pc uygulama kaldırma / Windows için IObit Uninstaller - Uptodown’dan ücretsiz olarak indirin

Pc Uygulama Kaldırma

pc uygulama kaldırma

d - adana -

orada her program yok ya da ben dikkatsizim göremedim. Teşekkürler

mustafa köse - edirne/keşan -

allah razı olsun

mustafa - bayburt -

merhaba hocam benim bilgisayarda akınsoft cafeplus programını silemedim regedit yapıp en sona gelip programın adını tanıyamıyorum o yüzden silemiyorum cevaplarsanız çok memnun kalırım teşekkür ederim iyi günler

engin - istanbul -

çok teşekürler dediğinizi yapıp kaldırdım bide bunun için program indirip kaldıramamıştım .

mikail - antalya -

lütfen cvp verin program ekle kaldırda yok benm o program bulamıyorum regeditten baktım yine olmuyo bulamıyorum lütfen yardımcı olun c de gözüküyo ama program ekle kaldırda yok

Mustafa KARSLI >

Mikail Bey, myuninstall gibi bazı programlar var internette aratırsanız çıkar silinmeyen programları silmek için geliştirilmiş programlar bir de onları deneyiniz.

metin mert - uşak -

Allah senden razı olsun.

hakan - samsun -

Allah razı olsun abi oldu

ahmetcan ayan - adana -

çok teşekkür ederim işe yaradı

mehmet kara - kars -

max spyware detector programını kurmuştum fakat bir türlü silemedim sizin anlattığın yolu da denedim fakat hala silinmedi. yardımcı olabilir misiniz bana

Mustafa KARSLI >

Mehmet Bey myuninstall gibi bazı programlar var internette aratırsanız çıkar silinmeyen programları silmek için geliştirilmiş programlar bir de onları deneyiniz.

Barış Kuru - İzmir -

Teşekkürler. Allah razı olsun.

Mac'inizde uygulamaları kaldırma

Bir uygulamayı sildiğinizde veya kaldırdığınızda, uygulama Mac'inizden kaldırılır ve uygulamanın kullandığı saklama alanı diğer öğeler için kullanılabilir duruma gelir. Bu işlemi Launchpad veya Finder'dan yapabilirsiniz.

App Store'dan indirilen uygulamaları silmek için Launchpad'i kullanma

Launchpad, App Store'dan indirdiğiniz uygulamaları silmek için kolay bir yöntem sunar. 

1. Launchpad'i Dock'taki simgesini tıklayarak veya Uygulamalar klasörünüzden açın. Alternatif olarak izleme dörtgeninizde baş parmağınız ve üç parmağınızla kıstırma hareketi yapın.
  2. Uygulama Launchpad'de görünmüyorsa Launchpad'in üst tarafındaki arama alanına uygulamanın adını yazın. Birden fazla uygulama sayfanız varsa ekranın altındaki noktaları tıklayarak veya izleme dörtgeninizde iki parmağınızı sağa veya sola kaydırma hareketi yaparak sayfalar arasında geçiş yapabilirsiniz.
  3. Option tuşunu basılı tutun veya uygulamalar titremeye başlayana kadar herhangi bir uygulamayı tıklayıp basılı tutun.
  4. Silmek istediğiniz uygulamanın yanındaki Sil düğmesini  tıklayın, ardından onaylamak için Sil'i tıklayın. Uygulama hemen silinir.

Bir uygulamayı Launchpad'den silemiyorsanız: Sil düğmesi  yalnızca App Store'dan indirdiğiniz uygulamalar için görünür. Diğer uygulamaları, Finder'ı kullanarak silin. 

Uygulamaları silmek için Finder'ı kullanma

1. Masaüstünüzü veya Dock'taki Finder simgesini tıklayarak Finder'a geçiş yapın.
  2. Silmek istediğiniz uygulamayı seçin.
    Uygulamaların çoğu, herhangi bir Finder penceresinin kenar çubuğundaki Uygulamalar'ı tıklayarak açabileceğiniz Uygulamalar klasörünüzde yer alır. Dilerseniz Finder'daki menü çubuğundan Git > Uygulamalar'ı da seçebilirsiniz.
  3. Uygulamayı Çöp Sepeti'ne taşımak için şu yollardan birini kullanın:
    • Uygulamayı Çöp Sepeti'ne sürükleyin.
    • Uygulamayı seçin ve menü çubuğundan Dosya > Çöp Sepeti'ne Taşı'yı seçin.
    • Uygulamayı seçin ve klavyenizden Komut-Delete tuşlarına basın.
  4. Kullanıcı adı ve parola girmeniz istenirse Mac'inizdeki bir yöneticinin adını ve parolasını girin. Bu, büyük olasılıkla Mac'te oturum açarken kullandığınız ad ve paroladır.
  5. Uygulamayı Çöp Sepeti'ne taşıdıktan sonra silmek için Finder > Çöp Sepeti'ni Boşalt'ı seçin.

Dock'taki Çöp Sepeti simgesi

Bir uygulamayı Çöp Sepeti'ne taşıyamıyorsanız: macOS'in yüklediği uygulamaların birçoğu gibi, Mac'iniz için gerekli olan uygulamaları silerken Finder'ı kullanamazsınız.

Yayın Tarihi: 

Program kaldırma programı, bilgisayarınızda yüklü olan yazılımların çok kolay bir şekilde kaldırılmasını sağlar. Peki, bu konuda en başarılı uygulamalar neler? Bu yazımızda program silme konusunda başarılı hizmetlerin yer aldığı bir listesi hazırladık.

Microsoft&#;un Windows isimli işletim sistemi, bilgisayara yüklenen programların ve oyunların silinebilmesini sağlayan bir araç sunuyor. Çok kolay bir kullanıma sahip olan araç, yalnızca birkaç adım ile yazılımların kaldırılmasını mümkün hâle getiriyor.

Windows tarafından sunulan araç, bazen bazı programları silme konusunda yetersiz kalabiliyor. Böyle durumlarda devreye üçüncü taraf hizmetler giriyor. Windows&#;un söz konusu aracı yerine kullanabileceğiniz çok sayıda program temizleme hizmeti bulunuyor. Peki, bu konuda en başarılı üçüncü taraf hizmetleri neler?

Program Kaldırma Programı Önerileri

• IObit Uninstaller
  • Revo Uninstaller
  • Geek Uninstaller
  • Advanced Uninstaller PRO
  • Wise Program Uninstaller
  • Puran Uninstaller
  • Absolute Uninstaller
  • ZSoft Uninstaller
  • PC Decrapifier
  • Ashampoo Uninstaller

Yukarıda 10 adet program silme programı bulunuyor. Listede bulunan programlar hakkında daha fazla bildi edinmek için aşağıya bakabilirsiniz.

Program Kaldırma Programı-1

IObit Uninstaller

IObit Uninstaller, dünyanın en popüler program kaldırma hizmetlerinden bir tanesidir. Kullanıcı dostu arayüzüne sahip olan program üzerinden bilgisayarınızda yüklü olan programları çok kolay bir şekilde silebilirsiniz. IObit Uninstaller&#;da ayrıca çeşitli özellikler de mevcut. Bu özellikler programı daha kullanışlı hâle getiriyor.

Revo Uninstaller

Çeşitli araçlar ile donatılan Revo Uninstaller, sistemde yer alan programların kaldırılmasını sağlıyor. Program sistem geri yükleme noktası oluşturma özelliğine sahip. Bu özellik, çok büyük bir avantajlar sağlıyor. Programın ücretsiz ve ücretli sürümleri bulunuyor. Ücretli versiyonda çoklu program kaldırma ve karanlık mod gibi ek özellikler mevcut.

Geek Uninstaller

Kullanımı oldukça kolay bir arayüze sahip olan Geek Uninstaller isimli programı ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. 32 bit ve 64 bit Windows işletim sistemlerinde çalışabilen program taşınabilir bir yapıya sahip yani kurulum gerektirmez.

İnatçı yazılımları kaldırabilmenizi sağlayan Geek Uninstaller, program listesini boyuta göre sıralamanıza da olanak tanır.

Advanced Uninstaller PRO

Çeşitli özellikleri içerisinde barındıran Advanced Uninstaller PRO, dünya çapında 80 milyon kez indirildi. Çoğu bilgisayar kullanıcısı tarafından tercih edilen program üzerinden birden fazla programı aynı anda silebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken yalnızca programları seçmek ve &#;Uninstall&#; butonuna basarak talimatları izlemektir.

Wise Program Uninstaller

Modern bir arayüze sahip olan Wise Program Uninstaller, program silme işlemini çok kolay hâle getirir. Kaldırılamayan programların da silinebilmesine yardımcı olan hizmeti kullanabilmek için kurulum gerekmez. Windows 11 dahil olmak üzere pek çok işletim sistemini destekleyen hizmetin dosya boyutu da oldukça düşüktür.

Program Kaldırma Programı-2

Puran Uninstaller

Bilgisayarınızda yüklü olan herhangi bir yazılımı kolayca kaldırabilmenize olanak tanıyan Puran Uninstaller, toplu kaldırma özelliğini içerisinde barındırıyor. Bu özellik sayesinde birden fazla programı aynı anda kaldırabilirsiniz. yılından beri güncelleme almaması, programın olumsuz yönlerinden bir tanesidir.

Absolute Uninstaller

Absolute Uninstaller, kullanıcı dostu arayüzü sayesinde çok kolay bir kullanım sunuyor. Böylece program bir zorluk yaşamadan kullanılabiliyor. Söz konusu hizmet, büyük boyuta sahip olan programları kategorize ediyor. Böylece büyük boyutlu programları tek tıklama ile görüntüleyebilirsiniz. Hizmette ayrıca toplu kaldırma işlevi de mevcut.

ZSoft Uninstaller

Yüklü programların yer aldığı listede arama yapabilmenizi sağlayan ZSoft Uninstaller üzerinden sistemde yüklü olan programları kaldırabilirsiniz. Programları isme veya kurulum tarihine göre sıralayabilmeniz mümkün. Kolay kullanıma sahip olan programda toplu kaldırma işlevi yer almıyor. Bu, deneyimi olumsuz yönde etkileyen bir faktör.

PC Decrapifier

PC Decrapifier üzerinden programları toplu olarak kaldırabilirsiniz. Üstelik hizmeti kullanabilmek için kurulum gerçekleştirmenize gerek yok. Bunun için yalnızca indirdiğiniz programın üzerine çift tıklamanız yeterlidir. Yazılımı kaldırmadan önce geri yükleme noktası oluşturulmasına imkân tanıyan hizmette boyut veya isim gibi filtreleme seçenekleri mevcut değil.

Ashampoo Uninstaller

Ashampoo Uninstaller, modern arayüzü ile dikkat çeken popüler bir hizmettir. Bilgisayardaki istenmeyen programların kalıntı kalmadan kaldırılmasına imkân tanıyan Ashampoo Uninstaller&#;da çeşitli kullanışlı özellikler yer alıyor. Popüler hizmet Windows 11 dahil olmak üzere birçok işletim sistemini destekliyor.

Yukarıda yer alan hizmetler sayesinde bilgisayarınızda yüklü olan yazılımları kaldırabilirsiniz. Ayrıca Windows 10 otomatik güncelleme kapatma yazımıza da bakabilirsiniz.

Revo Uninstaller , Windows için gördüğümüz en iyi kaldırıcıdır ve en inatçı programları bile kaldırmanızı sağlar.

Kullanımı kolay

Revo Uninstaller'ı kullanmak çok basit. Kurulduğu anda ana arayüz hangi programların kurulu olduğunu gösterir. Seçenekler ve bilgiler için simgeye sağ tıklayın ya da kaldırmak istediğinizi seçin ve kaldırmayı iptal edin Revo Uninstaller, bir şeylerin yanlış gitmesi durumunda bir yedekleme noktası oluşturmayı veya istemediğiniz bir şeyi kaldırmayı da içeren bir kaldırma işlemi gerçekleştirir. .

Revo Uninstaller diğer kayıtların çoğunun geride bıraktığı tüm girişleri ve diğer geçici dosyaları kaldırmak için Kayıt Defterinizin derinliklerine bakar. Bir sihirbaz yaklaşımı kullanır - her adımda, Revo Uninstaller kaldırmak istediğiniz dosyaları seçmenizi ister. Uygulama ayrıca, programları kaldırmak için iki alternatif yolu vardır - Hunter ve Sürükle ve Bırak.

Çok inatçı uygulamalar

Hunter Mode , gerçekten harekete geçmek istemeyen programlar için mükemmeldir. Masaüstünüzde görünen küçük hedef simgeyi alıp çıkarmak istediğiniz programın üzerine koyun. Masaüstü simgesi, başlangıç ​​sayfası girişi veya hatta C: sürücüsündeki klasör olabilir ve yüklü programlar listesinde görünmeyen rahatsız edici uygulamalar için mükemmeldir. Revo Uninstaller Sürükle ve Bırak modu benzerdir, ancak program öğesini simgeye sürüklersiniz - ateş yakmak gibi eğlenceli bir şekilde tasarlanmıştır!

Revo Uninstaller ile çok az hata var - bu harika bir kaldırıcı ve ücretsiz. Daha ne isteyebilirsin ?!

Sabit küçük hatalar Güncellenen dil dosyaları

Değişiklikler

• Sabit küçük hatalar Güncellenen dil dosyaları

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası