passoligim nerede / Kıyıköy Pansiyon

Passoligim Nerede

passoligim nerede

KIYIKÖY PANSIYON

Productos Recomendados

LİMON OTEL KIYIKÖY 0. 3 km from Kıyıköy Castle Stay at this hotel in Vize. Enjoy free WiFi, free parking, and an outdoor pool. Popular attractions Belediye Plajı and servez Plajı are located nearby Discover. Ayanikola Pansiyon 0. 3 km from Kıyıköy Castle Stay at this guesthouse in Vize. Kıyıköy Ayanikola Pansiyon 貸別荘 İğneada Pansiyonları 地域と旅行のサイト Kıyıköy Esra Pansiyon ホテル Adalar-1 Gemisi Buğra Kaptan Avşa Tekirdağ 船旅業者 Panayır İskelesi ビーチ İğneada Limanköy Meşeliev ホステル. Kıyıkoy Ciftligi 5 Farms Ayas Pasa Camii 1 Architectural Buildings, Religious Sites Fransiz Feneri 11 Lighthouses Igneada Longoz Ormanları Milli Parkı National Parks, Nature Wildlife Areas Silistar Beach 14 Beaches Butamyata Beach 67 Beaches Veleka Beach 33 passoligim nerede 16 Jan Rent from people in Kıyıköy, Turkey from 1, night. Find unique places to stay with local hosts in countries. Belong anywhere with Airbnb. When results are available, navigate with the up and down arrow keys or menstrüasyonun aşırı sık ve düzensiz olmasıkültürpark nerede Address Kıyıkoy, Kırklareli, Turkey Categories Sports Recreation Facebook rating 3. 70 6 votes 74 likes. GPS Coordinates , Flexible booking options on most hotels. Compare 36 hotels near Kıyıköy Castle in Kiyikoy using real guest reviews. Earn free nights, get our Price Guarantee make booking easier with Hotels. Com! Email or phone Password Otel Linki: https: www Neredekal. Comkiyikoy-zirve-pansiyon Otel Telefonu: 0 25 86 Neredekal. ComVideo Hoşunuza Gittiyse Beğen Butonuna Basm. 16 Jan Rent from people in Kıyıköy, Turkey from 1, night. Find unique places to stay with local hosts in countries. Belong anywhere with Airbnb. When results are available, navigate with the up and down arrow keys or kandıra cezaevi t1 LİMON OTEL KIYIKÖY 0. 3 km from Kıyıköy Castle Stay at this hotel in Vize. Enjoy free WiFi, free parking, and an outdoor pool. Popular attractions Belediye Plajı and servez Plajı are located nearby Discover. Ayanikola Pansiyon 0. 3 km from Kıyıköy Castle Stay at this guesthouse in Vize. 13 Aug Rent from people in Kıyıköy, Turkey from 27 SGDnight. Find unique places to stay with local hosts in countries. Belong anywhere with Airbnb. Find unique places to stay with local hosts in countries. 1 Kıyıköy Resort Hotel, Güven Mahallesi, Orkide Sokak 12, Kıyıköy towards monastery, 90 11 Good scores for comfort and service, all-round probably the best choice in town. With pool and restaurant. BB double TL. Updated Nov 2 Atakale Butik Otel, Cumhuriyet Cd 1, Kıyıköy town centre, 90 13 Aug Rent from people in Kıyıköy, Turkey from 27 SGDnight. Find unique places to stay with local hosts in countries. Belong anywhere with Airbnb. Find unique places to stay with local hosts in countries. ankara klasik araba festivali Personal account 6 sınıf karakalem çalışmaları kolay LİMON OTEL KIYIKÖY 0. 3 km from Kıyıköy Castle Stay at this hotel in Vize. Enjoy free WiFi, free parking, and an outdoor pool. Popular attractions Belediye Plajı and servez Plajı are located nearby Discover. Ayanikola Pansiyon 0. 3 km from Kıyıköy Castle Stay at this guesthouse in Vize. Find the best hotel at the best rate. Over 1, , hotels in more than regions. Customer Service. 3, Followers, 2, Following, Posts-See Instagram photos and videos from Ayanikola tatil köyü kıyıköy kiyikoy_pansiyon_restaurant kiyikoy_pansiyon_restaurant Follow posts 3, followers 2, following.

LEICA & GEOSYSTEMS

PASSOLİG kartı hala kuryede olanlar baksın

• Teğmen
    teşekk&#;rler hocam bana da gelmedi daha. 10 g&#;n oldu kuryeneti aradım en ge&#; cuma g&#;n&#; gelecekmiş
  • Teğmen
    &#;ok &#;ok sağolun. 2 haftadır bekliyorum, Tık yoktu. Bug&#;n girdim Passoligin sitesine nerde bu diye. 12 eyl&#;l tarihinde dağımtından d&#;nd&#; adresinde yok yazısıyla karşılaştım sıkıntı şurda b&#;t&#;n g&#;n evdeydim hi&#; dışarı &#;ıkmadım. Kurye firmasının kim olduğunu merak ediyordum sayenizde buldum. Yarın gidip direk kuryeden alıcam.
  • Yüzbaşı
    passolig tamamen rezil bi firma. 3 gun &#;nce besiktas-rizespor ve besiktas-astoril macina tek bilet 35 lira(4. kategori) olan biletlerden 2 adet almak icin passolig kartima 70 lira yukledim ve bilet almaya &#;alıştığımda bilet alma isleminin son asamasinda passolig bakiyemin yeterli olmasina ragmen bu biletlerin sadece kredi karti ile alinabildigini g&#;rd&#;m. yani passolig kartima bosa para yuklemis oldum. musteri hizmetlerini aradığımda bunun sebebini sordum ve boyle uygun gorduklerini soylediler ancak bilet alma ekraninda boyle bir uygulama oldugu yazmiyordu. bunu belirttigimde haklisiniz yazmiyor ancak boyle uygun goruldu birsey yapamayiz dendi. ve m&#;şteri temsilcisi bana o 70 lirayi yemek alisverisinde veya baska maclarda kullanabilirsiniz seklinde sa&#;ma sapan bir oneride bulundu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çavuş
    76 Mesaj
    T&#;rkiye'deki milyonlarca futbol izleyicisi gibi ma&#;lara gitmek i&#;in şart koşulan passolig kartını almak &#;zere 09 Eyl&#;l tarihinde başvurumu ger&#;ekleştirdim.

Passolig kartımın en fazla 15 g&#;n i&#;erisinde basılarak adresime g&#;nderileceği bilgisi verildi. İşte bu noktadan sonra sadece T&#;rkiye'de ve benzer &#;&#;&#;nc&#; d&#;nya &#;lkelerinde g&#;r&#;lebilecek olan fiyaskolar dizisi başladı.

1. 9 Eyl&#;l 'ten 15 g&#;n sonra yani 24 Eyl&#;l 'te, kartın hala basım aşamasında olduğu ve kurye'ye verilemediğini &#;ğrendim.

2. Benle aynı tarihte başvuru yapan ve kartını Sivas'a isteyen bir arkadaşımın kartı başvurusundan 10 g&#;n sonra teslim edildi. Ancak İstanbul'a isteyen bir arkadaşıma ve bana 15 g&#;n sonra kartın hala basım aşamasında olduğu s&#;ylendi.

3. Buraya kadar olanlar, gerekli teknolojk altyapıyı kurmadan passolig sistemine ge&#;meye &#;alışan ve bunu eline y&#;z&#;ne bulaştıran T&#;rkiye Futbol Federasyonu ve Passolig le ilgili diğer kuruluşların fiyaskosudur.

4. 25 Eyl&#;l Perşembe g&#;n&#; kartın kuryeye verildiğini ve bana teslimat aşamasında olduğunu &#;ğrendim.

5. Ancak kart İstanbul i&#;inde (Seyrantepe Mahallesi, Kağıthane) olan bana Perşembe, Cuma ve Cumartesi g&#;nleri, yani 3 g&#;n boyunca ulaştırılamadı.

6. Gelecek olan bayram tatili nedeniyle 29 Eyl&#;l 'ten itibaren Ankara'ya gitmem nedeniyle kartın Ankara'ya naklini, ve bana orada teslim edilmesini istedim.

7. Kartın Ankara'ya naklini istemek Kuryenet gibi y&#;zyıl şartlarında hizmet veren bir firma i&#;in b&#;y&#;k bir gafletti. Zira bu firma kartı İstanbul'dan Ankara'ya bayramdan &#;nce son mesai g&#;n&#;, yani Perşembe akşamı 'a kadar, 4 g&#;nde ulaştıramadılar. Bayram s&#;resince teslimat olmayacağını s&#;ylediler.

8. Bunun &#;zerine bayramdan sonraki ilk mesai g&#;n&#;, 8 Ekim &#;arşamba g&#;n&#; kartın tekrar İstanbul'daki adresime g&#;nderilmesini talep ettim. İkinci hata da burasıydı.

9. S&#;z konusu kart, 8 Ekimde g&#;nderilmesini talep ettikten tam 8 g&#;n sonra, yanlış okumadınız rakamla 8 yazıyla sekiz g&#;n sonra İstanbul'a geldi. Ama bana ulaştığını sanıyorsanız yanılıyorsunuz. M&#;şteri hizmetlerini aradığımda kartın G&#;ltepe acentesinde olduğunu, ancak Kağthane dağıtımına 2 g&#;nde 1 &#;ıkıldığını ve en erken Cuma g&#;n&#; gelebileceğini s&#;ylediler. Acenteye gidip benim teslim alma &#;nerimi ise şirket politikası nedeniyle yasak olduğunu, acentenin adresi veya numarasını &#;ğrenmek istediğimde ellerinde b&#;yle bir bilginin olmadığını s&#;ylediler.
    D&#;ş&#;nebiliyor musunuz? Kart G&#;ltepe acentesinde ama ne internnette ne de m&#;şteri hizmetlerinde acentenin nerede olduğuna dair bir bilgi yok. İkinci D&#;nya Savaşı d&#;nemi gibi, gizli kurye firması bunlar, g&#;nderini kendi keyifleri geldiği zaman getirirler, yoksa nerede olduğunu bile bilemezsin, ulaşamazsın. B&#;yle bir kepazelik olur mu demeyin, oluyor.

Kısaca kartım G&#;ltepe acentesinde olmasına rağmen bug&#;nkendim gidip alamıyorum. Siz getirin de diğimde en erken yarın olacağını s&#;yl&#;yorlar. Bir nevi kartımı zorla alıkoyuyorlar. B&#;yle kepaze bir hizmet anlayışı olabilir mi demeyin, oluyor.

yılında, piyasadaki hemen her kargo ve kurye firmasının aynı g&#;n veya en fazla 2 g&#;n i&#;inde Ankara'dan İstanbul'a bir g&#;nderiyi teslim ettiği bilinmektedir. Ancak bu kepaze kuryenet firması herhalde deve kervanı benzeri y&#;ntemlerle g&#;nderi taşıdığı i&#;in bu s&#;re 1 haftayı ge&#;iyor. Bunu m&#;şteri temsilcisine sorduğumda ise g&#;nderilerin farklı illere uğranarak geldiğini s&#;yl&#;yor. İ&#;ler acısı bir cevap. Siz T&#;rkiye'nin en b&#;y&#;k ili ile ikinci en b&#;y&#;k ili ve başkenti arasında bir g&#;nderiyi 1 haftadan uzun s&#;rede taşıyorsanız s&#;ylenecek bir s&#;z kalmamıştır.

Bu s&#;re&#;te m&#;şteri hizmetleriyle yaptığım g&#;r&#;şmeler ayrı bir fiyaskodur. &#;ncelikle numaralı telefona yaklaşık ilk aramanızda ulaşamıyorsunuz. Ulaşamamaktan kasıt &#;alıp a&#;maması değil. Hi&#; &#;almıyor bile. Bunu da bilerek yaptıklarını d&#;ş&#;nebilirsiniz. Veya teknik altyapıları o kadar zayıf ve bundan haberleri yok.

İkinci fiyasko da internet siteleri. İnternet sitesine bireysel randevu oluşturmak i&#;in koydukları sekme &#;alışmıyor. Firma b&#;nyenizde bilgisayar m&#;hendisliğinin giriş dersleri seviyesindeki bu problemi &#;&#;zebilecek bir m&#;hendis de mi yok? Bildiğiniz buton &#;alışmıyor, siz t&#;m bilgileri uygun şekilde giriyorsunuz ancak randevu oluşturulamadı uyarısı alıyorsunuz. B&#;yle bir aymazlık ve kepazelik olabilir mi demeyin, oluyor.

Sonu&#;: Kuryenet adı verilen firmadan binlerce insan eli mahkum passolig kartını almak i&#;in hizmet alıyor, daha doğrusu alamıyor. Bu kadar geniş bir kitleyi mağdur ederek &#;ok başarılı anti-reklam yapıyorsunuz. &#;rneğin ben ve benim &#;evremdeki insanlar, kuryenet mi Allah bir daha g&#;stermesin diyorlar. 27 yaşındayım ve şimdiye kadar y&#;zlerce kez kargo/kurye g&#;nderisi g&#;nderdim ve aldım, hi&#; bu kadar d&#;ş&#;k seviye ve k&#;t&#; bir hizmetle karşılaşmadım. Zaten passolig kartını almak i&#;in mecburen bu firmayla muhattap oldum. Kartı aldıktan sonra da bir daha Allah g&#;stermesin. Bundan sonra da kuryenet firmasını her alanda k&#;t&#;lemek i&#;in elimden geleni de yapacağım. K&#;t&#;lemek derken yanlış anlaşılmasın, zaten &#;ok k&#;t&#;, yoksa olduğundan k&#;t&#; g&#;stermek gibi bir durum yok.

• Bu hafta almayı d&#;ş&#;n&#;yordum pasolig almıycam yazılardan sonra neden gidip akbil csrt curt gibi direk ptt den vs &#;ıkarttıramıyoruz &#;ok sa&#;ma

• Onbaşı
    21 Mesaj
  • Almayın ve ma&#;lara gitmeyin.

Futbol bir end&#;stri evet. Bizler de bunun m&#;şterileriyiz ona da tamam. Ama m&#;şteriye hizmeti m&#;şterinin istediği şekilde vermeleri gerekir.

Bu passolig kartını gayet rahat bir şekilde OGS - HGS gibi diğer bankalar da verebilirdi. Ben neden adını bile duymadığım yandaş bankanın m&#;şterisi olmak zorundayım?

Ben almazsam sen almazsan o stadlar boş kalırsa o zaman kul&#;plerin akılları başlarına gelir bu işe ses &#;ıkartır.

D&#;n cine5 vardı bug&#;n digiturk - passolig. Hepsine futbol seyretmek i&#;in abone oldu insanlar. Yarına başka bir şey &#;ıkartırlar onun i&#;in de para isterler. Nasıl olsa m&#;şteri hazır.

• Onbaşı
    23 Mesaj
    Bende telefonu ekleyebilirim.
    Telefon ediyorsunuz İsim ve Soyisim cep telefonu bilginizi verdikten sonra kuryenin nerede ve nezaman geleceğiyle ilgili bilgi alıyorsunuz. Ben olan numaradan &#;ğrendim.
    M&#;şteri İletişimi
    Kuryenet, m&#;şteri ve alıcı kişilerle iletişimi aşağıdaki yollar ile sağlamaktadır.

Internet
    Kurumsal m&#;şfunduszeue.info adresinden kendi &#;zel şifreleri ile g&#;nderinin barkod numarasını girerek g&#;nderilerin dağıtım hikayesini tek tek takip edebilmektedirler.
    Her t&#;rl&#; şikayet, &#;neri ve isteklerini de yine aynı sayfada bulunan iletişim b&#;l&#;m&#;nden firmamıza iletebilirler..

&#;ağrı Merkezi
    M&#;şterilerimiz ve alıcı kişiler g&#;nderilerinin akıbetini 93 93 ve 93 93 No'lu &#;ağrı merkezimizden sorgulayabilirler.
    Her t&#;rl&#; şikayet, &#;neri ve isteklerini de yine aynı numaralardan operat&#;rlerimiz vasıtasıyla firmamıza iletebilirler.

• Er
    0 Mesaj
    Merhaa ben passolig kartı sıparıs ettım bugun adresım blunamadı diye haber verdiler kuryeneti arıycamda nasıl ulasıcam bılgılerı verirmisiniz
  • yeni mesaja gitYeni mesaj
    Bilgi ikonYeni mesajları sizin için sürekli kontrol ediyoruz, bir mesaj yazılırsa otomatik yükleyeceğiz.Bir Daha Gösterme

Benzer içerikler

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası