doğukan çep ekşi / Kılıçdaroğlu, Ekşi Sözlük'te soruları yanıtladı

Doğukan Çep Ekşi

doğukan çep ekşi

Eski Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Sinan Ateş'in 30 Aralık'ta Ankara'da öldürülmesiyle ilgili tutuklanan isimlerden MHP İstanbul İl Yönetim Kurulu üyesi Ufuk Köktürk'ün ifadesi ortaya çıktı.

Köktürk, Ateş’in öldürülmesinde azmettirici olduğu iddiasıyla gözaltına alınan Doğukan Çep’in cinayetten bir gün önce kendisini aradığını anlattı.

Artı Gerçek'in aktardığı habere göre, Çep ile yılında Maltepe Cezaevinde aynı koğuşta tanıştıklarını ifade eden Köktürk, 28 Aralık gecesi saat ’de Facetime üzerinden arandığını belirterek şunları söyledi:

'BANA ACİL İKİ GÜNLÜĞÜNE PARA LAZIM'

"‘Bana acil iki günlüğüne para lazım’ dedi. Paranın ne için lazım olduğunu söylemedi. ‘Zor durumdayım’ dedi, ‘bana 4 bin TL para gönderebilir misin’ dedi. Ben de kendisine üzerimde nakit para olmadığını, eşimin banka hesabı üzerinden işlemlerini yaptığımı, eşimin hesabında da para olmadığını söyledim. ‘Bir yerden bulamaz mısın’ dedi. Ben de yanımdaki Mehmet Ali’ye sordum. O da hesabında para olduğunu verebileceğini söyledi. Doğukan’a IBAN atmasını söyledim bana IBAN attı. Arkadaşımdan aldığımı parayı kartsız işlem olarak havale edemediğim için eşimin kartını kullanmak suretiyle bana gönderilen IBAN’a parayı gönderdim. Aramızda zaman zaman para alışverişi olduğu için IBAN’ın kime ait olduğunu sorgulamadım ve parayı gönderdim.”

'SİLAHI SURİYELİ BİR ŞAHISTAN ALDIM'

Gözaltına alındığı sırada evinde bulunan silahı nereden aldığı sorulan Köktürk, “Yaklaşık 6 ay kadar önce Fatih’te tanımadığım Suriye uyruklu bir şahıstan 25 bin TL’ye satın aldım” ifadelerini kullandı. Ufuk Köktürk, cinayetle ilgili olan bağlantısına dair iddiaları reddetti.

Doğukan Çep kimdir? Nereli, kaç yaşında? Doğukan Çep tutuklandı mı, nerede yakalandı?

Doğukan Çep kimdir nerelidir? Eski Ülkü Ocakları Başkanı Sinan Ateş'in öldürülmesi olayında cinayetin azmettiricisi olduğu iddia edilen Doğukan Çep yakalandı. Peki, Doğukan Çep kimdir? Nereli, kaç yaşında? Doğukan Çep yakalandı mı, neden yakalandı? İşte, Doğukan Çep kim? Detaylar haberimizde!

Doğukan Çep'in ismi ilk olarak 'te Gülsuyu'nda uyuşturucuya karşı yapılan bir yürüyüşe ateş açılması üzerine ölen Hasan Ferit Gedik'in davasında geçti. Davada 10 sanık hakkında beraat kararı verilirken, Şahin Eren, Hakan Taşhan ve Doğukan Çep kasten öldürme suçundan 25'er yıl hapis cezası aldı.

Bu dava dışında çete kurma, fuhuşa zorlama, gasp ve uyuşturucu ticareti gibi suçlamalardan yargılanan Doğukan Çep toplam 35 yıl hapis cezası aldı. 'te tahliye edilen ve 'de hakkında yakalama kararı çıkartılan Çep, bu tarihten itibaren firariydi. Güvenlik güçleri, Gürcistan'a kaçtığı ve daha sonra Türkiye'ye döndüğü ileri sürülen Doğukan Çep'i bir türlü yakalayamamıştı.

Öte yandan Sinan Ateş cinayetinde bugün 4 kişi daha tutuklandı. Sağlık kontrolünden sonra adliyeye getirilen ve soruşturmayı yürüten cumhuriyet savcısına ifade veren şüpheliler, tutuklama talebiyle nöbetçi sulh ceza hakimliğine sevk edildi. 2'si özel harekat polisi olmak üzere 4 kişi tutuklandı. Soruşturma kapsamında tutuklananların sayısı 10'a yükseldi.

Öte yandan Ankara Cumhuriyet Başsavcılığından yapılan açıklamada, "Olaya ilişkin soruşturma, Cumhuriyet Başsavcılığımız tarafından titizlikle ve tüm yönleriyle sürdürülmekte olup işlemleri tamamlanan diğer şüpheliler hakkında da adli soruşturmanın gereklerine tevessül edilecektir." ifadelerine yer verilmişti.

Doğukan Çep kimdir? Nereli, kaç yaşında? Doğukan Çep yakalandı mı, neden yakalandı?Eski Ülkü Ocakları Başkanı Sinan Ateş

yılında Devlet Bahçeli'nin talimatıyla Ülkü Ocakları Genel Başkanı olan Sinan Ateş İYİ Parti'nin kuruluş sürecinde MHP yönetiminden yana tavır alarak gidenleri sert bir dille eleştirmişti. Sinan Ateş 2 Nisan tarihinde MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin isteği ile genel başkanlık görevinden istifa ederek Hacettepe Üniversitesi Tarih Bölümü'nde çalışmaya başladı. Sinan Ateş evli ve 2 çocuk babasıdır.

GündemPolitikaHaberler

TOLGAHAN DEMİRBAŞ KİMDİR? 3. Kez Gözaltında! Sinan Ateş Tolgahan Demirbaş Kim?

Tolgahan Demirbaş kimdir? Daha önce Ülkü Ocakları Eski Başkanı Sinan Ateş'in cinayeti kapsamında göz altına alınıp serbest bırakılan isimlerden Tolgahan Demirbaş yeniden gözaltına alındı. Doğukan Çep de daha önceden gözaltına alınmıştı! Şimdi de Tolgahan Demirbaş ve 2 kişi daha gözaltına alındı. Peki Sinan Ateş cinayetinin tetikçisi olduğu iddia edilen Tolgahan Demirbaş kimdir, nereli ve kaç yaşında? İşte Tolgahan Demirbaş biyografisi!

TOLGAHAN DEMİRBAŞ KİMDİR? 

Tolgahan Demirbaş eski Ülkü Ocakları Genel Merkez yöneticisidir. Tolgahan Demirbaş daha önce Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Olcay Kılavuz'un evinde gözaltında alınıp daha sonra serbest bırakılmıştu. Tolgahan Demirbaş Ülkü Ocakları Eski Başkanı Sinan Ateş'in öldürülmesinde tetikçilik yaptığı iddiasıyla gündemde!

TOLGAHAN DEMİRBAŞ NEDEN GÖZALTINA ALINDI?

Emniyet kaynaklarına dayandırılan haberlere göre, Sinan Ateş cinayetiyle ilgili soruşturma kapsamında Tolgahan Demirbaş hakkında da gözaltı kararı çıkarıldı. Bu ismin yeri tespit edilerek, o adrese gidildi. Adreste polisin karşısına Olcay Kılavuz’un çıktığı ileri sürüldü. Buna rağmen Demirbaş gözaltına alındı. Ama bir süre sonra serbest bırakıldı. Bugün flaş bir gelişme yaşandı. Tolgahan Demirbaş yeniden gözaltına alındı.

DOĞUKAN ÇEP KİMDİR?

Gülsuyu Çetesi olarak bilinen oluşumun üyesi olan Doğukan Çep'in adı ilk olarak senesinde uyuşturucu aleyhine gerçekleştirilen bir yürüyüşe ateş açılması sonucu hayatını kaybeden Hasan Ferit Gedik'in davasında görüldü. Söz konusu davada 10 sanık hakkında beraat kararı verilirken, Şahin Eren, Hakan Taşhan ve Doğukan Çep kasten öldürme suçundan 25'er yıl hapis cezası aldı.
İlgili dava haricinde çete kurma, fuhuşa zorlama, gasp ve uyuşturucu ticareti gibi suçlamalardan yargılanan Doğukan Çep total olarak 35 yıl hapis cezası aldı. yılında tahliye edilen ve 'de hakkında yakalama kararı çıkartılan Çep, bu tarihten itibaren kaçaktı. Güvenlik güçleri, Gürcistan'a kaçtığı ve daha sonra Türkiye'ye döndüğü ileri sürülen Doğukan Çep'i bir türlü bulamamıştı.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası