ruh ve sinir hastalıkları hastanesi antalya / RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI

Ruh Ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Antalya

ruh ve sinir hastalıkları hastanesi antalya

Antalya şehrinde ruh ve sinir hastalıkları hastaneleri

logo
En iyi yerleri ve hizmetleri bulun
  • Alışveriş merkezleri
  • Araç hizmetleri
  • Cenaze töreni hizmetleri
  • Eczaneler
  • Emlak şirketi
  • Ev hizmetleri
  • Eğitim
  • Eğlence merkezleri
  • Finans
  • Gece kulüpleri
  • Giyim ve ayakkabılar
  • Gözlükçü
  • Güzellik salonları ve spalar
  • Hayvan hastaneleri
  • Herkese açık hizmetler
  • Kreşler
  • Kültürel açıdan önemli yerler
  • Kır otelleri
  • Mağazalar
  • Meslek okulları
  • Onarım Servisleri
  • Restoranlar
  • Saunalar ve hamamlar
  • Sinemalar
  • Spor kulüpleri
  • Ticari hizmetler
  • Turizm
  • Tıp merkezleri
  • Yapı ve inşaat
  • Yasal hizmetler
  • Yoga stüdyoları
  • Çocuklar için
  • İnternet şirketleri
  • Psikiyatrist Dr. Hüseyin Kara

07010 Muratpaşa/Evliya Çelebi Cd. No: 23/204, Remel Plaza, Etiler, Antalya
Filtre kriterleriyle eşleşen başka yer yok
Ortalama şirket puanı - 4,2 referans alınan 75 yorum ve 126 puan
Bu sayfadaki bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve tıbbi tavsiyenin yerine geçmez. Sağlık uzmanınıza danışın!
Tıp merkezleri yakın şehirlerde

Hasta ve Danışan Görüşleri

Hakkımda

Lisans eğitimimi İstanbul Aydın Üniversitesi psikoloji bölümünde tamamladıktan sonra 2017 yılında Bakırköy ruh ve Sinir hastalıkları hastanesi psikiyatri Yatılı servisinde Stajyer psikolog olarak stajımı tamamladım. Staj sürem boyunca psikiyatri servisindeki hastaların görüşmelerine ve Vizitlere katılarak rehabilitasyon süreçlerini gözlemleme fırsatı buldum. Lisans eğitimim devam ederken pedagojik formasyon eğitimimi de İstanbul Aydın Üniversitesinden alarak formasyon kapsamında Bahçelievler Aka kolejinde stajyer PDR öğretmeni olarak görev yaptım. Mesleğe adımımı attığım ilk yıllarda bir çok uzman hocanın eğitimlerine katılarak alandaki yetkinliğimi artırmaya yönelik çalışmalarda bulundum. 240 saatlik bir eğitim alarak Bütüncül Oyun Terapisti olmaya hak kazandım. 2018-2020 yılları arasında 5 anaokulunun psikologluğunu yaptım. Görev sürecim de çocuklarla birebir görüşmeler ve sorun tespitleri yaparak veli görüşmeleri, veli seminerleri düzenledim. Çocuklara yönelik gerekli testleri uygulayarak gelişimlerini yakından takip ettim. Okul öncesi öğretmenlerine yönelik alaniçi eğitim kapsamın da bir çok eğitim vererek çocuklara ve velilere daha faydalı olmaları konusunda koçluk yaptım. Şu anda aktif olarak kurucusu ve sahibi olduğum Konyaaltı Psikoloji Merkezi'nde yetişkin/çocuk-ergen alanların da danışanlarıma hizmet vermekteyim.

Tümünü göster

Okullar / Eğitimler

• İstanbul Aydın Üniversitesi Psikoloji Bölümü
  • İstanbul Aydın Üniversitesi Pedagojik Formasyon
  • CİSED Bütüncül Oyun Terapisi Eğitimi - Dr Obengül Ejder
  • Wısc IV Çocuklar İçin Wechsler Zeka Ölçeği Eğitimi
  • Duygu Odaklı Terapi Eğitimi - Uygulamalı Psikoloji Enstitüsü ( Uzm Kl.Psk Yücel Sözer )
  • Çocuklara Yönelik Zeka ve Gelişim Testleri Eğitimi - Psikoterapi İstanbul
  • Çocukların Fiziksel ve Ruhsal Gelişim Evreleri - Nişantaşı (Dr. Obengül Ejder)
  • Çocuk ve Ergengenlerde Görüşme Teknikleri -Nişantaşı Üniversitesi (Dr. Obengül Ejder)
  • Çocuklarda Görülen Ruhsal Bozukluklar-Nişantaşı Üniversitesi (Dr. Obengül Ejder-Müge Tamar))
  • Ergenlerde Görülen Ruhsal Bozuklar- Nişantaşı Üniversitesi (Dr. Obengül Ejder-Müge Tamar)
  • Çocuk ve Ergenlerde Cinsel Gelişim, İhmal ve İstismar- Nişantaşı Üniversitesi (Dr. Obengül Ejder)
  • Bağımlılık Psikolojisi, Motivasyonel Görüşme Teknikleri- Nişantaşı Üniversitesi ( Dr. Obengül Ejder-Prof. Dr Kültegi)
  • Çağdaş Psikodinamik Psikoterapi - Nişantaşı Üniversitesi ( Dr. Obengül Ejder)
  • Bilişsel Davranışcı Terapi - Nişantaşı Üniversitesi ( Dr. Obengül Ejder)
  • Psikolojik Testler - Nişantaşı Üniversitesi (Dr. Obengül Ejder- Kl. Psk. Burcu Oğuzdoğan)
  • Tematik Algı Testi (TAT)- Öğr.Gör.Ferhat Akpınar

Tümünü göster

Hastalıklar

• Depresyon
  • Aile İçi İletişim Sorunları
  • Stres
  • Sosyal Fobi
  • Sınav Kaygısı
  • Yaygın Anksiyete Bozukluğu
  • Özgüven Sorunu (Kendine Güven Sorunu)
  • Obsesif-Kompulsif Bozukluk
  • Panik Atak
  • Kişilik Bozuklukları
  • kişilik bozukluğu
  • Kişilerarası İlişkilerde Bozukluklar
  • Çocuk ve Ergen Psikolojisi
  • Çocuklarda Yeme Problemleri
  • Çocuklarda Uyku Problemleri
  • okul zorlukları
  • Okul Başarısızlığı
  • Kardeş Kıskançlığı
  • Alt Islatma (Enürezis)
  • Tırnak Yeme
  • Oyun Bağımlılığı
  • İnternet Bağımlılığı
  • Telefon Bağımlılığı
  • Sosyal Medya Bağımlılığı
  • Akran Zorbalığı
  • Kaka Tutma (Enkoprezi)
  • Madde Kullanımıyla İlişkili Bozukluklar
  • Bağlanma Problemleri
  • Dikkat Eksikliği
  • Dikkat Dağınıklığı
  • Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite
  • Pandas Hastalığı
  • Hiperaktivite Bozukluğu
  • Ağlama ve Öfke Nöbetleri
  • Gelişim Bozuklukları
  • Majör Depresif Bozukluk
  • Davranış Bozuklukları
  • Agorafobi
  • Özgül Fobi
  • Kronik Mutsuzluk
  • Kronik yorgunluk sendromu
  • Somatizasyon Bozukluğu
  • Vücut (Beden) Disformik Bozukluğu
  • Hipokondriazis

Tümünü göster

Çözüm Odaklı Terapi

Mmpi- Minnesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri

Metropolitan Okul Olgunluğu Testi

Kurumsal Danışmanlık

Konuşma Terapisi

Kinetik Aile Çizim Testi

Hamilelikte Psikolojik Danışmanlık

GOOD ENOUGH – HARRIS Bir insan Çiz Testi

Good Enough Zeka Testi

Gestalt Terapi

Gessell Gelişim Testi

Oyun Terapisi

Peabody Resim (Kelime Eşleştirme Testi)

Theraplay Oyun Terapisi

Çocuklarda Yeme Problemleri

Çocuklarda Uyku Problemleri

Çocuk ve Ergen Terapisi

Çocuk ve Ergen Psikolojisi Problemleri

Çocuk ve Ergen Psikolojisi

Çocuk Gelişim Testi

Yetişkin Terapisi

Yas Terapisi

WISC-IV Zeka Testi

WISC-4 Zeka Testi

Filial Terapi

Eğitim Danışmanlığı

Evlilik Öncesi Danışmanlık

Bağımlılık Danışmanlığı

Ağaç Testi

Anne-Baba Eğitimi ve Danışmanlığı

Alzheimer Testi

Aile Terapisi

Aile Danışmanlığı

ADHD (Dikkat Eksikliği - Hiperaktivite Bozukluğu) Testi

Randevu

Psikoloji Randevusu

Online Terapi

Beier Cümle Tamamlama Testi

Bilişsel Davranışçı Terapi

Bireysel Terapi

Evlilik Danışmanlığı

Ergen Terapisi

Ebeveyn Danışmanlığı

Duygu Odaklı Terapi (EFT)

Denver Gelişim Tarama Testi

Deneyimsel Oyun Terapisi

Demans Testi

Cattell 2a Zeka Testi

CAS Zeka Testi

Boşanma Danışmanlığı

Online Danışmanlık

Tümünü göster

Hande hanımla çok uzun süre devam edememe rağmen ( kendimle alakalı bir durumdan dolayı ) , bir çok konuda bakış açımı değiştirip , kabullenemediğim bazı konularla beni yüzleştirip , hayatıma daha başka bir açıdan bakmama sebep oldu. Çok eminim ki devam edebilsek , çok daha ayrı kapılar açacaktı bende . Ben Hande hanımın sayesinde terapinin , hayatımızda sürekli var olması gereken ihtiyaç olduğundan emin oldum . Çünkü her seanstan sonra kendime verdiğim değer dahada arttı . İyiki gelmişim , iyiki tanımışım , bana kattıkları için çok teşekkür ederim

Hasta

Hasta

Hande hocamızı internetten araştırıp ulaştım.Bugün son seans için gittik. Kızımın hayata yeniden tutunmasını sağladığı için kendisine çok teşekkür ediyoruz.Kabus gibi geçen günlerimiz artık geride kaldı.Okula gitmek istemeyen kızımız artık ilerisi için planlar yapmaya başladı.Kızımın Hande ablası olarak da hayatında ayrı bir yere sahip oldu.Kendisine meslek hayatında başarılar diliyoruz.İyi ki varsınız hocam!!!

Hasta

Hasta

Biz memnun kaldım güler yüzlü ve iyi birisi.Biz çocuğumuzu götürdük neler yapabileceğimizi nasıl davranmamız gerektiğini söyledi telefon ile çok oynuyordu bazı kurallar koyduk bizim ev de kural eksikliği vardı.Bir arkadaşım götürüyordu onun aracılığı ile araştırarak götürdüm.Biz onun yanında kendimizi çok rahat hissettik çocuğum da severek gitti zevkli şekilde gitti hiç bir sıkıntı yaşamadık çalışanları çok iyiydi güzel ortam vardı.

Hasta

Hasta

6 aydır danışanıyız gayet memnun devam ediyoruz kızımdaki gelişmeleri görünce kızım için gitmiştik. Sıkıntılı olduğumuz davranışları geriledi bizim için önemli olan da oydu okul sıkıntısında dolayı denemek istedik sosyal anlam da çok faydalı oldu çok içine kapanıktı şimdi gayet iyiyiz bakalım okul zamanın da nasıl olacak okul korkusunu da yenebilirsek Hande Nur Hanım'a minnettar olucaz çocukla olan iletişimi çok iyi. Ben kendim için de gittim gayet memnun kaldım 2 seans gittim 3.seansa artık ihtiyaç duymadım.

Hasta

Hasta

Kendisinden çok memnun kaldım devam ediyorum. Kendisinin çok faydası oldu baya değişiklik oldu bazı şeyleri kafa takmamam gerektiğimi geçmişte kalanların gelmişte kaldığını bununla nasıl baş etmem gerektiğini gördüm gitmeye devam ediyorum kendimi ne kadar iyi hissettiğimi fark ettim konuşmaları çok mantıklı yaptığı açıklamalar beni çok rahatlatıyor çok iyi dinleyici herkese tavsiye ederim.

Hasta

Hasta

Ben takıntı hastasıydım Hande Nur Hanım gelmeden önce çok kaygılar vardı ona geldikten sonra çok rahatladım artık eskisi gibi değilim. Arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim. Kendisi çok sıcakkanlı ve çok samimiydi anlatımı çok güzel.

Hasta

Hasta

Şubat ayında oglumun hareketleri ( youtube da izlediği çizgi filmlerden etkilenmişti) beni rahatsız etdiği için arkadaşımın önerisi üzerine Hande hanımın yanına gittim. İlgisi için çok teşekkür ederim. Oğlumun üzerinde etkisi çok memnun etdi beni. Bugün son seansımız idi. Hem mutlu hemde üzgündük. Oğlum oyun ablasını çok sevmişti)

Hasta

Hasta

8 yaşında kızım için DEHB tanısı konmustu.Psikiyatr mız ilaçla ve düzenli terapiyle duzelecegini söyleyince yolumuz hande hanıma ulaştı... 4 aydır düzenli görüşüyoruz...Ve çok yol kat ettik...ilk seansta umutsuz ve yorgun bir anneyken şimdi diyorum ki iyi ki ..iyi ki Hande hanım...

Hasta

Hasta

Depresyon şikayeti ile gitmiştim , güzel saptamalarla tedavi oluyorum teşekkürler

Hasta

Hasta

Hande Nur hanımı öncelikle evime yakın bir konumda bulunduğundan tercih etmiştim.Şimdi 3.seansımızı bitirdik ve iyi ki evim ona yakınmış yoksa Hande Nur hanım ile tanışma fırsatım olmazdı diyorum.Özenli,hassas,samimi,sempatik,olaylara yaklaşımı ve iletişimi çok iyi olduğundan kendimi çok rahat ve hafiflemiş hissederek ayrılıyorum yanından.Ayrıca çok dakik ve disiplinli bir psikolog.Tespitleri o kadar yerindeki çoğu zaman yok artık ben hiç bu tarafından bakmamışım olaylara dedirtiyor.İyi ki yolumuz kesişmiş iyi ki tanımışım kendisini.Öyle ki bendeki farklılığı farkeden eşim ve kardeşimde kendisinin danışanı artık Bana çok iyi geliyor kesinlikle tavsiye ediyorum pişman olmayacağınızı düşünüyorum.

Hasta

Hasta

Gayet verimliydi umut doluyuz tanıştığımıza memnun olduk umarım verimli bir süreç geçiririz Hande hanım kendinden çok emindi güven verdi

Hasta

Hasta

İnsanın kendini rahatlıkla ifade edebileceği bir psikolog Hande hanıma nokta atışları yaptığı için ve olaylara farklı bir açıdan bakmamı sağladığı için teşekkür ederim

Hasta

Hasta

Hem online hem yüzyüze terapi aldım ikisi durumda da çok iyi sempatik bir karşılama aldım hayatla yüzleşme konusunda çok iyi sonuçlar aldım üstelik yaşınız kaç olursa olsun sizi anlayabilen işini hakkıyla yapan bir kadın

Hasta

Hasta

Hande Hanım'dan memnunuz. Kendisine tavsiye üzerine çocuğum için görüşme sağladık. 2-3 ay danışmanlık hizmeti aldık ve devam ediyoruz. seanslarımızdan sonra Daha olumlu şeyler gözlemledim. Hande Hanım ilgili bir uzman. Kendisi yardımcı olup yönlendiriyor yönlendirmelerinden memnunuz.

Hasta

Hasta

Danıştığımız psikoloğumuzdan memnunuz. Hande Nur Hanım'la danışmamızdan itibaren çocuğumuzda ciddi değişiklikler oldu. Yaşadığımız sorunlar çözüldü, kendi kendine çözüm üretmeye başladı. bir tek kendi o anki durumunu çözmedi oluşabilecek sorunların çözümü için yol gösterici oldu bu konuda memnunuz. Kızım için Hande Nur Hanım'la 2-3 ay görüşme sağladık. Gerek görürsek işin içinden çıkamadığımız durum olursa tekrar görüşme sağlıyoruz. Başka bir sorunumuz oldu kendisinden randevumuzu aldık kızımın yakın zamanda görüşmesi var. Hande Nur Hanım konuya ve mesleğine hakim bir uzman. Kendisi sıradan bir psikolog değil.

Hasta

Hasta

Aslında kızımın ilk danışan olmasıyla başladı süreç. Ondaki olumlu yondeki hızlı değişim beni de danışan olmaya itti. Hande nur akın için akıl yaşta değil baştadır sözü biçilmiş kaftan. Bakmayın ufak tefek olduğuna işine çok hakim ve öyle hı şunu yapmalisin bunu yapmamalısın gibi bir tedavi değil yaptığı ... Sizi dinliyor ve içinizdeki sıkıntının sebeplerini ortaya koyuyor. Daha. Öncede danışan oldum farklı uzmanlara ama Hande hanım başka. Tam bir bebe aspirini.. Her derde deva.... Ben etrafımdaki her insana tavsiye ediyorum. Çünkü biliyorum ki beni yanilmayacak bilgi ve becerisi ile. Antalya çok iyi bir psikolog kazanmış bence ...

Hasta

Hasta

Hande Hanım'dan memnunuz. Kibarlığı, ilgileri, alakaları, seansa gitmeden 1 gün önce arayıp bilgilendirmeleri çok hoşuma gidiyor. Herhangi bir şikayetimiz yok, memnunuz. Hande Hanım'a tavsiye üzerine üniversite sınavına girecek çocuğum için görüşme sağladık. Stresli bir çocuk görüşme sağlayalım dedik 3-4 seans görüşme sağladık çocuğumda beğendi devam ediyoruz. Dershaneye de gidiyor rehberlik öğretmeni söyleyip bildirmiştim onlarda biliyorlar çok stresli panik bir çocuk olduğunu ama seanslardan sonra olumlu yönde değişim gördüklerini söyledi. Sıkılıyor, utanıyor çok konuşmuyordu daha pozitif, kendisini ifade etmeye başladığını söylediler.

Hasta

Hasta

Hande Hanım'la tavsiye üzerine çocuğum için görüşme sağladık. Yaklaşık 4 aydır danışmanlık hizmeti alıyoruz. Kendisiyle sıkıntımız yok sürecimize devam ediyoruz. Çocuğum seanslara severek gidiyor. Olumlu şeyleri var. Hande Hanım bizim tespit edemediğimiz şeyleri tespit ederek sağ olsun yardımcı olup, ilgileniyor. Kendisinden aldığımız danışmanlık hizmetinden memnunuz.

Hasta

Hasta

Hocam gayet kaliteli, çok ön görüşlü, danışan uzman ilişkisini koruyabilen, insan psikolojisinden anlatan bir uzman. Kendisi her insana karşı onların değerleri nasılsa ona göre yaklaşıyor. Ailemden farklı kişilerde Hande Hanım'dan danışmanlık hizmeti alıyorlar kendisi her şartlar altında yardım ediyor. Hande Hanım'ın birincil ve sınıfsal olarak herkese karşı hitap eden bir kişiliği var. 3-4 ay danışmanlık hizmeti aldım kendi isteğimle seanslarımı sonlandırdım. Işık ve ses olmadan uyuyamıyordum ama artık daha rahat uyuyabiliyorum. Hüzünlü konuları üzülmeden atlatabiliyorum, bir şeylerden çabuk vazgeçip hayır diyebiliyorum, rahat konuşup özgüvenli hareketler yapabiliyorum. Hande Hanım'dan aldığım seanslardan memnunum.

Hasta

Hasta

Oğlumun kaygı ve korkularının artmasıyla hande hanıma gitmeye başladık ilk seansdan itibaren oğluma ve bize yaklaşımı çok samimiydi. Kısa sürede çok ilerleme sağladık

Hasta

Hasta

Çocuklarla iletişimi mükemmel kaygı bozukluğumuz için başvurduk hocama gayet güzel sonuçlar aldık teşekkürler Hande hocam

Hasta

Hasta

Hande Hanım'a gitmeye karar vermemin nedeni okul ve ailem hakkında bazı konuları aşamamdı. Ve bu aşamama beni ciddi anlamda kötü etkilemeye başlamıştı gittikçe kaygılı bir insana dönüşüyordum bunu fark ettiğimde hemen randevu aldım. Sürecin başında gerçekten umutsuz ve mutsuz bir insandım seanslar ilerledikçe daha iyi olmaya daha umutlu ve mutlu olmaya başladım. Hayatla ve insanlarla ilişkim düzeldi ve gelmeme neden olan sorunların üstesinden gelmeyi başardık.Bu yüzden kendisine teşekkür ediyorum.İyi ki gelmişim.

Hasta

Hasta

Bundan dort dört buçuk ay once basladik Hande Nur Hanımla terapiye. İlk geldigim zamanla simdiki halimi karsilastiramam bile. Kaygilarim yuzunden basvurmustum kendisine. Aglamalarimi kesemeyen bi oyle bir boyle bir duygu durumuna sahipken her seyden ama her seyden kotu etkilenmeye musait biriyken simdiki sevdigim guvendigim kisi haline gelmemi sagladi eminim cok daha iyi versiyonlarimla da devam edecek. Bu terapi donemimden once bir kisiden daha destek almistim hem de uzunca bir sure, sonrasinda baska bir psikologla daha basladik ama olmadi. Oylesine ovmek icin soylemiyorum Hande Nur Hanimla birkac ay gecirince anladim aradaki farki. Benden sonra annem de basladi. Yuzlesmekten korktugum kendime kizdigim insanlara asiri ofkelendigim konulari terapi esnasinda bir bir cozdum zaten sadece kendisinin degil sizin de tedavide rolunuz olmasini sagliyor. Yuzlesmekten cekindigim her konuyu tek tek aşıyoruz. Onceki psikolog deneyimimden dolayi tedirgin oldugum icin kafama bir suru sey takilirdi birine de tatmin edici olmayan bir cevap aldigimi hatirlamiyorum. Umarim cok daha fazla insana dokunur.

Hasta

Hasta

5 yaşında oğlumun öfkesini kontrol edememesi sen dolayı Hande hanıma başvurduk. Oyun terapisi ile artık eskisinden daha sakin. Duygularını anlatabilir seviyede. Teşekkürler

Hasta

Hasta

Hande Nur Hanım'dan gayet memnun kaldım. Bir sorun yaşamadım. Kendisi iyi, gayet ilgili, destekleyici bir uzman. Psikiyatri doktorumun yönlendirmesiyle Hande Nur Hanım'la görüşme sağaldım. 6 seans danışmanlık hizmeti aldım ve sürecimi tamamladım. Ara ara sorunum olduğunda görüşebileceğimi söylemişti. Görüşmelerimizden sonra daha iyi daha pozitif oldum. Artık hiçbir şeyi takmıyor, olaylara daha mantıklı yaklaşabiliyorum.

Hasta

Hasta

Uzun bir süredir ( 8 ay ) Hande hanımdan düzenli terapi alıyorum. Şimdiye kadar çokça kez bu yorumu yazmayı düşündüm ama erteledim demek ki zamanı bugünmüş. Çok ağır bir depresyon ve anksiyete sürecinden geçtim. Defalarca farklı psikologlar denedim, çok yanlış kişilerle de karşılaştım ama sonunda yolum Hande hanımla kesişti. İyi ki de kesişti, o benim hayatımdaki şanslarımdan biri diyebilirim. İlk seanstan çıktığımdaki duygumu çok net hatırlıyorum. Sonunda anlaşılmış olmak ve çözüme ulaşabileceğimi görmek. O kadar keyifli ve umutlu çıktım ki o ilk seanstan. Buldum dedim, işte o, aradığım kişi o. Ve yanılmamışım ilk izlenimim doğruymuş. Başladığım noktadan o kadar farklı bir yere geldim ki, gerçekten şifalandım, özüme döndüm. Yazsam sayfalarca yazarım ama özü şu gönülden tavsiye ederim. Bilgisine, yaklaşımına , şefkatine ve anlayışına terreddütsüz kefilim. Eğer zorlandığınız bir süreçten geçiyorsanız veya sadece anlaşılmak, konuşmak istiyorsanız mutlaka bir şans verin. Eminim iyi gelecek. Biliyorum çok çok güzel yerlerde olacak ve hakkıyla gelecek o yerlere. İyi ki var.

Hasta

Hasta

Çok çok ilginç her gün Hande hocamla oturup konuşma isteği içersindeyim. Kendinize bile itiraf edemediğiniz her şeyle yüzleşmenizi sağlıyor. Bana iyi geliyor. Ve çok çok minnettarım kendisine ve vesile olanlara

Hasta

Hasta

9 yaşındaki oğlumun benimle inatlaşması sonucunda bir psikolog arayışına girdik eşimle ve arkadaşlarımızın önerisi sonucunda Hande Nur hanımdan bir randevu talebinde bulunduk. İlk seansta bizi alıp evin içerisindeki sorunları detaylı şekilde ele alması ve daha sonrasında her terapiden sonra açıklamalarda bulunarak bizi asla merakta bırakmamasına hayran kaldık. Oğlumuzdaki kısa sürede gerçekleşen değişimler sadece biz değil çevremiz tarafından bile farkedilir seviyedeydi. Aslında yaşadığımız durumu bizim de anlayabileceğimiz şekilde açıklaması sayesinde artık oğlumuzla çok daha iyi anlaşabiliyoruz. Onun da özellikle bana karşı o anlamsız çıkışmaları oldukça azaldı. Sizi tanıdığımız için çok şanslıyız. Keşke bizim büyüklerimiz de biz büyürken sizin gibi işinin ehli bir psikologdan destek alabilselermiş.

Hasta

Hasta

Kendimi çok rahat hissettiğim bir seans geçirdim. Bekleme süreci yaşamadım tam zamanında görüşmemiz başladı. Kendisi ve ekibi oldukça profesyonel. Teşekkür ediyorum.

Hasta

Hasta

Hande Nur Hanım'la yaklaşık 4-5 aydır görüşüyorum. Bu süreçte benimle ilgilenmesi, beni dikkatle dinlemesi çok iyi, kendisi benim bakış açımı değiştirdi, çok çok memnunum. Şu an biraz ara vermek durumunda kaldım devam edeceğim, her anlamda pozitif bir insan diyebilirim.

Hasta

Hasta

Hande Hanım'dan eşimle aramdaki problemlerden dolayı destek aldım, kendisinden gayet memnun kaldım. Süreçte gayet sevecen, içten, danışanına sıcak yaklaşıyor. 3 seans gittim, bitirdim, eşimle alakalı problemler daha çok karşı taraf kaynaklı olduğu için tamamen sonuç alamadım ama süreçte Hande Hanım'ın durumlarla ilgili tespitleri hoşuma gitti, tahminleri genelde doğru çıkıyordu, genel anlamıyla memnun kaldım.

Hasta

Hasta

Oğlum itaatsizdi ve öfke nöbetleri geçirdi, güvenlik kurallarını dinlemedi ve kendini kontrol edemedi. Artık oğlum itaatkar hale geldi ve çoğu durumda kendini kontrol edebiliyor.Uzman Hande'ye teşekkür ediyorum ve çok memnun oldum .

Hasta

Hasta

Son 2 aydır kendisi benim dert ortağımdır :) enerjisi ve yaklaşımı ile bana iyi gelen doktor kişisidir :) var ise ihtiyacınız eş dostta derman aramayın Hande hanımdan destek alın.

Hasta

Hasta

İlk seans olmasına rağmen kendimi iyi hissediyorum .Bir sonraki seansı iple çekiyorum . Teşekkür ederim

Hasta

Hasta

Sınav kaygısı problemi için kliniğine başvurduk. Daha ilk seanstaki tespitleri ile hemen sonuç alabildik ve üç dört seansta problemi tamamen ortadan kaldırdı. Sadece sorunu değil sorunun kaynağı ile tespitleri çok başarılı. Biz çok memnun kaldık. Genç yaşına rağmen bize göre Antalya nınen iyi çocuk paikologlarından biri.

Hasta

Hasta

Öncellikle cok tsk ediyorum…ben o kadar memnunumki seanslari iple cekiyorum…her konusmadan sonra kendimi biraz daha iyi tanimliyabiliyorum…iyiki varsiniz… süper bir Psikolok ve müthis bir ekip… herkeze tavsiye ediyorum…Almanyadan slmlar

Hasta

Hasta

Hande hanıma gitmeye düştüğüm boşluk ve depresyondan iyice çıkmaz hale gelince karar verdim. Kendisinin çok yardımı dokundu her seansta dahada iyi hissediyorum ilgili ve anlayışlı birisi çok memnumun kendisinden iyi var.

Hasta

Hasta

Çocuğumun sınav ve gelecek kaygısı sebebiyle psikoloğumuza başvurduk. Ama gerçeğin kaygı değil başka sebepten kaynaklandığını öğrendik. Bu sonuca giderken çocuğumda genel hayat görüşünde ve hayata bakışında da değişiklik oldu. Bununla da kalmayıp, yaşadığı sorunları çözme becerisi de gelişti. Bu nedenle de kendine güvenide tam. Psikoloğumuz Hande Nur hanıma teşekkür ediyorum. Bu arada diğer çocuğumun da psikolojik olarak üstesinden gelemediği sorunlar vardı. Şimdi de onun psikolojik olarak güçlendirme ve psikolojik sorunları çözme becerisini arttırma için onu da terapiye başlattık. Artık darısı eşime ve bana :)

Hasta

Hasta

Yerleşmiş korkularımı , çizmem gereken sınırları , anksiyetemle nasıl baş edebileceğimi öğrendim. Hande hanımla yaptığım gmrüşmelerin kendime yaptığım en iyi yatırım olduduğu kanısındayım . İyi ki var..

Hasta

Hasta

Araştırmalarım sonucu Hande Hanım'a gitmeye karar verdim. Süreçten, aldığım terapiden çok memnun kaldım. İşinde çok başarılı bir psikolog. Bireysel ve ilişkisel sorunlar yaşıyordum. Süreç yönetimi, yorumları ve yaptığı analizler hayatımı düzene sokmamda çok yardımcı oldu, sorunlarımı çözdüm. İyi ki gelmişim, tavsiye ediyorum.

Hasta

Hasta

Hande Hanıma artık hayatımın bir çıkmaza girdiğini gördüğüm ve bir desteğe ihtiyacım olduğunu hissettiğimde başvurdum. İlk seanstan itibaren bende çok güzel farkındalıklar yarattı. Bu çıkmaza kendi kendimi nasıl soktuğumu fark ettim ve Hande Hanımın da desteği ile oradan çıkmayı başardım. Terapi sürecim bitse de terapinin bende oluşturduğu etki ömür boyu sürecek. Kendisine çok teşekkür ederim...

Hasta

Hasta

33 yaşında, evli ve 5 yaşında bir oğlum var. Hayatta herşeyi kontrol eden, otoriter, kendini çocuğuna adayan, sık öfke krizlerine giren biri ve omuzlarıma yüklediğim onca yükün altında ezilmiş haldeydim. Anne, baba, eş, kayınvalide, kayınpeder, çocuğuyla sorunlar yaşayan biriydim. Konuştukça, anlattıkça rahatladım. Hande Nur hanım sabırla dinledi ve öyle güzel kapılar açtı ki bana. Hayata, olaylara bakış açım değişti, iç huzurun değerini anladım. Hande Nur hanımla günlerim aydınlığa kavuştu. “Bunca sorun bir psikologla konuşmakla düzelir mi ki?” önyargısında olan biriydim. 3 ayda 9 seans tamamladık ve ben hayatımın en ama en güzel kararını vermişim diyorum. İyiki onları tanıdım, iyiki Hande Nur hanım gibi bir arkadaş, bir kardeş edindim. Gönülden teşekkür ediyorum.

Hasta

Hasta

İnternette araştırmalarım sonucunda Hande hocam da karar kılıp randevu almıştım iyi ki de öyle olmuş işinde başarılı çok sevdiğim canım Hande hocamEşimle aramızdaki iletişim sorunlarıyla ilgili bireysel terapi için başvurmuştum ve daha ilk seansta kendimi çok iyi hissetmiştim ve şimdi terapinin sonlarına doğru yaklaşıyoruz:(Evliliğime sihirli değnek değmiş gibi şiddetle tavsiye ediyorum eğer bi terapi almayı düşünüyorsanız Hande hocam doğru seçim diyorum

Hasta

Hasta

Hande hanımla ilk görüşmemiz kızımızın okula gitmek istememesiyle başladı. Zor bir süreci kısa zamanda hep birlikte aştık. Sihirli bir değnek dokundu sanki hayatımıza.. Emekleriniz ve gösterdiğiniz ilgi için çok teşekkür ediyorum...

Hasta

Hasta

Çocuğumuzun ilk zorlu sürecinde yanımızda olduğunuz ve bize doğru yolu gösterdiğiniz için çok teşekkür ederiz. Profesyonel ve samimi yaklaşımlarınız için minnettarız. İnşallah her çıkmaz yolda olduğumuzu düşündüğümüz anlarda bizim yol göstericimiz olursunuz. Harikasınız siz ve diğer ekip arkadaşlarınızdan Allah razı olsun.

Hasta

Hasta

Oğlumun okula uyum sürecinde sorun yaşadık ve sorunun sadece çocuğumuzda olmadığını bize gösterdi Hande hanımın okulla da iletişim kurmasiyla evde de bizim yapmamiz gerekenleri anlattı sorunu çok kısa sürede çözdük kendisine çok teşekkürler

Hasta

Hasta

Hande Hanım süreç yönetimi ve yerinde analiz yaparak gerçek sorunumu bulmamda yardımcı oldu. Harika!

Hasta

Hasta

Hande Nur Hanıma kızımla ilgili yaşadığımız problemlere çözüm bulabilmek adına başvurduk.Çocukla iletişimi çok güçlü kısa zamanda iç dünyasına girmeyi başarıyor ve hasarlı durumları onarıyıor. Akılcı çözümlerle aileye yol gösteriyor. Kendisine tekrar teşekkür ediyorum. Sayesinde evimiz huzur buldu.

Hasta

Hasta

Bazı psikolojik sıkıntılarım vardı o sebepten başvurdum.Çok ama çok güzel bir görüşmeydi .kendimi hiç bu kadar rahat güvende hissetmemiştim.Çok anlayışlı çok can kulağıyla dinleyen tatlımı tatlı bir bayan.

Hasta

Hasta

Sevgilimden ayrıldığım için başvurmuştum, ve kendisinin görüşleriyle birlikte hayata dair daha geniş bir perspektifle bakmayı öğrendim, terapisini kitaplarla desteklemesi terapinin alanını genişletip etkisini arttırıyor. Kendisi sayesinde çok daha iyi hissediyorum.

Hasta

Hasta

4 yaşındaki kızımın konuşmalarında takılmalar fark etmeye başladık ve konuşma terapisti öncesi Hande Nur hanıma müraccat ettik. Kızım 8 seans boyunca isteyerek ve severek katıldı terapiye. Oyun terapisi yapildi. Hande Nur hanım donanımlı ve kendini yetiştirmiş biri. Açıklamaları sonucunda kızımıza yaklaşımımız değişti. Tavsiyeleri işe yaradı. Başarılar dilerim.

Hasta

Hasta

Aile terapisi için Hande Hanım'a başvurduk.Gerçekten çok memnun kaldık. Sorunlarımızla baş etmemizde bize fazlasıyla yardımcı oldu. Çok teşekkür ederiz.

Hasta

Hasta

Hande Hanım her şeyden önce çok iyi bir dinleyici ve danışanını tanımak için çaba sarfeden biri. Daha önce de terapi deneyimlerim olmuştu ama ilk kez beni bu kadar anlamaya çalışan bir danışmanla karşılaştım. Hala seanslarımıza devam ediyoruz. Tavsiye ederim

Hasta

Hasta

7 yaşındaki kızımın bazı tikleri, takıntıları vardı. Araştırmacı bir anne olarak OKB başlangıcı olabileceğinden endişe duydum ve kuzenim aracılığı ile kendisine başvurdum.Güler yüzle karşılayan kişiliği ve ekibi var. Önce eşimle gidip çocuğumuz hakkında gerekli bilgileri verdik ve Oyun Terapisi başladı.3-4 seanstan sonra bazı takıntılarından vazgeçtiğini gördüm.Orada geçirdiği zaman iyi gelmişti besbelli. 7 seans sonrasında Hande Hanımla bir değerlendirme yaptık. Ev duzenimizle ilgili tüyolar da verdi.Verdiğimiz tepkilerle çocuğun nasıl hissettiğini açıklaması beni rahatlattı. Biraz hızlı konuşuyor, söylediklerini kaçırmamak için yanına giderken not defteri almanızı öneririm:) Net ve ani cevapları var:)...bize iyi geldi...

Hasta

Hasta

Hande hocam ile 3. Seansımızı gerçekleştirdik. Kendisi çok samimi ve güler yüzlü, muhteşem farkındalıklar kazandırdı ve kazandıracağını da ümit ediyorum.

Hasta

Hasta

Çocugum için görüşmüştüm. Beni çok rahatlattı ve düşünmediğim ayrıntılarovfarketmemi sağladı. En önemli özelliği de açıkça net bi şekilde ifade ediyo düşünceleri.

Hasta

Hasta

Bireysel ve evliligimdeki problemlerim icin gittim.Benim goremedigim gercekleri farketmemi sagladi..

Hasta

Hasta

depresyonda olduğum için gitmiştim. şuan çok iyiyim yey. hayatımda büyük bir düzelme oldu çok mutluyum.

Hasta

Hasta

Kaygı bozukluğum için gittim . Çok içten ve tatlı biriydi .Hande hanım sayesinde kendimi daha özgüvenli hissediyorum

Hasta

Hasta

Hande Nur Hanım'dan gerçekten çok memnunum. İstediğim her şeyin cevabını kendisinden alabildim. Ailevi sorunlarımla ilgili arkadaşımın aracılığıyla görüşme sağladım. Seanslardan sonra hayata bakış açım değişti. Kendisini ilk gördüğümde çok genç görünce acaba dedim ama öyle olmadı. Hande Nur Hanım yaşına göre çok daha olgun, bilgili, sevecen, samimi bir uzman. Danışan olarak bu özellikler çok önemli, hepsi kendisinde mevcut.

Hasta

Hasta

İlgisinden ve tecrübesinden dolayı çok memnun kaldık kendisinden, çok iyi bir danışman.Çok ilgiliydi, memnunuz kendisinden.Kızım için destek aldık.4 yaşında şu an.Bize birkaç şey söylemişti ve biz onları gerçekleştirdikten sonra işe yaradığını gördük. İyi bir sürece girdik.İkna kabiliyeti, kendini anlatması çok iyiydi.Güven uyandırıyordu.Kendine olan özgüveni, kendini dinletme potansiyeli çok önemliydi.

Hasta

Hasta

Hande Nur Hanım okulumuzda danışmanlık yapıyordu.O şekilde başladık görüşmeye.Ben çocuğumu götürmüştüm Hande Hanım'a, baya düzelmeler olmuştu.Söylediklerini yaptığımız zaman, tavsiyelerine uyduğumuz zaman şikayetlerimiz azaldı.Okul öncesi benim çocuğum yazı yazmak, boyamak, adapte olmak istemiyordu.Hande Hanım'la görüştükten sonra biraz daha okula isteği arttı.Daha istekli yapmaya başladı.Çocukla iletişimi çok iyiydi.Oğlum hala beni ablama götürür müsün diye görmek istiyor kendisini.Çok memnun kaldık kendisinden, pandemi sürecinde çok yardımcı oldu bize.Kimse tereddüt etmeden Hande Hanım'ı tercih edebilir.

Hasta

Hasta

Süreçte Hande hanım çocuğuma oldukça faydalı seanslar gerçekleştirdi güzel tespitleri ile olayın kaynağımı bulup daha hızlı yol almamızı sağladı Daha sonrasında ise benimle sürece devam edip ve benim sıkıntılarımın çocuğumu nasıl etkilediğine tanık ettik artık gerçeklerle daha kolay yüzleşiyorum ve bunlardan korkmuyorum asıl güç bu sanırım iyiki karşımıza çıkmış

Hasta

Hasta

İkili ilişkiler için yardım aldıgı hande nur hanımdan gayet memnunum. Önerdiği kitaplarla bambaşka bakış açıları sundugu için teşekkür ederim.

Hasta

Hasta

Doktorum çok iyi bana çok yardımcı oldu kendimle ilgili fark etmem gereken bir çok şeyi görmeme sebep oldu kendisine buradan bir kez daha teşekkür ederim

Hasta

Hasta

Hande hanıma okb takıntılar ve depresyon durumunda kendisine danıştım. Bu zor günlerde çok yardımcı oldu.Güleryüzlülüğü ,neşesiyle,sıcakkanlılığıyla yaklaşan; bütün dertlere derman olabilcek uzman. Sayesinde hayatımda çok değişiklikler yaşadım.Okb rahatsızlığım hafifledi.Çözüm odaklı terapiler sayesinde atlattım.Kendisine çok teşekkür ederim.

Hasta

Hasta

Hande Hanıma tavsiye üzerine başladım. Başvurma sebebim ara ara kendimi çok durağan ve kötü hissetmemdi. Seanslarda duygularımı ve acılarımı farketmek çok zor gelsede içimi açıp konuşabilmek anlaşıldığımı hissetmek ve birisi tarafından yonlendirilmek bana çok iyi geldi. Çevremde bende ki değişimi fark ettiler. Psikolojik destek almaya devam ediyorum. Benim sürecim bittiğinde kardeşimide kendisine yönlerdireğim.

Hasta

Hasta

Hande hanım hayata farklı pencerelerden bakmamı sağladı. Çalışkan ve mesleğini seven birisi olduğunu düşünüyorum Bu durum danışan için pozitif enerjiye dönüşüyor. Tesekkur ediyorum ve herkese öneriyorum.

Hasta

Hasta

kaygılarımdan dolayı Hande Hanım’a başvurmuştum,birçok şeyi beraber aştık. Terapi sayesinde kaygılarımın şiddeti azaldı.

Hasta

Hasta

Çok iyi , çok anlayışlı bir danışman.Kızımı getirmiştim Handenur Hanım'a.Normalde onun verdiği tavsiyelerle,bilgisiyle farklılık gözlemledik.Kızımın ergenlik döneminde davranış bozukluğuyla alakalı görüştük.Bizimle çatışması oluyordu.Handenur Hanım'la görüştükten sonra biraz daha ilerlemeler kaydettik.Kızıma kendi hayatından dahi örnek vererek, bazı şeyleri anlatarak çaba gösterdi.Benimle de özel görüştü.Kızıma anlayışla, sevgi ve merhametle yaklaştı.Handenur Hanım'ı tavsiye ederiz.

Hasta

Hasta

Hande hanımdan danışmanlık hizmeti almaya başlamam çok kısa bir süre olmasına rağmen hayatıma bir çok konuda farklılıklar getirdi . Yıllarca üzerine düşmediğim konuları profesyonel yönlendirmesi ile daha iyi gözlem ve yargıya varmamı sağlamaya başladı.

Hasta

Hasta

Ben oglumun aşırı sinirli ve kaygılı davranışından dolayı oyun terapisine başvurmustum. Oglum antalyada 3 defa hande hanimla görüstü ve hemen gönül bagi kurdu. Simdi online olarak almanyadan devam ediyoruz. Oglumun duygularini oyun icerisinde cok iyi ifade ettigini ve rahatladigini farkettim. Simdilik sürec iyi ilerliyor.

Hasta

Hasta

Kendisi işinde başarılı,severek yapıyor.Severek yaptığı için bunu bana da yansıtıyor. İlk defa böyle bir destek aldım. Bu tarz durumlarda gözüm kapalı gidebilirim.Psikoloğa gitmek istemezken Hande Hanım'ı tanıdıktan sonra bu düşüncenin yanlış olduğunu anladım ve en ufak bir durumda bundan sonra Hande Hanım ilk destekçim olacaktır.Bu hissiyatı kendisi verdi,artık ailemizden biri gibi görüyorum.Çekinmeden herşeyi anlatabiliyorum. Kafama taktığım konuların gereksiz olduğunu fark ettim.Kafamdaki düşünceleri atmak için dediklerimi uygulayınca kendimi rahatlamış hissettim.Zorlu bir süreçten beni kurtardı.

Hasta

Hasta

Süper, 10 numara 5 yıldız bir psikolog.Çok faydasını gördüm.Gerçekten harika bir insan, melek gibi.İşinde uzman.Çocuğumla ilgili dikkat eksikliği agresiflik ve öfke kontrolü için gittik.Çocukla iletişimi harika ve çok güzel. Negatif olarak başladım, 9 seans sonucunda çocuğumda pozitif yönde değişimler oldu.

Hasta

Hasta

Hande Hanım'dan memnunum.Kızım için tercih ettik.Benimle de görüşmek istendi,daha iyi verim alabilmek için.Ben durumdan açıkçası memnun kaldım.Ben de kendisiyle görüştüm.Bir kaç seans görüştük henüz.Bir kaç şeyi anlamama sebep oldu.Henüz kızımla seanslara başlamadı,seanslarımıza kısa bir ara verdik.

Hasta

Hasta

Son derece sıcak,sevecen,kendi gibi biri olduğundan onunla görüşürken hiç yabancılık çekmedim.Hem oğlumun hemde benim danışmanım.Biz çok mutluyuz kendisiyle,herhafta bir sonraki seansın gelmesini sabırsızlıkla bekliyoruz.Pandemi nedeniyle ara verdik ama süreç sonrası tekrardan davam edicez.Daha sağlıklı düşünebiliyorum,olayları yorumlayarak hareket edebiliyorum,fevri değilim.Daha çok empati yapıyorum.Çocuğumda da kardeş kıskançlığı vardı biraz daha azaldı bu durum.

Hasta

Hasta

1.5 ay danışanı oldum.Konuşma terapisi aldım .Belli şikayetlerim vardı.Psikolojimi virüs bozmuştu onun için gittim.6 seans danışanı oldum.Psikolojik olarak iştahım kesilmişti,görüşmelerim sonucu iştahım açıldı,bir çok şey yoluna girdi,eskiye nazaran biraz daha rahatladım.Kısa bir ara verdim, tekrardan danışanı olucam.

Hasta

Hasta

Çocuğumla ilgili geldik ama daha sonra sorunun çocukta değil,ben ve eşimde olduğunun farkına vardık Handenur Hanım'la.Şimdi sorunları Hande Nur Hanım sayesinde çözüp daha mutlu bir hayatımız var.Olaylara bakış açım değişti, empati kurmayı ve güvenmeyi öğrendim.Kendi açımdan çocuklarımla oyun kurabilmeyi öğrendim.

Hasta

Hasta

Her olumsuz durumda Suçluluk hislerim ve özgüven sorunum vardı.Hande Nur hanıma danışmaya başladıktan sonra etrafımdaki insanlarca gözlemlenecek kadar değişim ve ilerleme sağladım.kendimi bulmak için gitmiştim .1 ayda bile benim için çok şey farketti .kendisine çok teşekkür ediyorum Hayatımıza dokunduğu için

Hasta

Hasta

Kafamı meşgul eden basit sandığım problemlerimin yaşantımda beni rahatsiz eden büyük sıkıntılar olduğunu anladım ve yol çizmemde yardımcı olduğunuz için ÇOK TEŞEKKÜR ederim, şimdi daha iyiyim.

Hasta

Hasta

Kendisinden ilişkimde yaşamış olduğum kaygı bozukluğu sebebi ile danışmanlık hizmeti aldım. İlk seansımızda bile bende bir çok farkındalık yarattı. Özellikle anlaşılıyor olduğunuzu hissetmek ve kendinizle yüzleşirken bile bunu kırmadan yapıyor olması Profesyonelliğini ortaya koyuyor bence.

Hasta

Hasta

Hande Hanıma çocukluğumdan bugüne taşıdığım sorunlar ve bunları hayatıma yansıttığım çıkış yolu bulamadığım bir zamanda başvurdum, desteği sorunlarıma doğru bakış açısı geliştirmemi sağlaması güçlü yanlarımı ortaya çıkarmama sağladığı yol göstericiliğine minnettarım. Kendimi bulma yolunda kendisiyle yolumun kesişmesi büyük bir şans

Hasta

Hasta

Tümünü göster

Tümünü göster

Randevu almak ister misiniz?

Randevu Alınİletişim kurun

Antalya - Muratpaşa Ruh Ve Sinir Hastanesi, Kepez, nerede, Otobüs veya Tramvay ile nasıl gidilir?

Kepez şehrinde Antalya - Muratpaşa Ruh Ve Sinir Hastanesi konumuna Toplu Taşıma

Kepez, Türkiye'deki Antalya - Muratpaşa Ruh Ve Sinir Hastanesi adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Antalya - Muratpaşa Ruh Ve Sinir Hastanesi adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Antalya - Muratpaşa Ruh Ve Sinir Hastanesi adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Antalya - Muratpaşa Ruh Ve Sinir Hastanesi için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: 12135 - Ünsal Mh-11; 12163 - 5 Temmuz Kurtuluş Cd-2; 15162 - Kepezaltı.

Otobüs:LF09LF10SD20SD20ATC16TC16ATCD49AÜA26

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Antalya - Muratpaşa Ruh Ve Sinir Hastanesi için yol tarifi alın.

Antalya - Muratpaşa Ruh Ve Sinir Hastanesi adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Kepez konumundaki kullanıcılar dahil 1.5 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Antalya - Muratpaşa Ruh Ve Sinir Hastanesi için Otobüs ve Tramvay fiyatları, ve tüm yolculuk ücreti hakkında bilgi için lütfen Moovit uygulamasını kontrol edin.

Havaalanı, hastane, stadyum, market, alışveriş merkezi, kafe, okul, kolej ve üniversite gibi popüler yerlere gitmek için uygulamayı kullan.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası