ezgi karayel / Öykü Karayel with her twin sister Ezgi karayel., 2023 | Kızlar, Ünlüler

Ezgi Karayel

ezgi karayel

Öykü Karayel’in ikizi Ezgi Karayel’in erkek arkadaşından tehdit!

‘Kuzey Güney’, ‘Kara Para Aşk’, ‘Muhteşem Yüzyıl Kösem’ ve ‘Bir Başkadır’ gibi çok izlenen yapımlarda kamera karşısına geçen Öykü Karayel ile ikiz kardeşi sürekli birbirine karıştırılıyor.

Karayel’in ikiz kardeşi, önceki akşam Cihangir’de bir mekandan erkek arkadaşı ile çıktı. Flaşlar patlayınca neye uğradığını şaşıran Karayel, “Ben Öykü değilim. Hemen sil o fotoğrafları. Artık bizi annem bile karıştırıyor.” sözleriyle tepkisini dile getirdi.

Milliyet’in haberine göre; Ezgi Karayel‘in yanında bulunan erkek arkadaşı, “O fotoğrafları silin hemen. Yoksa işinizden olursunuz” diyerek, basın mensuplarına tehditler savurdu.

Screenshot 669

Kaynak:DiziDoktoru

def3d5b25d57adcd6ab9b0ba5ae46416?s=150&d=mm&r=g

Öykü Karayel'in ikiz kardeşi Ezgi Karayel görüntülendi tehditler havalarda uçuştu "Onları sil yoksa işinden olursun" Erkek arkadaşı...

Son dönemin dikkat çeken oyuncularından olan Öykü Karayel, Can Bonomo ile 2018 yılında dünyaevine girdi. Şu sıralar bebek heyecanı yaşayan Öykü Karayel'in hamileliği magazin gündeminden düşmezken, başarılı oyuncu bu kez de tek yumurta ikizi Ezgi ile gündeme geldi. Sık sık Öykü Karayel'le karıştırılan Ezgi Karayel, erkek arkadaşıyla Cihangir'de objektiflere yanısıdı. Bu sırada tehditler de havalarda uçuştu.

12.04.2023 09:16 - Son Güncelleme: 12.04.2023 09:16

BU GALERİYİ PAYLAŞ
Öykü Karayel’in ikiz kardeşi Ezgi Karayel görüntülendi tehditler havalarda uçuştu Onları sil yoksa işinden olursun Erkek arkadaşı...

Hamileliği, oyunculuğu derken şimdi de tek yumurta ikizi ile gündeme gelen Öykü Karayel'in kardeşiyle olan benzerliği yine gündem oldu.

GALERİ DEVAM EDİYOR

Öykü Karayel’in ikiz kardeşi Ezgi Karayel görüntülendi tehditler havalarda uçuştu Onları sil yoksa işinden olursun Erkek arkadaşı...

Ezgi Karayel, Kasım 2020'de Cihangir'de objektiflere takılmıştı.

Bir kadın arkadaşıyla yemek yiyip kahve içen Karayel'i görenler, ünlü olan ikizi ile karıştırmış ve fotoğraf çektirmek istemişti.

"BEN ÖYKÜ DEĞİLİM"

Fotoğraf isteklerini geri çeviren Ezgi Karayel, "Ben Öykü değilim, kız kardeşiyim" açıklamasını yapmıştı. Karayel, kendisini bekleyen muhabirlere de, "Boşuna beklemeyin, Öykü değilim ben" demişti.

"BENİ NEDEN ÇEKİYORSUNUZ?"

32 yaşındaki Ezgi Karayel, daha önce de gazetecilerin kendisini görüntülemesine sinirlenmişti. Nişantaşı sokaklarında elinde bastonuyla objektiflere yansıyan Karayel, "Ben Öykü değilim, beni neden çekiyorsunuz?" diyerek tepki göstermişti.

Öykü Karayel'in ikiz kardeşini görenler ayırt edemiyor! Ezgi’yi Öykü sandılar

Öykü Karayel'in ikiz kardeşini görenler ayırt edemiyor! Ezgi’yi Öykü sandılar

Güzel oyuncu Öykü Karayel'in ikiz kardeşi Ezgi Karayel'i görenler adeta inanamadı. Ezgi Karayel, kendisini bekleyen habercilere de, "Boşuna beklemeyin, Öykü değilim ben" dedi.

Bir Başkadır dizisiyle tüm dikkatleri üzerine çeken Öykü Karayel şimdilerde Kaderimin Oyunu dizisinde başrolü canlandırıyor. Bir Başkadır'da Meryem karakteri ile alkışları toplayan 30 yaşındaki Öykü Karayel'in ikiz kardeşi olduğunu ilk defa öğrenenler şaşkına döndü. Ünlü oyuncu ile ikizi Ezgi Karayel'i yan yana görenler hangisi Öykü bilemedi. Karayel'in ikiz kardeşi Ezgi Karayel, Cihangir'de objektiflere takıldı. Karayel, bir kez daha kardeşiyle karıştırıldı. Ezgi Karayel, kendisini bekleyen habercilere de, "Boşuna beklemeyin, Öykü değilim ben" dedi.

İşte Bir Başkadır'ın Meryem'i Öykü Karayel'in ikiz kardeşi Ezgi Karayel:

Öykü Karayel ve ikiz kardeşi ezgi

Öykü Karayel ve ikiz kardeşi ezgi

CZN Burak Miraç Kandili'ni Eyüpsultan'da geçirdi

İLİŞKİLİ HABER

CZN Burak Miraç Kandili'ni Eyüpsultan'da geçirdiUsta oyuncu Yıldız Kenter'in hayatı belgesel oluyor! Çekimler başladı

İLİŞKİLİ HABER

Usta oyuncu Yıldız Kenter'in hayatı belgesel oluyor! Çekimler başladıSinan Akçıl'ın babası Saim Akçıl'dan itiraf: Torun istiyorum!

İLİŞKİLİ HABER

Sinan Akçıl'ın babası Saim Akçıl'dan itiraf: Torun istiyorum!Ceyda Düvenci'den duygu dolu paylaşım!

İLİŞKİLİ HABER

Ceyda Düvenci'den duygu dolu paylaşım!

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası