsü

Bu komplo, hastanın kendisi tarafından değil, sanatçı tarafından da yapılmalıdır. Akşamları, geceye daha yakın yapılır. Tercihen - büyüyen ayda. Metne ek olarak, hasta tarafından gerçekleştirilen kutsal eylemleri ifade eder. İkincisinin önüne, ağzına kadar kutsal su ile doldurulmuş bir cam beher yerleştirilir. Yakınlarda beyaz bir taş var, her zaman düz ve pürüzsüz.

“Tanrı'nın kulu (hastanın adı), açık alana çıkacağım, serpeceğim, kendim geçeceğim (şu anda hasta haç işareti yapıyor ve su serpiyor). Ve bu alanda taş beyaz pürüzsüz. Öksürmüyor, artık öksürmüyor, hırıltı yapmıyor. Tanrı'nın hizmetkarı (hastanın adı) öksürmesin, hastalanmasın, öksürmesin (bu sözlerde sanatçı sol eline bir taş alır ve hastanın göğsüne dokunur). Gece geçecek, şafak gelecek ve öksürük geçecek. Allah'ın kulu (hastanın adı) güç dolu, sağlıklı ve güzel olacaktır. Amin".

Büyülü su ile güçlü bir öksürükten nasıl kurtulur?

Su için komploların özel bir büyülü etkisi vardır. Burada, sihir için belirgin yetenekleri olan, saf ve parlak bir auraya sahip bir kişiye güvenmek daha iyidir. Tören sabah yapılır. Önceden bir bardak kutsal su hazırlanmalıdır. Daha sonra iğnenin ucu kızarır ve suya atılır. Böyle 6 iğne olmalı Sonra - metnin telaffuzunun sırası:

“3 şeytan, siz kan kardeşsiniz, göğüs çıngırakları ve rahatsızlıklar, sizden kaçacağım. Ateşli 6 ok da bana yardım edecek, bir ok gözlerini delip geçecek. İkincisi ellerini bağlayacak, üçüncüsü ayaklarını çivileyecek. Dördüncü ok ağzı sonsuza kadar kapatacaktır. Beşinci - kalbi delin. Ve altıncı - sonsuza dek sakinleştirir, şeytanları sakinleştirir.

Daha sonra hasta bir bardaktan 6 yudum içmeye davet edilir. Bu, iğneyi yutmamak ve batmamak için dikkatle yapılmalıdır. Hasta çocuk ise, icracının kendisine tahta kaşıkla içecek vermesi caizdir.

Bundan sonra, komplonun icracısı, iğneleri hemen çok yıllık bir meşe ağacının gövdesine sokmalı ve kökleri kalan suyla dökmelidir. Bu, aşağıdaki metni okur:

“Hvyorobit kardeşlerden, içmedikleri, dökmedikleri, vazgeçmedikleri şey, üç şeytan, bir kütük güvertesinin altına gömülür.”

Boğaz ağrısı ve öksürük komplosu

Öksürüğe sıklıkla boğaz ağrısı eşlik eder. Böyle bir durumda, kutsal büyülenmiş su yine yardımcı olacaktır. Üstünde, daha önce şeffaf bir bardağa dökülmüş, şunları söylüyorlar:

“Kosyan ve Demyan yaylarını yönlendirecekler, o ok şiddetli acı çekecek. Allah'ın kulunun (hastanın adı) boğazından acıklı bir hastalık iner ve bir daha geri dönmemek üzere geldiği yere koşar. Dayanılmaz öksürük sonsuza kadar gidecek. Amin".

Tüm insanlar - bazıları daha az sıklıkla, bazıları daha sık - soğuk algınlığı ile karşı karşıya kalır. Ve eğer öksürük söz konusuysa, iyileşme uzun bir süre gecikebilir. Bu rahatsızlıktan çabucak kurtulmak için, hem çocuklarda hem de yetişkinlerde boğaz ağrısını tedavi etmenin etkili bir yöntemi olan komplolar var. Bununla birlikte, iyileşmenin gerçekleşmesi için, hasta kişinin kendisi ve sihir ayininin uygulayıcısı, gücüne ve etkinliğine inanmalıdır.

Herhangi bir ritüelde, asıl şey, eylemine olan inançtır. Bir kişi bir komplonun gücüne inanmazsa, sonuç takip etmeyecektir, bu durumda bir doktora danışmak daha iyidir. Tıbbi yardım almanın bir yolu olmadığında, büyülü ayinler hastanın durumunu iyileştirecek ve hızlı bir iyileşmeye katkıda bulunacaktır.

Hastalığı konuşmak için doğru kelimeleri seçin. Her şey öksürüğün türüne bağlıdır: ne kadar derin, kişinin ne kadar süredir hasta olduğu. Hastanın yaşı önemlidir. Evrensel ritüeller var ve daha bireysel olanlar var - erkeklerde, kadınlarda ve çocuklarda öksürük tedavisi için. Kişinin kendisiyle, herhangi bir nesneyle, su veya ilaçla konuşabilirsiniz. Her ayin için, ritüelin en güçlü şekilde hareket edeceği optimal bir zaman vardır. Bazıları sabah, bazıları öğleden sonra veya akşam yapılır, ancak birçok komplo için sabah şafağı en iyi zaman olarak kabul edilir.

Hastalığı kendiniz konuşmak mümkün mü?

Bu hastalık için oldukça az ritüel var. İstenirse, kişi istenen metni söyleyerek evde bir ritüel gerçekleştirir. Alıştırma şunları gösterir: belirli kelimeleri tekrarlayarak kendilerini iyileştirin. Ancak bazıları, bu alanda bilgi ve deneyimlerinin yanı sıra güçlü enerjileri olduğu için sihirbazlara ve cadılara yardım için başvurmayı tercih eder. Ayrıca, bir çocuk hastaysa, ebeveynler onun için su veya ilaç konuşur ve böylece bebek duymaz: korkusu gücü yok eder, iftira işe yaramaz.

Basit ve etkili komplolar

Başlamak için, birden fazla nesil tarafından kanıtlanmış en basit metinleri düşünün.

1. “Tanrı'nın kulunun (hastanın adı) dudaklarını aç, yardım etmeye çalış. Kutsal Ruh'un içeri girmesine izin verin, hastalığı ve öksürüğü uzaklaştırın. Öyle olsun. Amin". Metin gün boyunca okunur. Hasta olan kişi, icracı tarafından ismini telaffuz ettikten sonra ağzını açar ve konuşmanın sonuna kadar kapatmaz. İftiradan sonra töreni yapan kişi, hastanın ağzını üç kez vaftiz eder.
  2. Bir başka güçlü komplo da gün içinde okunur. Bir yetişkin töreni kendisi yapabilir, ancak bir çocuk için metnin bir kan akrabası - büyükanne, anne tarafından okunması en iyisidir. Bebeğin üzerinde dururken, aşağıdakiler telaffuz edilir: “Bu sözleri söyleyerek, beni (çocuğu) ciddi hastalıklardan kurtarmak için yüksek güçlerden yardım istiyorum. Hayatımızdan çıksınlar ve bir daha geri gelmesinler. Sadece hayatımızı mahvediyorlar ve dolu dolu yaşamamıza izin vermiyorlar. Uyuyamaz, yemek yiyemez. Acı ortadan kalkmalı ve sağlıklı bir ruh restore edilmelidir. Böylece daha fazla enfeksiyon yapışmaz. Amin".İftira arka arkaya üç kez okunur, kişi iyileşene kadar her gün ritüel yapılır. Genellikle hastalığın azalması için bir hafta yeterlidir.
  3. İğnede: Bir gömleğin veya elbisenin kenarı yeni bir iğne ile sarılır. Dikiş - geri, saat yönünün tersine. İşiniz bittiğinde, düğümü bağlamadan önce şunu söyleyin: “Dikiş geriye gitti ve Tanrı'nın hizmetçisi (isim) öksürdü. Baba, Oğul ve Kutsal Ruh adına. Şimdi, sonsuza dek ve sonsuza dek. Böylece öksürüğüm geçecek. Baba, Oğul ve Kutsal Ruh adına. Şimdi, sonsuza dek ve sonsuza dek. Amin".

Su için basit komplolar

1. Bu ayin için, metni okurken sanatçının vurduğu suya, bardağa ve pürüzsüz beyaz bir taşa ihtiyacınız olacak: “Tanrı'nın kulu (isim), açık alana çıkacağım, serpeceğim, kendimi geçeceğim (hasta kişi üç kez vaftiz edilir ve su serpilir). Ve bu alanda taş beyaz pürüzsüz. Öksürmez, hasta olmaz, hasta olmaz, hasta olmaz. Tanrı'nın hizmetkarı (isim) öksürmesin, hastalanmasın, öksürmesin (şu anda kelimeleri okuyan kişi sol eline bir taş koyar ve hastanın göğsüne hafifçe vurur). Gece geçecek, şafak gelecek, öksürük geçecek. Tanrı'nın hizmetkarı (isim) güç dolu, sağlıklı, güzel olacak. Amin". Bu tören en iyi sabahın erken saatlerinde, gün doğumunda yapılır.
  2. Makasları alın (kimsenin kesilmemiş yenileri), nehre gidin (evde soğuk suyla bir musluk açabilirsiniz). Su kırk defa kırkılır ve şu sözler tekrarlanır: “Suyu keserim, keserim, diyorum, döverim. Bir kez - Tanrı'nın kulu (adı) bir yudumla soludu, iki - sonra ertelendi, üç - nefes verdi, dört - sağlıklı bir şekilde uykuya daldı. Ve bir ve iki ve üç ve dört. Baba, Oğul ve Kutsal Ruh adına. Amin". Daha sonra hasta "kesilmiş" suyu içer ve yatağa gider.

Kutsal su ile öksürük komploları

Kutsal su için birkaç komplo var. Kutsal su yoksa kaynak suyu alırlar. Musluk suyuna komplo yapılması önerilmez.

• Kilise suyu, üzerinde kelimelerin telaffuz edildiği bir bardağa veya bardağa dökülür: “Kasyan ve Demyan yaylarını yönlendirecekler, o ok şiddetli bir acı bulacak. Tanrı'nın hizmetkarının (adı) boğazından acı verici bir hastalık inecek ve bir daha asla geri dönmemek üzere geldiği yere koşacaktır. Ağrılı bir öksürük sonsuza dek ayrılacak. Amin". Hasta bir kişi su içer.
  • Akşamın geç saatlerinde hastanın kendisi kutsal su hakkında şu iftirayı okur: “Uzak denizde, mavi denizde, uzak bir ada olan Buyan Adası var. Ben, Tanrı'nın kulu (isim), sokağa çıkacağım, yüksek dağları aşacağım, derin denizde yüzeceğim, o bilinmeyen adayı bulacağım. O adada ulu bir meşe yetişir, o meşenin altına gömeceğim şiddetli öksürüğümü, hastalığımı, derdimi. Onu derinlere gömeceğim, iyice gömeceğim ki sonsuza dek orada kalsın. Adadan, denizden sağlıklı, güçlü döneceğim, tüm rahatsızlıkları büyük bir meşe ağacının altına bırakacağım. Şimdi böyle bir hastalık, böyle bir talihsizlik bilmiyorum. Amin!" Metin üç kez tekrarlanır. Su içerler ve yatarlar. Sabah 9 defa "Babamız" duasını okurlar.

Genellikle bir kişi birkaç gün sonra iyileşmeye başlar. Birkaç hafta içinde düzelmezse, ritüel tekrarlanır.

Yıkamak için su üzerine öksürmek için bir komplo en iyi kilisede alınan kutsal su üzerinde yapılır. Aşağıda verilen iftira su için okunur ve sonra her gün iyileşene kadar yıkanır. Metin:

“Şafak, şimşek, akşam ve sabah kardeş, öksürün: korkhun, perkhun, öksürük. Havadan - tepki ver, göz - düş. O gün için, o saat için, o dakika için. Git kolyun, sana sorulur, istenir, yalvarılır. Siz boğmaca denir, karşılanır, sofralar kurulur. Sizin için masalar meşe, masa örtüleri ise brokar. Seni uzaklaştırmıyorum, zorlamıyorum. Kutsal sözler, dünyevi çayırlar, hızlı ana nehir, yüksek karanlık ormanlar uzaklaşır. Burada yastığın yok, battaniyen yok. Böylece, hastalık, ruhtan kaybolur (hastanın adı). Sözüm güçlü ol ve eylemim inatçı ol. Şimdilik, yüzyıllar boyunca, tüm zamanlar için. Amin".

Boğaz ağrısı ve öksürük için

1. Şafakta, sanatçı elinde bir kutu su ile pencerede durur ve üç kez tekrarlar: “İlyas'ın karısı, su dizisi, Tanrı'nın hizmetkarını (adını) boğazını ve burnunu ve ağzını ve sinüslerini, kafasını ve beynini yıka, böylece hastalanmazlar, yapma. kaşınma, uyuşma ki köle Öksürme, hapşırma, ateş, atılma yoktu. Bu sözleri yerine getirmek, Allah kuluna su içmek, yaraları boğmak, kendini kollamak. Amin". Sonra tüm daireden (saat yönünde) geçer ve metni okuduğu yere geri döner. Hasta kişi akşamları yarım bardak su içer.
  2. Akşamları, aşağıdaki metin her gün okunur: "Yay okun içine girer, bu yüzden hastalığı içine almasına izin verin. Ok ateş edecek ve hastalığı geldiği yere geri gönderecektir. Tekrar geri gelmesine gerek yok. Amin".
  3. Sabah avluya çıkarlar, “Babamız” duasını okurlar ve Tanrı'dan rahatsızlığı iyileştirmesini isterler.
  4. Bu tür konuşma sesi geri getirecek, hastalığın sonuçlarını ortadan kaldıracak, boğazı iyileştirecek: “Yükseleceğim, Tanrı'nın kulu (isim), mübarek, dışarı çıkacağım, kendimi ilk kapıdan ikinciye, ilk kapıdan ikinciye geçeceğim. Geniş bir tarlaya çıkıp sabah ve akşam şafağının karşısında duracağım. Onlara dua edeceğim, onlara boyun eğeceğim, iki kız kardeş: sabah şafak vakti Uliana ve akşam şafak vakti Maremyana. Sabah şafak Ulyana ve akşam Maremyana, boğulma ve öksürmemi benden alıyorsun, ama onları okyanusun çok ötesine taşıyorsun. Deniz-okyanusunun karşısında karşılanırsınız ve orada sizin için kaynatılır ve pişirilir. Amin".

Kuru öksürük için

Boğaz ağrısı ve kuru öksürük böyle bir iftirayı tedavi eder:

“Kasyan, Demyan, yayı hedefle ki ok acıya girsin, acı hastalık Tanrı'nın kulunun (adının) boğazından insin, geldiği yerden ayrılsın. Oraya döndü ve bir daha geri dönmedi. Güçlü sözler, sıva, güçlü ve anlaşmazlıklar olmak. Ve öyle olsun! Anahtar, kilit, dil. Amin".

Oyuncu bu sözleri kilise suyu üzerinde söyler ve hasta boğazını ya da içkilerini gargaralar.

Bir ay boyunca her akşam aşağıdaki metni okuyun (kurbağa komplosu):

"Kurbağalar bataklıkta vıraklama eğilimindedir. Ama onlar sızlanırken, Tanrı'nın hizmetkarı (adı) güçlü bir kuru öksürükten muzdariptir. Hastalığın bataklık hayvanına geçmesine izin verin ve adamı bir kez ve herkes için rahat bırakın. Amin".

Şiddetli öksürük için

Günde birkaç kez tekrarlayın:

“Tanrı'nın kulu (isim), ağzını aç. Ve Kutsal Ruh o ağızlara girecek, Kutsal Ruh girip öksürecek, hastalık çıkacak. Uzun süre, sonsuza dek sürgün et. Yüksek güçler bana yardım etsin. Şimdi ve sonsuza kadar. Amin".

iğneler üzerinde komplo

Terleme ve boğaz ağrısı ile güçlü bir öksürük, böyle bir iftiranın üstesinden gelmeye yardımcı olur. Hem yetişkinler hem de çocuklar için mevcuttur. Tören için bir kilise mumuna, 6 yeni dikiş iğnesine, cımbıza (bir mum tutarlar) ve bir kase temiz suya ihtiyacınız olacak. Ritüel akşam günbatımında gerçekleştirilir.

1. Sanatçı bir mum yakar. İyice yandığında, iftiranın ilk cümlesini telaffuz eder.
  2. İlk iğnenin ucunu kıpkırmızı (cımbızla tutarak) ısıtır, iğneyi kaseye atar ve ikinci cümleyi söyler.
  3. Aynı işlemler iğnelerin geri kalanıyla da gerçekleştirilir - her biri için karşılık gelen kelimeler telaffuz edilir.
  4. Tüm iğneler sudayken, hasta küçük yudumlarda kaseden altı kez içer. Çocuğa bir çay kaşığı su verilir. Kapta biraz sıvı bırakın.
  5. Şafaktan sonra, bir kase su ve iğneler tek başına duran bir ağaca atıfta bulunur: iğneler gövdeye takılır ve sıvı köklerin altına dökülür. Oyuncu diyor ki:

“3 kız kardeşten dökülmeyen, ilave edilmeyen, içilmeyen şey, kütük ve kütük aracılığıyla, kutsal su ile gömülür.”

Eve giderken arkanı dönüp kimseyle konuşamazsın.

İğne ve su üzerinde okunan sözler:

"Göğüs şeytanları - üç kız kardeş, rahatsızlıklar ve ses kısıklığı - sizi altı ateşli okla bırakacak. İlk okum kesinlikle şeytanların gözlerini delip geçecek. İkinci okum bacaklarını iğneleyecek. Üçüncü okum husky ağzını kapatacak. Dördüncü okum kötü dalların ellerini bağlayacak. Beşinci okum kalplerini delecek. Ve altıncı, son okum, ruhu onlardan uzaklaştıracak.

Kalıcı öksürük için

Uzun süreli bir hastalık, aşağıdaki metnin okunduğu (gün batımında) yıkama suyunu iyileştirmeye yardımcı olacaktır:

"Akşam şafağıyla yüzleşeceğim. Duvardaki kutsal simge, üzerimdeki haç. Zoryushka Maremyana, sen kırmızı ve kırmızısın. Benden bir öksürük ilacı al, boğulma, okyanus-deniz boyunca geniş bir alana taşı. Herkes orada olacak, herkes kabul edilecek. Orada misafirler pişirilir ve kaynatılır ve suyuma iftira edilir. Şafak vakti Maremyana'nın öksürmediği, hapşırmadığı, nefes almadığı ve çeşitli rahatsızlıklardan muzdarip olmadığı gibi, ben de hasta olmazdım, öksürmezdim, yas tutmazdım. Baba ve Oğul ve Kutsal Ruh adına. Şimdi ve sonsuza dek ve sonsuza dek. Amin".

Hasta art arda üç gün su ile yıkanır.

çocuk tedavisi

Öksürük komplosunun etkili olması için şu kuralları izleyin:

• ritüel ne kadar basitse, o kadar iyidir: korkmayın, çocuğu utandırmayın, bebeğin görmemesi veya duymaması için töreni yapmak daha da doğrudur;
  • doğal tatlı, hoş tadı olan müstahzarların (bal, öksürük şurupları) konuşulması tavsiye edilir;
  • şüpheci olana iftira atılmaz;
  • ayin hasta çok daha iyi hale gelene kadar tekrarlanır;
  • ayinin icracısı çocuğa iyi davranmalı, onu sevmeli ve içtenlikle ona iyi dileklerde bulunmalıdır.

Bir çocukluk hastalığından basit bir arsa yapın. Gündüz, çocuktan ağzını açmasını ve şöyle demesini isteyin:

“Tanrı'nın hizmetkarının (çocuğun adı) dudaklarını aç, bana yardım etmeye çalış. Kutsal Ruh'un içeri girmesine izin verin, öksürüğü ve hastalığı kovun. Evet, sadece öyle olacak. Amin".

Bebeği üç kez çaprazlayın. Ayini arka arkaya 3 gün boyunca tekrarlayın.

bal için komplo

Arı balı için komplolar iyi çalışıyor. Metin, daha sonra ılık suda çözülen arı nektarı ile bir çay kaşığı üzerine iftira edilir: çocuk onu içmelidir. Hangi kelimeler telaffuz edilir:

“Benim küçük, sevgili küçük adamım (isim) hasta. Tanrı'nın Annesinden yardım istiyorum. Çok hasta olan bir bebeği iyileştirmeme yardım et. Bunu hak etmiyor. Tüm olumsuz etkilerin onu atlamasına izin verin ve onu bir daha asla rahatsız etmeyin. Hayatında sadece sağlık ve olumlu anlar olsun.

Bir çocuğun bal ve arı ürünlerine alerjisi varsa, hiçbir durumda ona arı nektarı vermeyin! Bu durumda doğal bitkisel öksürük şurubu konuşurlar. Kimyasal müstahzarlarda ayin yapılmaz.

Tam bir iyileşme için

Hastalık zaten geriliyorsa, bağışıklığa dikkat etmenin ve sonucu düzeltmenin zamanı geldi. İyileşme için öksürük komploları ve komplolar-tılsımlar bu konuda yardımcı olacaktır. Bunları, hastalığın azalmaya başladığı sabah okumaya başlayın.

1. Sağlığı iyileştirmek için: “Beni kurtar, Lord, Tanrı'nın hizmetkarını kurtar (isim). Tanrı'nın Annesi, beni koru, beni hastalıklardan koru, sağlığımı güçlendir. Amin!" 7 kez tekrarlayın.
  2. Uzun süren bir hastalıktan sonra sesinizi geri vermek için, Maundy Perşembe günü şafaktan önce dışarı çıkın ve kimsenin duymayacağı boğuk bir sesle üç kez bağırın: "Günaydın şafak, bana bir ses ver ve sessizliği kendin ortadan kaldır!"
  3. Cazibe. Sabah yıkamadan önce böyle bir arsa okunur: “Kurtar, Tanrım, beni, Tanrı'nın kulu (adın), beni koru, Tanrım. Bir meşe tahtta, altın bir taçta, Tanrı'nın Annesi, Meryem Ana oturur, başını sallar ve Tanrı'nın bir hizmetkarı (adı) beni öksürük ve soğuk algınlığından korur. Amin"

Çözüm

Etkili ritüeller, hasta bir kişinin durumunu hafifletmeye yardımcı olacaktır. Hem kendisi hem de diğer insanlar, çocuklar için gerçekleştirilirler. Ana şey, üretkenliğe olan inançtır. İlaçlar yardımcı olmadığında bile komplolar kurtarmaya gelecek. Ancak, bu yöntemle şifanın asıl olmadığını, yalnızca ek olarak kullanıldığını unutmayın! Sağlığınızın size bağlı olduğunu unutmayın. Kendinize ve sevdiklerinize iyi bakın!

Şunlar da hoşunuza gidebilir:

Hangi komplo gürültülü komşulardan kurtulmaya yardımcı olacakKomploların yardımıyla siğillerden nasıl kurtulur?

Kategoride popüler:

Şeritler ile yeni yıl için şişelerin dekorasyonu Şampanya Noel Baba

Şeritler ile yeni yıl için şişelerin dekorasyonu Şampanya Noel Baba

okuman
Plastik kaşıklardan el işleri: Kendin yap takıları nasıl yapılır (78 fotoğraf)

Plastik kaşıklardan el sanatları: kendi ellerinizle nasıl süslemeler yapılır

okuman
Kendin Yap sapan boncuklar: Yeni başlayanlar için bir tığ işi ana sınıfı Sapan boncukları doğru şekilde nasıl monte edilir

Kendi elinizle slingo boncukları: tığ işi ustalık sınıfı

okuman
kendin yap popik bebek: ana sınıf

kendin yap popik bebek: ana sınıf

okuman

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir