koşuyolu kalp ve damar hastanesi kartal / TUS Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi Taban Puanları

Koşuyolu Kalp Ve Damar Hastanesi Kartal

koşuyolu kalp ve damar hastanesi kartal

Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Haberleri

Açık kalp ameliyatında bilinçli olmak önemlidir

Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Serpil Taş: - "Açık kalp ameliyatı sonrası hastanın sağlığı ile ilgili konularda bilgilenmesi, bireyin hastalığı ya da sorunlarıyla baş edebilmesi, tedavi ve uygulamalara yardımcı olabilmesi, gelişebilecek komplikasyonların en aza indirilmesi, bakım maliyetinin azaltılması ve hastanede kalış süresinin kısaltılması gibi pek çok konuda yarar sağlamaktadır yani açık kalp ameliyatında bilinçli olmak önemlidir"

Haber

Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Türkiye&#;nin cerrahi başarısı dünya standartlarının üzerinde

SBÜ Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Mehmet Kaan Kırali: - "Türkiye&#;nin mitral kapak ameliyatlarındaki başarı oranı dünyayla kıyaslandığında hemen hemen başa baş seyretmektedir. Nitekim ülkemizin cerrahi başarısını bireysel olarak dünya standartlarının üzerinde kabul ediyoruz. Hastane altyapısı, teknolojik yeterlilik de buna eklendiği zaman başarı zaten kendiliğinden geliyor" - "İster standartla olsun, ister minimal girişimlerle olsun önemli olan kalp kapağını tam tamir etmek, yetersizliği veya darlığı ortadan kaldırmak, eğer tamir imkanı yoksa kapağı değiştirerek hasta için tam bir düzelme sağlamaktır" - "Günümüzde mitral kapağa yönelik daha değişik tamir teknikleri de teknolojik gelişmeye bağlı olarak ortaya konulmaya başlandı. Sonuç olarak mitral kapak tamiri veya değiştirilmesinde en iyi sonucu veren yöntem açık kalp ameliyatıdır"

Haber

Türkiye&#;deki organ nakli sistemi suistimale açık değil

Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi Akciğer Nakli Ünite Sorumlusu Doç. Dr. Ahmet Erdal Taşçı: - "Türkiye&#;de devletin kurduğu organ nakli sistemi suistimale açık bir sistem değil. Yani kim olursa olsun organ nakli sisteminde birbirinden asla farklı yok. Akciğer naklinde sıra diye bir şey yok. Akciğerler boy, kilo, ağırlık gibi ebat uyumuyla ve kan grubu uyumuyla kime uyuyorsa ona takılıyor ve bu kararı da biz veriyoruz" - "İki senede 54 nakil yaptık. Koşuyolu Hastanesi&#;nde devletin bize sağladığı imkanlarla bunu gerçekleştirdik. Yani isteklerimizin neredeyse tamamı karşılandı. Şu anda en ufak bir eksiğimiz yok"

Haber

İnme dünyada en önemli üçüncü ölüm sebebi

Kardiyoloji Uzmanı Doç. Dr. Mehmet Yunus Emiroğlu: - "Dünya ölçeğinde inme geçirme ve ilişkili komplikasyonları, kalp krizi ve kanserden sonra en önemli üçüncü ölüm sebebidir. Dünya Sağlık Örgütü verilerine göre, dünyada yılda 15 milyon kişi felç geçirmektedir" - "Felçlerin bir kısmı dilde uyuşma, kol veya bacaklarda kuvvet kaybı, ani görme bozuklukları gibi belirtiler verse de vakaların yüzde 80&#;i ön belirtisiz oluşmaktadır" - "Hekim için önemli olan riskli hastaları seçip ilgili araştırmaları yapmaktır. Konu damar sertliği olduğu için riskli gruplar hekimler tarafından kolayca tanınmaktadır. Önemli olan hastalık oluşmadan önlem almaktır. Bu önlemler de kalp damar rahatsızlığından korunma yöntemleriyle benzerdir"

Haber

inme (beyin krizi)Sağlık Bilimleri ÜniversitesiKartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Damar Cerrahi Kliniği, nerede, Otobüs, Tren, Minibüs / Dolmuş, Metro veya Vapur ile nasıl gidilir?

Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Damar Cerrahi Kliniği konumuna Toplu Taşıma

Türkiye'deki Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Damar Cerrahi Kliniği adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Damar Cerrahi Kliniği adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Damar Cerrahi Kliniği adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Damar Cerrahi Kliniği için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Mustafa Kemal Caddesi; Adalet Sarayi - Cevizli Yönü; Saraylar Caddesi - Kadiköy Yönü; Dr. Lütfi Kirdar Şehir Hastanesi - Kadiköy Yönü; L.Kırdar Eğfunduszeue.infoş.Hst; Cevizli Köprüsü; Dr. Lütfi Kirdar Şehir Hastanesi - Ugurmumcu Yönü; Cevizli Köprüsü - Kadiköy E-5 Yönü.

OtobüsŞMYKKM29Tren:MARMARAY (ATAKÖY - PENDIK)MARMARAY (HALKALI - GEBZE)Metro:M4Minibüs / Dolmuş:MİNİBÜS: C

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Damar Cerrahi Kliniği için yol tarifi alın.

Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Damar Cerrahi Kliniği adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Kartal konumundaki kullanıcılar dahil milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Damar Cerrahi Kliniği için Otobüs, Tren, Minibüs / Dolmuş, Metro ve Vapur fiyatları, ve tüm yolculuk ücreti hakkında bilgi için lütfen Moovit uygulamasını kontrol edin.

Havaalanı, hastane, stadyum, market, alışveriş merkezi, kafe, okul, kolej ve üniversite gibi popüler yerlere gitmek için uygulamayı kullan.

İstanbul Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Kardiyolog, Kalp ve damar cerrahı, Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, Gastroenteroloji cerrahı, İç hastalıkları uzmanı, Radyolog, Enfeksiyon hastalıkları uzmanı, Çocuk kardiyoloğu , Genel cerrah, Aile hekimi, Göğüs cerrahı, Gastroenterolog , Endokrinolog ve metabolizma hastalıkları dokt, Göğüs hastalıkları doktoru, Biyokimya uzmanı, Nörolog, Çocuk kalp ve damar cerrahı , Mikrobiyolog , Fizik tedavi uzmanı, Nükleer tıp doktoru , Psikiyatrist daha fazla

85 görüş Kartal, Denizer Caddesi Cevizli Kavşağı No: 2 Cevizli

Profilinizin kontrolünü alın

Kardiyolog, Kalp ve damar cerrahı, Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, Gastroenteroloji cerrahı, İç hastalıkları uzmanı, Radyolog, Enfeksiyon hastalıkları uzmanı, Çocuk kardiyoloğu , Genel cerrah, Aile hekimi, Göğüs cerrahı, Gastroenterolog , Endokrinolog ve metabolizma hastalıkları dokt, Göğüs hastalıkları doktoru, Biyokimya uzmanı, Nörolog, Çocuk kalp ve damar cerrahı , Mikrobiyolog , Fizik tedavi uzmanı, Nükleer tıp doktoru , Psikiyatrist daha fazla

85 görüş Kartal, Denizer Caddesi Cevizli Kavşağı No: 2 Cevizli

Profilinizin kontrolünü alın

Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hakkımızda

İstanbul Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesi kadrosunda 2 adet aile hekimliği uzmanı, 11 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 3 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 1 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 4 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 2 adet gastroenteroloji uzmanı, 2 adet gastroentroloji cerrahisi uzmanı, 1 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 3 adet iç hastalıkları uzmanı, 44 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 63 adet kardiyoloji uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 2 adet nükleer tıp uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 2 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, bulunmaktadır. İstanbul Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesi İstanbul ilinde Denizer Cad. Cevizli adresinde bulunmaktadır. İstanbul Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (85)

A

Doğrulanmış

Doktor: Doç. Dr. Cihangir Kaymaz • Diğer

Herşeyden önce mükemmel bir tıp insanı,
    yılında oğlum ağır aort kartasyonu intrà kranial geçirdi.
    Stent uygulaması sorasında beyin kanaması sağ taraf da felçli oldu.
    Ozamandan sonra hep bir tedirginlik ve tedavimiz sürdü,taki Cihangir hocayla tanışana kadar iyi niyetli insan oğlumu ve bizi psikolojik olarak rahatlattıktan sonra tedavi sürecine start verdi.
    Kendisinden Allah kat kat razı olsun.
    En Son oğlumun 14 yıllık stentini balon ile açarak operasyonu başarılı bir şekilde yaptı.
    Burada kendisine bir kez dahà oğlum ve ailem adına teşekkürlerimi hep borç bilirim.
    İyi varsın Cihangir hocam iyiki sizinle Allah yollarımızı keşiştirdi.:)
    Sizi seviyoruz.

I

Doğrulanmış

Doktor: Uzm. Dr. Fatih Yılmaz • Diğer

Dr. Fatih Yılmaz, kardiyoloji alanında kesinlikle çok ama çok başarılı bir hekim. Hastaya yaklaşımı, en uygun tedaviyi belirlemenin yanı sıra detaylı bilgi vermekten tutun alternatifleri açıklamaya kadar son derece güven verici bir yaklaşımı olan bir doktor. İnsanüstü çablarla çok yüksek tempoda çalışmasına rağmen her zaman son derece pozitif bir uzman. Acile kalp kriziyle gelip kalbi duran annemi mükemmel müdahalesi ve stent uygulaması sayesinde hayata geri döndüren, yaklaşık 10 yıldır güvenle, saygıyla ve sevgiyle takibinde olduğumuz doktorumuz, iyi ki varsınız.

H

Doğrulanmış

Doktor: Doç. Dr. Mehmet Altuğ Tuncer • Diğer

Mehmet altuğ hocam'a ne kadar teşekkür etsek azdır. İsmi lazım olmayan büyük hastahaneler dahil. 13 veya 14 prof, kalp damar cerrahı gezdik, ve hiç olumlu sonuçlar alamadık. Masadan kalkamaz,kalksa bile felçli olur, bu ameliyat yapılamaz cevapları aldık. Araştırmalar sonucu altuğ hoca ile irtibata geçip kendisinin riskli ama başka çaresi yok dediği, ve ben bu ameliyatı yaparım demesi üzerine. Babamızın rızası ile önce Allah'a sonra altuğ hocaya güvenip ellerine teslim ettik, şuan babamız çok şükür, funduszeue.info inip çıkabiliyo
    bırakın böyle gittiği yere kadar gitsin diyen dr'ların karşısına çıkartmak istiyorum babamı. Altuğ hocam, elleriniz dert görmesin, iyiki sizin gibi hocalarımız var. İyiki varsınız. Ömrünüz uzun olsun.

T

Doğrulanmış

Doktor: Uzm. Dr. Münevver Sarı • Diğer

Ilk muayenemi yapti stent teshisi koydu. Gerekli yerlere yonlendirdi ve ameliyatimdan sonra ziyaret edip nasil oldugumu sordu. Cok ilgili ve detayli aciklamar yapti icimi rahatlatti. Cok tesekkur ederim.

G

Doğrulanmış

Doktor: Doç. Dr. Cihangir Kaymaz • Diğer

Annemin 25 yıllık funduszeue.info kendisinden razı olsun. Kalp hastası olan anneciğimi kendisine kalp için gittimizde ayrıca son 5 aydir yutkunma problemi olduğunu ilaçlarını icemedigini söyledik ve o anda teşhisi koydu ve beni ayrıca çağırıp annemde muhtemelen yemek borusu veya midede tümör olduğundan suphelendigini söyledi ve hastaneye yatırdı kontrolunde yapilan endoskopiler vs derken annemin funduszeue.info mide funduszeue.infonu öğrendik ve sonrasında da farklı bir hastanede onkolojide devam ederken onkolog ile iletişimde olarak anneme verilebilecek kemoterapi ilaç dozu hakkında görüştü. Annemi kaybettik. Ama cihangir beyin hastalarına karşı olan aşırı dikkat ve hassasiyeti , kendi alani dışında bir başka hastalığı teşhisi ve sonrasında takibi anlaşılabilecek anlatilabilecek gibi değil. Binlerce kez teşekkür ediyorum. Annem son zamanlarında da ona minnettardi. Uzun ömür diliyorum kendisine.

S

Doğrulanmış

Sonrası dönemde ağır bir kovit geçfunduszeue.infon tesadüf olarak hastası oldum. yılında tekrar hastası oldum. Her iki poliklinik ziyaretindede tüm tetkiklerim gün içinde tamamlandı.Münevver Hanım ın işindeki detaycılığı,mütevaziliği, ve hastasına güven veren tahlil ve tedavi tesbit yöntemleri ile hastaları gelgitle uğraştırmayan tavrı beni çok mutlu etti,
    .Bence bulunduğu makamı fazlası ile hakeden bir doktor. Ayrıca akademik olarakta ilerde hakettiği makama funduszeue.infoşekkürler Münevver Hanıfunduszeue.infoün birim başasistanı.Yarın şüphesiz bölüm başkanı funduszeue.infoşarılar diliyorum.

N

Doğrulanmış

Doktor: Uzm. Dr. Fatih Yılmaz • Diğer

Eşimin hastalığı dolayisıyla tanıştımız değerli bir hocadir kendisi, periferik alanda özellikle çok çok iyi, eşim buerger hastası İstanbul da gezmediğimiz yer kalmamiştı, evde bi kalıp dosyavar hastanelerden gelen tedavinin mümkün olmadığı ile ilgili. Ancak Fatih hoca okadar iyiki eşimi anjiyo etti de ve de 3 saat süren operasyonla tekrar anjiyo yaptı. İlgili, ilim irfan sahibi bir hocamız, Allah sizin gibileri eksik etmesin. Hep var olun.

Doğrulanmış

Annemin bacaklarımdaki damar tıkanıklığının teşhis ve tedavisini yaptı 2 stent takıldı ve zor yürüyen annem şimdi normal hayatına döndü çok teşekkür ediyoruz kendisine

E

Doğrulanmış

Doktor: Op. Dr. Selçuk Gülmez • Laparoskopik Safra Kesesi Ameliyatı

Babamın safra yollarındaki kıst sebebiyle hastaneye baş vurduk selçuk hoca ve ekibi endeskobi tomografi ve biopsi yaparak babamın kıstinin ne durumda olduğuna baktı kıstin oradan ameliyat la oradan alınmasına karar verdi babama başarılı bir whipil ameliyat yaparak kısti ve etrafını temizlediğini anlaşılır dilde anlattı kendisine ve ekibine sonsuz teşekkürler rabbim selçuk hocaya hayırlı bereketli huzur dolusu bir ömür versin iyiki varsın Hocam

S

Doğrulanmış

Doktor: Prof. Dr. Mehmet Yunus Emiroğlu • Diğer

Babamın 3 damarı tıkanmıştı tek seferde açılması çok zordu stentli damarları tek seferde açtı babam adına teşekkür ederim başarılarınız daim olsun hocam ..

Hata oluştu, tekrar deneyin

Tümünü göster  

İletişim

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası