gaziantep organ mafyası / Samsun Valiliği'nden 'organ mafyası' paylaşımlarıyla ilgili açıklama: İşlem başlatıldı

Gaziantep Organ Mafyası

gaziantep organ mafyası

Küçük Kızın Kaybolmasında Organ Mafyası Şüphesi

Gaziantep'te 20 gün önce yakınlarına gitmek için evinden ayrılan ve bir daha dönmeyen 10 yaşındaki Goncagül'ün evinde meraklı bekleyiş sürüyor.

Kozluca Mahallesi Ubeydullah Sokak'ta ikamet eden Ç. ailesinin 10 yaşındaki kızları Goncagül Ç., Çıksorut Mahallesi'ndeki bir yakınlarının evlerine gitmek için 15 Mart Cumartesi günü evden ayrılmış ve kendisinden bir daha haber alınamamıştı. Goncagül'ün organ mafyası tarafından kaçırıldığını tahmin eden aile, çocuklarını bulmak için her yolu deniyor. Sokaklara, caddelere afiş asan aile çocuklarının bulunması için Emniyet Müdürlüğü'nden de yardım istedi.

Öte yandan sessizliğe bürünen Kozluca Mahallesi Ubeydullah Sokak'ta yaşam durma noktasına geldi. Goncagül Ç. kaybolmadan önce çocukların oynadığı ve neşe dolu olan sokakta şimdi sessizlik hakim. Dışarı çıkmaya cesaret edemeyen çocuklar evlerinin kapılarından boş sokağa bakmakla yetiniyor. Mahalle sakinleri de bölgenin her geçen gün tehlikeli bir duruma geldiğini ifade ederek çocuklarını kesinlikle sokağa bırakmadıklarını söylüyor.

Goncagül Ç.'nin babası Cuma Ç., olaydan sonra evde bulunan 4 çocuğunun sokağa çıkmasına izin vermediğini ve okula bile kendisinin götürdüğünü anlattı.

Goncagül'ün 72 yaşındaki büyükbabası Kadir Ç. ise torununu çok sevdiğini ve onu özlediğini belirterek, "Bugüne kadar böyle bir olayla karşılaşmadım. Torunumu kaybolmadan 5 gün önce görmüştüm. Onu organ mafyası tarafından kaçırıldığını tahmin ediyorum. Yetkililerden tek isteğim torunumu bana bulup getirsinler. Onun özlemiyle 20 gündür gözümüze uyku girmiyor. Onu görenler veya yerini bilenler insanlık namına bize haber versin" dedi.

(HD-OÇ-GS-Y)

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

Haberler

Organ Mafyası

Son dakika haberi.. Partisinin Grup Toplantısı'nda CHP'yi sert s&#;zlerle eleştiren Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "CHP'nin azıcık ar duygusu varsa taciz, tecav&#;z, hırsızlık iddialarından temizlenmeden milletin karşısına &#;ıkmaması lazım." ifadelerini kullandı. "G&#;n ge&#;miyor ki bir taciz olayı, tecav&#;z olayı, hırsızlık olayı duymayalım." diyen Erdoğan, "Şu anda adliye adliye dolaşıyorlar. Bunun neresi temiz? &#;ık, a&#;ık net kendini bir check et. Ciddi manada bir check-up'tan ge&#;mesi gerekiyor. Hem ruhsal hem fiziki olarak." diye konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "&#;niversite &#;ğrencilerine m&#;jde vermek istiyorum" diyerek yılında lisans &#;ğrencilerine TL, Y&#;ksek Lisans &#;ğrencilerine TL ve Doktora &#;ğrencilerine ise TL burs ve kredi &#;deneceğini duyurdu. Erdoğan son olarak, AİHM'nin Demirtaş kararını sert s&#;zlerle eleştirdi ve 'Karar tamamen siyasidir. Bu karar &#;ifte standarttır, ikiy&#;zl&#;l&#;kt&#;r." dedi.

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir