ege üniversitesi ağız diş çene cerrahisi / Prof. Dr. Bahar SEZER

Ege Üniversitesi Ağız Diş Çene Cerrahisi

ege üniversitesi ağız diş çene cerrahisi

Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi

Protetik diş tedavisi uzmanı , Periodontolog , Çocuk diş hekimi , Ortodontist , Endodontist , Ağız diş ve çene cerrahı , Diş hastalıkları uzmanı , Ağız diş ve çene radyoloğu , Ağız ve diş sağlığı , İç hastalıkları uzmanı daha fazla

34 görüş Bornova, Erzene Mah. Ankara Cad. No: /

Profilinizin kontrolünü alın

Protetik diş tedavisi uzmanı , Periodontolog , Çocuk diş hekimi , Ortodontist , Endodontist , Ağız diş ve çene cerrahı , Diş hastalıkları uzmanı , Ağız diş ve çene radyoloğu , Ağız ve diş sağlığı , İç hastalıkları uzmanı daha fazla

34 görüş Bornova, Erzene Mah. Ankara Cad. No: /

Profilinizin kontrolünü alın

Hakkımızda

Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi kadrosunda 24 adet ağız diş ve çene cerrahisi uzmanı, 11 adet ağız diş ve çene radyolojisi uzmanı, 24 adet çocuk diş hekimliği uzmanı, 17 adet diş hastalıkları ve tedavisi uzmanı, 19 adet endodonti uzmanı, 25 adet ortodonti uzmanı, 35 adet periodontoloji uzmanı, 47 adet protetik diş tedavisi uzmanı, bulunmaktadır. Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi İzmir ilinde Ege Üniversitesi adresinde bulunmaktadır. Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (34)

G

Doğrulanmış

Doktor: Dt. Özlem Velioğlu • Diğer

Özlem hanım güler yüzlü, işini son derece iyi yapan bir hekimlik dişim cerrahi operasyonla alındı ve çok özenle yaklaşım funduszeue.info olduğu gibi de çok iyi bir kalbi var. İyiki mhrs randevumu Özlem hanıma vermiş

S

Doğrulanmış

Doktor: Prof. Dr. Aynur Aras • Diğer

senelik ortodonti tedavim sürecinde minimum ağrı ile maksimum verimi sağlayan hasta memnuniyetini önceleyen çok iyi bir doktor kesinlikle tavsiye ederim

D

Doğrulanmış

Doktor: Prof. Dr. M. Cemal Akay • Diğer

Dün gömülü yirmilik diş ameliyatımı gerçekleştirdi kendisi tüm dişçi korkularımı unutturdu bana. Üç senedir olmayı korktuğum bir ameliyattı şayet kendisi fakat beklediğim kadar zorlanmadım. Çok titiz ve hassas bir hekim.

M

Doğrulanmış

Doktor: Prof. Dr. Akın Aladağ • Diğer

İmplant sonrası görünen kısımda on yüze yakın implant üstü protezini yaptı çok memnunum 11 yıl oldu bugün başka bir dişçiye gittiğimde inanılmaz implntta protezde çok iyi durumd dediler tebrik ediyorum gerçekten çok profesyonel.

N

Doğrulanmış

Doktor: Dr. Dt. Gözde Türk • Diğer

Gözde hanım büyük bir özenle çalışarak,bana gerçeğinden ayırt edilemeyen şahane protez yaptı.Çok memnun kaldıfunduszeue.infoine güler yüzünden ve anlayışından dolayı çok teşekkür ederim.

B

Doğrulanmış

Doktor: Prof. Dr. Bülent Gökçe • Diğer

Bülent Bey bana implant üzeri bir protez yaptı çok memnun kaldım, hiçbir rahatsızlık hissetmedim. İşinin ehli kibar güler yüzlü bir doktor, elleri dert görmesin

A

Doğrulanmış

Doktor: Doç. Dr. Önder Gürlek • Diğer

2 tane ön dişimin eksik olması nedeniyle kendisine yönlendirildim. Önder Bey ile tanışmak en büyük şansım oldu. Diş eksikliğimden kaynaklı kemik kaybım vardı. Önder Bey kemik grefti ve implantlarımı yaptı. 2 tane ameliyat geçirdim, ameliyatlar esnasında ve ameliyatlar sonrasında hiçbir ağrı çekmedim. Balıkesir'den gelerek tamamladığım tedavi sürecim boyunca; ameliyatlarımda, protezlerimin yapımında, protezlerimin renk seçiminde her zaman çok özenli çalıştı. Her soruma güven verici ve açıklayıcı cevaplar verip endişelerimi sonlandırdı. Dakik, ilgili ve samimi oluşu bu süreci kolay atlatmamı sağladı, kendisine sonsuz teşekkür ediyorum. Tedavimin sonucundan çok memnunum artık istediğim gibi gülümseyebiliyorum.

K

Doğrulanmış

Eski implantlarımın değişimi için tavsiye üzerine Önder Beye gittik . İmplantlarım Önder Bey tarafından yenilendi . Hastalarıyla olan iletişimi , profesyonelliği ve güler yüzlüğü ile hem Harika bir doktor hem Harika bir insan . Diş problemi olan birinin gitmesini tavsiye ederim .

C

Doğrulanmış

Doktor: Doç. Dr. Mert Zeytinoğlu • Diğer

Mert Hocayla 4 tane 20’lik diş ameliyatı yaptırdım. Korkarak gitmeme rağmen çok başarılıydı hiç sıkıntı yaşamadım tüm korkuma rağmen tatlı dili ve detaylı anlatımıyla kendisine hayran kaldım.

Y

Doğrulanmış

Diş hekimi olmak için doğmuş bir insan :) Dr. Önder Gürlek
    “Benden kaynaklı “ uzun soluklu gerçekleşen bir tedavi süreci oldu , tabi bu süreçte Önder hocamın yaptığı işlemleri detaylı bir şekilde anlatmasıyla diş hekimliği terimlerine baya aşina oldum. Implant öncesi yapılan kemik grefti olsun membran olsun daha nice terimler kompozitide söylemeden geçemem :) periodontoloji üzerine müthiş bir bilgiye ve beceriye sahip olmasıyla güven veren , ımplant tedavisinden çok memnun kaldığım Önder hocama sonsuz minnettarım.. Umarım sizin gibi hekimlerimizin sayısı bu ülkede hiç eksilmez

Hata oluştu, tekrar deneyin

Tümünü göster  

İletişim

Ege Üniversitesi Mezunu Diş Hekimleri

• Branşlar: Diş Hekimi, Protetik Diş Tedavisi Şehir: İzmir
    İlçe: KonakErkek Doktor

Doç. Dr. Hüseyin Kurtulmuş

Hakkında

Doç.Dr. Hüseyin Kurtulmuş, Özel muayenehanesinde hizmet vermektedir.

Muayenehane / Klinik

Hüseyin Kurtulmuş muayenehanesi

Uyguladığı Bazı Tedaviler

Adres

Talatpaşa Bulv. No Kat:5 Daire Koçluoğlu Apt. Alsancak Konak / İzmir

• Branşlar: Diş Hekimi Şehir: İzmir
    İlçe: BornovaErkek Doktor

Dr. Dt. Murat Demiral

Hakkında

yılı Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olmuş, yılında Manisa Salihli'de özel bir poliklinikte çalışmaya başlamıştır. yılında ise özel muayenehanesinde 2 yıl kendi hastalarına hizmet vermiştir. [Devamını Oku]

Muayenehane / Klinik

Özel Dentral Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Adres

Doğanlar Mah. Sk No / B Bornova / İzmir

• Branşlar: Ağız Diş ve Çene Cerrahisi, Diş Hekimi, Periodontoloji Şehir: Ankara
    İlçe: ÇankayaKadın Doktor

Uzm. Dr. Dt. Hande Işıl İmamoğlu

Hakkında

yılları arasında Hacettepe Diş hekimliği Fakültesinde eğitim gördü yılı aralık ayında Ege Üniversitesi Diş Hekimliği FakültesiAğız Diş ve Çene Cerrahisi Ana Bilim Dalı'nda uzmanlık eğitimine başladı. [Devamını Oku]

Muayenehane / Klinik

Beysudent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Adres

Mutlukent Mah. Angora Bulvarı No:4 / 11 Çankaya / Ankara

• Branşlar: Ortodonti, Diş Hekimi Şehir: İzmir
    İlçe: KarşıyakaKadın Doktor

Uzm. Dr. Selin Canan Önder

Hakkında

Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden yılında mezun oldum. yılında Ortodonti uzmanlığımı aldım. Yurt içinde ve yurt dışında yayınlanmış makalelerim bulunmaktadır. [Devamını Oku]

Muayenehane / Klinik

No Dental Clinic

Adres

Şehitler Bulv. No / A Bostanlı Karşıyaka / İzmir

• Branşlar: Diş HekimiŞehir: İzmir
    İlçe: KarşıyakaKadın Doktor

Dr. Dt. Ümran Ergün

Hakkında

Dt. Ümran Ergün Ertunç yılında Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun olmuş olup Karşıyaka sahilde kendi özel muayenehanesinde hastalarına hizmet vermektedir.

Muayenehane / Klinik

Diş Hekimi F. Ümran Ergün muayenehanesi

Adres

Cemal Gürsel Cad, Yalı Bulvarı Tuna Mah. No D:1 / / Karşıyaka / İzmir

• Branşlar: Diş Hekimi Şehir: Eskişehir
    İlçe: TepebaşıErkek Doktor

Dr. Dt. Can Kıvanç Akkayüz

Hakkında

- Yeditepe Diş Hekimliği Fakültesi

Muayenehane / Klinik

Can Kıvanç Akkayüz muayenehanesi

Adres

Hoşnudiye Mah. Kızılcıklı Mahmut Pehlivan Cad. No Tepebaşı / Eskişehir

• Branşlar: Diş Hekimi Şehir: Adana
    İlçe: YüreğirErkek Doktor

Dr. Dt. Ozan Küçük

Hakkında

Dt. Ozan Küçük yılında Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olmuş olup kendi özel muayenehanesinde hastalarına hizmet vermektedir.

Muayenehane / Klinik

Ozan Küçük muayenehanesi

Adres

Akıncılar Mah. Kozan Cad. Üzeri No. / A Yüreğir / Adana

• Branşlar: Diş Hekimi Şehir: İstanbul
    İlçe: BeyoğluKadın Doktor

Dr. Dt. Zeynep Özer Öztoprak

Hakkında

Isparta doğumluyum. İlk ve orta öğrenimimi Isparta'da tamamladım. yılında EGE ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİNDEN mezun oldum. yılına kadar Antalya da çalıştım. [Devamını Oku]

Muayenehane / Klinik

Özel Panorama Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Adres

Piri Paşa Mah. Beyoğlu / İstanbul

• Branşlar: Diş Hastalıkları ve Tedavisi, Diş Hekimi, Restoratif Diş Tedavisi Şehir: İzmir
    İlçe: KonakErkek Doktor

Uzm. Dr. Jusuf Lukarcanin

Hakkında

ÖZGEÇMIŞ

funduszeue.info Jusuf Lukarcanin,

yıllında Novi Pazar (Sancak) Sırbistanda doğdu. Temel eğitimini Sırbistanda bitirip Karadağ Cumhuriyetinde yıllında Diş Teknisyenlik okuluna başliyor. [Devamını Oku]

Muayenehane / Klinik

Ozel Gen Agiz ve Dis Sagligi Poliklinigi

Adres

Ali Çetinkaya Blv No, mimar Sinan Mah. /, Turkey Konak / İzmir

• Branşlar: Diş Hekimi Şehir: İstanbul
    İlçe: AtaşehirErkek Doktor

Dt. Anıl Doruk

Hakkında

Çanakkale Biga doğfunduszeue.info ve orta ögrenimimi Biga'da tamamladıktan sonra yılında Ege Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesini kazandıfunduszeue.info hayatıma İstanbul'da serbest muayenehanecilikle başladım. [Devamını Oku]

Muayenehane / Klinik

Özel Dentnice Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Adres

Küçükbakkalköy Mah. Koca Sinan Cad. No:4 / 1 Ataşehir / İstanbul

İlçe: KarabağlarErkek Doktor

Dr. Dt. Ferit Bülent Koyuncu

Hakkında

Dt. Ferit Bülent Koyuncu Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olmuşfunduszeue.info Bülent Koyuncu Özel Nokta Diş Kliniğinde hastalarına hizmet vermektedir.

Muayenehane / Klinik

Özel Nokta Diş Polikliniği

Adres

Sk. No / 3 Karabağlar / İzmir

• Branşlar: Diş Hekimi Şehir: Diyarbakır
    İlçe: KayapınarKadın Doktor

Dr. Dt. Berfin Boz

Hakkında

Dt Berfin Boz Diyardent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğindehastalarına Diş Hekimi olarak hizmet vermektedir.

Muayenehane / Klinik

Diyardent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Adres

Mezopotamya Mah. Sk. No:9 / D Kayapınar / Diyarbakır

• Branşlar: Diş HekimiŞehir: Antalya
    İlçe: MuratpaşaErkek Doktor

Dr. Dt. Ahmet Göktaş

Hakkında

Dr. Dt. Ahmet Göktaş yılında, Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde başladığı lisans eğitimini 'de başarıyla tamamlayarak Diş Hekimi unvanı aldı. [Devamını Oku]

Muayenehane / Klinik

Papatya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Lara Şubesi

Adres

Papatya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Burhanettin Onat Cad. No / Muratpaşa / Antalya

• Branşlar: Endodonti, Diş Hekimi Şehir: Mersin
    İlçe: YenişehirErkek Doktor

Dr. Öğr. Üyesi Bertan Kesim

Hakkında

Sırasıyla ortaokulu Manisa Turgutlu Anadolu Lisesi'nde okuyup yılları arasında Manisa Turgutlu Halil Kale Fen Lisesi'nden mezun oldum. [Devamını Oku]

Muayenehane / Klinik

Özel Akdeniz Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Adres

Bahçelievler Mah. H. Okan Merzeci Bulvarı Sk. No Yenişehir / Mersin

• Branşlar: Diş Hekimi, Ağız Diş ve Çene Cerrahisi, Ağız Diş ve Çene Radyolojisi Şehir: Denizli
    İlçe: MerkezefendiErkek Doktor

• Branşlar: Çocuk Diş Hekimliği (Pedodonti), Diş Hekimi, Endodonti Şehir: Muğla
    İlçe: AydınKadın Doktor

Uzm. Dr. Dt. Gülcan Ünsal

Hakkında

Uzman diş hekimi Gülcan Ünsal, Çorum'da doğmuştur. Lise eğitiminden sonra Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun olmuştur. Doktorasını ise İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Pedodonti Anabilim Dalı'nda tamamlamıştır. [Devamını Oku]

Muayenehane / Klinik

Gülcan Ünsal muayenehanesi-Kuşadası-Muğla"ya 90 Km

Adres

Türkmen Mah. Turgut Özal Bulvarı Ada Modern Sitesi A Blok Daire, Kuşadası Aydın / Muğla

Dr. Dt. Fikri Onur Alpak

Hakkında

Dt. Fikri Onur Alpak yılında Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi' nden mezun olmuş olup Üçyol Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde hastalarına hizmet vermektedir.

Muayenehane / Klinik

Üçyol Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Adres

Bahçelievler Mah. İnönü Cad. No Karabağlar / İzmir

İlçe: BalçovaErkek Doktor

Dr. Dt. Keremcan Kuru

Hakkında

Dt. Keremcan Kuru Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olmuştur. [Devamını Oku]

Muayenehane / Klinik

Özel Coşkun Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Adres

Korutürk Mah. Sarmaşık Cad. No Balçova / İzmir

Dr. Dt. Cemal Önder

Hakkında

Dt. Cemal Önder yılında Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun olmuş olup kurucusu ve sahibi olduğu Üçyol Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde hastalarına hizmet vermektedir.

Muayenehane / Klinik

Üçyol Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Adres

Bahçelievler Mah. İnönü Cad. No Karabağlar / İzmir

İlçe: BornovaKadın Doktor

Dr. Dt. Tuba Çelik

Hakkında

Dt. Tuba Çelik özel muayenehanesinde hizmet vermektedir.

Muayenehane / Klinik

Tuba Çelik muayenehanesi

Adres

Kazım Dirik Mah. Sk. No / 2 Bornova / İzmir

Branşlar

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası