medipol ücretleri 2022 / Medipol Üniversitesi Ücretleri

Medipol Ücretleri 2022

medipol ücretleri 2022

İstanbul Medipol Üniversitesinde Uluslararası Tıp Fakültesi, Tıp Fakültesi, Diş Hekimliği Fakültesi ile Eczacılık Fakültesi İngilizce Programı zorunlu yabancı dil hazırlık sınıfı için TL&#;dir. Hazırlık programının zorunlu olduğu Tıp,Diş Hekimliği ve Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültelerinde öğrenciler kayıtlı bulundukları lisans programı ile aynı burs aralığında hazırlık eğitimi alırlar.
Hazırlık programının zorunlu olmadığı Hukuk,Eczacılık, Sağlık Bilimleri Fakülteleri, Güzel Sanatlar ve Mimarlık, İnsan ve Toplu ilimleri Fakültelerinde ise öğrenciler isteğe bağlı olarak hazırlık programına kayıt yaptırmaları halinde %25 burslu olarak İngilizce eğitimi alabilirler.

Medipol Üniversitesi Ücretleri

Öğretim ücretinin tamamının kayıt sırasında peşin veya kredi kartı ile tek seferde ödenmesi durumunda %5 indirim uygulanacaktır. Tercih İndirimi, Kardeş İndirimi, Engelli Öğrenci İndirimi, Milli Sporcu İndirimi, Şehit ve Gazi Çocukları Eğitim İndirimi, Özel Protokol Anlaşmalı Lise İndirimi, Dikey Geçiş Sınavı İndirimleri uygulanmaktadır.

Medipol Üniversitesi Lisans Programları Ücretleri

• Psikoloji :  TL
    Tercih İndirimi : TL – %50 Burslu: TL
  • Hukuk Fakültesi :  TL
    Tercih İndirimi : TL  – %50 Burslu: TL
  • Uluslararası Tıp Fakültesi :  TL

• Tıp Fakültesi :  TL
    Tercih İndirimi : TL –  %50 Burslu : TL
  • Eczacılık Fakültesi :  TL
    Tercih İndirimi : TL –  %50 Burslu: TL
  • Diş Hekimliği Fakültesi :  TL
    Tercih İndirimi : TL –  %50 Burslu : TL
  • Mimarlık :  TL
    %50 Burslu: TL – Tercih İndirimi : TL
  • Fizyoterapi ve Rehabilitasyon :  TL
    Tercih İndirimi : TL –  %50 Burslu:  TL
  • İnşaat Mühendisliği :  TL
  • Biyomedikal Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik Elektronik Mühendisliği :  TL

• Endüstri Mühendisliği :  TL
  • Özel Eğitim Öğretmenliği, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık, İngilizce Öğretmenliği, İlköğretim Matematik Öğretmenliği, Okul Öncesi Öğretmenliği :  TL
  • Odyoloji, Beslenme ve Diyetetik :  TL
    Tercih İndirimi : TL – %50 Burslu:  TL
  • Hemşirelik, Dil ve Konuşma Terapisi, Ergoterapi :  TL
  • Ebelik :  TL
  • Çocuk Gelişimi :  TL
    Tercih İndirimi : TL – %50 Burslu: TL
  • Ortez-Protez :  TL
  • Sağlık Yönetimi :  TL
    %50 Burslu : TL – Tercih İndirimi : TL
  • Sosyal Hizmet :  TL
    %50 Burslu : TL –  Tercih İndirimi : TL
  • Radyo Televizyon ve Sinema, Gazetecilik, Yeni Medya ve İletişim, Medya ve Görsel Sanatlar, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık:  TL
  • Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi :  TL
    %50 Burslu : TL – Tercih İndirimi :  TL
  • İnsan Kaynakları Yönetimi, Yönetim Bilişim Sistemleri, İşletme, Bankacılık ve Sigortacılık, Ekonomi ve Finans, Havacılık Yönetimi, Lojistik Yönetimi, Uluslararası Ticaret ve Finansman :  TL
    %50 Burslu : TL – Tercih İndirimi :  TL
  • Endüstriyel Tasarım, Görsel İletişim Tasarımı, Kentsel Tasarım ve Peyzaj Mimarlığı :  TL
  • İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı , Gastronomi ve Mutfak Sanatları :  TL
  • Türk Müziği :  TL
    %50 Burslu: TL

Medipol Üniversitesi Ücretleri İstanbul Medipol Üniversitesi (Tüm Bölümler) Burslu Lisans, Önlisans, Tıp, Hukuk, Mühendislik, İletişim Fakültesi Fiyatları Ne Kadar Oldu?

YKS tercihleri yapacak adaylar üniversite araştırmalarına başladı. Özel üniversite tercih etmek isteyen öğrenciler "İstanbul Medipol Üniversitesi ücretleri ne kadar? İstanbul Medipol Üniversitesi (Tüm Bölümler) burslu lisans, önlisans, Tıp Fakültesi, Hukuk Fakültesi, İletişim Fakültesi fiyatları ne kadar oldu? Medipol Üniversitesi ne kadar burs veriyor?" sorularını araştırmaya başladı. Bazı öğrenciler özel üniversite tercih etmek istiyor ancak artan enflasyon üniversite fiyatlarını da uçurmuş durumda. Özel üniversite ücretlerine yapılan yüzde 'e varan zamlar hem velileri hem de öğrencileri korkuturken fiyatlarının ne kadar olduğu ise en sık araştırılan konular arasında yerini aldı. Peki enflasyon İstanbul Medipol Üniversitesi'ni ne kadar etkiledi? İşte İstanbul Medipol Üniversitesi güncel fiyat listesi

İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ ÜCRETLERİ

İstanbul Medipol Üniversitesi, İstanbul ilinde bulunan bir vakıf üniversitesidir. Üniversite, yılında Fahrettin Koca'nın kurucusu olduğu Türkiye Eğitim Sağlık ve Araştırma Vakfı tarafından kurulmuştur. Üniversitenin kurulmasına ilişkin karar 7 Temmuz tarih ve sayılı resmi gazetede yayınlanmıştır. İstanbul Medipol Üniversitesi ücretleri ise şu şekilde;

Medipol Üniversitesi Ücretleri İstanbul Medipol Üniversitesi (Tüm Bölümler) Burslu Lisans, Önlisans, Tıp, Hukuk, Mühendislik, İletişim Fakültesi Fiyatları Ne Kadar Oldu?

• Halkla İlişkiler ve Reklamcılık - TL
  • Medya ve Görsel Sanatlar - TL
  • Radyo, Televizyon ve Sinema - TL
  • Gazetecilik - TL
  • Yeni Medya ve İletişim - TL
  • Gastronomi ve Mutfak Sanatları - TL
  • Kentsel Tasarım ve Peyzaj Mimarlığı - TL
  • İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı - TL
  • Uluslararası Ticaret ve Finansman - TL
  • Lojistik Yönetimi - TL
  • Havacılık Yönetimi - TL
  • Ekonomi ve Finans -  TL
  • Yönetim Bilişimleri Sistemleri - TL
  • İşletme - TL
  • Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi - TL
  • Hemşirelik - TL
  • Psikoloji - TL
  • Hukuk Fakültesi - TL
  • Uluslararası Tıp Fakültesi - TL
  • Tıp Fakültesi - TL
  • Diş Hekimliği - TL
  • Mühendislik Fakültesi - TL
  • Mimarlık - TL
  • Eczacılık - TL

MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ ÜCRETLERİ: TÜM BÖLÜMLER, TAM BURSLU, %50 BURSLU, %30 BURSLU BÖLÜM FİTAYLARI

• Hukuk Fakültesi %30 İngilizce ücreti: TL
  • Hukuk Fakültesi %30 İngilizce ücreti(%50 burslu): TL
  • TIP Fakültesi %30 İngilizce ücreti: TL
  • TIP Fakültesi %30 İngilizce ücreti(%50 burslu): TL
  • Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi ücreti: TL
  • Uluslararası TIP Fakültesi % İngilizce ücreti: TL
  • Diş Hekimliği Fakültesi %30 İngilizce ücreti: TL
  • Diş Hekimliği Fakültesi %30 İngilizce ücreti (%50 burslu): TL
  • Diş Hekimliği Fakültesi % İngilizce ücreti: TL
  • Diş Hekimliği Fakültesi % İngilizce ücreti (%50 burslu): TL
  • Eczacılık Fakültesi ücreti: TL
  • Eczacılık Fakültesi ücreti(%50 burslu): TL
  • Eczacılık Fakültesi % İngilizce ücreti: TL
  • Eczacılık Fakültesi % İngilizce ücreti (%50 burslu): TL
  • Eğitim Fakültesi ücreti: TL
  • Eğitim Fakültesi ücreti (%50 burslu): TL
  • Endüstriyel Tasarım ücreti: TL
  • Endüstriyel Tasarım ücreti (%50 burslu): TL
  • Gastronomi ve Mutfak Sanatları ücreti: TL
  • Gastronomi ve Mutfak Sanatları ücreti (%50 burslu): TL
  • Görsel İletişim Tasarımı ücreti: TL
  • Görsel İletişim Tasarımı ücreti (%50 burslu): TL
  • İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı ücreti: TL
  • İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı ücreti (%50 burslu): TL
  • İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı % İngilizce ücreti: TL
  • İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı % İngilizce ücreti (%50 burslu): TL
  • Kentsel Tasarım ve Peyzaj Mimarlığı ücreti: TL
  • Kentsel Tasarım ve Peyzaj Mimarlığı ücreti (%50 burslu): TL
  • Mimarlık ücreti: TL
  • Mimarlık ücreti (%50 burslu): TL
  • Mimarlık % İngilizce ücreti: TL
  • Mimarlık % İngilizce ücreti (%50 burslu): TL
  • Türk Müziği: TL
  • Türk Müziği (%50 burslu): TL
  • İletişim Fakültesi ücreti: TL
  • İletişim Fakültesi ücreti (%50 burslu): TL

MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ İNSAN VE TOPLUM BİLİMLERİ FAKÜLTESİ ÜCRETLERİ:

• Psikoloji bölümü ücreti: TL
  • Psikoloji bölümü ücreti (%50 burslu): TL
  • Psikoloji bölümü % İngilizce ücreti: TL
  • Psikoloji bölümü % İngilizce ücreti (%50 burslu): TL
  • Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi ücreti: TL
  • Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi ücreti (%50 burslu): TL
  • Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi % İngilizce ücreti: TL
  • Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi % İngilizce ücreti (%50 burslu): TL
  • Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler % İngilizce ücreti: TL
  • Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler % İngilizce ücreti (%50 burslu): TL

MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ ÜCRETLERİ:

• Beslenme ve Diyetetik ücreti: TL
  • Beslenme ve Diyetetik ücreti (%50 burslu): TL
  • Çocuk Gelişimi ücreti: TL
  • Çocuk Gelişimi ücreti (%50 burslu): TL
  • Dil ve Konuşma Terapisi: TL
  • Dil ve Konuşma Terapisi (%50 burslu): TL
  • Dil ve Konuşma Terapisi % İngilizce: TL
  • Dil ve Konuşma Terapisi % İngilizce (%50 burslu): TL
  • Ebelik bölüm ücreti: TL
  • Ebelik bölüm ücreti (%50 burslu): TL
  • Ergoterapi bölüm ücreti: TL
  • Ergoterapi bölüm ücreti (%50 burslu): TL
  • Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölüm ücreti: TL
  • Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölüm ücreti (%50 burslu): TL
  • Fizyoterapi ve Rehabilitasyon % İngilizce bölüm ücreti: TL
  • Fizyoterapi ve Rehabilitasyon % İngilizce bölüm ücreti (%50 burslu): TL
  • Hemşirelik bölüm ücreti: TL
  • Hemşirelik bölüm ücreti (%50 burslu): TL
  • Hemşirelik % İngilizce bölüm ücreti: TL
  • Hemşirelik % İngilizce bölüm ücreti (%50 burslu): TL
  • Odyoloji bölüm ücreti: TL
  • Odyoloji bölüm ücreti (%50 burslu): TL
  • Ortez ve Protez bölüm ücreti: TL
  • Ortez ve Protez bölüm ücreti (%50 burslu): TL
  • Sağlık Yönetimi bölüm ücreti: TL
  • Sağlık Yönetimi bölüm ücreti (%50 burslu): TL
  • Sağlık Yönetimi % İngilizce bölüm ücreti: TL
  • Sağlık Yönetimi % İngilizce bölüm ücreti (%50 burslu): TL
  • Sosyal Hizmet bölüm ücreti: TL
  • Sosyal Hizmet bölüm ücreti (%50 burslu): TL

MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ BURS OLANAKLARI NELER?

Vakıf üniversitelerinin burs imkanları da bulunmaktadır. Belli kriterleri tamamlayan başarılı öğrencilere belirli oranlarda burs veriliyor. Öğrenciler burs imkanı tanıyan üniversitelerden birisi de İstanbul Medipol Üniversitesi. Üniversitenin burs imkanları ise şu şekilde…

MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ ÜSTÜN BAŞARI BURSLARI:

• Üniversite sınavı sonucunda ilk ‘e girmiş öğrenciye TL burs, ücretsiz yurt ve yemek imkanı.
  • arasındaki öğrenciler için TL, ücretsiz yurt ve yemek imkanı.

Burslar her yıl 7 ay süreyle verilmektedir.

Dikey Geçiş Sınavı ile kayıt hakkı kazanan öğrenciler ile daha önce herhangi bir yükseköğretim kurumundan lisans veya lisansüstü derecesi ile mezun olan öğrenciler ÜSTÜN BAŞARI BURSU’ndan yararlanamazlar.

MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ KARDEŞ İNDİRİMİ NEDİR?

Medibpol üniversitesinde kardeşi eğitim gören öğrenciler, yıllık ödemeleri gereken ücret üzerinden ayrıca %10 oranında indirim uygulanacaktır.

Kardeşi indirimleri hazırlık sınıfları içinde geçerlidir. Eğitimlerine birlikte devam ettikleri sürece indirim uygulanır. Öğrencilerinden birinin ayrılması durumunda indirimsiz ücret alınacaktır.

Medipol üniversitesine ait diğer burs ve indirimlere ait detaylara buradaki burslar sayfasından ulaşabilirsiniz.

MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ TABAN PUANLARI BELLİ OLDU MU?

Medipol Üniversitesi, üniversite okumak isteyen adayların sıklıkla tercih ettiği üniversiteler arasında bulunuyor. Bu sene haziran ayında gerçekleştirilen Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sonuçları, ÖSYM tarafından 18 haziran'da açıklandı. Üniversite sınav sonuçlarını öğrenen milyonlarca aday, aldıkları puanlara göre en uygun üniversite ve bölümü tercih etmek için taban puanları üzerine detaylı bir araştırma içerisine girdi. Medipol Üniversitesi taban puanları da yapılan araştırmalarda en sık sorgulanan konular arasında yer alıyor. Henüz belli olmayan yılı taban puanları için arama yapan adaylar için Medipol Üniversitesi taban puanları ve kontenjanlarını hazırladık.

MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ TABAN PUANLARI İÇİN TIKLAYIN

İstanbul Medipol Üniversitesi Ücretleri

İstanbul Medipol Üniversitesi eğitim öğretim ücreti şua ana kadar belli olmadı. Yeni dönem fiyat listesinin önümüzdeki günlerde açıklanmasını bekliyoruz. Yeni dönem fiyat listesi açıklandığında sitemize eklenecektir. Aşağıdaki fiyatlar geçen senenin fiyatlarıdır.

İstanbul Medipol Üniversitesinde eğitim-öğretim ücretlidir. Eğitim ve Öğretim yılında öğrenim ücreti yıllık; Uluslararası Tıp Fakültesi için TL, Tıp Fakültesi için TL, Diş Hekimliği Fakültesi için TL, Eczacılık Fakültesi için TL, Hukuk Fakültesi için TL, Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesinin tüm programları için TL, Sağlık Bilimleri Fakültesinin Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Programı, Beslenme ve Diyetetik Programı ile Odyoloji Programı için TL, Çocuk Gelişimi Programı için TL, Dil ve Konuşma Terapisi Programı ile Hemşirelik Programı için TL, Ergoterapi Programı ile Ortez ve Protez Programı için TL, Ebelik Programı için TL, Sosyal Hizmet Programı için TL, Sağlık Yönetimi Programı için TL, İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesinin Psikoloji Programı için TL, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Programı ile Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Programı için TL, Güzel Sanatlar Tasarım ve Mimarlık Fakültesinin Mimarlık Programı için TL, Gastronomi ve Mutfak Sanatları Programı ile İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Programı için TL, Kentsel Tasarım ve Peyzaj Mimarlığı Programı, Endüstriyel Tasarım Programı ile Görsel İletişim Tasarımı Programı için TL, Türk Müziği Programı için TL, Eğitim Fakültesinin tüm programları için TL, İletişim Fakültesinin tüm programları için TL, İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesinin tüm programları için TL, Sağlık Bilimleri Yüksekokulunun Beslenme ve Diyetetik Programı ile Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Programı için TL, Odyoloji Programı ile Çocuk Gelişimi Programı için TL, Ebelik Programı için TL, Sosyal Hizmet Programı için TL, Adalet Meslek Yüksekokulu Adalet Programı birinci öğretimi için TL, Adalet Programı ikinci öğretimi için TL, Meslek Yüksekokulu ile Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulunun tüm birinci öğretim programları için TL, tüm ikinci öğretim programları için TL, Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulunun tüm birinci öğretim programları için TL, tüm ikinci öğretim programları için TL’dir. Uluslararası Tıp Fakültesi, Tıp Fakültesi, Diş Hekimliği Fakültesi ile Eczacılık Fakültesi İngilizce Programı zorunlu yabancı dil hazırlık sınıfı için TL’dir. Diğer programların zorunlu yabancı dil hazırlık sınıfı öğrenim ücreti programın öğrenim ücreti ile aynıdır. Bu ücretlere KDV ayrıca ilave edilecektir. Üniversitemiz tarafından uygulanan tercih, derece, diğer burs ve indirim olanakları için ayrıntılı bilgiye funduszeue.info adresinden ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILI FAKÜLTE LİSANS PROGRAMLARI ÜCRET BİLGİLERİ

• Tıp Fakültesi Ücreti : Ücretli TL %50 Burslu: TL
  • Uluslararası Tıp Fakültesi Ücreti : Ücretli TL (Bu bölüme 10 öğrenci alınıyor ve tamamı burslu)

Tıp Programlarına programın yerleştirme puan türünde (sayısal) başarı sırası inci sırada olan adayın yerleştirme puanının altında yerleştirme puanına sahip adaylar yerleştirilmeyecektir.

DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ ÜCRETLERİ

• Diş Hekimliği Fakültesi : Ücretli TL %50 Burslu: TL
  • Diş Hekimliği Fakültesi (İngilizce) : Ücretli TL %50 Burslu: TL

Tüm Özel ve Vakıf Üniversiteleri ücretleriı için tıklayınız

ECZACILIK FAKÜLTESİ ÜCRETLERİ

• Eczacılık Fakültesi : Ücretli TL %50 Burslu: TL
  • Eczacılık Fakültesi (İngilizce) : Ücretli TL %50 Burslu: TL

HUKUK FAKÜLTESİ ÜCRETLERİ

• Hukuk Fakültesi : Ücretli TL %50 Burslu: TL

Hukuk Programlarına programın yerleştirme puan türünde (eşit ağırlık) başarı sırası inci sırada olan adayın yerleştirme puanının altında yerleştirme puanına sahip adaylar yerleştirilmeyecektir.

EĞİTİM FAKÜLTESİ ÜCRETLERİ

• İlköğretim Matematik Öğretmenliği, İngilizce Öğretmenliği, Okul Öncesi Öğretmenliği, Özel Eğitim Öğretmenliği, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölüm Ücretleri : Ücretli TL %50 Burslu: TL

Öğretmenlik programlarına (Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Programı dahil) programın yerleştirme puan türünde başarı sırası inci sırada olan adayın yerleştirme puanının altında yerleştirme puanına sahip adaylar yerleştirilmeyecektir(ek puansız başarı sırası dikkate alınır).

Medipol Üniversitesi taban puanları için tıklayınız

SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ ÜCRETLERİ

• Beslenme ve Diyetetik Programı için Ücretli TL % 50 indirimli TL
  • Çocuk Gelişimi Programı için Ücretli TL % 50 indirimli TL
  • Dil ve Konuşma Terapisi Programı için Ücretli TL % 50 indirimli TL
  • Ebelik Programı için Ücretli TL % 50 indirimli TL
  • Ergoterapi Programı için Ücretli TL % 50 indrimli TL,
  • Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Programı için Ücretli TL % 50 indirimli TL
  • Hemşirelik Programı ve Hemşirelik- İngilizce Program için Ücretli TL, % 50 indirimli TL
  • Odyoloji Programı için Ücretli TL % 50 indirimli TL

Tüm Üniversitesilerin taban puanları için tıklayınız

İLETİŞİM FAKÜLTESİ ÜCRETLERİ

• Gazetecilik, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (İngilizce), Medya ve Görsel Sanatlar, Radyo Televizyon ve Sinema, Yeni Medya ve İletişim Bölümleri : Ücretli TL % 50 Burslu : TL

İNSAN ve TOPLUM BİLİMLERİ FAKÜLTESİ ÜCRETLERİ

• Psikoloji Programı için Ücretli TL % 50 indirimli TL,
  • Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Programı ile Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Programı için Ücretli TL % 50 indirimli TL,

İŞLETME ve YÖNETİM BİLİMLERİ FAKÜLTESİ ÜCRETLERİ

• Bankacılık ve Sigortacılık, Ekonomi ve Finans, İnsan Kaynakları Yönetimi Bölümleri : Ücretli TL %50 Burslu : TL
  • İşletme, Uluslararası Ticaret ve Finansman, Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümleri: Ücretli TL %50 Burslu : TL
  • Uluslararası Ticaret ve Finansman (İngilizce) : Ücretli TL %50 Burslu : TL
  • Havacılık Yönetimi : Ücretli TL %50 Burslu : TL
  • Lojistik Yönetimi ve Lojistik Yönetimi (İngilizce) : Ücretli TL %50 Burslu : TL

GÜZEL SANATLAR ve MİMARLIK FAKÜLTESİ ÜCRETLERİ

• Mimarlık Programı için Ücretli TL % 50 indirimli TL,
  • Gastronomi ve Mutfak Sanatları, İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı- Türkçe Program, İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı- İngilizce Programı için Ücretli TL % 50 indirimli TL
  • Kentsel Tasarım ve Peyzaj Mimarlığı, Endüstriyel Tasarım ile Görsel İletişim Tasarımı Programı için Ücretli TL % 50 indirimli TL
  • Türk Müziği Programı için Ücretli TL % 50 indirimli TL

Mimarlık programlarına programın yerleştirme puan türünde (sayısal) başarı sırası inci sırada olan adayın yerleştirme puanının altında yerleştirme puanına sahip adaylar yerleştirilmeyecektir.

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ÜCRETLERİ

• Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümleri : Ücretli TL
  • Endüstri Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği Bölümleri : Ücretli TL % 50 indirimli TL
  • Biyomedikal Mühendisliği : Ücretli TL

Mühendislik programlarına (Orman, Ziraat, Su Ürünleri Fakülteleri programları ile Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği programları hariç, Ziraat Fakültelerinin Gıda Mühendisliği programları dâhil) programın yerleştirme puan türünde (SAY) başarı sırası bininci sırada olan adayın yerleştirme puanının altında yerleştirme puanına sahip adaylar yerleştirilmeyecektir.

MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ ÖNLİSANS ÜCRETLERİ

ADALET MESLEK YÜKSEKOKULU ÜCRETLERİ

• Adalet Programı birinci öğretimi için, Adalet Programı ikinci öğretimi Ücretli TL, % 50 indirimli TL TL
  • Adalet Programı ikinci öğretimi için TL,

SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU ÜCRETLERİ

• Meslek Yüksekokulu ile Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulunun tüm birinci öğretim programları için Ücretli TL, % 50 indirmili TL,

SOSYAL BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU ÜCRETLERİ

• Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulunun tüm birinci öğretim programları için Ücretli TL, % 50 indirmili TL,

MESLEK YÜKSEKOKULU ÜCRETLERİ

• Meslek Yüksekokulu ile Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulunun tüm birinci öğretim programları için Ücretli TL, % 50 indirmili TL,

Tüm bölümlerin ücretlerinin tamamına ulaşmak için tıklayınız

Etiketler :

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası