konser 18 yaş sınırı / Festival Kuralları | Konya Müzik Festivali

Konser 18 Yaş Sınırı

konser 18 yaş sınırı

18 yaş sınırı olan bir konsere nasıl girerim?

• Teğmen
    Arkadaşlar dediğim gibi 18 yaş sınırı olan bir konsere gitmek seafoodplus.info ettiğiniz gibi şu an 18'i doldurmadıseafoodplus.info daha &#;nce girebilen arkadaşlar varsa ne yaptıklarını anlatabilirler mi?

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
  • Teğmen
    ozgurdeniz65,Konser Sortie'de.

arfeiniel,ne zaman ve nerde girmiştin acaba?Ben de b&#;y&#;k g&#;steririm eğer fiziğe seafoodplus.info orada ortada kalmayayım da.
  • Teğmen
    quote:

Orjinalden alıntı: buzin

+18 birinden kimlik &#;d&#;n&#; al, yok mu kuzen falan

En başından onu d&#;ş&#;n&#;yorum aslında da,ne bileyim işseafoodplus.info b&#;yle bi tecr&#;be yaşayan arkadaşlar yardım edebilir.
  • Teğmen
    antepte gecen yaz 2defa +18 konsere girmistim hic bi sorunda cikmadi

kız arkadasinla git
    quote:

Orjinalden alıntı: RaZ0r

Arkadaşlar dediğim gibi 18 yaş sınırı olan bir konsere gitmek seafoodplus.info ettiğiniz gibi şu an 18'i doldurmadıseafoodplus.info daha &#;nce girebilen arkadaşlar varsa ne yaptıklarını anlatabilirler mi?

Yanında bi kızla seafoodplus.info b&#;y&#;k ihtimal en ufak bi şey bile demiceklerdir kapıdan girerken buna emin ol..
  • Teğmen
  • 18 olunca git be kardeşim nolcakki. Sınır varsa &#;oluk &#;ocuk dolmasın diye koyuyolar o sınırı. Tipin b&#;y&#;k g&#;steriyosa zaten girersin. Yok g&#;stermiyosa gitme boşuna.
  • Yarbay
    Kimlik falan sormazlar sorarlarsa da "o kadar bilet parası verdim ne kimliği" de birşey olmaz. 'en beri her t&#;rl&#; disko bar gezmişliğim vardır daha hi&#; yaşdan dolayı kapıdan &#;evrilmedim. Ger&#;i 98'den beri yaş sorunum yok 10 senedir işler değişti mi bilmiyorum
  • Teğmen
    Ya b&#;y&#;k g&#;stermesine g&#;steriyorum oradan sorun &#;ıseafoodplus.infoı arkadaşlar kız arkadaşınla git dedi,&#;yle yapıcam b&#;y&#;k ihtimal de ne biliyim bir de Sortie'de konser,acaba giremezsem korkusu var seafoodplus.infoşka tavsiyeleriniz var mı?Kimliği de deneyebilirim başka &#;are bulamazsam.
  • yeni mesaja gitYeni mesaj
    Bilgi ikonYeni mesajları sizin için sürekli kontrol ediyoruz, bir mesaj yazılırsa otomatik yükleyeceğiz.Bir Daha Gösterme

Benzer içerikler

18 yaşında olmadığı için konsere gidemeyen insan

• 18 yaşına girince herşeyin mükemmel olacağını zanneden kişi. bir bok değişmediğini görünce hayal kırıklığı yaşayacaktır.

• coluk cocuk gelmesin diye 12 de baslayan konserlere 18 den kücük insanlarin gidebildigini görüp ben nerde yanlis yaptim diyerek kafasini duvarlara vurmasi gereken kisidir.

• bekleyecek insandır. beklesindir.

• sürekli onun bunun kimliğini almaya calısan insan seafoodplus.info degişik cözümlere****yönelenlerde yok seafoodplus.infoıktır.

• sadece 18 yaşındakilerin girebildiği konsere gitmeye yeltenen insandır. sadece 18 yaşındakilerin gidebileceği bir konser düzenlemek herhangi bir organizatörün girişeceği bir olay gibi gözükmemektedir. o halde bu insan sadece, henüz 18 yaşını doldurmadığı için konsere gidemiyordur.

(bkz: 18 yaşını doldurmak)

• nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir