kan taladro / Перевод и текст Kahve - Taladro

Kan Taladro

kan taladro

текст песни Toz Duman

Sigaram söner de sen yanarsın içimde

Yıllar geçmiş bak sen hala tenimde

Yollar yıl olmuş sen hala derinde

Kaybolan bahar yerine goncalar doğmuş yüzüne

Konuşmak her gün içine

Negatif his bırakmak

Dünyaya haykırırken

Doğurmak bir aşkı

Kan olmak dizlerine

Düşünmek biz yerine

Şu toz duman dağılsa

Gözlerimden bir aksan

Dolarsın bilirim içime

Hiç oldu içim birine

Yok oldu güven

Hüzünler yüzüm yüzüne

Karardı

Bakarken gözün gözüme

Her yalan yakar da

YARAMA BÜYÜK SENDE PAY

Her sebep gidiş midir?

SEN YİNE GÜVENMEDİM SAY

Karanlık dört bir taraf, ani bir ölüm gibi

Doğarken güneş yerine ay

Konuşma, öylece sus

SEN BİZE İNANMADIM SAY

Giderken öylece

Şu toz duman bir dağılsa

Yangınım sönse kül olsa

Sevdam gelse gönlüme sarsam çok mu

Mazinin gözünde hükmü yok mu ?

Mazinin gözünde hükmü yokmuş…

Artık gözümde bir hükmü yok

Yakıldı mazi

Yıkıldı dünkü yol

Bu işin resti yok

Ve seven cesur olur

Ürküyor

Ya sev ya teslim ol

Ya git ya gelme, üstü yok

Gönlümün kelepçeleri

Ömrümün zindanı

Seni azad etti bir yanım

Bir yanım aşk yanığı

Sormayın Halimi gördü,

Ben bir şey yapmadım hakim

Tanığım öldü;

Her yalan yakar da

YARAMA BÜYÜK SENDE PAY

Her sebep gidiş midir?

SEN YİNE GÜVENMEDİM SAY

Karanlık dört bir taraf, ani bir ölüm gibi

Doğarken güneş yerine ay

Konuşma, öylece sus

SEN BİZE İNANMADIM SAY

Giderken öylece

Şu toz duman bir dağılsa

Yangınım sönse kül olsa

Sevdam gelse gönlüme sarsam çok mu

Mazinin gözünde hükmü yok mu ?

Mazinin gözünde hükmü yokmuş

Текст песни
Biliyorum , çelişki dert beni zorluyodu
Sen o kadar kahpelik yaptın (Gülme)
Haklısın hepsine var bi yorum
Bırakın diyorum her gece acıdan patlıyorum
Yüzün mü düşmüş kıyamam yoksa sevgilin iyice abanmıyo mu

Cicim ayları bittimi şimdi dinleyin kalbimin ritmini
Kendini ona verdiğin an bana doğru de hoşuna gittimi
Yüzün kızarmış delirdin ne o gerçekler seni gerdimi
Umarım anlamışsındır pişmanlıkla çektiğim en yeni derdimi

Gülerdi yüzüm sen vardın çünkü mutsuzluğumuzu önlüyodun
Her gece altına yattığın bebeye daha geçen dünkü döl diyodun
Öl desem ölmeye gelirdin şuan ölmeden ölmemi bekliyosun
İğreniyom bana yapma böyle gene or*spu annene benziyosun

Büyük bi zevkle çekiyodu
Her gece aşkla ördüğün
Kan kırmızısı o saçları
Eski sen değil bu gördüğüm
Doğru değil acıdan öldüğüm,
Birinizi dışarıda görmüyüm
Her allahın günü el ele
Gene inkar etme be körmüyüm

Orta parmağım al saygı yaptığım herşeyi mal saydın
Hatta yanımda olmadıgın anlarda bile yanımdasın gibi varsaydım
Aşığın gene kan deryası bide bununla kalsaydı
Dedimki o kızla yatmak yerine kendi kendi eline kaysaydın
Rezil ettim gerçekten kulağını tıkama bu gerçekler
Pislenmiş hayatını gene izlerim ufak bi mercekten
Seni dert etmem hazırla kendini süprizim var hem çok yakında
An meselesi canım hayatınızı baştan yaratıp felç etmem.
Еще тексты Taladro

Статистика страницы на pesni.guru ▼

Просмотров сегодня: 1

Другие названия этого текста
  • D - Kan (0)
  • Taladro - Kan (0)

Популярное сейчас

Перевод текста песни Kahve - Taladro

Результат ясен, сердце на распутье Я выпил стакан воды и умылся Оставить свои глаза такими же свободными, как заключенный с открытой дверью спасибо и тебе доброго утра Я сел, и я не голоден этим утром Я взял чашку кофе и посчитал в гостиной Я сделаю глубокий вдох и справлюсь с этим Ручка и бумага со слезами Я думал, что сразу промокну Было двенадцать часов дня, я был голоден Вы думаете, что сука всегда была открыта Ржавая застежка, которая застряла в моей руке, причинила мне боль Я сбрил волосы, сказав, что изменение будет полезным И вечерний режим сидеть за пустым столом Твой запах до сих пор распространяется по всему дому Любовь - самый ценный вопрос, который я не мог решить годами Я ухожу сейчас, береги себя Неофициальная маска развалилась с его лица Посмотри на свои холодные дороги Этот человек заболел Стресс, сон, мой кофе всегда выше среднего как вы заслуживаете Ты быстро попал мне в глаза и быстро упал Даже прохладно в моей деревянной комнате Обеспокоенный моими стенами Вечер, мои чернила мокрые, твое сердце залито я вернусь за тобой Ты кровопийца, кровопийца разрушитель существования Я исчез, потирая душу Я поймал себя на погоне за своим терпением Я нашел себя, лежит с ранами Пока ложь ищет выход изо рта Мое молчание глушило мой голос все эти годы Мои ноги выдержали, я держался за все наводнения Все мои надежды в руках суки Жалко, все те провода, которыми я осветлила волосы Я наткнулся, моих работ мало для вас Потому что сука зализывает раны своей зарплатой. Причудливая девушка из трущоб Хорошо для другого стола Если вы думаете, что любовь у вас между ног, поищите в другом месте Какая ночь? Водка грусти в руке, нара на языке Если мой огонь не погаснет, мне далеко до весны Плачь, плачь, мой глаз, плачь Неофициальная маска развалилась с его лица Посмотри на свои холодные дороги Этот человек заболел Стресс, сон, мой кофе всегда выше среднего как вы заслуживаете Ты быстро попал мне в глаза и быстро упал Даже прохладно в моей деревянной комнате Обеспокоенный моими стенами Вечер, мои чернила мокрые, твое сердце залито я вернусь за тобой Ты кровопийца, кровопийца разрушитель существования

Taladro - Kan

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası