erdem hastanesi / Login • Instagram

Erdem Hastanesi

erdem hastanesi

&#;ZEL ERDEM HASTANESİ

İş Tanımı

Avrupa Yakasında bulunan Şirketler Grubumuzda görevlendirilmek üzere "Maliyet Muhasebesi Sorumlusu" aranmaktadır.

-Üniversitelerin örgün eğitim veren bölümlerinden mezun,
-Üretim yapan şirketlerde min 3 yıl görev almış,
-Mevzuata hakim, yasal yükümlülükleri yerine getirebilecek,
-SAP FI modülünü kullanabilen,
-Analitik düşünebilen, çözüm odaklı, detaylara önem veren,
-Sorumluluk alabilen,
-Office uygulamalarını etkin kullanabilen,Excel kullanımı ve raporlama becerisi yüksek,
-Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden,

Aranan Nitelikler

-Sorumluluğundaki şirketin muhasebe sürecini yasal mevzuat çerçevesinde kayıt ve kontrol altında tutmak,
-Muhasebe kayıtlarını zamanında, tam ve doğru olarak tutmak, günlük ve periyodik işlemleri gerçekleştirmek,
-Mali yükümlülüklerin takibini, kontrolünü ve raporlamasını yapmak,
-Muhasebe kayıtlarının kanuna uygun ve zamanında yapılabilmesi için evrak düzenlemek,
-Tüm beyannamelerin eksiksiz ve hatasız şekilde bildirilmesini sağlamak,
-Bütçe ve tahminler hazırlanırken finans ve muhasebe departmanlarına yardımcı olmak, 
-Stok takibini sağlamak,
-Sisteme veri girişi yapmak,
-İlgili raporlamaları yerine getirmek ve bunların arşivlenmesi ile ilgilenmek,
-Aylık finansal raporların hazırlanma sürecinde rol almak,         
-Cari mutabakatı ve BA BS mutabakatlarını gerçekleştirmek,
-Muhasebe kayıtları, ve diğer finansal raporların, eksiksiz ve prosedürlere uygun şekilde hazırlanmasına yardımcı olmak,
-Faturalama işlemlerini ve tahsilatları kontrol etmek,
-Aylık ve yıllık kapanış raporlarının hazırlanmasına yardımcı olmak, 
-Tüm muhasebe kayıtlarının doğruluğunu kontrol etmek,
-Bilanço, gelir tablosu ve diğer finansal tabloların işlenmesinde yardımcı olmak

How to get to Erdem Hastanesi ACIL in Ümraniye by Bus, Metro, Cable Car or Train?

Public Transit to Erdem Hastanesi ACIL in Ümraniye

Wondering how to get to Erdem Hastanesi ACIL in Ümraniye, Turkey? Moovit helps you find the best way to get to Erdem Hastanesi ACIL with step-by-step directions from the nearest public transit station.

Moovit provides free maps and live directions to help you navigate through your city. View schedules, routes, timetables, and find out how long does it take to get to Erdem Hastanesi ACIL in real time.

Looking for the nearest stop or station to Erdem Hastanesi ACIL? Check out this list of stops closest to your destination: Çakmak; Çakmak Köprüsü; Çakmak Köprüsü - Üsküdar Yönü; Üfunduszeue.info-Şehit Emre Büyükyildirim - Sarigazi Yönü; Bağci Sokak - Sancaktepe Yönü; Üfunduszeue.info-Şehit Emre Büyükyildirim - Üsküdar Yönü; Ağaoğlu Sokak - Üsküdar Yönü.

BusESMetro:M5Cable Car:MİNİBÜS: C

Want to see if there’s another route that gets you there at an earlier time? Moovit helps you find alternative routes or times. Get directions from and directions to Erdem Hastanesi ACIL easily from the Moovit App or Website.

We make riding to Erdem Hastanesi ACIL easy, which is why over million users, including users in Ümraniye, trust Moovit as the best app for public transit. You don’t need to download an individual bus app or train app, Moovit is your all-in-one transit app that helps you find the best bus time or train time available.

For information on prices of Bus, Metro, Cable Car and Train, costs and ride fares to Erdem Hastanesi ACIL, please check the Moovit app.

Use the app to navigate to popular places including to the airport, hospital, stadium, grocery store, mall, coffee shop, school, college, and university.

Özel Çakmak Erdem Hastanesi

Acil tıp doktoru, Ağız ve diş sağlığı, Akupuntur uzmanı, Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, Beyin ve sinir cerrahı, Çocuk cerrahı, Çocuk kardiyoloğu, Çocuk nöroloji uzmanı, Çocuk psikiyatristi, Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru, Dermatolog, Diyetisyen (beslenme uzmanı), Fizik tedavi uzmanı, Gastroenterolog, Genel cerrah, Göğüs hastalıkları doktoru, Göz doktoru, İç hastalıkları uzmanı, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Kalp ve damar cerrahı, Kardiyolog, Kulak burun boğaz doktoru, Mikrobiyolog, Nefrolog, Neonatolog, Nörolog, Ortopedi ve travmatoloji uzmanı, Patolog, Perinatolog, Plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, Psikiyatrist, Psikolog, Radyolog, Romatolog, Üreme endokrinolojisi ve i̇nfertilite doktoru, Ürolog daha fazla

görüş Ümraniye, Alemdağ Cad. Sezer Sk. No Ümraniye - İstanbul

Acil tıp doktoru, Ağız ve diş sağlığı, Akupuntur uzmanı, Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, Beyin ve sinir cerrahı, Çocuk cerrahı, Çocuk kardiyoloğu, Çocuk nöroloji uzmanı, Çocuk psikiyatristi, Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru, Dermatolog, Diyetisyen (beslenme uzmanı), Fizik tedavi uzmanı, Gastroenterolog, Genel cerrah, Göğüs hastalıkları doktoru, Göz doktoru, İç hastalıkları uzmanı, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Kalp ve damar cerrahı, Kardiyolog, Kulak burun boğaz doktoru, Mikrobiyolog, Nefrolog, Neonatolog, Nörolog, Ortopedi ve travmatoloji uzmanı, Patolog, Perinatolog, Plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, Psikiyatrist, Psikolog, Radyolog, Romatolog, Üreme endokrinolojisi ve i̇nfertilite doktoru, Ürolog daha fazla

görüş Ümraniye, Alemdağ Cad. Sezer Sk. No Ümraniye - İstanbul

Hakkımızda

Sağlık hizmetlerimizden, Özel Sağlık Sigortasına sahip olan hastalar ile Sosyal Güvenlik Kurumuna (SGK) bağlı hastalar faydalanabilmektedir. Hastahanemiz 7 genel ve 1 acil olmak üzere toplam 8 ameliyathaneye sahiptir. Hastahanemiz; diyaliz merkezleri, cerrahi yoğun bakım, genel yoğun bakım, pediatri yenidoğan yoğun bakım, koroner yoğun bakım ve kardiyovasküler yoğun bakım ünitesi olmak üzere toplam 33 yoğun bakım hasta yatağı kapasitelidir. Ayrıca hastahanemizde ileri teşhis ve tedavi üniteleri (MR, Bilgisayarlı Tomografi, Anjiyografi, Dijital Röntgen, 4 Boyutlu Ultrasonografi) bulunmaktadır.

Hastahanemizde şu an 30 bölümde, 76 doktorla hizmet verilmektedir.

Daha fazla bilgi
Cihazlar
  • Dijital Röntgen
  • 4 Boyutlu Ultrasonografi
  • Bilgisayarlı Tomografi
  • Anjiyografi
  • MR
  • Tedavi üniteleri
Daha fazla bilgi

Galeri

Özel Çakmak Erdem Hastanesi-0

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler ()

S

Doğrulanmış

Doktor: Op. Dr. Gülçin Demirdöven • Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

İlgisi, hastasına yakınlığı ve bilgisi ile mükemmel bir hekim. Hamileliğimin 3. veya 4. ayında tanıdım kendisini her konuda rahatlatan siz sormadan açıklayan anlatan mükemmel bir insan. Gebelik sürecimden doğum sonrası kontrollerime kadar hepsine kendisine gittim çok memnunum herkese tavsiye ederim.

G

Doğrulanmış

Doktor: Op. Dr. Zafer Dörtdoğan • Diğer

Bebeğimiz için sünnet konusunda çok tedirgindik yoğun araştırmalar içerisine girmiştik en sonunda zafer beyi bulduk ve ilk giriş anımızdan bize yansıttığı enerjiyle doğru yerde olduğumuzu hissettik ve sünnet anından sonuna kadar ilgisi el çabukluğu becerisi insan psikolojisini yönetmeyi fazlasıyla başarılı şekilde gerçekleştirdi burdan sonra aslında tedirgin oluncak bişey yokmuş onu gördük ve herkese gerçekten gönül rahatlığıyla önerebiliriz. Ayrıca sünnet sonrası tedavi ve ilaç kullanımı için hazırlamış olduğu tarif kağıdı bile herşeye yeter ve hastalarına ne kadar önem verdiğini gösterir. Kısaca biz çok memnun kaldık Allah kendisinden razı olsun tekrardan teşekkürler kendisine..

Doğrulanmış

Doktor: Uzm. Dr. Erhan Yüksek • Normal Randevu

Kendisinden birkac yil once anksiyete ve depresyonumla alakali terapiler aliyordum. O donem seanslara gitmek benim icin rutinlesmisti ve cok sorguladigimi hatirlamiyorum. Sadece bazen seanslara gitmek beni streslendiriyordu. Simdi donup baktigimda aslinda bunun sebebinin tedavi surecimin iyi yonetilmedigiyle alakasi oldugunu dusunuyorum. Erhan Bey’den sonra gittigim psikiyatristlerde bana okb teshisi konuldu. Bunun Erhan Bey doneminde konulmamis olmasinin elbette benim her seyi paylasamamamla alakasi var ancak kendisinden terapi aldigim donem her seyi anlatacak guveni bulamadigimi, bu bagi kuramadigimizi hissettim. Aslinda 1 yil civari kendisinden aldigim terapi sureclerinin ne kadar monotonlastigini ve bende bir etkisi olmadigini simdi daha iyi anliyorum. Yalniz Erhan Bey’in kotu bir doktor oldugunu dusunmuyorum. Sadece terapi konusunda kendisiyle seanslarimizin benim acimdan olumlu bir seye vesile olmadigini belirtmek istedim. Yine de her sey icin kendisine tesekkur ederim.

S

Doğrulanmış

Doktor: Op. Dr. Zafer Dörtdoğan • Diğer

Ayni hastanede, baska bir dokturun õnerisi ile gittik. Guler yuzlu, sakin, sabırlı açıklamaları ve rahat tavırlarıyla bizleri de sakinleştirdi. Eli çok hızlı oğlumun sünneti, 5 dk da hemen bitti.
    Kendisine çok teşekkür ediyorum. Herkese tavsiye ediyorum. Sağlıklı günler

N

Doğrulanmış

Doktor: Op. Dr. Zafer Dörtdoğan • Yenidoğan Cerrahisi

15 günlük olan oğlumun sünnetini yaptırdık gayet güzel geçti doktorumuz çok ilgili ve güleryüzlü sorunsuz bi süreç geçirdik. da da büyük oğlumun sünnetini yaptırmıştık o sürecimiz de sorunsuz geçmişti. Doktor beyi tavsiye ederim herkese.

S

Doğrulanmış

Doktor: Uzm. Dr. Şuera Oruçlu

Bebeğim farklı hastanede doğdu oranın çocuk doktoru bizi çok korkutmuştu yatış yapılacak diye üzerimize gelmişti bir telaş ve endişe ile şuera hanıma geldik. Bizim içimize su serpti yatışa gerek olmadığını söyledi. Ağlamaklı lohusa halimle içimi çok rahatlatmıştı. Şu an bebeğim 10,5 aylık. Her ay düzenli bir şekilde gidiyoruz. Her muayenede ilgili ayrıntılı dikkatli sevecen yaklaşımı var. Kendisine çok teşekkür ederiz. Herkese gözü kapalı tavsiye ederim. Allah razı olsun çakmak erdem hastanesinin pek bir tavsiye edilir yönü yok aslında ama bu doktor için gidilmeye değer

M

Doğrulanmış

Doktor: Op. Dr. Zafer Dörtdoğan • Randevu

Oğlum Mete’yi sünnet için getirmiştik, doktorumuzun ilgili ve rahat davranışları bizi endişeden uzaklaştırdı. Sünneti iptal edip küçük bir operasyonla meatal web tedavisi gerçekleştirdik. Op. Dr. Zafer bey’e ilgisinden dolayı teşekkür ederiz, çok memnun kaldık.

S

Doğrulanmış

Doktor: Uzm. Dyt. Yeşim Nemutlu • Kişiye Özel Diyetler

Yeşim Hanım'la 10 aydır beraberiz. Kilo vermek için kendisine danıştım ve bu süreçte 20 kilo verdim. Danışanını motive etme ve isteklerini dikkate alma konusunda çok iyi bir diyetisyen. Bendeki değişimi görüp şaşıran ve nasıl kilo verdiğimi soran herkese mutlaka Yeşim Hanım'ı öneriyorum. Beni sağlığıma kavuşturduğu için kendisinden çok memnunum.

T

Doğrulanmış

Doktor: Uzm. Dyt. Yeşim Nemutlu • Kişiye Özel Diyetler

1 ay boyunca hergün 20 bin adım atmama rağmen kilomdan hiçbir şey eksilmiyordu. Napim madem tek başına olmuyor diyerek, diyetisyenin yolunu tuttum. Arkadaşımın annesi yeşim hanıma gidiyormuş memnuniyetini belirtince bende kendisine randevu oluşturm. Kilo verememe sıkıntım yeşim hanımla karşılaşana akdarmış sonra hemen çözüldü !! kendisi önce aile genetiğimi sorguladı.. bel yağlanmama bağlı insülin direnci olabileceğini kilo vermemin bunu etkilediğini mutlaka dahiliye doktoruna görünmemi söyledi. ve gerçekten de insülinim 30 lardaymış. doktorum bana ilaç başladı + spor + yeşimin hanımın verdiği beni hiç zorlamayan bıktırmayan mutlu ve rahatlamış hisetmemi sağlayan listeleri ile 1 ay içerisinde 12 kg verdim. (Not: ile başladım şuanda kg yum. yaşım daha 24 ). Daha devam da edeceğim. çok teşekkürler hocam

E

Doğrulanmış

Doktor: Prof. Dr. Atilla Polat • Diğer

2 kalçadan kalçadan kalça ameliyatı oldum bu sıkıntıyı 5 yıl çekiyordum daha sonra doktor araştırmasına başladım araştırma yaptığım kişilerin çoğu bana atilla beyi önerdi daha sonra atilla beye muayene oldum çift kalçamdan olmam gerektiğini söyledi bende kendisine güvendiğim için karar verdim ve çift kalçadan ameliyatımı oldum iyi ki de olmuşum çok güven verici işinin ehli bütün sorunlarımla kendisi ilgilendi ameliyat olduğum günden sonra ki gün yürüttü ve şu an 5 hafta oldu tek bastonla çok rahat yürüyorum hiç ağrılarımda yok atilla hocaya çok müteşekkirim allah razı olsun hocama güvenebilirsiniz sizde bana dua edersiniz Hocam ve Ekibine çok teşekkürler iyi ki varsınız

Hata oluştu, tekrar deneyin

Tümünü göster  

İletişim

haritayı büyüt

Alemdağ Cad. Sezer Sk. No Ümraniye - İstanbul, Ümraniye

Allianz Sigorta, AIG Sigorta, Generali Sigorta, Eureko Sigorta, Axa Sigorta, HDI Sigorta, Ziraat Sigorta, Zurich Sigorta, Şeker Sigorta, Ray Sigorta, Anadolu Sigorta, SGK, Ace European Sigorta, Fortis Bank A.Ş. Mensupları Emekli Sandığı Vakfı, Compugroup Medical Bilgi Sistemleri A.Ş. (CGM )

İletişim Bilgileri

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası