özel bölgeye sir ağda nasıl yapılır / Remove Brazilian Bikini Hard Wax Sir Ağda Özel Bölgeler için Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Özel Bölgeye Sir Ağda Nasıl Yapılır

özel bölgeye sir ağda nasıl yapılır

Genital bölgeye ağda yaptırılırken kuaförde neler oluyor

Kadınlar için genital bölgeye ağda yaptırmak, fazlasıyla mahrem bir deneyim. Sadece müşteri için değil, ağda yapan kişi için de öyle. Peki seans sırasında bir ağdacı nelerle karşılaşır, neler duyar, neler düşünür?

BBC Türkçe’nin BBC’den aktardığı Lizzie Pook imzalı haberde, ismini vermek istemeyen bir güzellik salonu çalışanı yaşadıklarını şöyle anlatıyor:

“Açık söyleyeyim: Genital bölge ağdası yapmak, bacak ağdası yapmaya benzemez. Çok daha fazlası vardır: Çok daha gevşek ve hassas bir deri, gizlenmiş tüyler, hatta adet kanaması En büyük fark ise, müşterinin bir yabancıya en mahrem yerini açması.

Bence tam da bu yüzden müşterilerimin gözünde bir psikolog ya da danışmana dönüştüm.

Onlar yarı çıplakken bikini bölgelerinde ellerim dolanıp duruyor sonuçta. Her şeyi görüyorsunuz. Bütün sınırlar yıkılıyor, bir çeşit zorunlu samimiyet oluyor.

Onlar bana fiziksel özelliklerini yargılamayacağım konusunda güveniyorlar ve bence, tam da bu nedenle, ahlaki konularda da onları yargılamayacağımı da biliyorlar.

"KAYINVALİDESİNİ ÇEKİŞTİREN DE VAR, ALDATTIĞINI SÖYLEYEN DE"

Birine ağda yaptığımda, onun hakkında çok şey öğrenirim.

Müşterilerin çoğu ağda sırasında sohbet etmeyi sever. O kadar ki, ben aşağıda ağdasıyla ilgilenirken, birini aldattıklarını da anlatabiliyorlar. Bazen arkadaşlarını, bazen kayınvalidelerini çekiştiriyorlar.

Bazıları boşandıktan sonra aldatıldıklarını öğrendiğini benimle paylaşıyor.

‘Kocam çok çalışıyor’ diyen de var, ‘Az çalışıyor’ diyen de.

Bence ağda, bir anlamda vücutlarının kontrolünü yeniden ellerine almaları demek. Onları kendileriyle ilgili uzun zamandır düşünmedikleri şeyler hakkında düşünmeye sevk ediyor.

"MÜŞTERİNİN GENİTAL BÖLGESİNİ HATIRLAMAM BİLE"

İlgimi çeken başka bir konu da, bir yakını öldükten sonra genital bölge ağdası yapmaya gelenler.

Sanki bir kaosun içinde gibiler ama aynı zamanda yaşamları ve bedenlerini de bu şekilde kontrol altına alabildiklerini hissediyorlar. Uzun zamandır dağınık olan rafınızı düzenlemeye eşdeğer bir fiziksel davranış, ağda yaptırmak

Kadın anatomisine gelince, beni hiçbir şey şaşırtmıyor. Zaten hiçbir zaman birinin vajinasına o kadar detaylı bakmıyorum. Daha çok kılların kalınlığı, çıkış yönü, dudakların içinde gizlenen tüyler gibi detaylarla ilgileniyorum. Büyük resme bakmıyorum yani.

Bir kadın odadan çıktığında, vajinasının neye benzediğini hatırlamam çünkü kadın bedenine ait görüntüler ve kokulara karşı duyarsızlaşıyorsunuz.

İŞEME KORKUSU

Müşterilerin çoğu ben onlara ağda yaparken işemekten korkar ama bu daha önce başıma hiç gelmedi.

Ağda sırasında adet kanaması ise, çok sık karşılaştığım bir deneyim

Ya peçete ya da tampon koyarak önlem alır, işimize bakarız. Öte yandan böyle anlamda hijyen önceliğiniz olmalı. Eldiven takar, her seferinde ağda çubuğunu değiştiririm. Belki bana pahalıya patlar ama müşterinin düzenli olarak bana gelmesini sağlar.

"GAZ ÇIKARMAMAK İÇİN KALÇALARINI SIKIYORLAR"

Ağda koltuğunda gaz çıkarma ise, kesinlikle başa gelen bir şey.

Bir seferinde tüyleri almam için arkasını dönen ve poposunu ayıran bir kadın, büyük bir gürültüyle gaz çıkardı. Önce o kıkırdadı, sonra ikimiz de güldük geçtik.

Herkes pırt yapmaktan korkuyor. Bazıları gaz çıkarmamak için kalçalarını sıkıyor. Oysa bu son derece normal, tabii ki olacak.

Biriyle birlikte olanlar ve bekarlar, genelde randevularına sadık kalır. En ufak bir kıl istemezler. Düzenli ilişkide olan ve evli olanların o kadar da sık geldiğini söyleyemeyeceğim ama birçoğu, partnerlerinin tüylerden rahatsız olduğunu söylüyor.

Açıkçası bu beni biraz üzüyor. Siz kendiniz için ağda yaptırmalısınız, hayatınızdaki kişi için değil.

AĞDA SIRASINDA GÖRÜNTÜLÜ İŞ GÖRÜŞMESİ

Bazı müşterilerin üzerinde zaman baskısı oluyor ve hızlı olmam gerekiyor.

Bir keresinde müşterim ağda sırasında görüntülü telefon görüşmesi bile yaptı.

Telefonu sadece göbeğinin üstünü gösterecek şekilde yerleştirdik. Ben aşağıda ağda yaparken, belinden yukarısı tamamen profesyonel ve sakin bir şekilde görüşmesini gerçekleştirdi.

"GÜZİN ABLA'YA DÖNÜŞTÜM"

İşim özel hayatımı kesinlikle etkiliyor çünkü her gün, başka bir yabancının sorunlarını dinliyorum. Bu nedenle arkadaşlarıma da "güzin abla" gibi davranır oldum.

Öte yandan her seferinde kendime herkesi ve her şeyi düzeltemeyeceğimi hatırlatmam gerekiyor.

Eğer hepsinin dertlerini ve streslerini omzuma yüklenirsem, hayat benim için imkansızlaşır.

Biraz derimi kalınlaştırmam gerekti ama asla işimi değiştirmezdim. Müşterilerin odamdan çıktığında kendilerini birçok yönden daha hafif hissettiklerini bilmek beni mutlu ediyor.”

funduszeue.info

Genital bölgeye ağda nasıl yapılır? Nelere dikkat edilmeli?

Vücudun tüylerden temizlenebilmesi için pek çok yöntem vard&#;r. Geli&#;en teknoloji art&#;k lazer epilasyon yöntemiyle tüylerden kurtulmaya olanak tan&#;yor. &#;stenen her bölgeye rahatl&#;kla uygulanabilen bu yöntem k&#;sa süre içerisinde tüylerden tamamen kurtulmay&#; sa&#;l&#;yor. Ancak konu bikini bölgesi temizli&#;i oldu&#;unda lazer epilasyona genital bölgeye zarar verece&#;i &#;üphesiyle yakla&#;an kad&#;nlar&#;n tercihi ister istemez a&#;da oluyor. Jilet ya tüy dökücü kremler yard&#;m&#;yla da tüylerden kurtulmak mümkün ancak a&#;da tüylerin uzun süre ç&#;kmas&#;n&#; engelleyen en etkili yöntem. Bikini bölgesi için a&#;da çe&#;itleri aras&#;nda bikini bölgesi a&#;da bantlar&#;, sir a&#;da ya da so&#;uk a&#;da bulunuyor.

Genital bölgenin temizli&#;i için uygulanan en klasik yöntem olan a&#;da, düzenli bir &#;ekilde yap&#;ld&#;&#;&#; takdirde k&#;l köklerini zay&#;flat&#;r. A&#;da uygulamas&#; sonras&#;, jilet ve tüy dökücü kremlerde oldu&#;u gibi k&#;l köklerinin beslenerek bir k&#;l kökünden tane birden k&#;l ç&#;kmas&#; durumu ya&#;anmaz. Ac&#; çekmeden a&#;da yapabilmek için dikkat edilmesi gereken baz&#; noktalar&#;n yan&#; s&#;ra a&#;da sonras&#; bak&#;m konusuna da özen gösterilmesi gerekir. Peki evde sir a&#;da nas&#;l yap&#;l&#;r, püf noktalar&#; nelerdir?

1. Haz&#;rl&#;k a&#;amas&#;

iStock

A&#;da i&#;lemine ba&#;lamadan önce bikini bölgenizi temizleyin. Hatta vücudunuzu ölü derilerden ar&#;nd&#;rmak ve e&#;er bat&#;k olu&#;umu mevcutsa genital bölgeyi bat&#;klardan temizlemek için vücut f&#;rças&#; ya da kese kullanabilirsiniz. Il&#;k bir du&#; almak tüyleri yumu&#;at&#;r ve a&#;dan&#;n daha az ac&#;l&#; geçmesini sa&#;lar. Yine tüyleri yumu&#;atmak ve a&#;daya daha kolay yap&#;&#;malar&#;n&#; sa&#;lamak için bikini bölgenize pudra sürün. Pudra, a&#;da sebebiyle tüylerin toplanmas&#;na engel olarak, çekim i&#;leminin ac&#;s&#;z bir &#;ekilde gerçekle&#;mesini sa&#;lar. Ayr&#;ca a&#;da için tüyler ne uzun ne de k&#;sa olmal&#;d&#;r. Tüy uzunlu&#;unun 10 mm kadar olmas&#; idealdir.

2. A&#;da s&#;cakl&#;&#;&#;n&#; ayarlay&#;n

iStock

A&#;day&#; &#;s&#;tt&#;ktan hemen sonra, a&#;da çok s&#;cakken sak&#;n vücudunuza yap&#;&#;t&#;rmay&#;n. Bir müddet &#;l&#;mas&#;n&#; bekleyin. Özel bölge temizli&#;i özen ve dikkat ister. A&#;da &#;l&#;k olmal&#;d&#;r ki bikini bölgesi a&#;da yüzünden tahri&#; olmas&#;n, k&#;zarmas&#;n. Aksi halde a&#;da i&#;lemi i&#;kenceye dönü&#;erek yar&#;m kalabilir.

3. A&#;da bezi kullan&#;n

A&#;da ka&#;&#;tlar&#; a&#;day&#; elinize bula&#;madan çekmenizi sa&#;larken ayn&#; zamanda a&#;da ka&#;&#;d&#;yla çekme i&#;lemi daha rahat oldu&#;u i&#;çin daha az ac&#; çekersiniz. A&#;da ka&#;&#;tlar&#;n&#; a&#;da yapaca&#;&#;n&#;z bölgeye uygun boyutlarda kesin. Bu sayede temizlemek istedi&#;iniz bölge üzerinde daha rahat çal&#;&#;abilirsiniz.

4. Ufak darbelerle yava&#; yava&#; al&#;n

iStock

Genital bölge temizli&#;i her zaman di&#;er bölgelere nazaran daha ac&#; vericidir. Özellikle daha önce jiletle ald&#;&#;&#;n&#;z genital bölge tüyleri oldukça sert ve köklü haldedir. Bu durumda a&#;da i&#;lemi daha fazla ac&#; verici olabilir. Ancak ac&#;y&#; azaltmak için a&#;day&#; k&#;s&#;m k&#;s&#;m sürün. Bu arada a&#;day&#; sürerken tahta spatula kullanmaya özen gösterin. Metal olanlar&#; &#;s&#;y&#; geçirdi&#;inden ac&#; çekmenize sebep olur. Küçük parçalara ay&#;rd&#;&#;&#;n&#;z a&#;da bezini bir ç&#;rp&#;da h&#;zl&#;ca çekin. Böylece ya&#;ad&#;&#;&#;n&#;z ac&#; çok daha az olacakt&#;r. A&#;day&#; çekerken e&#;er ac&#; hissederseniz a&#;da yapt&#;&#;&#;n&#;z bölgeye avuç içlerinizle bask&#; uygulay&#;n. K&#;sa sürede ac&#; hissi geçecektir.

5. Tüylerin yönünü belirleyin

iStock

A&#;day&#; mümkün olan en ince &#;ekilde tüylerin ç&#;k&#;&#; yönüne sürmeniz gerekir. E&#;er kal&#;n bir tabaka halinde sürerseniz tüylerinizden ay&#;rman&#;z da zor olur. A&#;day&#; çekerken ise tüylerin ç&#;k&#;&#; yönünün tersine çekmelisiniz. Aksi halde hem tüylerinizden kurtulamazs&#;n&#;z hem de a&#;da tüylerinize iyice yap&#;&#;arak can&#;n&#;z&#;n yanmas&#;na sebep olur. Morluk ve tahri&#; olmamas&#; için a&#;day&#; tek seferde çekmeye özen gösterin.

6. Doktor eldiveni kullan&#;n

A&#;da ile genital bölgedeki baz&#; yerlerin tüylerini almak biraz zor olabilir. Örne&#;in dudak k&#;sm&#;ndaki tüyler ince ve uzun olduklar&#;ndan o bölgedeki tüyleri almak biraz u&#;ra&#;t&#;r&#;r. Bir de o bölge daha yumu&#;ak ve hassast&#;r. Bu yüzden i&#;inizi kolayla&#;t&#;rmak için a&#;da i&#;leminiz bittikten sonra doktor eldiveni ile kalan tüylerinizi toplamak en do&#;ru yöntem olacakt&#;r. Doktor eldivenini eczanelerden temin edebilirsiniz.

7. A&#;day&#; temizleyin

Tüylerinizden ar&#;nma k&#;sm&#; bittikten sonra s&#;ra a&#;day&#; temizlemeye geliyor. Bu a&#;ama da oldukça önemlidir. E&#;er sir a&#;da ile tüy temizli&#;i yapt&#;ysan&#;z sir a&#;da ya&#;lar&#; ile kusursuz bir &#;ekilde a&#;da art&#;klar&#;n&#; temizleyebilirsiniz. Bu ya&#;lar&#;n içerisinde bulunan özel maddeler cildinizi besler ve tahri&#; olmas&#;n&#; engeller.

Sir a&#;da i&#;leminden sonra en az 4 saat bikini bölgenize su de&#;dirmemeniz gerekmektedir. Ayr&#;ca a&#;da yap&#;lan bölge hassas oldu&#;u için o bölgeye kesinlikle 3 gün süreyle alkol içeren krem ya da losyon sürülmemelidir.

E&#;er kulland&#;&#;&#;n&#;z a&#;da &#;l&#;k a&#;da ise cildinizden ar&#;nd&#;rmak için &#;l&#;k sabunlu su kullanabilirsiniz. Sonras&#;nda cildinizi nemlendirmek ve yumu&#;atmak için bebek ya&#;&#; sürebilirsiniz.

A&#;da i&#;leminden sonra bir süre güne&#;ten kaç&#;nmak gerekir. Solaryuma girmek de lekelenmelere sebep olabilece&#;i için çok risklidir.

A&#;da Sonras&#; Tahri&#; ve Sivilce Olu&#;umu Nas&#;l Engellenir?

• A&#;da i&#;lemi sonras&#; cilt kusursuz bir görünüme kavu&#;sa da bak&#;m&#; iyi yap&#;lmayan ve temiz tutulmayan cildin üzerinde tahri&#;, ka&#;&#;nma, k&#;rm&#;z&#; noktalar, sivilce ya da enfeksiyon olu&#;ma riski artabilir. A&#;da sonras&#;nda kar&#;&#;la&#;&#;lan bu durumlar&#;n sebebi cildin zedelenerek k&#;l köklerinin zarar görmü&#; olmas&#;d&#;r. Bu sorunun önüne geçmek için a&#;da i&#;leminden sonra cilde nemlendirici krem sürmek cildi yumu&#;at&#;r ve sivilce olu&#;umunu engeller.
  • A&#;da i&#;leminden önce genital bölgeye so&#;uk kompres uygulamak da etkili bir yöntemdir. Hem a&#;da ac&#;s&#;n&#; minimuma indirir hem de a&#;da sonras&#; geli&#;ebilecek komplikasyonlar&#; önler.
  • Genital bölgeye yap&#;lan a&#;da sonras&#; pamuklu ve s&#;kmayan iç çama&#;&#;r&#; giymek olu&#;abilecek k&#;zar&#;kl&#;k ve tahri&#;in önüne geçer. Terlememeye ve s&#;k çama&#;&#;r de&#;i&#;tirmeye özen gösterin.
  • A&#;da sonras&#; havuza girmek enfeksiyon riskini art&#;r&#;r ve mikroplara davetiye ç&#;kar&#;r.
  • En önemlisi de a&#;da sonras&#; olu&#;an sivilceleri s&#;kmamak ve sivilcelerle oynamamak. E&#;er sivilcelerle oynan&#;rsa sivilceler iltihap kapabilir ve daha da ço&#;alarak ac&#; verici bir hale gelebilir.
  • E&#;er cildinize sivilce kremi ya da k&#;r&#;&#;&#;k kremi sürdüyseniz o bölgeye a&#;da uygulamay&#;n.
  • E&#;er cildinizde yara ya da kesik mevcutsa o bölgeye a&#;da uygulamak yaran&#;n enfeksiyon kapmas&#;na sebep olabilir.

ANASAYFAYA DÖNMEK &#;Ç&#;N TIKLAYINIZ

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası