arçelik 7103 he çamaşır makinesi / Arçelik Çamaşır Makinesi Rezistansı

Arçelik 7103 He Çamaşır Makinesi

arçelik 7103 he çamaşır makinesi

Alisümer

güzel bir ürün teşekkürler arçelikal

Olcay

servis olayı süper cok memnun kaldıkgün içinde gelip kurdular sorunsuz.şu an ise makine sorunsuz çalışıfunduszeue.infoşekkür ederim. alacak olanlara tavsıyem olsun.müsteri hizmetleri de güzel çalışıfunduszeue.info şey mükemmel

Mustafa Çalışkan

ürünü alalı 13 gün oldu çok memnunum arçelik firmasına çok teşekkür ediyorum eski makinamda arçelik ve 14 senelik makinamdı ondan da şikayetçi degildim çok az çamaşır aldıgı için yeni makina aldım bu ürün çok sessiz çamaşırlarda çok temiz az kırışık çıkıyor daha ne isterim.

Behiye

Çok hızlı bir teslimat oldu. Ürün de harika. Çok teşekkürler.

Tuğba

Ürün tahmin ettiğimden de güzel çıktı, rengi çok güzel.Hızlı teslimat için teşekkürler..

Ayşegül Alaçam

Ürünü hediye aldığım için kullanımı ve kalitesi için yorum yapamıyorum ama, ambalaj ve hızlı gönderide çok başarı teşekkürler

Gurbet

Ürün birebir beğendiğimin aynısı geldi. Müşteri temsilcileri hızlı ve olumlu hizmetler sunuyor. kargoya verilme süresi hızlı ondan sonrası zaten kargonun işi ama arçelikal sitesi kendisi gibi kaliteli kargo firması ile çalıştığı için kargodada sıkıntı çekmedim 1 günde elime ulaştı ürün teşekkürler

Canan

ürün gerçekten cok güzel,kullanışlı, kısa sürede elime ulaştı, tesekkürler..

Gülşah Yahuz

yorumları okuyarak almaya karar verdiğim için aldıktan sonra yorum yazmak istedim. Ürün siparişimden kısa süre sonra elime ulaştı-teşekkür ederim- hemen denedim gerçekten memnun kaldım. çok gürültülü ve çok ısı yayıyor diye duymuştum ama korktuğum kadar değilmiş:)) daha önce alsaydım keşke dedim.

Enes Caner

MAKİNE ŞİPARİŞİMDEN HEMEN İKİ GÜN SONRA GELDİ VE KURULUMU funduszeue.infoN ÇOK ARAŞTIRDIM GERÇEKTEN FİYAT ÇOK İYİ ALACAKLARA HİÇ DÜŞÜNMEYİN funduszeue.info GÜVENİLİR VE BÜTÜN ÜRÜNLER UYGUN FİYATA TANIDIKLARIMA TAVSİYE EDECEĞfunduszeue.infoLİ VE UCUZ HİZMET İÇİN TEŞEKKÜRLER

Levent

süpersiniz. hızlı hizmet, kalite ve güçlü iletişim ağınız için çok teşekkürler. hiç tereddüt etmeden alışveriş yapılacak bir site. başarılar

Bilakis

Ürünü satın aldım 1 ay kadar mağazada beklettim ve sipariş edip kargolattım 3 gün içinde geldi kuruldu 3 haftadırda kullanıoyurum eşyalar şık güzel kibar herhangi birsıkıntı yok site güvenilir tavsiye ederim teşekkürler arçfunduszeue.info

Şule Özel

öncelikle 2 gün içerisinde teslimettiğiniz için teşekküfunduszeue.info evde olması gereken bir ürün .HEmen kullandım funduszeue.info beni asıl hizmetin hızlılığı etkiledi

Neslihan

Öncelikle, bu kadar hızlı bir teslimat hiç görmediğimi belirtmek isterim. Teşekkürler. Ürün gerçekten adı gibi harika. Özellikle Kalorifer petekleri, duvar temizliği ve duşa kabin temizliğinde süpeeeerrr. Sırf bunlar için bile alınır. Yerleri temizlerken buhar ayarını düşürerek temizlerseniz iz bırakmıyor. Sivri uçlu aparatı ile elinizin ve bezlerin girmediği detayları çok güzel temizliyor (duşa kabin ). Koltuk ve halı temizliğinde ise buharla kiri yumuşatarak peşinden bez ile silmeniz gerekiy

Songül Saygıcı

Ailemle birlikte yaşarken uzun yıllar sorunsuz kullandığım bir ürün,şimdi kendi evime de aldım,hem mikser hem blender aynı anda kullanılıyor bu açıdan çok beğfunduszeue.info tasarımı hoş olmuş,gördüğüm kadarıyla ebatı da baya küçülmüş eskisine göre,kalitesine güvendiğim için aldım gayet de memnunum teşekkürler.

Ender

Ürün siparişimin üzerinden, 24 saat değil tam 23 saat sonra montajı yapılarak teslim funduszeue.infoçelikal ekibine teşekkür ederim. Fiyatıda uygun elektrik tüketimi aynı kg daki rakiplerinden daha düşük ilgilenenlere tavsiye ederim

Hatice Eren

Çok teşekkür ederim.

Fatih

Ürün sorunsuz bir şekilde hediye ettiğim kişilerin adresine ulaştı. Bu fiyata arçelik kalitesindeki bir ürünü almak çok güzel. Teşekkürler

Sevda

Teşekkürler aldığım Mf 44 Kei model fırınım geldi .Çok güzel ama beklediğimden daha büyyükmüş. Sorunsuz bir şekilde elime ulaştı. mesaj bölümünden mesaj bıraktım hemen dönüş oldu .İlgili bir firmasınız mutlaka alışverişe devam funduszeue.info teşekkürler.

Derya

Bu ürünü tavsiye üzerine aldım. Gerçekten şahane. Emsalleri ile kıyaslanamaz .Teslimat 1 günde oldu o yüzden bu yorumu kendimde yazmaya bir borç funduszeue.infoği geçen herkese Teşekkür Ederim.

Hakan

geçtiğimiz perşembe günü kurutma makinesini sipariş ettim ve konya nın ilçesine olmasına rağmen cumartesi günü öğlen montaj için servis aradı gerçekten çok hızlı ve ucuza aldım. teşekkür ederim arçfunduszeue.info

Ç.acar

Şıklığı ve kalitesi harika bir ürün. Ayrıca mutfağıma da çok yakıştı. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Hızlı gönderi için teşekkür ederim.

Fatma

Arçelik bizi çok şaşırttı gerçekte iyi iş çıkartıyorlar garantisini uzattığım makinamın paslandığını görünce hemen yenisi ve bu ürünü getirdiler çok memnun kaldık teşekkürler arçelik. Servis ilgisi mükemmel.

Bektaş Şaşman

Ürün 2 gün sonra elime ulaştı.Hızlı teslimat için teşekkürler.

Ç. Acar

Her zamanki gibi Arçelike güvenmekle harika bir seçim yaptığımı görüyorum. Kalitesi mükemmel. Büyüklüğü ile bana eski ocaklı fırınımı aratmadı. Site çok güfunduszeue.infoşekkürler arçfunduszeue.info

Eda Sultan

Ürünü kullanmaya başladım.Çok memnunum. Sessiz olması ve çekim gücünün kuvvetli olması süper.. Anneme en güzel hediyeyi verdim. Teşekkürler arçelik

Atilla Şenol

ArcelikFI-Bulasik-Makinasından çok memnun kaldım özellikle sepet ayarlamaları çok güzel ve basit size ise kaliteli hizmetinizden dolayı teşekkür ederim Çamaşır makinemde beklentilerimin hepsini fazlasıyla sağlıyor. Darısı buzdolabına :)

Ali Selahattin

Açıkça sölemek gerekirse internet üzerinden alışveriş yapmaktan çfunduszeue.info hem fiyat avantajı hem iade garantisi nedeniyle ilk alışverişimi gerçekleştirdim.2 gün içerisinde makinamın kurulumuna kadar gerçekleşfunduszeue.infoşekkür ediyorum ve başka ihtiyaçlarımıda sitenizden karşılamayı düşünüyorum.

Burhan Şahin

artık güneş tersden doğuyor, bende arçelik ailesine katıldım,evimi arçelikle senlendiriyorum, teşekkürler arçelik saygı sevgi sizde buldum yola devam artık arçelikçi oldum . selamlar.

Halime

ürün çok kısa sürde elime ulaştı çok memnunum ürünün arkasında ve destekçisi olan arçelik e teşekkürlerr

Dilek Cakmak

Sitenizi inceledik . çok güzel .Gardırop tipi buzdolabı modellerinizden _ kodlu ürünler tükenmiş.Takip ediyorum yenilenmişfunduszeue.infon satislari aktif hale gelirse sevinirim. Teşekkürler, iyi çalışmalar.

Nihal Yılmaz

öncelikle bayileden bile uygun fiyatı ve hızlı gönderiminiziçin teşekkürler harikulade fazla yer kablamadan istediğim yerde kullanabilaceğim çok güzel bir ürün teşekkürler.

Fatih

ürün çok sik sessiz ve çekimi gayet iyi ayrıca ücretsiz kargo ile bu kadar kısa sürede gelmesi çok iyi ilginizden dolayı tesekkür ediyorum herkeze tavsiye ederim..

Faruk

evimizin yanında fırın var. çamaşırları balkona astığımız zaman üzeri kurum oluyor. ayrıca kötü kokuyordu. siparişten verdikten iki gün sonra kurulum yaptılar. şimdi kurutma makinesinden çıkarıp dolaba yerleştiriyoruz. fiyatı da benzerlerine göre ucuz. teşekkürler Arçelik

Oğuz Özhelvacı

Ürün çok çabuk elime ulaşti. Hiç problem yok. Çok güzel Çalışıyor. Teşekkürler. Sitenizden güvenliklikle herkes alışveriş yapabilir.

Hamdi Çoban

Ürün 2 günde elime geçfunduszeue.info gelip kurulumunu yaptı.Servis bile bu fiyata nereden aldınız diye sordu.Çok güvenli bir site rahatlıkla alabilirsiniz.Çalışanları çok ilgili ve güleryüzlüler.Hızlı gönderim ve uygun fiyat için teşekkürler.

Mehmet Ezgü

Ürünü cuma günü sipariş ettim salı günü servisle beraber evime geldi ve aynı anda kurulumu yapıldı kargo yerine kurulum servisinin getirmesi gerçektende harika bir olay Teşekkürler Arçfunduszeue.info Başarılarınızın Devamını Dilerim..

İrfan

ürün ve kargo mükemmel nede olsa arçelik teşekkürler

Oğuz Gürel

siparişi verdiğimin ertesi günü servise geldi, diğer gün servis gelip kurdu, hakikaten beklemediğim hız ve kalitede bir alışverişte, evde bir kaç defa kullandık, gayet temiz ve sesiz , teşekkür ediyoruz, olumlu yorum yazmayı hakediyor.

Afife

ekmekçik makinanızı kızım kendine almış çok beğenmiş banada hediye olarak aldı denedim çok beğendim kargo ücretinin olmaması insanları dahada cazip kılıyor başkalarınada tavsiye ettim çok teşekkürler

Muzaffer Kurutaç

Midi fırınımız seri bir şekilde elimize ulaştı. Bundan önceki de aynı markaydı ve yıllarca çok iyi çalıştı. Bu fırın daha da mükemmel. Eve servisle gönderilmesi çok iyi bir uygulama. Sıkıntısız hizmeti için Arçelik e teşekkür ederiz.

Ömer Kuşcu

güvenli hızlı alışveriş. iyi satıcı, teşekkürler. makina zaten istediğimiz gibi

Tuğba Akgöz Çalışkan

resmi tatil gününde ürünü satın aldım. 3 iş günü içerisinde montajı sağlanacak dendi. 2 gün sonra kurutma makinası geldi, hem funduszeue.info a hemde Arcelik Rami Servisine sorunsuz hizmetleri için teşekkürler..

Mehmet

Arçelik / Klima aldım arçelik üreticileri evimdeki tüm beyaz eşyalar arçelik gerçekten memnunum teşekkürler

Nevzat

Ürün ün çekiş gücü gayet güzel. Uzatma borusunun plastik oluşu dez avantaj ama eski arçeliğin metal uzatmasını kullanacağız. Taşınması kolay pratik ve fiyat- işlevsellik verimliliği tatmin edici. Ayrıca hemen teslim edildi. Tavsiye funduszeue.infoşekkürler

Nevim Kara

Ürünü ve arçelikal ın vermiş olduğu hizmetten çok memnunum. Teşekkür ederim. kolay gelsin

Abdulkerim Çakıcı

arçelik a ++d ürünü gerçekten çok sessiz enerji tüketimi harika bir ürün ebatı gayet kibar ve zarif ayrıca çok kaliteli bir derin dondurucu yine teslimat ve montaj da son derece çabuk ve güvenilir çok teşekkur ederim

Ayşegül

kesinlikle tavsiye edebileceğim bir ürüfunduszeue.infoeri gerçekten harika sıkıfunduszeue.infoattaki hız ayrıca tartışılamaz arçeklikala teşekkürler

Zafer Ulu

arçelik e teşekkürler iki günde makinam geldi makine çok güzel aynı makine alaşehir bayisinde tl fazla neden bu kadar arada fark var

Arçelik HE kılavuz

Arçelik HE için kılavuzu buradan ücretsiz görüntüleyin. Bu kılavuz çamaşır makineleri kategorisine girer ve 4 kişi tarafından ortalama ile derecelendirilmiştir. Bu kılavuz aşağıdaki dillerde mevcuttur: Türk. Arçelik HEhakkında bir sorunuz mu var, yoksa yardıma mı ihtiyacınız var? Sorunuzu burada sorun

Tasarım
Cihaz çalışma tipiSerbest
Ürün rengiBeyaz
Yükleme tipiÖnden yüklemeli
Dahili ekranEvet
Ekran türüLCD
Kapı menteşesiSol
Kapı rengiBeyaz
Kontrol tipiButtons, Rotary
Performans
Yükleme denge sistemiEvet
Yıkama kapasitesi7 kg
Maksimum dönüş hızı RPM
Kurutma makinesi sınıfı-
Yıkama programı sayısı16
Gürültü seviyesi (yıkama)56 dB
Ayarlı çalıştırma zamanlayıcısıEvet
Gecikmeli başlangıç24 Saat
Gürültü seviyesi (dönüş)71 dB
Yarı yük-
Yıkama programlarıHygiene/anti-allergy, Black
Ergonomi
Çocuk kilidiEvet
Kalan süre göstergesiEvet
Enerji yönetimi
Enerji verimlilik sınıfı (eski)A+++
Enerji tüketimli yıkama- kWh
Döngü başına su tüketimi- l
Diğer özellikler
Yıllık enerji tüketimi yıkama kWh
Yıllık su tüketimi yıkama l
Ağırlık & boyutlar
Genişlik mm
Derinlik mm
Yükseklik mm
Ağırlık g
daha fazla göster

Sorunuzun cevabını kılavuzda bulamıyor musunuz? Sorunuzun cevabını SSS bölümünde, Arçelik HEbaşlığı altında bulabilirsiniz.

Çamaşırlarım için hangi sıcaklığı kullanmalıyım?
Giysinizin yıkama etiketi, önerilen yıkama sıcaklığını gösterir.
Çamaşır makinem için kireç önleyici bir madde kullanmam gerekir mi?
Kireç önleyici madde kullanmak gerekli değildir. Yüksek sıcaklıklarda yıkamayı sınırlandırarak ve yıkama başına önerilen deterjan miktarını kullanarak kireç tortuları önlenebilir.
Çamaşır makinemin kokmasını nasıl önleyebilirim?
Ara sıra 60 derecede yıkayarak ve yıkama başına önerilen miktarda deterjan kullanarak hoş olmayan kokular önlenebilir.
Arçelik HE ağırlığı nedir?
Arçelik HE ağırlığı: g.
Arçelik HE yüksekliği nedir?
Arçelik HE yüksekliği: mm.
Arçelik HE genişliği nedir?
Arçelik HE genişliği: mm.
Arçelik HE derinliği nedir?
Arçelik HE derinliği: mm.
Arçelik HE kılavuzu Türk dilinde mevcut mu?
Evet, kullanım kılavuzu Arçelik HE dilinde mevcuttur Türk.

Sorunuz listede yok mu? Sorunuzu burada sorun

Arçelik kılavuzlarının hepsini gör Arçelik çamaşır makinesi kılavuzlarının hepsini gör
Arçelik He Çamaşır Makinesi Körük Lastiği

KARGO BEDAVA

Kurumsal Fatura

Tahmini Kargoya Teslim: 9 gün içinde

• 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.
  • Bu ürün One Yedek Parça tarafından gönderilecektir.
  • Arçelik Beko ve Altus Çamaşır Makinelerine Uyumlu Körük Lastiği Paket İçeriği 1 adettir. Belirtilen Modele ve Markalara Uyumlu Üründür. Trendyol'da funduszeue.info olarak Hızlı Kargo ve Stoktan Satışlar ile Sizlerleyiz. Oneyedekparca'dan aldığınız tüm ürünler faturalı ve % Müşteri Memnuniyeti Adına Özenle Paketlenip Hızlı Bir şekilde Kargolanmaktadır.
  • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

ÜRÜNÜN TÜM ÖZELLİKLERİ

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Arçelik He Çamaşır Makinesi Körük Lastiği

• Arçelik Beko ve Altus Çamaşır Makinelerine Uyumlu Körük Lastiği Paket İçeriği 1 adettir. Belirtilen Modele ve Markalara Uyumlu Üründür. Trendyol'da funduszeue.info olarak Hızlı Kargo ve Stoktan Satışlar ile Sizlerleyiz. Oneyedekparca'dan aldığınız tüm ürünler faturalı ve % Müşteri Memnuniyeti Adına Özenle Paketlenip Hızlı Bir şekilde Kargolanmaktadır.
  • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası