sevgiliden ayrılmış sözler / AYRILIK SÖZLERİ (@ayriliksozlerri) • Instagram photos and videos

Sevgiliden Ayrılmış Sözler

sevgiliden ayrılmış sözler

Ayrılık S&#;zleri - Duygusal Ayrılık Mesajları, Ayrılıkla İlgili Sevgiliye En İ&#;ten Mesajlar

Son Dakika Haberler

G&#;zel S&#;zlerAyrılık S&#;zleri - Duygusal Ayrılık Mesajları, Ayrılıkla İlgili Sevgiliye En İ&#;ten Mesajlar

Veda sözleri: Ayrılık ve aşk acısını anlatan uzun ve kısa veda sözleri

&#;ark&#;lardan, romanlara, &#;iirlerden filmlere veda konusu s&#;k i&#;lenen bir konudur. Ac&#;kl&#;, duygu yüklü veda sahneleri, iki a&#;k&#;n trajik ayr&#;l&#;&#;&#;n&#;n dizelere dökülmesi, yitip giden a&#;k&#;n ard&#;ndan söylenen &#;ark&#;lar ve dahas&#; &#;&#;te duygu yüklü, ac&#; ama en güzel veda sözleri

VEDA SÖZLER&#;

Umar&#;z sizin için derledi&#;imiz veda sözleri içinde duygular&#;n&#;za tercüman olacak, çevrenizle ve belki de ayr&#; dü&#;ülen ki&#;iyle hislerinizi payla&#;man&#;za yard&#;mc&#; olacak anlaml&#; ve özel sözler bulabilirsiniz. Listemizi sizin için k&#;sa ve uzun olmak üzere iki kategori de haz&#;rlad&#;k.

KISA VEDA SÖZLER&#;

Hiç gitmeyecekmi&#; gibi seversin. O da hiç sevmemi&#; gibi gider.

Baz&#; vedalar hiç edilmedi.

&#;art m&#; dudaklar&#;mla kal demem, gözlerim ç&#;&#;l&#;k ç&#;&#;l&#;&#;a kal diye hayk&#;r&#;rken.

Bazen vedalar sevgisizlikten de&#;il, çaresizliktendir.

Unutmamak laz&#;m ki küçük bir elvada y&#;llar&#;n kocaman eme&#;ini bitirebilir.

Bir gidi&#;i asla tek ki&#;i haz&#;rlamaz biri iter biri gider bunu anla art&#;k elveda…

&#;nand&#;&#;&#;m her elin bir veda kokusu varm&#;&#;.

Sana olan sevgimi anlatt&#;&#;&#;m insanlardan utan&#;yorum.

Elveda dedin bunu nas&#;l söyledin? Geri dönü&#;ü olmaz bilmeliydin.

Elveda a&#;k&#;ma, elveda gençli&#;imin hareketli ya&#;am&#;na, elveda bu hayattaki ilk ve son a&#;k&#;ma.

Hayattaki en ac&#; olay; merhaba diyen ellerin, elveda diyerek ayr&#;lmas&#;d&#;r.

E&#;er gelin olarak gitmeseydin sana bir veda öpücü&#;ü verirdim.

Dudaklar&#;n titriyordu sevgili, ho&#;çakal deyi&#;inle ilk kez adam öldürür gibi.

Zamans&#;z dökülen yapraklar gibi ayr&#;ld&#;k i&#;te.

Hiçbir ayr&#;l&#;k benim ecelime hükmedemez. Gelenle do&#;mad&#;m ki gidenle öleyim.

Gönül gamlar içinde olsa da, bazen severken de söylenmeli elveda.

Giden gitmi&#;tir, gitti&#;i gün bitmi&#;tir; ben gideni de&#;il, giden beni kaybetmi&#;tir.

Lades bitti, art&#;k akl&#;mda de&#;ilsin.

Veda ederek gitmek o kadar kolay de&#;ildir, arkada kalanda ac&#;, gidende sanc&#; b&#;rak&#;r.

Vazgeçersin bazen, sevmedi&#;inden de&#;il, yoruldu&#;undan.

Vedalar ac&#;tsa da bazen gitmek gerekir.

Ölüm gibidir ayr&#;l&#;k. O yüzden bekleme gidenleri, ölüler dirilmez.

&#;unu bilmelisin ki ben hava so&#;uyunca de&#;il, senden so&#;uyunca ü&#;üdüm. Elveda…

Pencere kapand&#; ömür sahnemde, art&#;k bana elveda…

Yoklad&#;m yüre&#;imin ceplerini ve sana söyleyecek tek sözüm kalm&#;&#;; vazgeçtim.

Öyle bir öldün ki içimde, k&#;yamette bile dirilemeyeceksin.

O ellerimi b&#;rakt&#;, ben her &#;eyi. Elvedalar bazen bu kadar kolay…

Ezdin kalbimi tek laf&#;nla elveda oldu bu a&#;k&#;n sonu da…

Adam öldürmek için senin silah almana gerek yok, tek ho&#;ça kal deyi&#;inle beni öldürdün zaten.

Sevmi&#; miydin? Hay&#;r. Peki yanaklar&#;ndan süzülen ya&#;lar ne?

Vedalar gözüyle sevenler içindir, çünkü gönlüyle sevenler ayr&#;lamaz. (Mevlana)

Veda ektin ömrüme. Ne ye&#;erebiliyorum &#;imdi ne de ya&#;ayabiliyorum.

Giderken ard&#;na bakma, yak&#;&#;&#;r bir veda olsun. Hayat&#;m&#; mahvettin ama güzel roldü helal olsun.

Dara&#;ac&#;na gitmek gibiymi&#; elveda demeni engelleyememek…

En çok da, en zor zaman&#;mda sana ihtiyac&#;m olan bu sessiz gecelerde terk etmen koydu.

Veda etme f&#;rsat&#; dahi bulamad&#;n, gelen ayr&#;l&#;klar daha ne zamana kadar devam edecek…

Bir ho&#;çakala s&#;&#;d&#;rd&#; beni, yere gö&#;e s&#;&#;d&#;ramad&#;&#;&#;m. (Necip Faz&#;l K&#;sakürek)

UZUN VEDA SÖZLER&#;

Sana bir &#;iir olmak isterdim sana yeniden ba&#;lang&#;ç olmak isterdim; ben asl&#;nda sana olan bütün güzellikler olmak isterdim ama bir elveda olmak istemezdim.

Sadece hayat&#;n ac&#; bir piyonuyum, dert keder hüzünler bende sakl&#;, seni bulmu&#;ken mutlulu&#;u yakalam&#;&#;ken &#;imdi ellerimiz ayr&#; elveda zaman&#;.

Sonu gelmeyen bir gecenin içindeyim; sabahlar do&#;muyor günlerime yaln&#;zl&#;k bast&#;r&#;yor yüre&#;ime, ac&#; çekiyorum sözlerini an&#;msay&#;p küsüyorum. Hayata elvedalar&#;n geliyor akl&#;ma, tutam&#;yorum kendimi hayk&#;r&#;yorum dünyaya.

Sen beni yaka yaka hayat&#;mdan geçip gittin. Sen küllerimi yerlere savururken, ben seni hiç olmayacak yerlere ektim.

Sana sözler yazd&#;m, sana anlatt&#;m hayat&#; sen; hep ba&#;ka dünyadayd&#;n sadece elvedalara aldand&#;n, &#;imdi kendini de kan&#;tlad&#;n insafs&#;z! Sana da elveda.

Eksik kalan bir hayat&#;n parças&#; olmu&#;um, tamamlamak gelmiyor içimden sen yokken tamamlayam&#;yorum hayat&#;m&#; eksik bir hayat&#; ya&#;&#;yorum. Elveda dedi&#;in günden beri hep a&#;l&#;yorum hayat&#; yar&#;m ve sensiz eksik ya&#;&#;yorum.

Ölümü tatt&#;rmak istiyorsan bana elveda demen yeter sensizlik zaten ölüm olacak son laf&#;n elveda olacaksa bakma arkana de ve çek git!

A&#;&#;rd&#;r sevmelerim her yürek ta&#;&#;yamaz, büyüktür umutlar&#;m her omuz kald&#;ramaz. Her &#;eyi unutur da &#;u gönlüm bir seni unutamaz. Ama keder yüklü olsam da sana sonsuza kadar elveda.

Sana elveda demeyi gönlüm raz&#; gelmedi, sen giderken gözlerim gözlerine bakamad&#;. Sen gittikten sonra bu hayattaki her &#;ey yabanc&#; geldi bana.

Ne yapsan bo&#;una art&#;k olmuyor seninle; ne olur beni anla ya&#;anan güzel günlerin hat&#;r&#;na, &#;ans&#;n&#; fazla zorlama elveda.

Yüzüm hayat&#;n derdiyle çizilmi&#;; her çizgide bir dert var, her çizgide asl&#;nda sen vars&#;n. Yanl&#;&#; zamanlar&#;n çizgilerini atm&#;&#;s&#;n yüzüme, elveda dedi&#;in zamanlar&#;n dertleri bunlar.

Yar&#;ns&#;z bir sözüm gelecek için de&#;ersiz bir insan&#;m anlad&#;m bunu, senin için sadece biriymi&#;im senin için ayr&#; bir dünyaym&#;&#;&#;m anlad&#;m bunu elveda.

Sen gittikten sonra çok denedim içimdeki seni öldürmeyi. Özür dilerim sevgili, bugün son teti&#;i çektim ve sen bittin. Bundan sonra ba&#;ka hikayelerin ve ba&#;ka filmlerin kahraman&#; olma vakti.

Sana veda etmeden kaybolu&#;a kar&#;&#;mam da asl&#;nda sadece bunun için. Madem varl&#;&#;&#;m ac&#; vermiyor sana madem ki ancak yoklu&#;umda sevgimi hissedebiliyorsun; öyleyse yoklu&#;umla kal sevgili! (Cezmi Ersöz)

A&#;k&#;m&#;z su üzerine yaz&#;lan bir masald&#;, göz kirpi&#;im k&#;sal&#;&#;&#;nda, kelebe&#;in ömrü uzunlu&#;undayd&#;… Kalbimizde bir ömür boyu çekece&#;imiz yaralar b&#;rakt&#;.

Kalmad&#; gücüm gidiyorum üzülme ne olur seni yine seviyorum ama ne a&#;k&#; kald&#;racak kadar kalbim kald&#; nede hayata katlanacak kadar sabr&#;m kald&#;. Elveda demekten ba&#;ka seçene&#;im yok! &#;unu unutma ad&#;n kalbimde, gözlerin hep gözümde olacak Elveda

Sen çok kötü bir insanm&#;&#;s&#;n. Yüre&#;ime önce &#;evkatle sevdalar&#;n&#; ektin. Daha sonra da ayr&#;l&#;k biçtin. &#;imdi paramparçay&#;m. Gel topla beni. Seninle beraber do&#;rulay&#;m.

K&#;rmak de&#;il herkesi kazanmak istedim; kimseleri üzmek de&#;il, herkesi güldürmek istedim. Kendim içinse bir seni diledim. Ama hiçbir iste&#;im olmad&#; ve dile&#;im gerçekle&#;medi. Elveda demek istemezdim sana, ama sonuç bu &#;imdi, kusura bakma!

Gelece&#;i benimle karanl&#;k görüyorsan, umutlar&#;n solmu&#; yüre&#;inde. Hadi git beni hiç dü&#;ünme e&#;er mutlu olacaksan çeker giderim, sen mutlu olacaksan ben çekerim.

Sevmenin erdemi, a&#;k&#;n görkemi, mutlulu&#;un gözleri ve seni özlemenin hazz&#;n&#; ya&#;att&#;n sevgili, yolun aç&#;k olsun.

Sen benim sakl&#; sevdam. Sen benim üzerine titredi&#;im kad&#;n&#;m. Sen benim cennete aç&#;lan pencerem. Vedala&#;al&#; ne kadar oldu dü&#;ünemiyorum ama hala akl&#;mdas&#;n desem?

Ben ne a&#;klar ya&#;ad&#;m ne vedalar ettim, ne k&#;zg&#;n çöllerinde yürüdüm a&#;k&#;n, senin kor dudaklar&#;n v&#;z gelir güzelim.

Bir çiçe&#;im vard&#;, ad&#;n&#; a&#;k koydum; kopard&#;lar, bir çiçe&#;im vard&#;, ad&#;n&#; sevgi koydum; soldurdular, &#;imdi yine bir çiçe&#;im var, ad&#;n&#; &#;zd&#;rap koydum; b&#;rakt&#; bir küçük elvedayla.

Ba&#;ka ba&#;ka &#;ehirlerdeyiz &#;imdi. Birlikte görebilece&#;imiz tek &#;ey gökyüzü. Güne&#;, bulutlar, y&#;ld&#;zlar, ay ve mart&#;lar. Terk etmi&#; bile olsan beni. Bak alamad&#;n seninle payla&#;abildi&#;im yegâne &#;eyi.

Sen benden gitti&#;in için ard&#;ndan a&#;layaca&#;&#;m sanma. Ben çok az yas tutar&#;m bunu unutma. Ben gitmedim senden, sen gittin; yolun aç&#;k olsun. Bitti dedi&#;in anda bittin.

Te&#;ekkür ederim. Seni sevdi&#;imden beri, her ac&#;y&#; tatt&#;m. Mutlulu&#;u da gördüm mutsuzlu&#;u da Seni de ya&#;ad&#;m, sensizli&#;i de. Sen gidiyorsun ya, al&#;&#;mam&#; asla bekleme benden.

Neyine yetmedim, ba&#;kalar&#; sana ne verdi de ben vermedim? Kim seni benim kadar sevdi? Kim her gece ba&#;&#;n&#; yast&#;&#;a koydu&#;unda seni görme hayaliyle uyudu? Kim öpecek seni bundan sonra? Madem gidiyorsun. &#;unlar&#;n cevaplar&#;n&#; ver de öyle git. Öyle git de akl&#;mda sen, kalbimde de külün kalmas&#;n.

Kahrolsun sensiz olan her saate, sen beni görme a&#;lad&#;&#;&#;m&#;. Gittin ya &#;imdi bir de, tahmin et sensiz nas&#;l cay&#;r cay&#;r yand&#;&#;&#;m&#;.

Gerçekten sevdi&#;ini çok sonra anlayabilir insan. A&#;&#;r gelir hayat. Yap&#;lan hatalar a&#;&#;r gelir. Ta&#;&#;yamaz olursun. Umar&#;m bu veday&#; ba&#;kas&#;ndan bulursun.

Gidiyorsun…Umar&#;m ald&#;&#;&#;n karar seni pi&#;man etmez kendine. Umar&#;m do&#;ruya dosdo&#;ru gidersin. Yan&#;ld&#;&#;&#;n&#; anlad&#;&#;&#;n an geri dön. Seni buralarda bekliyor olaca&#;&#;m. Sadece çok gecikme. Belki yine buralar da olurum ama buralar eskisi kadar buras&#; olur mu bilemem.

&#;&#;te gidiyorum, bir &#;ey demeden, arkam&#; dönmeden, &#;ikâyet etmeden. Hiçbir &#;ey almadan, bir &#;ey vermeden, yol ayr&#;lm&#;&#;, görmeden gidiyorum. Ne küslük var ne pi&#;manl&#;k kalbimde, yürüyorum sanki senin yan&#;nda, sesin uzakla&#;&#;r her bir ad&#;mda, ayak izim kalmadan gidiyorum.

Anlad&#;m ki, hiçbir zaman sen gibi olmayacak kimse. Senin gibi bakmayacak, dokunmayacak. Ama yüre&#;imde ki bu kor ate&#;i tekrar yakmak istersen, çabuk ol sevgili. Korun üstüne su dökmeden gel geri.

Sen beni terk etmekten b&#;kmad&#;n. Ben de terkedilmekten usanmad&#;m. Bu nas&#;l bir döngü böyle ben anlamad&#;m. Bir yerde ya sen ya da ben pes edece&#;iz ama peki ne zaman a&#;k&#;m?

Biraz dertli biraz kederliyim. Asl&#;nda dert “biraz” de&#;il bakma gururumdan diyorum bunlar&#;. Ben hep dertliyim hep kederliyim; elveda dedi&#;in günden beri hayata sinirliyim, senin için nöbetteyim so&#;uk gecelerde.

Sana sözler yazd&#;m, sana anlatt&#;m hayat&#; sen hep ba&#;ka dünyadayd&#;n; sadece elvedalara aldand&#;n &#;imdi kendini de kan&#;tlad&#;n insafs&#;z, sana da elveda.

ANASAYFAYA DÖNMEK &#;Ç&#;N TIKLAYINIZ

Ayrılık sözleri: Duygularınıza tercüman olacak anlamlı sözler

Ayr&#;l&#;klar her zaman için zordur. Bir dosttan, bir sevgiliden bir daha görü&#;memek üzere ayr&#;l&#;rken söylenen ayr&#;l&#;k sözleri kadar yaralayan ba&#;ka çok az &#;ey var hayatta. Belki çok üzüldünüz, belki çok k&#;zd&#;n&#;z Her durum için söyleyebilece&#;iniz ayr&#;l&#;k sözlerini sizler için derledik. &#;&#;te duygular&#;n&#;za tercüman olacak o sözler!

AYRILIK ACISINI D&#;LE GET&#;REMEYENLER &#;Ç&#;N DUYGUSAL SÖZLER

Bir umuttu yanl&#;zl&#;k bir &#;eyleri payla&#;amamakt&#; belki, gözIer dal&#;p giderken, yaral&#; bir serçeye a&#;layan bir buluttu belki de, belki belkilerle doIu bir hayatt&#; bu….

Ölmek dünyada unutulup gitmekmi&#;, ölmek bir kefen giymekmi&#;, ölmek o so&#;uk o korkunç ve o kara topra&#;a girmekmi&#;… yok be a&#;k&#;m as&#;l ölmek “sensizIikmi&#;”

Sen sigara duman&#;n aIt&#;nda yana yana en sonunda küI oIdun, sen kibritin hiç yanmayan ucunda birinin hayat&#;ndan geçmi&#; oIdun!

Bak yine soldu güne&#; yine ak&#;am oluyor ömrümün kadehine sensiz bir gün doluyor sen yoksun diye inan dertliyim kederliyim gelmezsen kahrolurum y&#;k&#;l&#;r&#;m sevgilim ben seni çok seviyorum

Sen benim içimde açan bir güIdün. Sönmek biImeyen aIevIenen içimde ba&#;&#;m&#; her yast&#;&#;a koyu&#;ta sen vars&#;n hayallerimde. Çünkü sen benim içimden söküp bir türIü atamad&#;&#;&#;ms&#;n YAR.

Hayatta seyirciler ve oyuncular vard&#;r. Ben kurallar&#; koydum, isteyen seyreder, isteyen oynar.

Ayr&#;l&#;klar küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir. T&#;pk&#; rüzgar&#;n mumu söndürüp, yang&#;n&#; güçlendirdi&#;i gibi.

Bir romand&#;n okuyup da bitiremedi&#;im, bir hayaldin yalvar&#;p da hükmedemedi&#;im, bir sendin merhaba deyip elveda diyemedi&#;im.

E&#;er inceldi&#;i yerden kopmas&#;na izin vermezsen, gün gelir en sa&#;lam yerinden kopar, can&#;n yanar.

Dokunamad&#;&#;&#;n birini özlüyorsan, özledi&#;in kalbine dokunmu&#; çoktan.

Sen ve ben. Böyle bir yerde otursak, yan&#;mda olsan, varl&#;&#;&#;n&#; hissetsem yeter.

Konu&#;arak da anla&#;am&#;yorduk, susarak da. Ben yazmay&#; tercih ettim, o hiç okumad&#;.

Masumiyetimi esaretimi al, varl&#;&#;&#;m koyarsa hayat&#;m&#; al. Kal bir sigara içimlik daha kal, belki o zaman gitmezsin.

Nerede kaybediyoruz biliyor musun? O’na mesaj at&#;p cevap alamay&#;nca, merak edip ikinci mesaj&#; att&#;&#;&#;m&#;zda.

Gelme çocuk! Benim denizimde yüzemezsin sen, kollar&#;n k&#;sa kal&#;r dalgalar&#;ma, ölürsün çocuk! Bula&#;ma yaln&#;zl&#;&#;&#;ma…

Bazen öyle konu&#;acaks&#;n ki, kar&#;&#;ndaki cevap veremeyecek. Bazen de öyle bir susacaks&#;n ki kar&#;&#;ndaki konu&#;maya cesaret edemeyecek.

En kötüsü de ba&#;kalar&#;yla da seninle konu&#;tu&#;u gibi konu&#;tu&#;unu görmek olsa gerek. Özel olmad&#;&#;&#;n&#; fark etmek yani.

Sevmi&#; miydin? Hay&#;r. Peki yanaklar&#;ndan süzülen ya&#;lar ne? Sevmi&#; olmam de&#;il hala seviyor olmam.

Bugüne kadar gözya&#;lar&#;m&#; hak edecek bir insan görmedim. Ya benim gözya&#;lar&#;m de&#;ersiz ya da u&#;runa gözya&#;&#; döktü&#;üm insanlar edersiz.

Her &#;eyi da&#;&#;tt&#;&#;&#;m için üzgünüm. Sen toparla, yeniden bir hayat kurars&#;n. Ama benden bir ba&#;kas&#;yla, ben yokum art&#;k.

Gönderdi&#;im mektubu okurken a&#;lama sak&#;n. Senin bir tek göz ya&#;&#;na k&#;yamam a&#;k&#;m. Beni senelerdir a&#;lat&#;yorsun ama. Gözya&#;lar&#;m bo&#;a de&#;il içinde sen vars&#;n.

Saçlar&#; benden güzelmi&#; ve gözleri. Uzunmu&#; boyu, öyle demi&#;sin. Peki kalbi? Susmu&#;sun! &#;&#;te onu zor bulursun.

Ne yürek kald&#; sana verecek nede inanc&#;m kald&#; seninle bu yolda gidebilecek. K&#;zg&#;nl&#;klar&#;m içimde kor oldu, seni topra&#;a gömecek.

Bir ömür boyu seninleyim desende istemem art&#;k. Çünkü; Sen, rüzgar&#;n co&#;turdu&#;u bir toz bulutusun. Bugün bana esersin yar&#;n ellere.

Gittin! &#;imdi bir mevsim de&#;il, bir hayat girdi aram&#;za. Ne sen dönebilirsin art&#;k geriye, ne de ben kap&#;y&#; açabilirim sana.

Ald&#;&#;&#;m nefeste soluyordum da, verdi&#;im nefeste bulam&#;yorum seni ve iki nefes aras&#; ne kadarl&#;ks&#;n i&#;te onu bilemiyorum.

Sevmenin erdemi, a&#;k&#;n görkemi, mutlulu&#;un gözleri ve seni özlemenin hazz&#;n&#; ya&#;att&#;n sevgili, yolun aç&#;k olsun.

Tek bir bak&#;&#;la tutu&#;maya haz&#;rd&#;m oysa. Dü&#;lerinin mahpusunda bir ömür yatmaya. Hadi! Haz&#;r&#;m ‘yok olmaya’.

DOSTA VEDA SÖZLER&#;

Y&#;llarca en yak&#;n&#;n&#;z bildi&#;iniz dostunuzla, gün gelir bir daha görü&#;memek üzere ayr&#;l&#;rs&#;n&#;z. Ayr&#;l&#;k sözleri en çok böyle zamanlarda yaralamaz m&#; asl&#;nda insan&#;? Veda ederken söylenen en anlaml&#; mesajlar&#; sizler için derledik. Her &#;eyinizi payla&#;t&#;&#;&#;n&#;z insana söyleyebilece&#;iniz en anlaml&#; ayr&#;l&#;k sözleri;

Sadece hayat&#;n ac&#; bir piyonuyum, dert keder hüzünler bende sakl&#;, seni bulmu&#;ken mutlulu&#;u yakalam&#;&#;ken &#;imdi ellerimiz ayr&#; elveda zaman&#;.

Veda &#;ark&#;lar&#; çal&#;yor etraf&#;mda sanki gördü&#;üm her &#;ey ayr&#;ld&#;&#;&#;m&#;z&#;n resmi nereye baksam kopmu&#; bir hayat nereye baksam a&#;layan gözler nereye baksam elvedalar yaln&#;zlar&#;n dünyas&#;nda bir yaln&#;z&#;m.

Sana sözler yazd&#;m sana anlatt&#;m hayat&#; sen hep ba&#;ka dünyadayd&#;n sadece elvedalara aldand&#;n &#;imdi kendini de kan&#;tlad&#;n insafs&#;z sana da elveda.

Seni bulmu&#;ken gidiyorum &#;imdi seni sevmi&#;ken kaç&#;yorum &#;imdi senin için b&#;rak&#;yorum bu saçma sapan hayat&#; elveda sevgilim elveda sana.

Ölümü tatt&#;rmak istiyorsan bana elveda demen yeter sensizlik zaten ölüm olacak son laf&#;n elveda olacaksa bakma arkana de ve çek git!

Elveda diyorum sana bakma yüzüme a&#;layan duygular&#;nla funduszeue.info ya&#;anmam&#;&#; say sevmemi&#; say beni b&#;rak&#;yorum hayat&#; sana dönem bir daha bana elveda son sözüm sana.

Yar&#;ns&#;z bir sözüm geçecek için de&#;ersiz bir insan&#;m anlad&#;m bunu, senin için sadece biriymi&#;im senin için ayr&#; bir dünyaym&#;&#;&#;m anlad&#;m bunu elveda.

Ay gibi parlak bir gecenin ölüme götürecek kadar sihirli bir &#;ark&#;s&#;s&#;n, seni ben dilde de&#;il yürekte sevdim senin için ben ölüme not b&#;rakt&#;m anla beni ne olur notum sadece sana elveda.

Sana bir &#;iir olmak isterdim sana yeniden ba&#;lang&#;ç olmak isterdim, ben asl&#;nda sana olan bütün güzellikler olmak isterdim ama bir elveda olmak istemezdim.

Sonu gelmeyen bir gecenin içindeyim, sabahlar do&#;muyor günlerime yaln&#;zl&#;k bast&#;r&#;yor yüre&#;ime, ac&#; çekiyorum sözlerini an&#;msay&#;p küsüyorum hayata elvedalar&#;n geliyor akl&#;ma tutam&#;yorum kendimi hayk&#;r&#;yorum dünyaya.

Eksik kalan bir hayat&#;n parças&#; olmu&#;um tamamlamak gelmiyor içimden sen yokken tamamlayam&#;yorum hayat&#;m&#; eksik bir hayat&#; ya&#;&#;yorum elveda dedi&#;in günden beri hep a&#;l&#;yorum hayat&#; yar&#;m ve sensiz eksik ya&#;&#;yorum.

Biraz dertli biraz kederliyim asl&#;nda dert biraz de&#;il bakma gururumdan diyorum bunlar&#; ben hep dertliyim hep kederliyim elveda dedi&#;in günden beri hayata sinirliyim senin için nöbetteyim so&#;uk gecelerde.

Kalmad&#; gücüm gidiyorum üzülme ne olur seni yine seviyorum ama ne a&#;k&#; kald&#;racak kadar kalbim kald&#; nede hayata katlanacak kadar sabr&#;m kald&#; elveda demekten ba&#;ka seçene&#;im yok! &#;unu unutma ad&#;n kalbimde gözlerin hep gözümde olacak elveda.

A&#;l&#;yorsundur belki sormam sebebini gülüyorsundur belki hat&#;rlamazs&#;n güzel günleri, elveda diyen unutur gider günleri a&#;layan ise elvedayla kal&#;r ba&#; ba&#;a anlat&#;r derdini, sen bana elveda dedin gül hayata &#;imdi a&#;layacaks&#;n sonunda!

Yüzüm hayat&#;n derdiyle çizilmi&#; her çizgide bir dert var her çizgide asl&#;nda sen vars&#;n yanl&#;&#; zamanlar&#;n çizgilerini atm&#;&#;s&#;n yüzüme elveda dedi&#;in zamanlar&#;n dertleri bunlar.

Ay gibi parlak bir gecenin ölüme götürecek kadar sihirli bir &#;ark&#;s&#;s&#;n, seni ben dilde de&#;il yürekte sevdim senin için ben ölüme not b&#;rakt&#;m anla beni ne olur notum sadece sana elveda.

Yüzüm hayat&#;n derdiyle çizilmi&#; her çizgide bir dert var her çizgide asl&#;nda sen vars&#;n yanl&#;&#; zamanlar&#;n çizgilerini atm&#;&#;s&#;n yüzüme elveda dedi&#;in zamanlar&#;n dertleri bunlar.

A&#;LATAN AYRILIK MESAJLARI

Ayr&#;l&#;klar her zaman çok üzer. Ancak sizi çok üzdü&#;ü için ayr&#;ld&#;ysan&#;z o insandan, ayr&#;l&#;k sözlerini bir bir s&#;ralamak gerekir ard&#;ndan. Birbirinden özel a&#;latan ayr&#;l&#;k mesajlar&#;n&#; sizler için derledik. &#;&#;te birbirinden anlaml&#; a&#;latan ayr&#;l&#;k sözleri;

Serçe kadar yüre&#;imin, gökyüzü kadar sanc&#;s&#; var bu gece.

Üç yanl&#;&#;&#;m oldu. Tan&#;d&#;m, güvendim, inand&#;m! Bir do&#;rum oldu. Sevdim ama üç yanl&#;&#;, bir do&#;ruyu sildi.

Bazen insan 'Seni seviyorum' diyemez. Sadece ‘Sana da iyi geceler’ demekle yetinir.

Kimine git dersin de&#;erli olursun, kimini can&#;ndan çok seversin gereksiz olursun.

Senin de sevdi&#;ini sanm&#;&#;t&#;m. Ya da öyle olmas&#;n&#; istedi&#;im için, kendimi buna inand&#;rm&#;&#;t&#;m.

Sen kalmaya bir neden bulamad&#;n ya, ben ölmeye ne bahaneler bulurum &#;imdi.

Dün mahkememiz vard&#;, senin gözlerinle benim kalbim aras&#;nda. Senin gözlerin serbest kald&#;, benim kalbim ise bir ömür boyu seni sevmeye mahkûm edildi…

Ömrümün her gününde, as&#;rl&#;k elem sakl&#;… Ad&#;n kalbime mühür art&#;k, dilde yasakl&#;!

Hücum edilmez bir beden içinde, ölmez bir ruhum var. Ben seni sevdim sebepsiz sen beni sevmedin &#;erefsiz

Can&#; yanan sabretsin, can&#; yakan, can&#;n&#;n yanaca&#;&#; günü beklesin!

Yaln&#;zl&#;&#;&#;mda ço&#;al&#;p, kalabal&#;kta eksiliyorum. Ve öylesine kalabal&#;k ki yaln&#;zl&#;&#;&#;m; ne yana dönsem sana çarp&#;yorum.
Dünyalar&#; s&#;&#;d&#;r&#;rd&#;m yüre&#;ime. derdin bana bir zamanlar. Dünyalar&#; s&#;&#;d&#;r&#;rken yüre&#;ine, beni s&#;&#;d&#;ramad&#;n m&#;?

Seni seviyorum cümlesi en çok sana yak&#;&#;&#;yordu, en çok senden duymak mutlu ediyordu.

Mutluluk mu? Evet, ad&#;n&#; duymu&#;tum.

Arada bir yokluyorsun sol yan&#;m&#;. Öyle bir seni seviyorum dedin ki inan olsun kalbime indin.

Ad&#;n ki en güzel kelimedir da&#;arc&#;&#;&#;mda ne zaman ansam; kelimelerim kendini asar dara&#;ac&#;nda.

Belki kimse olmayacak senin gibi; ama sende olmayacaks&#;n eskisi gibi.

Çok sahiplenmeden seveceksin mesela. Hem her an avuçlar&#;ndan kay&#;p gidecekmi&#; gibi, hem de hep senin kalacakm&#;&#; gibi.

Ayn&#; kitaplar&#; okur, ayn&#; filmleri izler, ayn&#; müzikleri dinlerdik. Herkesten farkl&#;yd&#;k biz. Biz gerçekten ayr&#;yd&#;k. &#;imdi ne okusam, ne izlesem, ne dinlesem hemen elim telefona gidiyor sonra o eskidendi diyorum çünkü biz art&#;k gerçekten ayr&#;yd&#;k

U&#;runa ödedi&#;in bedeller, mutlulu&#;una gölge dü&#;ürüyorsa, hak etti&#;in mutluluk sana biraz pahal&#;ya mal olmu&#;tur.

Sen beni kand&#;rmad&#;n, ben sana inanmay&#; seçtim. Hepsi bu. Kanayan yaralar&#;na, kan dursun diye ba&#;ka bedenler basarsan, sadece mikrop kapars&#;n. E&#;er bir insan&#; gerçekten unutmak istiyorsan onunla ya&#;ad&#;klar&#;n&#; de&#;il, onun sana ya&#;att&#;klar&#;n&#; hat&#;rla.

Bana &#;&#;&#;&#;&#;n k&#;ymetini gösterebilmen için dünyam&#; karartmana gerek yok.

Uzakla&#;mak iyidir. Birinden, bir &#;eyden… Uzakla&#;mak bazen, yak&#;nla&#;maktan da iyi gelir insana

Ne yapsan bo&#;una art&#;k olmuyor seninle ne olur beni anla ya&#;anan güzel günlerin hat&#;r&#;na &#;ans&#;n&#; fazla zorlama elveda.

Gençli&#;ine güvenip vakit çok erken derken, belki elveda bile diyemezsin giderken.

Aht&#;m seni sevmekti ya vars&#;n imtihan&#;m özlemek olsun.

Vedalar gözüyle sevenler içindir, çünkü gönlüyle sevenler ayr&#;lamaz.

O ellerimi b&#;rakt&#; ben her &#;eyi. Elvedalar bazen bu kadar kolay…

Yapacak bir &#;ey yok yine özler yine bekleriz. Çay içer, kitap okur, namaz k&#;lar, dua ederiz.

Pencere kapand&#; ömür sahnemde, art&#;k bana elveda…

&#;&#;te gidiyorum, bir &#;ey demeden, arkam&#; dönmeden, &#;ikâyet etmeden. Hiç bir &#;ey almadan, bir &#;ey vermeden, yol ayr&#;lm&#;&#;, görmeden gidiyorum. Ne küslük var, ne pi&#;manl&#;k kalbimde, yürüyorum sanki senin yan&#;nda, sesin uzakla&#;&#;r her bir ad&#;mda, ayak izim kalmadan gidiyorum.

Rüzgâr ve mart&#; sordular seni, neredesin? Nas&#;l derim terk etti, b&#;rak&#;p beni gitti? Anlad&#;lar ki a&#;k&#;m&#;z bitti. Alay ettiler benle hep, sen oldun bunlara bak sebep. Mart&#; dedi: gördüm onu belinde erkek kolu. Rüzgâr güldü halime, dedi: gidelim, dü&#; önüme. Gidemem, dinle mart&#;lar&#;. Bitmiyor alaylar&#;.

Üzülme de&#;mez sözünü duymaktan s&#;k&#;ld&#;m. De&#;meyenlere zaten üzülmem. Üzüldü&#;üm &#;ey; hiç de&#;meyecek olan ki&#;ilere yüre&#;imin de&#;mi&#; olmas&#;

Hayat öyle bir noktaya getirir ki insan&#;, eskiden “hiç bitmesin” dedi&#;in günlere, ke&#;ke hiç ya&#;amasayd&#;m dersin.

Bir gün herkes gibi olmad&#;&#;&#;m&#; anlayacaks&#;n ; Ama o zaman sen benim için herkes gibi olacaks&#;n.

Ya bir gün kar&#;&#;la&#;t&#;&#;&#;m&#;zda “Dü&#;man” gibi de&#;ilde, “pi&#;man” gibi bakarsak? Hiç Dü&#;ündün mü?

Gidiyorsun…Umar&#;m ald&#;&#;&#;n karar seni pi&#;man etmez kendine. Umar&#;m do&#;ruya dosdo&#;ru gidersin. Yan&#;ld&#;&#;&#;n&#; anlad&#;&#;&#;n an geri dön. Seni buralarda bekliyor olaca&#;&#;m. Sadece çok gecikme. Belki yine buralar da olurum ama buralar eskisi kadar buras&#; olur mu bilemem.

Gelen bir &#;ey katmaz art&#;k bana, giden de hiçbir &#;ey eksiltmez. Gel ya da gelme sevgili, art&#;k benim için hiç fark etmez.

Gittin de ayr&#;ld&#;k m&#; san&#;yorsun? Sen orda sigaran&#; yakars&#;n, külü benim içime dü&#;er…

Vazgeçersin bazen, sevmedi&#;inden de&#;il, yoruldu&#;undan..

Hiç bir ayr&#;l&#;k benim ecelime hükmedemez… Ben gelen ile do&#;mad&#;m ki giden ile öleyim…

DUYGUSAL AYRILIK SÖZLER&#;

Her ayr&#;l&#;k duygusald&#;r asl&#;nda. Kimi ayr&#;l&#;k ac&#;s&#;n&#; içimizde ya&#;ar&#;z, kimini duygusal ayr&#;l&#;k sözleriyle d&#;&#;&#;m&#;za vurmaya çal&#;&#;&#;r&#;z. &#;&#;te duygusal bir vedan&#;n ard&#;ndan söylenebilecek en anlaml&#; duygusal ayr&#;l&#;k sözleri;

Ben elindekilerin de&#;erini kaybedince de&#;il, de&#;er verdi&#;i için kaybedenlerdenim..

Gittin… Ve solumda kald&#;n… Ve solu&#;umda… Ve sonumda… Giderken ard&#;na bakma, yak&#;&#;&#;r bir veda olsun. Hayat&#;m&#; mahvettin ama güzle roldü helal olsun

En mutlu gününde yan&#;nda yoksa onunlayken bile onsuzlu&#;u ya&#;&#;yorsan bil ki terk edilmi&#;sindir yaln&#;zl&#;&#;&#; ya&#;&#;yorsun ama bilmeden.

Beni sensiz b&#;rakt&#;&#;&#;n gün geliyor akl&#;ma , dü&#;ünüyorum da çok ac&#; çekmi&#;tim, ama &#;u anda daha da çok çekiyorum ama biliyorum ki sen bu ac&#;ya hiçbir zaman de&#;medin beni hiç bir zaman sevmedin sen sevsen de sevmesen de ben seni sevdim hep de öyle kalacak

Bekleyi&#; bir özleyi&#; gönüldeki güzeli bir süsleyi&#; bin bir hisle sevmeli neden o çok sevene unut bekleme derler oysa seven ümitsiz olsa da bekler.

Hayatta hiç kimsenin bilmedi&#;i engin denizlerde, yunuslar gibi yüzmektir seni sevmek. Ümitlerim vard&#; tesbih misali, sen giderken da&#;&#;l&#;verdiler birden.

Araya koskoca y&#;llar girse de, kalbim seninle bu can seninle, koskoca da&#;lar girse de araya ben seni unutmam unutamam ki, ben sana kocaman bir can verdim sen bana sevgi dürüstlük verdin, ben seni nas&#;l unuturum ki sen bana bir can bir sevgi verdin..

Üstüne basarak söylemi&#;tim seni seviyorum diye. Sen ise üstüme basa basa gitmeyi tercih ettin.

Bu saatten sonra sende f&#;rt&#;na dahi kopsa pa&#;am, bende yaprak bile oynamaz inan.

Sevdi&#;imden bu yana her ac&#;y&#; tatt&#;m her çileye al&#;&#;t&#;m, yaln&#;z senin yoklu&#;una al&#;&#;amad&#;m. Art&#;k anl&#;yorum hasretten, gözya&#;&#;ndan ba&#;ka bir &#;ey vermemi&#;sin bana.

Hat&#;ralar küller aras&#;nda kaybolmu&#; bir ate&#; parças&#;na benzer, bir gün bu külleri kar&#;&#;t&#;racak olursan, seni can&#;ndan daha çok seven birinin oldu&#;unu unutma

Sen gitti&#;in an ben darac&#;k sokaklarda &#;ss&#;z çöllerden geçerek sana gelme umuduyla ko&#;tum ama her arkam&#; dönü&#;ümde sen yoktun.

E&#;er inceldi&#;i yerden kopmas&#;na izin vermezsen, gün gelir en sa&#;lam yerinden kopar, can&#;n yanar. Dokunamad&#;&#;&#;n birini özlüyorsan, özledi&#;in kalbine dokunmu&#; çoktan. Ne kadar çok seversen o kadar çok gider. Ve ne kadar çok özlersen bir o kadar daha gider.

RES&#;ML&#; AYRILIK SÖZLER&#;

Facebook'ta, Whatsapp'ta, Instagram'da payla&#;&#;labilecek resimli ayr&#;l&#;k sözlerini sizler için derledik;

Verdi&#;in de&#;erin kar&#;&#;l&#;&#;&#;n&#; görmüyorsan, gördü&#;ün de&#;eri ver ki; herkes yerini bilsin!

Galiba biz severek ayr&#;ld&#;k. Ben sevdim. O ayr&#;ld&#;. Severek ayr&#;ld&#;k

Yaln&#;z olmak, yanl&#;&#; kalpte olmaktan iyidir.

Küçükken ''küseceksen'' oynamayal&#;m derdik ''Peki &#;imdi ne diyelim? Gideceksen sevme mi?''

Hiç kimse vazgeçilmez de&#;ildir ve hiç kimse kendini vazgeçilmez sanan biri kadar aptal de&#;ildir

Pa&#;alar gibi geldi&#;in kar&#;&#;land&#;&#;&#;n yüre&#;imden soytar&#; gibi gitmeyi de elbet ö&#;renirsin

ANASAYFAYA DÖNMEK &#;Ç&#;N TIKLAYINIZ

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası

© 2024 Toko Cleax. Seluruh hak cipta.