o güzel gözlerine doyamıyorum / Özcan Deniz - Sen yarim idun şarkı sözleri + Türkçe çevirisi

O Güzel Gözlerine Doyamıyorum

o güzel gözlerine doyamıyorum

Kullanıcı Yorumları (Yasemin Yıldız - Sen Gülüm İdun )

Sen Gülüm İdun Şarkı Sözü

Yasemin Yıldız Sen Gülüm İdun Şarkı Sözleri

sen gülüm idun ,
sevduğum idun ,
söz vermiştuk ölümüne
sen benum idun.!

alnumuza yazildi yar
bu kara yazi
söz vermiştuk tutamaduk
biz sözumüzü.

bedduam olsun beni hiç unutmayasun
ölene kadar sevduğum yarsız kalasun
unutamam artık seni hep seveyrum
senun içun senun içun yar öleyrum..
sen yarim idun ,
sevdalim idun ,
ölesiye sevdum seni
her şeyum idun..

kader böyle ayirdi bak yollarimizi
ne yapalum kuramaduk yar yuvamuzi
görüyorum bu aşk beni senide yakar
ayrı düştük seninle yar sonsuza kadar

o güzel gözlerine doyamayirum.
artık yeter senin içun ağlamayirum
o güzel gözlerine doyamayorum.
her şey bitti senin içun ağlamayirum.

Bizimle iletişime geçmek, telif hakları, şikayet bildirimi, kaldırma isteği. Mp3 Eklemek, şarkı göndermek ve diğer tüm konularda iletişime geçmek için mp3kulisi @ seafoodplus.info maili üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Sitemap

aşk hikayemiz

Ön kapak:Aşk hikayemiz
Özge İbrahim
Sayfa 2:Belki ilahi bir güç, belki kader, belki de bir tesadüf
--
Sayfa 3:Ne dersek diyelim adına bizi bir araya getiren sebep, belki de bizim birbirimizden ayrı yarım birer insan olmamızdır.
--

Sayfa 4:Bir elmanın iki yarısı gibiyiz biz, birbirimizi tamamlar, birbirimize hayat veririz.
--
Sayfa 5:Tarih:
Kasım

--
Sayfa 6:Dünyanın en güzel, en tatlı en sempatik en sevimli ve bi o kadarda dengesiz olan Özge adlı prensesim ile tanıştım..
--
Sayfa 7:nerden bilebilirdim ki o gün hayatımın tamamen değişeceğini
--
Sayfa 8:--
Sayfa 9:Sırf seni bana hediye ettiği için o günü de seviyorum
--
Sayfa Anlamsız olan hayatıma can geldi, kan galdi, yaşam gücü geldi..
--
Sayfa Çünkü hayatıma biricik aşkım girdi o gün
--
Sayfa Seni bu kadar çok sevebileceğimi hayal bile edememiştim tabi ilk başlarda..
--
Sayfa Ama bildiğim bir şey vardı seninle çok mutlu olacağımı hissediyordum..
--
Sayfa Karanlık dünyamı aydınlatan, ruhuma ışık veren eşsiz bir meleksin..
--
Sayfa Seni tanığım gün benim doğum günüm oldu sevgilim
--
Sayfa --
Sayfa Hatırlarmısın sevgilim okulda kantin önünde tanışmıştık senle..
--
Sayfa Ve biz senle hep meydanda ki parkta otururduk hep orda beklerdim seni çekiniyodum senden konuşmiyodum hep seni dinlerdim benim için yanında durmak bile huzur veriyodu ve istasyon altında biz oturmuştuk senle beni ilk öptüğün o gecede ben sana kum gibi şarkısını sölerken birbirimize iyice yaklaşmış ve sarılmıştık. O güzel an hiç bitmesin istemiştim..
--
Sayfa O günden bu yana aydır yaşyoruz aşkımızı dolu dolu. her ne kadar önümüze angeller çıksada biz engelleri aşmayı bildik kısa ayrılıklar olsada biz beraber olmayı bildik
--
Sayfa --
Ömrümün sonuna kadar hep yanında olacağım ve seni asla yanlız bırakmayacağım Özge'm.
Sayfa Ben seni her görüşümde sana yeniden aşık oluyorum sevdiğim
--
Sayfa --
Sayfa Hayatım boyunca yaşadığım en güzel ve en özel zamanlarımı hep seninle yaşadım.
--
Sayfa Senden önce hiç mutluluğu tatmadığımı öğrendim Minik ördeğim..
--
Sayfa Yaşama kavramım değişti, gülüşüm, bakışım değişti..
--
Sayfa Bana yaşattığın her şey ama her şey için çoook teşekkür ederim..
--
Sayfa --
Sayfa Beni dünyanın en mutlu insanı yaptın. Kollarında huzuru, gözlerinde aşkı, kucağında hayatı öğrendim..
--
Sayfa Sen benim annem, babam, arkadaşım, dostum, sırdaşım,yoldaşım, hemşom, herşeyim ama herşeyim oldun.
Her kalp atışımda seni sayıklıyor, her bakışımda seni arıyor, her gece hayaline sarılıyorum gülüm..
--
Sayfa --
Sayfa Aşk denilen uzun yolda gerçek aşıkların önlerine çıkan engelleri üzülmeden, kırılmadan, sitem etmeden ve anlayışla aşmaları gerektiğini biliyoruz.

aşkın bekası içinde bu zorunluluktur.
--
Sayfa Ben ki sevdiğinin gözlerinin içinde bir ömür mutluluğu, huzuru, sevgi,saygı ve anlayış gören, onu dünyanın en kıymetli hazinesi bilen biri olarak her ne kadar sana karşısitem ettiğim anlar olsa da hiçbir zaman sana kızmadım, kırılmadım, kırılamadım.
--
Sayfa Belki bedensel olarak öfkelenmiş, tavır yapmış olduğum zamanlar olmuştur.

Ancak kalbimde hiç bir zaman sana karşı bir kin yer bulamaz.

Ben bunu bilir, bunu sölerim.
--
Sayfa --
Sayfa Sen benim hayatımdaki EN ÖZELSİN.

Ve sen benim hayatımdaki EN GÜZEL ŞEYSİN.

Bana verdiğin heycanı daha önce hiç hissetmemiştim biliyormusun.

Sen o kadar özelsin ki bana yaşattığın duygular da BİR O KADAR ÖZEL..
--
Sayfa Ellerimi tuttuğun da, gözlerimden sevgimin ne kadar büyük ve sonsuz olduğunu seninde okuyabildiğini biliyorum.

O güzel gözlerine belki bir ömür baksam sanırım yinede sana olan özlemimi gidermeye tetmicektir.
--
Sayfa Keşke şu anda yanında olabilsem, dizlerine yatıp, gözlerine doyasıya bakabilsem, saçlarını okşayıp sana sarılabilsem.

Senin kucağında alacağım her nefes eminim ki tüm uykusuzluğumu, yorgunluğumu, çaresizliğimi ve sensizliğimi giderirdi.
--
Sayfa --
Sayfa Şu anda senden şu ana kadar kırdığım her türlü sebep için tekrar özür diliyorum.

Sende bilirsin ki seni kırınca, ya da seni üzünce ben senden kat kat daha üzülüp kırılıyorum.

hiç bir insan canından çok sevdiği birinin üzgün olmasını, üzülmesini ya da göz yaşını görmek istemez.
--
Sayfa Her gecenin bir sabahı vardır derler ya hani. Bizim hüzünlerimizin sonunda da bir mutluluk var aslında.

Ve sen yanımda olmasan bile hayalinle zaman geçirebiliyorum.

Sen farkında olmayıp mışıl mışıl uyusan bile ben yanına gelip seni öpüp kokluyor, saçlarını okşuyor, sana sarılıyorum.
--
Sayfa --
Sayfa Sen bu satırları okurken senin içinden ne geçiyor bilmiyorum ama ben seni öyle çok seviyorum ki aşkımı sana anlatmaya doyamiyorum.

Bu güne kadar benim için katlandığın her şey için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
--
Sayfa Şunu her fırsatta hissettirdim ve söyledim ki.

Sen benim çok ama çok değerlisin.

Hayatımda değerli olan her şey de seninle değer kazanıyor.

--
Sayfa --
Sayfa Hayatıma girdiğin ilk günden bu yana verdiğin her şey için çok saol.

Bana hayatımın en güzel günlerini, en güzel anılarını yaşatan, bana hayat veren birtaneciğime çooook ama çoook teşekür ederim.
--
Sayfa Doğum günün kutlu olsun iyi ki tanıdım. iyi ki varsın, iyi ki benimsin. Gelecekte umarım herşey dilediğin gibi olur aşkım benim Yüzünde ki gülücükler, gözlerindeki mutluluk hiç bitmesin.
SEN BENİM SADECE SEVGİLİM DEĞİL HERŞEYİM AMA HERŞEYİMSİN.

SENİ ÇOK SEVİYORUM
--
Arka kapak:Canımdan çok sevdiğim aşkım Özge TAMİR'e

Seni Çok Seviyorum

BAŞKALARININ PAYLAŞTIĞI KİTAPLARA GÖZAT

Yasemin Yıldız Sen Yarim İdun Mp3 İndir, Sen Yarim İdun Müzik İndir Dinle

Yasemin Yıldız Sen Yarim İdun Şarkı Sözleri

sen gülüm idun ,

sevduğum idun ,

söz vermiştuk ölümüne

sen benum idun.!

alnumuza yazildi yar

bu kara yazi

söz vermiştuk tutamaduk

biz sözumüzü.

bedduam olsun beni hiç unutmayasun

ölene kadar sevduğum yarsız kalasun

unutamam artık seni hep seveyrum

senun içun senun içun yar öleyrum..

sen yarim idun ,

sevdalim idun ,

ölesiye sevdum seni

her şeyum idun..

kader böyle ayirdi bak yollarimizi

ne yapalum kuramaduk yar yuvamuzi

görüyorum bu aşk beni senide yakar

ayrı düştük seninle yar sonsuza kadar

o güzel gözlerine doyamayirum.

artık yeter senin içun ağlamayirum

o güzel gözlerine doyamayorum.

her şey bitti senin içun ağlamayirum.

Sen Yarim İdun Anahtar Kelimeler
Yasemin Yıldız Sen Yarim İdun Mp3 İndir Dinle , Yasemin Yıldız Sen Yarim İdun Şarkı Sözleri , Yasemin Yıldız Albümleri , Yasemin Yıldız Sen Yarim İdun Cep Telefonuna Mp3 İndir,Sen Yarim İdun bedava mp3 indir ,Sen Yarim İdun cepten ücretsiz indir

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir